Katamon vs Hapoel Beer Sheva H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Hapoel Jerusalem FC
Hapoel Jerusalem FC
14 mérkőzés
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
0 Győzelem
1 Döntetlen
13 Győzelem
7%
93%
Hapoel Jerusalem FC
1. Félidőben
Hapoel Beèr Sheva
1 Győzelem
4 Döntetlen
9 Győzelem
7%
29%
64%
Hapoel Jerusalem FC
2. Félidőben
Hapoel Beèr Sheva
0 Győzelem
6 Döntetlen
8 Győzelem
43%
57%
13.01.26
Cup
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
-
-
10
2
11
16
4
1
2
1
1
0
1
1
-
-
10
2
11
16
4
1
31.12.25
Premier League (Israel)
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
-
-
3
2
8
7
1
0
4
1
1
1
3
0
-
-
3
2
8
7
1
0
14.09.25
Premier League (Israel)
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
0.52
2.87
1
6
7
17
2
5
1
5
0
2
1
3
0.52
2.87
1
6
7
17
2
5
19.01.25
Premier League
Hapoel Jerusalem FC
Hapoel Jerusalem FC
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
1.03
0.96
7
3
9
24
1
3
0
2
0
1
0
1
1.03
0.96
7
3
9
24
1
3
17.01.25
Premier League (Israel)
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
-
-
6
2
-
-
3
4
0
1
0
0
0
1
-
-
6
2
-
-
3
4

Gólok

Összes gól
39
StatisticsChartSlim-left
7
StatisticsChartSlim-left
32
Meccs végeredmény
8
Felett - 57%
6
43% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.79
StatisticsChartSlim-left
0.5
StatisticsChartSlim-left
2.29
Átlagos idő egy gólra
32'
StatisticsChartSlim-left
180'
StatisticsChartSlim-left
39'
Hapoel Jerusalem FC
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
5
0-15'
6
16-30'
3
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
4
46-60'
5
61-75'
6
76-90'
Hapoel Beèr Sheva

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 31
2.21
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
17
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Hapoel Jerusalem FCIzrael
Hapoel Beèr ShevaIzrael
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Hapoel Jerusalem FC - Hapoel Beèr Sheva Utolsó mérkőzések

Hapoel Jerusalem FC
Hapoel Jerusalem FC
Meccsek
12.10.26
Premier League (Israel)
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
-
-
2
6
15
14
2
2
1
4
1
2
0
2
-
-
2
6
15
14
2
2
V
19.09.26
Premier League (Israel)
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
-
-
8
2
8
14
1
3
2
4
1
3
1
1
-
-
8
2
8
14
1
3
GY
15.09.26
Premier League (Israel)
Ironi Tiberias
Ironi Tiberias
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
-
-
5
8
6
13
1
5
2
2
1
0
1
2
-
-
5
8
6
13
1
5
D
05.09.26
Premier League (Israel)
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Ironi Kiryat Shmona
Ironi Kiryat Shmona
1
-
-
3
3
14
15
3
1
4
2
0
1
4
1
-
-
3
3
14
15
3
1
GY
29.08.26
Premier League (Israel)
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
-
-
1
3
14
16
2
2
1
0
1
0
0
0
-
-
1
3
14
16
2
2
V
23.08.26
Premier League (Israel)
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
1
-
-
4
4
10
14
1
2
2
5
1
2
1
3
-
-
4
4
10
14
1
2
V
17.08.26
League Cup, Premier
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
-
-
6
0
12
8
3
4
0
1
0
0
0
1
-
-
6
0
12
8
3
4
GY
09.08.26
League Cup, Premier
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Petah Tikva
-
-
2
4
14
4
2
2
3
1
0
0
3
1
-
-
2
4
14
4
2
2
GY
05.08.26
League Cup, Premier
Hapoel Ramat Gan Givatayim
Hapoel Ramat Gan Givatayim
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
-
-
3
5
-
-
1
3
2
2
1
1
1
1
-
-
3
5
-
-
1
3
D
02.08.26
League Cup, Premier
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Petah Tikva
1
-
-
8
0
-
-
0
1
1
0
0
0
1
0
-
-
8
0
-
-
0
1
GY
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Meccsek
10.10.26
Premier League (Israel)
Ironi Tiberias
Ironi Tiberias
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
-
-
1
6
7
12
1
2
0
2
0
0
0
2
-
-
1
6
7
12
1
2
GY
19.09.26
Premier League (Israel)
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Ironi Kiryat Shmona
Ironi Kiryat Shmona
-
-
6
5
15
17
2
1
1
0
1
0
0
0
-
-
6
5
15
17
2
1
GY
16.09.26
UEL
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Dinamo Zagráb
Dinamo Zagráb
1.02
0.41
6
2
10
13
0
0
0
0
0
0
0
0
1.02
0.41
6
2
10
13
0
0
D
13.09.26
Premier League (Israel)
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
-
-
4
5
12
13
2
4
0
2
0
0
0
2
-
-
4
5
12
13
2
4
GY
07.09.26
Premier League (Israel)
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
1
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
-
-
4
5
12
12
5
1
1
4
1
2
0
2
-
-
4
5
12
12
5
1
V
02.09.26
Premier League (Israel)
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
-
-
4
2
14
13
2
2
2
2
1
0
1
2
-
-
4
2
14
13
2
2
D
29.08.26
Premier League (Israel)
Hapoel Ramat Gan Givatayim
Hapoel Ramat Gan Givatayim
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
-
-
6
9
12
16
1
3
1
2
0
0
1
2
-
-
6
9
12
16
1
3
GY
25.08.26
UCL
Sabah
Sabah
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
2
3.86
1.24
11
3
22
13
2
1
5
2
1
1
2
1
2
0
3.86
1.24
11
3
22
13
2
1
V
19.08.26
UCL
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Sabah
Sabah
1.72
0.65
3
2
12
6
3
0
2
1
1
1
1
0
1.72
0.65
3
2
12
6
3
0
GY
15.08.26
League Cup, Premier
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
-
-
6
1
-
-
3
2
4
0
2
0
2
0
-
-
6
1
-
-
3
2
V
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Hapoel Jerusalem FCHapoel Jerusalem FC· 10 mérkőzés
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Vereségek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
10%
50%
40%
30%
50%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·Hapoel Beèr ShevaHapoel Beèr Sheva
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Veszítenek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
20%
40%
60%
20%
20%
Vereségek
40%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
3
Gól nélküli vereségek
1
1
Fordításos győzelmek
1
1
Szándékos vereségek
2
1

Gól statisztikák

20
Eltömődött
14
Eltömődött
6
Gólok az 1. Félidőben
5
14
Gólok a 2. Félidőben
9
7
Első pontszerzés
6
1
Nem szerzett gólt
2
Hapoel Jerusalem FC
15%
3
10%
2
5%
1
25%
5
15%
3
30%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hapoel Beèr Sheva
7%
1
14%
2
14%
2
21%
3
21%
3
21%
3
19
Hiányzik
17
Hiányzik
9
Gólok az 1. Félidőben
6
10
Gólok a 2. Félidőben
11
3
Elhibázott első
3
2
Nem hagyta ki
4
Hapoel Jerusalem FC
21%
4
11%
2
37%
7
21%
4
26%
5
32%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hapoel Beèr Sheva
18%
3
6%
1
18%
3
29%
5
29%
5
53%
9
Átlagos gól/meccs
3.9
3.1
Az első gól átlagos perce
2'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
7
Átlagos idő egy gólra
45'
66'

Összes gól a mérkőzésen

Hapoel Jerusalem FCHapoel Jerusalem FC
Átlagos gólszám
Hapoel Beèr ShevaHapoel Beèr Sheva
3.9
Teljes mérkőzés
3.1
1.5
1. Félidőben
1.1
2.4
2. Félidőben
2

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
6
60%
MiddleLogo
4
40%
1.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Hapoel Jerusalem FC - Hapoel Beèr Sheva Mérkőzés statisztikái

Hapoel Jerusalem FC
Hapoel Beèr Sheva
46.7%
Labdabirtoklás
61.8%
Faulok
-
-
Szögletek
StatisticsChartSlim-left
37
StatisticsChartSlim-left
47
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
20
StatisticsChartSlim-left
26
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
3

A mérkőzés eredményei

Hapoel Jerusalem FC
Pontos eredmény
Hapoel Beèr Sheva
1:0
2 egyszer
20%
2:2
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
2:4
1 egyszer
10%
0:2
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
Hapoel Jerusalem FC
Gólok pontos száma
Hapoel Beèr Sheva
4
3 egyszer
30%
1
3 egyszer
30%
5
1 egyszer
10%
7
1 egyszer
10%
4 gól
1 gól
5 gól
7 gól
2 gól
4
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%
7
1 egyszer
10%
2
2 egyszer
20%