Feyenoord vs Twente Tipp 21 december 2025

    A közelgő mérkőzésen a Feyenoord és a Twente között igazi futballünnepre számíthatunk. Mindkét csapat látványos támadójátékot mutat, ami csak fokozza a találkozó izgalmát. A Feyenoord, amely jelenleg a tabella második helyén áll, arra törekszik, hogy csökkentse hátrányát a listavezetővel szemben és folytassa győzelmi sorozatát. Eközben a Twente sem adja fel az európai kupaszereplésért folytatott harcot, és megvannak a saját ambícióik. Mindkét együttes kiváló támadójátékosokkal rendelkezik, és az edzők taktikai tervei a játék dominálására irányulnak. Fontos kiemelni mindkét csapat stabilitását és gólképes támadósorát.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 16 március 2025 dátumon zajlott, és 2:6-os eredménnyel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról az összecsapásról (hazai pályán - Twente):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 2 vs 5;
    • szabálytalanságok: 12 vs 11;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 8.

    📊 Statisztikai előzetes a Feyenoord és Twente hivatalos mérkőzéseiről:

    • 35 mérkőzést játszottak;
    • a hazai győzelmek száma - 16, a vendégek győzelmei - 9, döntetlenek - 10;
    • gólok száma - 57 a 39 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1.2, a második félidőé - 1.54;
    • az átlagos gólok száma a mérkőzésen - 2.74.

    Egymás elleni statisztikák Feyenoord - Twente

    43%
    16 Győzelem
    30%
    11 Döntetlen
    27%
    10 Győzelem
    Összes mérkőzés
    37
    Átlag gól/mérkőzés
    2.7
    Mindkét csapat szerzett gólt
    57%
    1.57
    Átlag összesen
    1.14
    1.38
    Sárga lapok
    1.57
    Legutóbbi mérkőzések
    01.03.26
    Eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    1.52
    0.95
    4
    2
    13
    8
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.52
    0.95
    4
    2
    13
    8
    0
    0
    21.12.25
    Eredivisie
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    1
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    0.8
    3.07
    7
    12
    15
    11
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.8
    3.07
    7
    12
    15
    11
    1
    0
    16.03.25
    Eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    1.1
    3.9
    2
    5
    12
    11
    2
    3
    2
    6
    1
    3
    1
    3
    1.1
    3.9
    2
    5
    12
    11
    2
    3
    06.10.24
    Eredivisie
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    Twente
    Twente
    -
    -
    5
    6
    11
    16
    2
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    11
    16
    2
    2
    28.01.24
    Eredivisie
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    Twente
    Twente
    -
    -
    9
    0
    10
    5
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    0
    10
    5
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Feyenoord Rotterdam Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat játszotta a Holland Kupa keretében (hazai pályán a Feyenoord, vendégként a Heerenveen). A mérkőzés végeredménye 2:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Feyenoord vs Heerenveen):

    • labdabirtoklás: 59% vs 41%;
    • szögletek: 9 vs 6;
    • szabálytalanságok: 7 vs 24;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 4.

    A Feyenoord magabiztosan tartja a második helyet az Eredivisie tabelláján, lenyűgöző formát mutatva az utóbbi meccseken - három győzelem zsinórban a három vereséget követően. A csapat híres támadóerejéről: hazai pályán szinte mindig több mint 2 gólt szereznek mérkőzésenként. Játékstílusuk a labdabirtokláson és a támadások aktív építésén alapul. Annak ellenére, hogy nemrégiben vereségeket szenvedtek, az utóbbi mérkőzéseik mérlege pozitív (+1). Az utolsó head-to-head találkozójuk a Twente ellen katasztrofális 2:6-os vereséggel zárult, ami további motivációt ad számukra a reváns megszerzésére.

