Etoile Carouge FC vs Lausanne Ouc. H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Etoile Carouge
Etoile Carouge
9 mérkőzés
Stade Ouchy
Stade Ouchy
1 Győzelem
2 Döntetlen
6 Győzelem
11%
22%
67%
Etoile Carouge
1. Félidőben
Stade Ouchy
1 Győzelem
5 Döntetlen
3 Győzelem
11%
56%
33%
Etoile Carouge
2. Félidőben
Stade Ouchy
1 Győzelem
3 Döntetlen
5 Győzelem
11%
33%
56%
01.09.26
Challenge League
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
0
5
11
12
3
3
3
0
1
0
2
0
-
-
0
5
11
12
3
3
10.04.26
Challenge League
Etoile Carouge
Etoile Carouge
Stade Ouchy
Stade Ouchy
1
-
-
6
3
16
15
4
2
1
1
0
0
1
1
-
-
6
3
16
15
4
2
28.02.26
Challenge League
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
7
4
10
14
1
3
0
1
0
0
0
1
-
-
7
4
10
14
1
3
19.12.25
Challenge League
Etoile Carouge
Etoile Carouge
Stade Ouchy
Stade Ouchy
1.03
1.68
2
4
12
12
3
5
1
2
0
0
1
2
1.03
1.68
2
4
12
12
3
5
30.08.25
Challenge League
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Etoile Carouge
Etoile Carouge
2.84
0.49
5
2
14
9
3
1
2
0
0
0
2
0
2.84
0.49
5
2
14
9
3
1

Célok

Összes gól
23
StatisticsChartSlim-left
6
StatisticsChartSlim-left
17
Meccs végeredmény
4
További - 44%
5
56% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.56
StatisticsChartSlim-left
0.67
StatisticsChartSlim-left
1.89
Átlagos idő egy gólra
35'
StatisticsChartSlim-left
135'
StatisticsChartSlim-left
47'
Etoile Carouge
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
2
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
4
46-60'
5
61-75'
4
76-90'
Stade Ouchy

Statisztikák a mérkőzésről

Faulok
Összesen: 168
18.67
StatisticsChartSlim-left
84
StatisticsChartSlim-left
84
Sarok
Összesen: 69
7.67
StatisticsChartSlim-left
36
StatisticsChartSlim-left
33
Les
Összesen: 33
3.67
StatisticsChartSlim-left
22
StatisticsChartSlim-left
11
Sárga lapok
Összesen: 41
4.56
StatisticsChartSlim-left
22
StatisticsChartSlim-left
19
Piros lapok
Összesen: 1
0.11
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Etoile CarougeSvájc
Stade OuchySvájc
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Etoile Carouge - Stade Ouchy Utolsó mérkőzések

Etoile Carouge
Etoile Carouge
Meccsek
01.09.26
Challenge League
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
0
5
11
12
3
3
3
0
1
0
2
0
-
-
0
5
11
12
3
3
L
28.08.26
Challenge League
Etoile Carouge
Etoile Carouge
Rapperswil-Jona
Rapperswil-Jona
-
-
8
4
12
11
0
0
2
1
1
1
1
0
-
-
8
4
12
11
0
0
N
21.08.26
Challenge League
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
3
11
9
13
2
4
0
0
0
0
0
0
-
-
3
11
9
13
2
4
S
15.08.26
Schweizer Cup
Collex-Bossy
Collex-Bossy
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
0
10
8
8
3
1
0
2
0
0
0
2
-
-
0
10
8
8
3
1
N
07.08.26
Challenge League
Etoile Carouge
Etoile Carouge
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
-
-
3
7
9
13
1
2
0
1
0
1
0
0
-
-
3
7
9
13
1
2
L
31.07.26
Challenge League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
5
4
11
12
1
2
1
1
1
1
0
0
-
-
5
4
11
12
1
2
S
24.07.26
Challenge League
Etoile Carouge
Etoile Carouge
Aarau
Aarau
-
-
1
1
15
6
4
0
3
0
0
0
3
0
-
-
1
1
15
6
4
0
N
18.07.26
Club Friendly Games
Young Boys
Young Boys
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
1
0
4
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
Club Friendly Games
Young Boys
Young Boys
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly Games
Servette
Servette
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Meccsek
01.09.26
Challenge League
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
0
5
11
12
3
3
3
0
1
0
2
0
-
-
0
5
11
12
3
3
N
28.08.26
Challenge League
Winterthur
Winterthur
Stade Ouchy
Stade Ouchy
-
-
8
5
12
10
4
0
1
1
0
1
1
0
-
-
8
5
12
10
4
0
S
21.08.26
Challenge League
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
Stade Ouchy
Stade Ouchy
1
-
-
7
4
18
17
2
4
1
2
0
2
1
0
-
-
7
4
18
17
2
4
N
16.08.26
Schweizer Cup
Italien
Italien
Stade Ouchy
Stade Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
1
8
0
5
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
07.08.26
Challenge League
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Rapperswil-Jona
Rapperswil-Jona
-
-
3
4
10
13
0
3
2
0
1
0
1
0
-
-
3
4
10
13
0
3
N
01.08.26
Challenge League
Aarau
Aarau
Stade Ouchy
Stade Ouchy
-
-
3
3
22
20
3
3
1
1
1
0
0
1
-
-
3
3
22
20
3
3
S
24.07.26
Challenge League
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
6
4
13
11
2
1
2
0
1
0
1
0
-
-
6
4
13
11
2
1
N
17.07.26
Club Friendly Games
Stade Ouchy
Stade Ouchy
Servette U21
Servette U21
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
11.07.26
Club Friendly Games
Zürich
Zürich
Stade Ouchy
Stade Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.07.26
Club Friendly Games
Servette
Servette
Stade Ouchy
Stade Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Etoile CarougeEtoile Carouge· 10 gyufa
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Legyőzi
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
0%
40%
50%
40%
50%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Stade OuchyStade Ouchy
7 Győzelem
2 Döntetlen
1 Veszítsen
70%
20%
10%
1 idő
2 idő
80%
60%
0%
10%
20%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
2
3
Száraz elváltozások
3
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
0
Szándékos vereségek
0
0

Gól statisztikák

11
Eltömődött
24
Eltömődött
3
Gólok az 1. Félidőben
13
8
Gólok a 2. Félidőben
11
2
Első pontszerzés
8
4
Nem szerzett pontot
1
Etoile Carouge
9%
1
0%
0
18%
2
36%
4
9%
1
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stade Ouchy
25%
6
13%
3
17%
4
13%
3
13%
3
21%
5
13
Hiányzik
9
Hiányzik
9
Gólok az 1. Félidőben
2
4
Gólok a 2. Félidőben
7
7
Elhibázott első
2
3
Nem hagyta ki
3
Etoile Carouge
23%
3
23%
3
31%
4
8%
1
15%
2
23%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stade Ouchy
67%
6
22%
2
33%
3
78%
7
22%
2
44%
4
Átlagos gól/mérkőzés
2.4
3.3
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
4
Átlagos idő egy gólra
81'
37'

Összes gól a mérkőzésen

Etoile CarougeEtoile Carouge
Átlag összesen
Stade OuchyStade Ouchy
2.4
Teljes mérkőzés
3.3
1.2
1. Félidőben
1.5
1.2
2. Félidőben
1.8

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Etoile Carouge - Stade Ouchy Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
16
StatisticsChartSlim-left
17
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Etoile Carouge
Pontos pontszám
Stade Ouchy
3:0
3 egyszer
30%
0:0
1 egyszer
10%
0:1
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:1
2 egyszer
20%
2:0
2 egyszer
20%
0:3
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
Etoile Carouge
A fejek pontos száma
Stade Ouchy
3
5 egyszer
50%
2
2 egyszer
20%
4
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%
3 célok
2 célok
4 célok
1 cél
9 célok
3
4 egyszer
40%
2
4 egyszer
40%
4
1 egyszer
10%
9
1 egyszer
10%