Queretaro vs Pumas Tipp 19 január 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Queretaro és a Pumas UNAM csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 23:00 19 január időpontban lesz. A torna mérkőzése a Estadio La Corregidora stadionban kerül megrendezésre a Santiago de Queretaro városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    📊 Queretaro és Pumas UNAM csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 41;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 15, a vendégcsapaté - 20, döntetlenek száma - 6;
    • gólok száma - 54 a 62 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.39, a 2. félidőé - 1.44;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.83.

    Egymás elleni statisztikák Queretaro - Pumas

    36%
    16 Győzelem
    18%
    8 Döntetlen
    47%
    21 Győzelem
    Összes mérkőzés
    45
    Átlag gól/mérkőzés
    2.78
    Mindkét csapat szerzett gólt
    47%
    1.29
    Átlag összesen
    1.49
    1.58
    Sárga lapok
    1.09
    Legutóbbi mérkőzések
    16.08.26
    Primera Division
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    Queretaro
    Queretaro
    0.4
    0.37
    6
    1
    12
    10
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.4
    0.37
    6
    1
    12
    10
    1
    3
    11.01.26
    Primera Division
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    Queretaro
    Queretaro
    1.2
    1.22
    7
    4
    14
    9
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.2
    1.22
    7
    4
    14
    9
    1
    0
    26.07.25
    Primera Division
    Queretaro
    Queretaro
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1
    0.23
    0.5
    4
    3
    21
    17
    3
    4
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.23
    0.5
    4
    3
    21
    17
    3
    4
    19.01.25
    Primera Division
    Queretaro
    Queretaro
    1
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    0.67
    1.79
    1
    6
    12
    18
    4
    2
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    0.67
    1.79
    1
    6
    12
    18
    4
    2
    06.11.24
    Primera Division
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    Queretaro
    Queretaro
    1
    1.81
    0.1
    8
    1
    5
    5
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.81
    0.1
    8
    1
    5
    5
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Queretaro Csapat áttekintése

    ✅A Queretaro csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 3 győzelmet aratott, 2 döntetlent játszott és 5 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 8 góllal, ami átlagosan 0.8 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 0.83 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 1.4 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: Queretaro

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Atlas
    Atlas
    1
    Queretaro
    Queretaro
    1.29
    1.66
    6
    2
    8
    14
    0
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1.29
    1.66
    6
    2
    8
    14
    0
    2
    N
    22.08.26
    Primera Division
    Queretaro
    Queretaro
    Toluca
    Toluca
    1
    1.81
    1.56
    7
    6
    15
    8
    3
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.81
    1.56
    7
    6
    15
    8
    3
    3
    L
    16.08.26
    Primera Division
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    Queretaro
    Queretaro
    0.4
    0.37
    6
    1
    12
    10
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.4
    0.37
    6
    1
    12
    10
    1
    3
    S
    13.08.26
    Leagues Cup
    Los Angeles
    Los Angeles
    Queretaro
    Queretaro
    -
    -
    11
    1
    8
    16
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    5
    3
    -
    -
    11
    1
    8
    16
    2
    2
    L
    09.08.26
    Leagues Cup
    Seattle Sounders
    Seattle Sounders
    Queretaro
    Queretaro
    -
    -
    2
    4
    5
    12
    1
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    4
    5
    12
    1
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Pumas UNAM Csapat áttekintése

    ⚠️A vendégcsapat Pumas UNAM. Nem sok meccsük volt ebben a szezonban, ezért nézzük meg az utolsó 10 hivatalos mérkőzés statisztikáit.

    Ez idő alatt a csapat 4 győzelmet és 3 vereséget szenvedett, és 3 döntetlent játszott. Átlagos gólok: átlagosan 1.2 gólt szereznek meccsenként (idegenben - 0.4), és átlagosan 1 gólt kapnak.

    A mérkőzés eredményei: Pumas UNAM

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    L
    24.08.26
    Primera Division
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    Necaxa
    Necaxa
    1.5
    1.54
    8
    4
    10
    12
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.5
    1.54
    8
    4
    10
    12
    2
    2
    S
    16.08.26
    Primera Division
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    Queretaro
    Queretaro
    0.4
    0.37
    6
    1
    12
    10
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.4
    0.37
    6
    1
    12
    10
    1
    3
    S
    11.08.26
    Leagues Cup
    Columbus Crew
    Columbus Crew
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1
    -
    -
    10
    3
    1
    3
    1
    5
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    3
    2
    -
    -
    10
    3
    1
    3
    1
    5
    L
    08.08.26
    Leagues Cup
    Cincinnati
    Cincinnati
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    -
    -
    4
    6
    5
    11
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    5
    11
    1
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 41;
    • hazai győzelmek - 15, vendég győzelmek - 20, döntetlenek - 6.

    Statisztika: Queretaro vs Pumas UNAM

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 17 vs 17;
    • győzelmek: 0 vs 1;
    • győzelmi százalék: 0% vs 100%;
    • vereségek: 1 vs 0;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 4;
    • vereségek: 5 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 3.
    Trendek
    • A Queretaro +1.5 hendikep nyer a 12 utolsó 14 mérkőzésén (Primera Division).
    • A Queretaro +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Primera Division).
    👉Tippek: Queretaro Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.32)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1.32, a vendégek - 1.51;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2.83;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 19; a hazai csapat pályáján - 9.
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 6 Queretaro mérkőzésén minden alkalommal (Primera Division).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Queretaro otthon mérkőzésén minden alkalommal (Primera Division).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 7 Pumas UNAM idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.62)

    Tippekszöglet

    Queretaro: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 1; otthoni pályán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.7; otthoni pályán - 5.33.

    Pumas UNAM: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6, idegenben - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; idegenben - 3.8.
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (6,5) (szorzói: 1.08)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a közvetlen találkozókban - 2.92 (hazai csapat 1.46 és vendég csapat 1.46);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai pályán - 2.7 (hazai csapat 1.6 és vendég csapat 1.1).
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.75)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 41;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 19 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 9 alkalommal.

    Statisztika: Queretaro vs Pumas UNAM

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 17 vs 17;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 0 vs 1;
    • Queretaro MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 0 (0%);
    • Pumas UNAM MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 3;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Queretaro) - 2 (33%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Pumas UNAM) - 1 (20%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.99)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 6 Queretaro mérkőzésén minden alkalommal (Primera Division).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Queretaro otthon mérkőzésén minden alkalommal (Primera Division).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 7 Pumas UNAM idegenben mérkőzésén minden alkalommal.

    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-120
    Közzétett: 2025.01.17., 23:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Queretaro - Pumas UNAM

    A Pumas UNAM döntetlent játszik az első félidőben:
    unam-pumasminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +110
    A Pumas UNAM döntetlent játszott:
    unam-pumasminden utolsó 3 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    Nyakkendő
    MyBookie
    +236
    A Pumas UNAM nem nyert:
    unam-pumasa 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    Queretaro nem fog veszíteni
    Everygame
    -118
    A Queretaro nem nyert:
    gallos-blancos-queretaroa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    A Pumas UNAM nem vesztett:
    unam-pumasa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Primera Division).
    Pumas UNAM nem fog veszíteni
    Everygame
    -476
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 12
    Hiányzik - 14
    -2
    -6
    10 - Eltömődött
    16 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    2
    1
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    6
    GK
    12
    Eltömődött
    10
    14
    Hiányzik
    16
    2.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.6
    1.2
    Átlagosan elért pontszám
    1
    1.4
    Átlagosan passzoló
    1.6
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    75'
    Pontozott minden, min.
    90'
    Minden statisztika