Össz. p.:
4:2
Braga
4
:
0
Véget ért
Ferencvárosi TC
1. találkozó
Ferencvárosi TC
2:0
Braga

Braga vs Ferencvarosi Tipp 18 március 2026

    🔊 Képesek lesznek-e a portugálok megfordítani az összecsapás menetét? Számukra az európai kupaszezon vége már közel van. Javasolunk egy előrejelzést az Európa Liga nyolcaddöntőjének visszavágójára, ahol Braga hazai pályán fogadja a magyar Ferencvárost. A vendégek kétgólos előnnyel érkeznek, és a mi feladatunk az, hogy egy jól megalapozott fogadást válasszunk a mérkőzésre.

    Személyes találkozók

    📊 Egy héttel ezelőtt a csapatok történetük első egymás elleni mérkőzését játszották. Ahogy talán emlékeznek, a Ferencváros 2:0-ra győzött.

    Egymás elleni statisztikák Braga - Ferencvarosi

    50%
    1 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    50%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    2
    Átlag gól/mérkőzés
    3
    Mindkét csapat szerzett gólt
    0%
    2
    Átlag összesen
    1
    7.5
    Sarok
    1.5
    4
    Sárga lapok
    1
    14
    Szabálytalanságok
    13.5
    Legutóbbi mérkőzések
    18.03.26
    Europa League
    Braga
    Braga
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    1.41
    0.28
    4
    1
    18
    15
    5
    1
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    1.41
    0.28
    4
    1
    18
    15
    5
    1
    12.03.26
    Europa League
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    Braga
    Braga
    1.11
    0.87
    2
    11
    12
    10
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.11
    0.87
    2
    11
    12
    10
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Braga Csapat áttekintése

    🔴 A csapatnak lehetősége nyílt nyugodtan készülni az Európa-liga mérkőzésekre. Braga nem lépett pályára a hétvégén a Primeira Ligában, mivel a mérkőzésüket későbbre halasztották. Vajon ez hiba volt? Az első Ferencváros elleni találkozó után nem ártott volna játékba lendülni, és talán levezetni a negatív érzelmeket. Az első összecsapás katasztrofálisan sikerült.

    ⚪️ Braga a megszokott stílusában játszott az első mérkőzésen, mégis vereséget szenvedett. A labdabirtoklási arány közel hetven százalék volt, de ez semmit sem hozott a konyhára. A portugál csapat mindössze négyszer találta el a kaput, és csak egyetlen veszélyes helyzetet alakítottak ki, amely ráadásul helyi jellegű volt. Az xG mutató aznap este 0,87-nél állt meg. Braga 11 szögletet is kiharcolt, de ezek sem jelentettek valódi fenyegetést.

    A mérkőzés eredményei: Braga

    Legutóbbi mérkőzések
    27.08.26
    UECL
    Austria Wien
    Austria Wien
    Braga
    Braga
    0.75
    0.45
    2
    5
    17
    17
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.75
    0.45
    2
    5
    17
    17
    3
    2
    S
    20.08.26
    UECL
    Braga
    Braga
    Austria Wien
    Austria Wien
    3.18
    0.59
    5
    4
    12
    18
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    3.18
    0.59
    5
    4
    12
    18
    2
    0
    N
    13.08.26
    UECL
    Dinamo Minszk
    Dinamo Minszk
    Braga
    Braga
    -
    -
    3
    5
    11
    10
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    5
    11
    10
    3
    2
    S
    09.08.26
    liga portugal
    Moreirense
    Moreirense
    Braga
    Braga
    0.24
    1.12
    4
    2
    15
    20
    4
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0.24
    1.12
    4
    2
    15
    20
    4
    2
    S
    06.08.26
    UECL
    Braga
    Braga
    Dinamo Minszk
    Dinamo Minszk
    -
    -
    10
    1
    10
    12
    0
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    1
    10
    12
    0
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ferencvárosi TC Csapat áttekintése

    🟢 A magyarok sem léptek pályára a hazai bajnokságban az elmúlt hétvégén. Ez nem meglepő, tekintve, mennyire fontosak a csapat sikerei az Európa Ligában. A Ferencváros bebizonyította, hogy otthon erősek. A szurkolók többször is segítettek az európai kupákban, és ezúttal is így volt. A csapat nagyon közel áll az Európa Liga negyeddöntőjéhez.

    ⚪️ Most pedig az első mérkőzésről a Braga ellen. A Ferencváros nem próbálta magához ragadni a kezdeményezést, de rendkívül eredményesen kontrázott. Az első gól már a 32. percben a kapuba került, bár akkoriban Braga volt fölényben. Semmi sem változott azután, hogy az állás 1:0 lett, és a Ferencváros továbbra is kivárta a lehetőségét. És meg is kapta: a 69. percben 2:0-ra módosult az állás, bár Braga nem lassított. Aznap este sikeresen játszottak védekezésben, és 1.11-es xG mutatót értek el.

    A mérkőzés eredményei: Ferencvárosi TC

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Premier league
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    -
    -
    2
    5
    14
    14
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    2
    5
    14
    14
    2
    3
    N
    27.08.26
    UEL
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    2
    3.83
    0.4
    9
    4
    10
    14
    1
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    3.83
    0.4
    9
    4
    10
    14
    1
    3
    N
    20.08.26
    UEL
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    1
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    1.45
    1.91
    7
    5
    3
    24
    0
    5
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.45
    1.91
    7
    5
    3
    24
    0
    5
    N
    17.08.26
    Premier league
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    -
    -
    2
    1
    12
    12
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    1
    12
    12
    2
    2
    N
    13.08.26
    UEL
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Braga

    🎙 A Braga vezetőedzője, Carlos Vicens interjút adott a Ferencváros elleni első mérkőzés után: “Hiányzott a pályán zajló események feletti kontroll. Tudtuk, hogy egy olyan ellenféllel találkozunk, amelyik erős nyomást gyakorol és emberfogásos játékot játszik. Megértettük, hogy az Európa Liga nyolcaddöntőjében nem lesz 15 gólhelyzetünk. Azokat, amelyek adódtak, ki kellett volna használnunk.”

    ❌ A Braga a következő mérkőzését Adrián Barišić és Vítor Carvalho nélkül játssza. Ezek érzékeny veszteségek, de teljes mértékben pótolhatók.

    Ferencvárosi TC

    🎙 A Ferencváros vezetőedzője, Robbie Keane is interjút adott a Braga elleni első mérkőzés után: „Látszott, mennyire erős a Braga - ahogyan játszanak és mozgatják a labdát. A srácaink nagyon, nagyon jól teljesítettek. Egy percet sem hagytunk az ellenfélnek a labdán, és mondtam, hogy ez nagyon fontos lesz. Ezt mondtam a fiúknak, és fantasztikusak voltak. Büszke vagyok erre a meccsre, de ez csak az első része a párharcunknak.”

    ❌ A Ferencváros a következő mérkőzését Stefan Gartenmann nélkül játssza le. Ebben nincs semmi új. Továbbá Bence Otvos is kihagyja a játékot. Emellett Kristoffer Zachariassen sem lép pályára a sárga lapok miatti eltiltás miatt.

    🟨 Sárga lapok előrejelzés

    A mérkőzésen a svéd bíró, Glenn Nyberg fújja a sípot. Ez a játékvezető nem fukarkodik a lapokkal, hiszen az utóbbi tíz mérkőzésén átlagosan 4,3 sárga lapot osztott ki. Ez tekintélyes szám. Ellenfeleink összesen csak három figyelmeztetést kaptak ketten együtt, bár ez 22 szabálytalanság mellett történt. A visszavágón valószínűleg fokozódni fog a feszültség, és a bíró is növelheti ezt a statisztikát. Itt érdemes lehet fogadni a sárga lapok összesített száma 4,5 felett.

    ⚽️ Gólok előrejelzése

    Itt érdekes helyzet alakult ki. A magyar csapat kétgólos előnnyel rendelkezik, és tudják, hogy idegenben érdemes inkább visszahúzódni és kontratámadásokra építeni. Nem szeretnének kapott gólokat. A Braga sem akar kapitulálni, mivel bármilyen hiba véget vethet az európai kupaszezonjuknak. Ilyen körülmények között ésszerű lehet a tétel arra, hogy mindkét csapat nem szerez gólt.

    🚩 Szögletek előrejelzése

    Az első mérkőzés érdekes dinamikát hozott a szögletek terén. A Ferencváros nem félt tőlük, míg a Braga semmit sem hozott létre, tizenegyszer szögletet rúgva. A visszavágó sem tűnik másnak, mivel bármilyen hiba túl sokba kerülhetne. Ha a Braga sikeresen nyomást gyakorol az ellenfélre, akkor itt a magas szám garantált. Próbáljuk megfogadni a szögletek összesített száma 9,5 felett.

    A szerkesztőség előrejelzése

    Braga sok mindent nem tudott megvalósítani az első mérkőzésen, bár a megszokott stílusában játszottak. A Ferencváros helyenként csak túlélt, és kihasználta minimális lehetőségeit. A portugálok otthon erősek, amit már többször bizonyítottak, így a következő meccsen a szerencsének vissza kell térnie hozzájuk. Fogadunk Braga győzelmére hendikeppel (-1), és nagyon bízunk az ő klasszisukban. Feltételezzük, hogy a rendes játékidőben az eredmény 2:0 lesz, a továbbiakat pedig a hosszabbítás döntheti el.

    Braga Hendicapes (-1)
    Everygame
    Tegyen fogadást+131
    Közzétett: 2026.03.16., 12:27

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Braga - Ferencvárosi TC

    A Braga nyert:
    sporting-bragaa 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (UEFA Európa Liga).
    Braga Győzelem
    Everygame
    -222
    A Ferencvarosi nyert:
    ferencvarosi-tc-1minden utolsó 6 mérkőzésén.
    Ferencvárosi TC Győzelem
    MyBookie
    +4900
    A Braga nem vesztett:
    sporting-bragaminden utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    Braga nem fog veszíteni
    Everygame
    -833
    A Ferencvarosi nem vesztett:
    ferencvarosi-tc-1minden utolsó 6 mérkőzésén.
    Ferencvárosi TC nem fog veszíteni
    Everygame
    +174
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Braga - Ferencvárosi TC Helyezés a táblázatban

    UEFA Europa League 25/26
    JNSLLKPFORMA
    5.
    Porto
    Porto
    852113-717
    6.
    Braga
    Braga
    852111-517
    7.
    Freiburg
    Freiburg
    852110-417
    11.
    Stuttgart
    Stuttgart
    850315-915
    12.
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    843112-1115
    13.
    Nottingham Forest
    Nottingham Forest
    842215-714

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 3
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 9
    +6
    +7
    16 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    6
    5
    Döntetlen
    3
    1
    Veszítsen
    1
    GK
    15
    Eltömődött
    16
    9
    Hiányzik
    9
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.5
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    1.6
    0.9
    Átlagosan passzoló
    0.9
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    60'
    Pontozott minden, min.
    56'
    Minden statisztika