Viborg vs Odense Tipp 19 október 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Viborg és a Odense Boldklub csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 12:00 19 október időpontban lesz. A torna mérkőzése a Viborg Stadion stadionban kerül megrendezésre a Viborg városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 27 július 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 3:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Odense Boldklub volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 45% vs 55%-kal;
    • szögletek: 5 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 15 vs 8-val;
    • sárga lapok: 2 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 5-val.

    📊Viborg és Odense Boldklub csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 13;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 5, a vendégcsapaté - 2, döntetlenek száma - 6;
    • gólok száma - 18 a 15 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.23, a 2. félidőé - 1.31;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.54.

    Egymás elleni statisztikák Viborg - Odense

    40%
    6 Győzelmek
    40%
    6 Döntetlen
    20%
    3 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    15
    Átlag gól/mérkőzés
    2.47
    Mindkét csapat szerzett gólt
    80%
    1.33
    Átlagos gólszám
    1.13
    1.53
    Sárga lapok
    1.4
    Legutóbbi mérkőzések
    24.07.26
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    1.57
    2.67
    7
    10
    15
    11
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.57
    2.67
    7
    10
    15
    11
    2
    1
    19.10.25
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    0.88
    1.95
    9
    6
    7
    14
    0
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0.88
    1.95
    9
    6
    7
    14
    0
    1
    27.07.25
    Superligaen
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    Viborg
    Viborg
    1.38
    1.78
    5
    4
    15
    8
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    1.38
    1.78
    5
    4
    15
    8
    2
    1
    25.05.24
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    -
    -
    0
    8
    5
    7
    0
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    0
    8
    5
    7
    0
    2
    12.04.24
    Superligaen
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    Viborg
    Viborg
    -
    -
    3
    6
    6
    5
    0
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    3
    6
    6
    5
    0
    2
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Viborg Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Superligaen sorozatban (hazai csapat - Randers, vendégek - Viborg). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Viborg vs Randers):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 2 vs 5;
    • szabálytalanságok: 12 vs 9;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 9 vs 8.
    🏆A Superligaen szezon során a Viborg csapat összesen 11 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a Superligaen bajnokság középmezőnyében található Viborg csapat, 36% győzelmi aránnyal és 64% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Viborg csapat összesen 14 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Viborg csapat összesen 18 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Viborg

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Horsens
    Horsens
    3.35
    0.76
    10
    3
    6
    16
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    3.35
    0.76
    10
    3
    6
    16
    2
    1
    GY
    25.10.26
    Superligaen
    Aarhus
    Aarhus
    Viborg
    Viborg
    1.96
    0.91
    10
    3
    13
    12
    4
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.96
    0.91
    10
    3
    13
    12
    4
    3
    V
    19.10.26
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Midtjylland
    Midtjylland
    1.74
    1.26
    3
    3
    16
    15
    3
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.74
    1.26
    3
    3
    16
    15
    3
    3
    V
    11.10.26
    Superligaen
    Randers
    Randers
    Viborg
    Viborg
    1.08
    2.14
    4
    7
    10
    11
    3
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.08
    2.14
    4
    7
    10
    11
    3
    1
    GY
    03.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Holstein Kiel
    Holstein Kiel
    Viborg
    Viborg
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    1
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    1
    2
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Odense Boldklub Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Superligaen tornán (hazai csapat - Odense Boldklub, vendégek - Sonderjyske). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Odense Boldklub vs Sonderjyske):

    • labdabirtoklás: 42% vs 58%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 8 vs 13;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 2.
    🏆A Superligaen szezon során a Odense Boldklub csapat összesen 11 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Superligaen bajnokság középmezőnyében található Odense Boldklub csapat, 27% győzelmi aránnyal és 45% vereségi aránnyal.

    ⚽A Odense Boldklub csapat összesen 18 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Odense Boldklub csapat összesen 28 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Odense Boldklub

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Superligaen
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    Silkeborg
    Silkeborg
    2.1
    0.55
    10
    6
    12
    7
    0
    3
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    2.1
    0.55
    10
    6
    12
    7
    0
    3
    GY
    29.10.26
    Cup
    Midtjylland
    Midtjylland
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    -
    -
    8
    3
    8
    14
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    3
    8
    14
    2
    3
    V
    26.10.26
    Superligaen
    Koppenhága
    Koppenhága
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    2.89
    0.43
    4
    2
    5
    17
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.89
    0.43
    4
    2
    5
    17
    0
    2
    D
    18.10.26
    Superligaen
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    Broendby
    Broendby
    0.72
    2.84
    2
    9
    8
    13
    2
    1
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    0.72
    2.84
    2
    9
    8
    13
    2
    1
    GY
    09.10.26
    Superligaen
    Nordsjaelland
    Nordsjaelland
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    2.44
    0.45
    9
    3
    8
    10
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2.44
    0.45
    9
    3
    8
    10
    3
    1
    D
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 13;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 3; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.23;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.69 gólt szerez, míg a vendégek 0.54 gólt.

    Első félidő statisztika: Viborg (otthon) vs Odense Boldklub (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 5 vs 5;
    • győzelmek: 1 (20%) vs 1 (20%);
    • vereségek: 1 (20%) vs 2 (40%);
    • döntetlenek: 3 (60%) vs 2 (40%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 2.4 vs 2.6;
    • átlagos kapott gólok száma: 1.2 vs 1.6.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 2 vs 7;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 5 vs 1;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.9 (szerzett - 1, kapott - 0.9) vs 2.6 (szerzett - 1.8, kapott - 0.8).
    Trendek
    • A Viborg gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Superligaen).
    👉Tippek: 1. félidőben, Viborg szerez gólt(szorzói: 1.74)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 13;
    • hazai győzelmek - 5, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 6.

    Statisztika: Viborg vs Odense Boldklub

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 11 vs 11;
    • győzelmek: 4 vs 3;
    • győzelmi százalék: 36% vs 27%;
    • vereségek: 7 vs 5;
    • döntetlenek: 0 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 4;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 0 vs 2.
    Trendek
    • A Odense Boldklub nem nyert minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Superligaen).
    👉Tippek: Viborg nem fog veszíteni(szorzói: 1.31)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.38, a vendégek - 1.15;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.54;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 11; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: Viborg vs Odense Boldklub

    • átlagos összesített a tornán: 2.91 vs 4.18;
    • átlagos gólok száma: 1.27 vs 1.64;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.82 vs 1.18;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.45 vs 0.45;
    • Viborg: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.6;
    • Odense Boldklub: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.2;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.6 (otthon - 1.5) vs 2.6 (idegenben - 3.4).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Viborg mérkőzésén szemben a Odense Boldklub minden alkalommal (Superligaen).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Odense Boldklub idegenben mérkőzések (Superligaen).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Odense Boldklub mérkőzések.
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5)(szorzói: 1.66)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Viborg legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Odense Boldklub (Superligaen).
    👉Tippek: Odense Boldklub Szögletek, Total Felett (3,5)(szorzói: 1.35)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.24 (hazai csapatnál 1.62 és vendég csapatnál 1.62);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3 (hazai csapatnál 1.33 és vendég csapatnál 1.67).

    Viborg: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.64; otthon - 1.2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.6; otthon - 1.25.

    Odense Boldklub: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.91, idegenben - 2.2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.5; idegenben - 1.4.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 13;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 11 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: Viborg vs Odense Boldklub

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 11 vs 11;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 7 vs 10;
    • Viborg MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (80%);
    • Odense Boldklub MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (80%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Viborg) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Odense Boldklub) - 3 (60%).
    Trendek
    • A Viborg gólt szerzett és kapott a 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Odense Boldklub (Superligaen).
    • A Viborg gólt szerzett és kapott a 12 utolsó 14 otthon mérkőzésén (Superligaen).
    • A Odense Boldklub gólt szerzett és kapott minden utolsó 8 mérkőzésén (Superligaen).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.54)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Viborg mérkőzésén szemben a Odense Boldklub minden alkalommal (Superligaen).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Odense Boldklub idegenben mérkőzések (Superligaen).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Odense Boldklub mérkőzések.

    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-161
    Közzétett: 2025.10.17., 12:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Viborg - Odense Boldklub

    A Odense Boldklub elveszítette a második félidőt:
    odense-bk-1a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Superligaen).
    2. Félidőben Viborg Győzelem
    Everygame
    +130
    A Odense Boldklub nem nyert:
    odense-bk-1minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Superligaen).
    Viborg nem fog veszíteni
    Everygame
    -333
    A Viborg gólt szerzett:
    viborg-ffodense-bk-1a 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Odense Boldklub (Superligaen).
    viborg-ffa 20 utolsó 22 otthon mérkőzésén.
    viborg-ffa 19 utolsó 20 otthon mérkőzésén (Superligaen).
    A Odense Boldklub gólt kapott:
    odense-bk-1a 18 utolsó 20 mérkőzésén.
    odense-bk-1minden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Superligaen).
    Viborg szerez gólt
    Everygame
    -625
    A Viborg gólt kapott:
    viborg-ffodense-bk-1a 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Odense Boldklub (Superligaen).
    viborg-ffa 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (Superligaen).
    viborg-ffminden utolsó 7 mérkőzésén (Superligaen).
    A Odense Boldklub gólt szerzett:
    odense-bk-1a 20 utolsó 21 mérkőzésén.
    odense-bk-1a 18 utolsó 19 mérkőzésén (Superligaen).
    odense-bk-1a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    odense-bk-1a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Superligaen).
    Odense Boldklub szerez gólt
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Viborg - Odense Boldklub Helyezés a táblázatban

    Championship Round
    MGYDVGPForma
    1.
    Aarhus
    Aarhus
    1045116-967
    2.
    Midtjylland
    Midtjylland
    1035214-1360
    3.
    Nordsjaelland
    Nordsjaelland
    1054114-750
    4.
    Broendby
    Broendby
    1032513-1345
    5.
    Viborg
    Viborg
    1032512-1644
    6.
    Sonderjyske
    Sonderjyske
    1022610-2144

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    5 - Győzelmek
    1 - Döntetlen
    4 - Vereségek
    Győzelmek - 4
    Döntetlen - 4
    Vereségek - 2
    10 mérkőzés
    Szerzett - 18
    Kapott - 12
    +6
    0
    14 - Szerzett
    14 - Kapott
    5
    Győzelmek
    4
    1
    Döntetlen
    4
    4
    Vereségek
    2
    Gólkülönbség
    18
    Szerzett
    14
    12
    Kapott
    14
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.8
    1.8
    Átlagosan szerzett gólok
    1.4
    1.2
    Átlagosan kapott gólok
    1.4
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    50'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika