Fortuna Sittard vs AZ Alkmaar H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Fortuna Sittard
27 mérkőzés
AZ Alkmaar
6 Győzelem
3 Döntetlen
18 Győzelem
22%
11%
67%
Célok
Összes gól
81
27
54
Meccs végeredmény
16
További - 59%
11
41% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3
1
2
Átlagos idő egy gólra
30'
90'
45'
Fortuna Sittard
4
0-15'
2
16-30'
3
31-45'
6
0-15'
7
16-30'
3
31-45'
HT
2
46-60'
0
61-75'
5
76-90'
10
46-60'
7
61-75'
10
76-90'
AZ Alkmaar
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 46
1.7
29
17
Piros lapok
Összesen: 2
0.07
1
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Fortuna SittardHollandia
AZ AlkmaarHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
eredivisieFortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
0
2
0
0
0
2
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
L
15.08.26
eredivisieFortuna Sittard
Cambuur
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
3
1
2
1
1
0
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
N
08.08.26
eredivisiePSV Eindhoven
Fortuna Sittard
2.65
0.71
10
0
9
6
1
1
2
2
0
1
2
1
2.65
0.71
10
0
9
6
1
1
S
31.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Apoel Nicosia
-
-
6
2
-
-
2
2
2
1
2
0
0
1
-
-
6
2
-
-
2
2
N
25.07.26
Club Friendly GamesMetz
Fortuna Sittard
-
-
4
8
10
21
1
3
3
1
1
1
2
0
-
-
4
8
10
21
1
3
L
17.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Olympiakosz Pireusz
-
-
5
6
9
12
0
0
1
3
0
2
1
1
-
-
5
6
9
12
0
0
L
11.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Genk
-
-
1
2
2
5
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
1
2
2
5
0
0
N
03.07.26
Club Friendly GamesFortuna Sittard
Lierse
-
-
9
4
-
-
3
0
1
0
1
0
0
0
-
-
9
4
-
-
3
0
N
17.05.26
EredivisieUtrecht
Fortuna Sittard
2.36
0.68
2
5
8
8
0
1
2
0
1
0
1
0
2.36
0.68
2
5
8
8
0
1
L
Meccsek
22.08.26
eredivisieFortuna Sittard
1
AZ Alkmaar
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
0
2
0
0
0
2
0.28
4.65
1
15
9
11
0
1
N
15.08.26
eredivisieUtrecht
AZ Alkmaar
0.95
2.5
3
9
23
14
4
2
1
4
0
1
1
3
0.95
2.5
3
9
23
14
4
2
N
08.08.26
eredivisieAZ Alkmaar
ADO Den Haag
2.72
1.04
9
7
9
14
0
1
2
0
0
0
2
0
2.72
1.04
9
7
9
14
0
1
N
02.08.26
Johan Cruijff SchaalPSV Eindhoven
1
AZ Alkmaar
-
-
6
3
10
9
3
2
0
4
0
1
0
3
-
-
6
3
10
9
3
2
N
25.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Olympiakosz Pireusz
-
-
6
2
10
10
2
3
3
2
0
2
3
0
-
-
6
2
10
10
2
3
N
22.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Genk
-
-
1
0
-
-
-
-
4
0
2
0
2
0
-
-
1
0
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesZulte Waregem
AZ Alkmaar
-
-
1
18
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
1
18
-
-
2
1
S
15.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Anderlecht
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Almere City
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Legyőzi
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
40%
10%
40%
40%
20%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·AZ Alkmaar
6 Győzelem
4 Döntetlen
0 Veszítenek
60%
40%
1 idő
2 idő
60%
60%
40%
20%
0%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
14
28
7
Gólok az 1. Félidőben9
7
Gólok a 2. Félidőben19
7
Első pontszerzés9
3
Nem szerzett pontot1
Fortuna Sittard
29%
4
14%
2
7%
1
21%
3
14%
2
14%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
AZ Alkmaar
18%
5
4%
1
11%
3
21%
6
21%
6
25%
7
18
10
6
Gólok az 1. Félidőben2
12
Gólok a 2. Félidőben8
3
Elhibázott első0
0
Nem hagyta ki4
Fortuna Sittard
22%
4
22%
4
11%
2
11%
2
28%
5
39%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
AZ Alkmaar
10%
1
20%
2
20%
2
70%
7
40%
4
50%
5
Átlagos gól/mérkőzés
3.8
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
32'
Összes gól a mérkőzésen
AZ Alkmaar
3.2
Teljes mérkőzés3.8
1.3
1. Félidőben1.1
1.9
2. Félidőben2.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
9
90%
1
10%
4
40%
6
60%
1.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
2.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
3.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
4.5
2
20%
8
80%
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar Mérkőzés statisztikái
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
38.5%
55.8%
Faulok
95
107
Sarok
32
70
Les
-
-
Sárga lapok
14
13
Piros lapok
3
0
A mérkőzés eredményei
2:0
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
2
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
2 célok
4 célok
5 célok
3 célok
6 célok
2
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
6
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Primera Division
2 de Mayo
Sportivo Luqueno
1 sze
21:30
Statisztikák megtekintése
WK-League
Changnyeong WFC (N)
Boeun Sangmu (N)
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Görög Kupa
Panseraikos
Atromitos Athén
2 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
VV Sint Bavo
Ajax Amateurs
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
USL League One
Charlotte Independence
Portland Hearts of Pine
2 sze
23:30
Statisztikák megtekintése
Second League
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Dobrudzha Dobrich
3 sze
16:00
Statisztikák megtekintése