    A mérkőzés eredményei: Feyenoord Rotterdam

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    eredivisie
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    ADO Den Haag
    ADO Den Haag
    2.33
    0.3
    11
    3
    5
    9
    0
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    2.33
    0.3
    11
    3
    5
    9
    0
    3
    S
    23.08.26
    eredivisie
    Cambuur
    Cambuur
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    1.83
    2.62
    3
    3
    14
    13
    0
    1
    2
    5
    0
    4
    2
    1
    1.83
    2.62
    3
    3
    14
    13
    0
    1
    N
    16.08.26
    eredivisie
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    Go Ahead Eagles
    Go Ahead Eagles
    2.72
    1.32
    6
    6
    3
    8
    0
    0
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    2.72
    1.32
    6
    6
    3
    8
    0
    0
    S
    09.08.26
    eredivisie
    Sparta Rotterdam
    Sparta Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    1.09
    3.75
    5
    10
    11
    8
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.09
    3.75
    5
    10
    11
    8
    2
    1
    N
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    Atalanta
    Atalanta
    -
    -
    2
    3
    12
    12
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    2
    3
    12
    12
    1
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Twente Enschede Csapat áttekintése

    Az utolsó hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Holland Kupa keretében (hazai csapat - Spakenburg, vendégek - Twente). A mérkőzés 3:6-os eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Twente vs Spakenburg):

    • labdabirtoklás: 56% vs 44%;
    • szögletek: 3 vs 5;
    • szabálytalanságok: 3 vs 10;
    • sárga lapok: 0 vs 4;
    • kapura lövések: 15 vs 8.

    A Twente irigylésre méltó stabilitást mutat - a csapat a hetedik helyen áll a tabellán, és jó formát mutat három győzelemmel és két döntetlennel az elmúlt öt mérkőzésen. Védelmük megbízhatónak bizonyul, bár hajlamosak gólt kapni idegenbeli találkozókon (1-1), köszönhetően a szervezett kontrajátékuknak. A vendégek gyakran sikert aratnak még minimális különbséggel is - csatáraik kiválóan tudják a dolgukat, legyen szó középpályás támogatásról vagy önálló akciókról.

    A mérkőzés eredményei: Twente Enschede

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    eredivisie
    Cambuur
    Cambuur
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    0.61
    1.96
    2
    9
    6
    14
    1
    1
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    0.61
    1.96
    2
    9
    6
    14
    1
    1
    N
    27.08.26
    UECL
    Qarabag
    Qarabag
    1
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    0.56
    3.08
    0
    9
    21
    16
    4
    3
    1
    4
    0
    0
    1
    2
    0
    2
    0.56
    3.08
    0
    9
    21
    16
    4
    3
    N
    20.08.26
    UECL
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Qarabag
    Qarabag
    1.3
    0.46
    6
    3
    13
    4
    5
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.3
    0.46
    6
    3
    13
    4
    5
    1
    L
    16.08.26
    eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Zwolle
    Zwolle
    2.69
    0.56
    6
    3
    11
    6
    0
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.69
    0.56
    6
    3
    11
    6
    0
    0
    N
    13.08.26
    UECL
    DAC 1904 Dunajska Streda
    DAC 1904 Dunajska Streda
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    1.56
    2
    3
    12
    9
    12
    1
    0
    3
    3
    0
    1
    3
    2
    1.56
    2
    3
    12
    9
    12
    1
    0
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Feyenoord Rotterdam

    A Feyenoordnak továbbra is komoly gondjai vannak a kerettel. Tíz játékos sérült, és nem léphet pályára a közelgő mérkőzésen. Egy másik játékos szereplése kérdéses.

    Twente Enschede

    A Twenténél valamivel jobb a helyzet a játékosokkal. Mindössze öt játékos van a sérültlistán, akik nem tudnak pályára lépni.

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 35;
    • hazaiak első félidős győzelmei (otthon) - 7; vendégek győzelmei (idegenben) - 2; döntetlenek - 9;
    • első félidő átlagos gólösszege: 1.2;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.69 gólt szerez, míg a vendégek 0.51-et.

    Első félidős statisztika: Feyenoord (otthon) vs Twente (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések a bajnokságban: 8 vs 8;
    • győzelmek: 6 (75%) vs 1 (12.5%);
    • vereségek: 1 (12.5%) vs 1 (12.5%);
    • döntetlenek: 1 (12.5%) vs 6 (75%);
    • átlagos lőtt gólok száma: 1.63 vs 0.75;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.25 vs 0.38.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 4 vs 0;
    • döntetlenek: 2 vs 7;
    • első félidő átlagos gólösszege: 1.8 (lőtt - 1.1, kapott - 0.7) vs 0.8 (lőtt - 0.6, kapott - 0.2).
    Trendek
    • A Feyenoord az utolsó 13 hazai mérkőzéséből 12 alkalommal szerzett gólt az első félidőben (Eredivisie).
    👉Előrejelzés: 1. félidőben, Feyenoord Rotterdam szerez gólt(odds: 1.54)

    Kimenetel előrejelzése

    Közvetlen összecsapások:

    • összecsapások száma - 35;
    • hazai győzelmek - 16, vendég győzelmek - 9, döntetlenek - 10.

    Statisztika: Feyenoord vs Twente

    • lejátszott meccsek a bajnokságban: 16 vs 16;
    • győzelmek: 11 vs 6;
    • győzelmi arány: 69% vs 38%;
    • vereségek: 4 vs 4;
    • döntetlenek: 1 vs 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 4;
    • vereségek: 7 vs 1;
    • döntetlenek: 0 vs 5.
    Trendek
    • Twente +1.5 hendikeppel nyer idegenben az utolsó 18 mérkőzéséből 17-szer (Eredivisie).
    • Twente +1.5 hendikeppel nyer sorozatban 16 mérkőzésen.
    • Twente +1.5 hendikeppel nyer sorozatban 14 mérkőzésen (Eredivisie).
    • Twente +1.5 hendikeppel nyer idegenben sorozatban 11 mérkőzésen.
    👉Előrejelzés: Twente Enschede Hendikepes (+1,5) (odds: 1.45)

    Gólok száma előrejelzése

    Közvetlen összecsapások:

    • a mai hazai csapat átlagos gólja - 1.63, vendég csapat - 1.11;
    • átlagos gólok száma közvetlen összecsapásokon - 2.74;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 20 alkalommal; hazai pályán - 11 alkalommal.

    Statisztika: Feyenoord vs Twente

    • bajnoki átlagos gólok száma: 3.81 vs 2.81;
    • átlagos szerzett gólok száma: 2.56 vs 1.56;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.25 vs 0.44;
    • átlagos gólok száma a második félidőben: 1.31 vs 1.13;
    • Feyenoord: hazai pályán a bajnokságban - átlagosan 2.63 gól;
    • Twente: idegenben a bajnokságban - átlagosan 1.63 gól;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos gólok száma): 2 (otthon - 2.8) vs 2.1 (idegenben - 2.67).
    Trendek
    • Twente kevesebb mint 1.5 gólt szerez idegenben az utolsó 10 közvetlen összecsapásukból 9-szer (Eredivisie).
    👉Előrejelzés: Twente Enschede Total gólt Alatt (1,5) (odds: 1.35)

    Szögletek előrejelzése

    Feyenoord: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek száma a bajnokságban - 7.75; hazai pályán - 7.75;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek száma - 7.3; hazai pályán - 8.

    Twente: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek száma a bajnokságban - 4.81, idegenben - 4.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek száma - 5.1; idegenben - 5.
    Trendek
    • Twente kevesebb mint 3.5 szögletet végez el az utolsó hét közvetlen összecsapásukból haton.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Twente Enschede Total Alatt (3,5) (odds: 1.84)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzése

    Közvetlen összecsapások:

    • összecsapások száma - 35;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 20 alkalommal;
    • hazai pályán - 11 alkalommal.

    Statisztika: Feyenoord ellen Twente

    • bajnoki mérkőzések száma: 16 vs 16;
    • szezonbeli mérkőzések, ahol mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): 9 vs 10;
    • Feyenoord hazai BTTS meccsek - 5 (63%);
    • Twente idegenbeli BTTS meccsek - 6 (75%).

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • BTTS meccsek száma: 8 vs 7;
    • Feyenoord hazai BTTS meccsek - 5 (100%);
    • Twente idegenbeli BTTS meccsek - 6 (100%).
    Trendek
    • Feyenoord otthon gólt szerez és kap nyolc meccsen sorozatban.
    • Feyenoord gólt szerez és kap az utóbbi nyolc meccsből hét alkalommal.
    • Feyenoord gólt szerez és kap az utóbbi hét Eredivisie meccsből hat alkalommal.
    • Feyenoord otthon gólt szerez és kap öt Eredivisie meccsen sorozatban.
    • Twente idegenben gólt szerez és kap hét meccsen sorozatban.
    • Twente idegenben gólt szerez és kap öt Eredivisie meccsen sorozatban.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (odds: 1.6)

    Pontos eredmény előrejelzése

    A gyakori eredmények statisztikája (jelenlegi szezon):

    • a leggyakoribb eredmény a bajnokságban: 2:2 (16/143, 11.2%);
    • a Feyenoord otthon leggyakrabban így zárja a meccseket: 2:0 (2/8, 25%);
    • a Twente idegenben leggyakrabban így játszik: 1:1 (3/8, 37.5%).

    A statisztikák és valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top-3 kimenetelt jósolja:

    2:1 - 8.93% (odds: 8)
    1:1 - 7.88% (odds: 7.5)
    2:2 - 7.09% (odds: 12)

    Trendek
    • A Twente idegenben három az utolsó négy mérkőzéséből egyenlített ki az eredménnyel, hogy legyen az eredményük: 1:1.
    👉Előrejelzés: Helyes eredmény (1:1) (odds: 7.5)

    ⭐ Szerkesztői előrejelzés

    Figyelembe véve a csapatok jelenlegi formáját és az egymás elleni legutóbbi eredményeiket, nyílt játékra számíthatunk, ahol mindkét oldalon bőven akadnak majd helyzetek. A 2.5 feletti összesített gólok fogadás nemcsak statisztikailag megalapozott (Feyenoord előző 9 mérkőzéséből 8 így végződött), hanem logikailag is: mindkét klubnak szüksége van arra, hogy újra bizonyítsa erejét a szurkolók előtt, ezzel növelve esélyeiket a szezon végén elért magasabb helyezésre. Tippünk - összesített gólok száma több mint 2.5.

    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-189
    Közzétett: 2025.12.20., 9:06

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede

    A Twente döntetlent játszik az első félidőben:
    fc-twente-enschede-1a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    fc-twente-enschede-1minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Eredivisie).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +148
    A Twente döntetlent játszott:
    fc-twente-enschede-1minden utolsó 4 idegenben mérkőzésén (Eredivisie).
    Nyakkendő
    Everygame
    +285
    A Feyenoord Rotterdam nem vesztett:
    feyenoord-rotterdam-3fc-twente-enschede-1a 18 utolsó 20 mérkőzésén szemben a Twente (Eredivisie).
    feyenoord-rotterdam-3fc-twente-enschede-1a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Twente (Eredivisie).
    Feyenoord Rotterdam nem fog veszíteni
    Everygame
    -417
    A Twente nem vesztett:
    fc-twente-enschede-1a 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    fc-twente-enschede-1a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    fc-twente-enschede-1minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Eredivisie).
    Twente Enschede nem fog veszíteni
    Everygame
    -110
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede Helyezés a táblázatban

    Eredivisie 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    PSV Eindhoven
    PSV Eindhoven
    342734101-4584
    2.
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    34198770-4465
    3.
    Nijmegen
    Nijmegen
    341611777-5359
    4.
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    341513659-4058
    5.
    Ajax Amszterdam
    Ajax Amszterdam
    341414662-4156

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    0 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 19
    Hiányzik - 10
    +9
    +7
    24 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    4
    5
    Döntetlen
    2
    0
    Veszítenek
    4
    GK
    19
    Eltömődött
    24
    10
    Hiányzik
    17
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    4.1
    1.9
    Átlagosan elért pontszám
    2.4
    1
    Átlagosan passzoló
    1.7
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    47'
    Pontozott minden, min.
    39'
    Minden statisztika