Nantes vs Guingamp Tipp 19 július 2025

    A játékosok mindent beleadnak majd a közelgő mérkőzésen? A barátságos meccs Nantes és Guingamp között 19 július-án 15:30-kor kerül megrendezésre. Az eredmény pontosabb előrejelzése érdekében javasoljuk a csapatok statisztikai adatainak áttekintését.

    Személyes találkozók

    Keveset beszéljünk a köztük zajló mérkőzések történetéről, amely összesen 36 meccset számlál. Az aktuális hazai csapat 15 alkalommal győzött, míg a vendégcsapat 12 alkalommal nyert.

    A gólok tekintetében a Nantes csapat 38 alkalommal betalált az ellenfelek kapujába. A Guingamp csapat 30 gólt szerzett. Így a köztük zajló összecsapások átlagos összpontszáma 1.89.

    Egymás elleni statisztikák Nantes - Guingamp

    41%
    14 Győzelem
    29%
    10 Döntetlen
    29%
    10 Győzelem
    Összes mérkőzés
    34
    Átlag gól/mérkőzés
    2.09
    Mindkét csapat szerzett gólt
    29%
    1.18
    Átlag összesen
    0.91
    1.12
    Sárga lapok
    1
    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Nantes
    Nantes
    1.45
    1.73
    1
    5
    11
    22
    1
    1
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1.45
    1.73
    1
    5
    11
    22
    1
    1
    19.07.25
    Club Friendly Games
    Nantes
    Nantes
    Guingamp
    Guingamp
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    13.07.22
    Club Friendly Games
    Nantes
    Nantes
    Guingamp
    Guingamp
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    14.07.21
    Club Friendly Games
    Nantes
    Nantes
    Guingamp
    Guingamp
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    03.03.19
    LI1
    Guingamp
    Guingamp
    Nantes
    Nantes
    -
    -
    -
    -
    17
    11
    -
    -
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    17
    11
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nantes Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2025. július 12.-án játszotta a Barátságos mérkőzések keretein belül (hazai csapat - Nantes, vendég csapat - Stade Lavallois Mayenne). A találkozó 2:0 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Nantes vs Stade Lavallois Mayenne):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 4 vs 3;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 8 vs 1.

    A közelgő barátságos mérkőzésen Nantes hazai pályán játszik. Annak érdekében, hogy teljesebb képet kapjunk a csapat jelenlegi helyzetéről, nézzük meg a legutolsó 10 hivatalos mérkőzésének statisztikáit.

    A legutolsó tíz mérkőzéses szakasz a csapat számára 3 győzelemmel, 4 vereséggel és 3 döntetlennel zárult. Ezen időszak alatt a játékosok 11 alkalommal szereztek gólt, ami átlagosan 1.1 gólt jelent meccsenként (hazai mérkőzéseken ez az érték 0.83). Érdemes megjegyezni, hogy a kapott gólok átlagos összértéke 1.

    A mérkőzés eredményei: Nantes

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Nantes
    Nantes
    1.45
    1.73
    1
    5
    11
    22
    1
    1
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1.45
    1.73
    1
    5
    11
    22
    1
    1
    S
    22.08.26
    Ligue 2
    Nantes
    Nantes
    Rodez Aveyron
    Rodez Aveyron
    1.63
    0.36
    4
    6
    14
    18
    2
    3
    2
    5
    2
    1
    0
    4
    1.63
    0.36
    4
    6
    14
    18
    2
    3
    L
    14.08.26
    Ligue 2
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    Nantes
    Nantes
    0.91
    1.24
    2
    7
    15
    11
    1
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0.91
    1.24
    2
    7
    15
    11
    1
    0
    L
    08.08.26
    Ligue 2
    Nantes
    Nantes
    Red Star
    Red Star
    0.88
    0.72
    4
    8
    13
    13
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.88
    0.72
    4
    8
    13
    13
    2
    3
    L
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Nantes
    Nantes
    Wakrah
    Wakrah
    -
    -
    13
    2
    21
    13
    0
    1
    5
    1
    1
    1
    4
    0
    -
    -
    13
    2
    21
    13
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Guingamp Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2025. július 11.-én játszotta a Barátságos mérkőzések keretében (hazai csapat - Guingamp, vendégek - Avranches). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Guingamp vs Avranches):

    • labdabirtoklás: 47% vs 53%;
    • szögletek: 1 vs 0;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kapura lövések: 2 vs 0.

    A Guingamp csapatnak kevesebb szerencséje volt, hiszen a következő barátságos mérkőzést idegenbeli környezetben játssza. Mivel büszkélkedhet a keret az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményei alapján?

    Ebben az időszakban a csapat 5 győzelmet aratott, 4 vereséget szenvedett el, és 1 alkalommal döntetlent játszott. A játékosok támadó tevékenységeinek eredménye 17 gól, ami átlagosan 1.7 gól/mérkőzés (idegenbeli mérkőzéseken ez a szám 1.4). Természetesen a csapat védekezésében is voltak hibák. A mérkőzésenkénti átlagos kapott gólok száma 1.4.

    A mérkőzés eredményei: Guingamp

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Nantes
    Nantes
    1.45
    1.73
    1
    5
    11
    22
    1
    1
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1.45
    1.73
    1
    5
    11
    22
    1
    1
    S
    21.08.26
    Ligue 2
    Sochaux-Montbeliard
    Sochaux-Montbeliard
    Guingamp
    Guingamp
    1.74
    2.69
    2
    8
    21
    11
    1
    5
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.74
    2.69
    2
    8
    21
    11
    1
    5
    L
    14.08.26
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    US Boulogne
    US Boulogne
    1.05
    0.58
    3
    4
    14
    16
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.05
    0.58
    3
    4
    14
    16
    1
    2
    N
    08.08.26
    Ligue 2
    Metz
    Metz
    Guingamp
    Guingamp
    2.17
    1.15
    5
    3
    16
    10
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.17
    1.15
    5
    3
    16
    10
    2
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    Guingamp
    Guingamp
    -
    -
    5
    3
    13
    7
    1
    1
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    -
    -
    5
    3
    13
    7
    1
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 36;
    • első félidőbeli győzelmek a hazai csapatnak (otthon) - 6; vendégeknek (idegenben) - 3; döntetlenek száma - 10;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.67;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.36 gólt szerez az első félidőben, míg a vendégek - 0.31.

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 9 legutóbbi 10 Nantes mérkőzések (Barátságos mérkőzések).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 7 Guingamp mérkőzésén minden alkalommal (Barátságos mérkőzések).

    Total gólt Felett (1,5)
    Közzétett: 2025.07.18., 13:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Nantes - Guingamp

    A Guingamp nem vesztett:
    ea-guingamp-1minden utolsó 6 mérkőzésén (Barátságos mérkőzések).
    Guingamp nem fog veszíteni
    -152
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    fc-nantesa 9 legutóbbi 10 Nantes mérkőzések (Barátságos mérkőzések).
    ea-guingamp-1az utolsó 7 Guingamp mérkőzésén minden alkalommal (Barátságos mérkőzések).
    Total gólt Felett (1,5)
    -400
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    fc-nantesaz utolsó 5 Nantes mérkőzésén minden alkalommal (Barátságos mérkőzések).
    ea-guingamp-1a 7 legutóbbi 8 Guingamp mérkőzések (Barátságos mérkőzések).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -278
    A Guingamp gólt szerzett:
    ea-guingamp-1minden utolsó 7 mérkőzésén (Barátságos mérkőzések).
    Guingamp szerez gólt
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 7
    10 gyufa
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 18
    -7
    -6
    9 - Eltömődött
    15 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    1
    3
    Döntetlen
    2
    6
    Veszítenek
    7
    GK
    11
    Eltömődött
    9
    18
    Hiányzik
    15
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    1.8
    Átlagosan passzoló
    1.5
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    82'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika