Newport vs Salford H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Newport County
16 mérkőzés
Salford City
3 Győzelem
3 Döntetlen
10 Győzelem
19%
19%
63%
1. Félidőben
2 Győzelem
10 Döntetlen
4 Győzelem
13%
63%
25%
2. Félidőben
3 Győzelem
6 Döntetlen
7 Győzelem
19%
38%
44%
Célok
Összes gól
40
17
23
Meccs végeredmény
9
További - 56%
7
44% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.5
1.06
1.44
Átlagos idő egy gólra
36'
84'
62'
Newport County
3
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
3
16-30'
5
31-45'
HT
3
46-60'
5
61-75'
1
76-90'
6
46-60'
0
61-75'
7
76-90'
Salford City
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 65
4.06
32
33
Piros lapok
Összesen: 3
0.19
1
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Newport CountyAnglia
Salford CityAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Newport County - Salford City Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
EFL League TwoBristol Rovers
Newport County
3.42
0.64
11
1
6
8
2
1
5
3
1
1
4
2
3.42
0.64
11
1
6
8
2
1
L
15.08.26
EFL League TwoNewport County
Rochdale
1
1.35
0.19
9
6
11
14
2
2
3
0
2
0
1
0
1.35
0.19
9
6
11
14
2
2
N
08.08.26
EFL CupWimbledon
Newport County
1.2
1.84
7
5
11
15
2
1
1
1
0
0
1
1
5
4
1.2
1.84
7
5
11
15
2
1
L
04.08.26
Club Friendly GamesNewport County
Roma
-
-
3
6
16
16
2
2
1
4
0
1
1
3
-
-
3
6
16
16
2
2
L
01.08.26
Club Friendly GamesYeovil Town
Newport County
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
28.07.26
Club Friendly GamesNewport County
Reading
-
-
8
5
-
-
3
2
0
4
0
1
0
3
-
-
8
5
-
-
3
2
L
21.07.26
Club Friendly GamesBristol City
Newport County
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
11.07.26
Club Friendly GamesGloucester
Newport County
1
-
-
3
5
11
11
1
3
2
1
0
1
2
0
-
-
3
5
11
11
1
3
L
Meccsek
22.08.26
EFL League TwoSalford City
Chesterfield
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
0
1
0
1
0
0
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
L
15.08.26
EFL League TwoBarnet LK
Salford City
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
3
1
2
0
1
1
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
L
08.08.26
EFL CupSalford City
1
Shrewsbury Town
1
2.42
0.96
8
2
10
17
2
2
1
1
0
0
1
1
3
4
2.42
0.96
8
2
10
17
2
2
L
01.08.26
Club Friendly GamesSalford City
Bradford City
-
-
5
8
10
16
0
0
2
2
1
1
1
1
-
-
5
8
10
16
0
0
S
28.07.26
Club Friendly GamesCarlisle United
Salford City
-
-
2
0
-
-
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
2
0
-
-
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesSalford City
Dundee United
-
-
6
7
12
11
2
1
3
2
2
0
1
2
-
-
6
7
12
11
2
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesUnited of Manchester
Salford City
-
-
1
9
5
10
0
1
1
4
0
1
1
3
-
-
1
9
5
10
0
1
N
25.05.26
EFL League TwoNotts County
Salford City
0.69
0.8
2
3
13
19
2
2
3
0
2
0
1
0
0.69
0.8
2
3
13
19
2
2
L
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Legyőzi
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
20%
40%
50%
20%
30%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Salford City
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
10%
20%
60%
60%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
18
10
6
Gólok az 1. Félidőben2
12
Gólok a 2. Félidőben8
7
Első pontszerzés2
1
Nem szerzett pontot4
Newport County
22%
4
6%
1
6%
1
11%
2
22%
4
33%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Salford City
10%
1
0%
0
10%
1
20%
2
0%
0
60%
6
18
13
7
Gólok az 1. Félidőben6
11
Gólok a 2. Félidőben7
3
Elhibázott első7
1
Nem hagyta ki2
Newport County
11%
2
17%
3
17%
3
11%
2
39%
7
50%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Salford City
23%
3
8%
1
31%
4
8%
1
31%
4
23%
3
Átlagos gól/mérkőzés
2.3
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
93'
Összes gól a mérkőzésen
Salford City
3.6
Teljes mérkőzés2.3
1.3
1. Félidőben0.8
2.3
2. Félidőben1.5
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
6
60%
4
40%
6
60%
4
40%
1.5
4
40%
6
60%
3
30%
7
70%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Newport County - Salford City Mérkőzés statisztikái
Newport County
Salford City
39.5%
56.2%
Faulok
127
121
Sarok
49
63
Les
25
16
Sárga lapok
21
15
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
2:1
2 egyszer20%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
3 célok
4 célok
1 cél
2 célok
5 célok
3
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Danmarksserien
Vinder Vatanspor
Holstebro BK B
4 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
3rd league
Wieczysta Krakow B
Siarka Tarnobrzeg
5 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Second division
FC Nacka Iliria
Smedby AIS
5 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
1st Division, women
Klepp IL (N)
Tromso (w)
5 sze
10:30
Statisztikák megtekintése
Belgian Women's First Division
Stabæk (W)
Standard Liege 2 (W)
5 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Saudi Prof. League
Al Taawoun
Al Fateh
5 sze
15:55
Statisztikák megtekintése