Novorizont. vs Palmeiras Tipp 20 január 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Novorizontino és a Palmeiras csapatok. A mérkőzés kezdete 23:00 -kor várható. A Paulista, Serie A1 bajnoki mérkőzést a Novo Horizonte városban a Estadio Dr. Jorge Ismael de Biase stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Palmeiras csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 25 január 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Palmeiras volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 60% vs 40%-kal;
    • szögletek: 1 vs 2-val;
    • szabálytalanságok: 7 vs 23-val;
    • sárga lapok: 1 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 2-val.

    📊 Novorizontino és Palmeiras csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 10;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 1, a vendégcsapaté - 7, döntetlenek száma - 2;
    • gólok száma - 5 a 25 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.3, a 2. félidőé - 1.7;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.

    Egymás elleni statisztikák Novorizont. - Palmeiras

    15%
    2 Győzelmek
    15%
    2 Döntetlen
    69%
    9 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    13
    Átlag gól/mérkőzés
    2.92
    Mindkét csapat szerzett gólt
    38%
    0.77
    Átlagos gólszám
    2.15
    2.08
    Sárga lapok
    1.31
    Legutóbbi mérkőzések
    08.03.26
    Paulista, Serie A1
    Novorizontino
    Novorizontino
    Palmeiras
    Palmeiras
    -
    -
    4
    3
    4
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    4
    3
    2
    2
    04.03.26
    Paulista, Serie A1
    Palmeiras
    Palmeiras
    Novorizontino
    Novorizontino
    -
    -
    7
    4
    13
    14
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    4
    13
    14
    2
    4
    20.01.26
    Paulista, Serie A1
    Novorizontino
    Novorizontino
    Palmeiras
    Palmeiras
    -
    -
    3
    2
    23
    10
    3
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    3
    2
    23
    10
    3
    1
    25.01.25
    Paulista, Serie A1
    Palmeiras
    Palmeiras
    Novorizontino
    Novorizontino
    0.98
    1.56
    1
    2
    7
    23
    1
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0.98
    1.56
    1
    2
    7
    23
    1
    3
    29.03.24
    Paulista, Serie A1
    Palmeiras
    Palmeiras
    Novorizontino
    Novorizontino
    -
    -
    4
    6
    8
    12
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    8
    12
    1
    2
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Novorizontino Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. január 17.-án játszotta a Paulista, Serie A1 sorozatban (hazai csapat - Primavera, vendégek - Novorizontino). A mérkőzés végeredménye 3:4 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Novorizontino vs Primavera):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 5 vs 8;
    • szabálytalanságok: 11 vs 11;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 4.

    ✅A Novorizontino csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 4 győzelmet aratott, 4 döntetlent játszott és 2 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 17 góllal, ami átlagosan 1.7 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 2 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 1 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: Novorizontino

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Serie B
    Novorizontino
    Novorizontino
    Operario
    Operario
    -
    -
    8
    0
    25
    17
    4
    5
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    0
    25
    17
    4
    5
    GY
    24.10.26
    Serie B
    Goianiense
    Goianiense
    Novorizontino
    Novorizontino
    -
    -
    7
    5
    12
    14
    4
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    5
    12
    14
    4
    3
    GY
    18.10.26
    Serie B
    Vila Nova
    Vila Nova
    Novorizontino
    Novorizontino
    -
    -
    6
    4
    13
    18
    2
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    4
    13
    18
    2
    3
    D
    12.10.26
    Serie B
    Novorizontino
    Novorizontino
    1
    Ponte Preta
    Ponte Preta
    2
    -
    -
    5
    3
    23
    23
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    -
    -
    5
    3
    23
    23
    1
    2
    GY
    08.10.26
    Serie B
    Nautico PE
    Nautico PE
    Novorizontino
    Novorizontino
    -
    -
    3
    4
    13
    15
    3
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    13
    15
    3
    2
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Palmeiras Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. január 17. volt a Paulista, Serie A1 tornán (hazai csapat - Palmeiras, vendégek - Mirassol). A mérkőzés végeredménye 1:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Palmeiras vs Mirassol):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 12 vs 3;
    • szabálytalanságok: 13 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 2.

    ⚠️A vendégcsapat Palmeiras. Nem sok meccsük volt ebben a szezonban, ezért nézzük meg az utolsó 10 hivatalos mérkőzés statisztikáit.

    Ez idő alatt a csapat 5 győzelmet és 3 vereséget szenvedett, és 2 döntetlent játszott. Átlagos gólok: átlagosan 1.1 gólt szereznek meccsenként (idegenben - 1.8), és átlagosan 0.6 gólt kapnak.

    A mérkőzés eredményei: Palmeiras

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Copa Brasil
    Palmeiras
    Palmeiras
    Vasco da Gama RJ
    Vasco da Gama RJ
    1
    -
    -
    10
    3
    12
    7
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    3
    12
    7
    2
    2
    GY
    28.10.26
    Serie A
    Santos
    Santos
    Palmeiras
    Palmeiras
    1.33
    1.68
    1
    3
    8
    17
    3
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.33
    1.68
    1
    3
    8
    17
    3
    4
    D
    24.10.26
    Serie A
    Palmeiras
    Palmeiras
    Red Bull Bragantino
    Red Bull Bragantino
    3.56
    0.49
    10
    9
    7
    10
    2
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    3.56
    0.49
    10
    9
    7
    10
    2
    4
    GY
    22.10.26
    libertadores
    Palmeiras
    Palmeiras
    Fluminense RJ
    Fluminense RJ
    0.67
    0.21
    2
    4
    11
    13
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    5
    3
    0.67
    0.21
    2
    4
    11
    13
    2
    1
    GY
    17.10.26
    Serie A
    Atletico Paranaense
    Atletico Paranaense
    Palmeiras
    Palmeiras
    1
    1.27
    1.17
    16
    1
    11
    8
    2
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    1.27
    1.17
    16
    1
    11
    8
    2
    1
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 10;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 2;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.3;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.2 gólt szerez, míg a vendégek 1.1 gólt.

    Első félidő statisztika: Novorizontino (otthon) vs Palmeiras (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 1 vs 1;
    • győzelmek: 1 (100%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1 vs 0;
    • átlagos kapott gólok száma: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 4 vs 2;
    • vereségek: 1 vs 0;
    • döntetlenek: 5 vs 8;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1 (szerzett - 0.7, kapott - 0.3) vs 0.7 (szerzett - 0.5, kapott - 0.2).
    Trendek
    • A Novorizontino gólt szerzett az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. félidőben, Novorizontino szerez gólt (szorzói: 2.98)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 10;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Novorizontino vs Palmeiras

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 3 vs 3;
    • győzelmek: 2 vs 3;
    • győzelmi százalék: 67% vs 100%;
    • vereségek: 1 vs 0;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 4 vs 2.
    👉Tippek: Palmeiras Győzelem (szorzói: 1.8)

    Tipp a gólszámra

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.5, a vendégek - 2.5;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 3.

    Statisztikák: Novorizontino vs Palmeiras

    • átlagos összesített a tornán: 4 vs 1;
    • átlagos gólok száma: 2.33 vs 1;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1 vs 0.33;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.33 vs 0.67;
    • Novorizontino: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Palmeiras: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.7 (otthon - 2) vs 1.1 (idegenben - 1.8).
    Trendek
    • A Novorizontino gólt szerzett minden utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Novorizontino szerez gólt (szorzói: 1.67)

    Tipp a szögletekre

    Novorizontino: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.33; otthoni pályán - 7;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.6; otthoni pályán - 4.6.

    Palmeiras: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 7.67, idegenben - 5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.2; idegenben - 5.2.
    Trendek
    • A Palmeiras legalább 4.5 sarokrúgást szerzett a 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    👉Tippek: Palmeiras Szögletek, Total Felett (4,5) (szorzói: 1.37)

    Tipp a sárga lapokra

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.4 (hazai csapatnál 1.7 és vendég csapatnál 1.7);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3 (hazai csapatnál 1.2 és vendég csapatnál 1.8).

    Novorizontino: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.33; otthon - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.7; otthon - 1.6.

    Palmeiras: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.33, idegenben - 2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.6; idegenben - 2.4.
    Trendek
    • Volt Felett 4.5 sárga lap a 8 legutóbbi 9 Novorizontino mérkőzések.
    • Volt Felett 4.5 sárga lap az utolsó 6 Novorizontino mérkőzésén minden alkalommal (Paulista, Serie A1).
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.89)

    Tipp arra, hogy mindkét csapat szerez gólt

    H2H:

    • összecsapások száma - 10;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 3 alkalommal.

    Statisztika: Novorizontino vs Palmeiras

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 3 vs 3;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 2 vs 0;
    • Novorizontino MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 0 (0%);
    • Palmeiras MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 2;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Novorizontino) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Palmeiras) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 1.67)

    Tipp a pontos eredményre

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (5/24, 20.8%);
    • Novorizontino hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 2:0 (1/1, 100%);
    • Palmeiras idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:1 (1/1, 100%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.01% (szorzói 6)
    0:1 - 12.83% (szorzói 5.5)
    0:0 - 10.67% (szorzói 7.5)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Novorizontino gólt szerzett minden utolsó 17 otthon mérkőzésén.

    Novorizontino szerez gólt
    Tényező-149
    Közzétett: 2026.01.18., 23:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Novorizontino - Palmeiras

    A Palmeiras nyert:
    palmeiras-sp-1minden utolsó 5 mérkőzésén.
    Palmeiras Győzelem
    Bovada
    -135
    A Novorizontino nem vesztett:
    gremio-novorizontino-sp-2a 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    Novorizontino nem fog veszíteni
    Everygame
    -102
    A Novorizontino nem nyert:
    gremio-novorizontino-sp-2palmeiras-sp-1a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Palmeiras (Paulista, Serie A1).
    gremio-novorizontino-sp-2palmeiras-sp-1minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Palmeiras (Paulista, Serie A1).
    Palmeiras nem fog veszíteni
    Everygame
    -625
    A Novorizontino gólt kapott:
    gremio-novorizontino-sp-2palmeiras-sp-1minden utolsó 10 mérkőzésén szemben a Palmeiras (Paulista, Serie A1).
    Palmeiras szerez gólt
    Everygame
    -556
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Novorizontino - Palmeiras Helyezés a táblázatban

    Paulista, Serie A1 2026
    MGYDVGPForma
    1.
    Gremio Novorizontino SP
    Gremio Novorizontino SP
    851216-1016
    2.
    Palmeiras
    Palmeiras
    85128-716
    3.
    Red Bull Bragantino
    Red Bull Bragantino
    844014-216
    4.
    Portuguesa de Desportos
    Portuguesa de Desportos
    850311-715
    5.
    Corinthians
    Corinthians
    842210-614
    6.
    Sao Paulo
    Sao Paulo
    841311-1213

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    6 - Győzelmek
    3 - Döntetlen
    1 - Vereség
    Győzelmek - 8
    Döntetlen - 2
    Vereségek - 0
    10 mérkőzés
    Szerzett - 20
    Kapott - 8
    +12
    +8
    14 - Szerzett
    6 - Kapott
    6
    Győzelmek
    8
    3
    Döntetlen
    2
    1
    Vereségek
    0
    Gólkülönbség
    20
    Szerzett
    14
    8
    Kapott
    6
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2
    2
    Átlagosan szerzett gólok
    1.4
    0.8
    Átlagosan kapott gólok
    0.6
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    45'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika