Truidense vs Lommel H2H Statisztikák

Egymás elleni mérkőzések

St. Truidense VV
St. Truidense VV
2 mérkőzés
Lommel
Lommel
1 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelmek
50%
50%
St. Truidense VV
1. Félidőben
Lommel
1 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
50%
50%
St. Truidense VV
2. Félidőben
Lommel
2 Győzelmek
0 Döntetlen
0 Győzelmek
100%
18.10.26
Beker van Belgie
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Lommel
Lommel
-
-
2
3
10
12
0
3
4
1
2
1
2
0
-
-
2
3
10
12
0
3
08.08.26
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Lommel
Lommel
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0
1
1
0
1
1
0
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0

Gólok

Összes gól
7
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
2
Meccs végeredmény
1
Felett - 50%
1
50% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.5
StatisticsChartSlim-left
2.5
StatisticsChartSlim-left
1
Átlagos idő egy gólra
25'
StatisticsChartSlim-left
36'
StatisticsChartSlim-left
90'
St. Truidense VV
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
3
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Lommel

Statisztikák a mérkőzésről

St. Truidense VV
Lommel
58%
Labdabirtoklás
42%
Faulok
Összesen: 42
21
StatisticsChartSlim-left
23
StatisticsChartSlim-left
19
Szögletek
Összesen: 13
6.5
StatisticsChartSlim-left
8
StatisticsChartSlim-left
5
Les
Összesen: 14
7
StatisticsChartSlim-left
7
StatisticsChartSlim-left
7
Sárga lapok
Összesen: 4
2
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
3
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

St. Truidense VVBelgium
LommelBelgium
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

St. Truidense VV - Lommel Utolsó mérkőzések

St. Truidense VV
St. Truidense VV
Meccsek
01.11.26
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Oud-Heverlee
Oud-Heverlee
-
-
15
9
12
14
1
3
1
2
0
0
1
2
-
-
15
9
12
14
1
3
V
25.10.26
Premier Division
Club Brugge
Club Brugge
St. Truidense VV
St. Truidense VV
1
2.61
1.44
4
4
4
10
0
1
3
2
2
0
1
2
2.61
1.44
4
4
4
10
0
1
V
22.10.26
UECL
Midtjylland
Midtjylland
St. Truidense VV
St. Truidense VV
1.82
2.23
6
6
12
10
1
2
0
1
0
1
0
0
1.82
2.23
6
6
12
10
1
2
GY
18.10.26
Beker van Belgie
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Lommel
Lommel
-
-
2
3
10
12
0
3
4
1
2
1
2
0
-
-
2
3
10
12
0
3
GY
15.10.26
UECL
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Iberia 1999
Iberia 1999
1.92
0.14
4
0
24
11
1
0
2
0
1
0
1
0
1.92
0.14
4
0
24
11
1
0
GY
11.10.26
Premier Division
KV Mechelen
KV Mechelen
St. Truidense VV
St. Truidense VV
0.78
1.82
2
8
12
14
2
4
4
3
3
1
1
2
0.78
1.82
2
8
12
14
2
4
V
20.09.26
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Westerlo
Westerlo
2.13
2.12
6
3
11
10
1
1
0
2
0
1
0
1
2.13
2.12
6
3
11
10
1
1
V
12.09.26
Premier Division
Beveren
Beveren
St. Truidense VV
St. Truidense VV
1.68
1.09
1
4
7
8
2
0
2
0
0
0
2
0
1.68
1.09
1
4
7
8
2
0
V
05.09.26
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Raal La Louviere
Raal La Louviere
2.95
0.48
12
5
7
10
1
2
4
0
1
0
3
0
2.95
0.48
12
5
7
10
1
2
GY
02.09.26
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Saint-Gilloise
Saint-Gilloise
0.59
1.98
3
1
14
10
3
2
0
3
0
1
0
2
0.59
1.98
3
1
14
10
3
2
V
Összes megtekintése
Lommel
Lommel
Meccsek
01.11.26
Premier Division
Lommel
Lommel
Gent
Gent
1.42
1.9
3
5
10
10
0
3
2
0
0
0
2
0
1.42
1.9
3
5
10
10
0
3
GY
24.10.26
Premier Division
Oud-Heverlee
Oud-Heverlee
Lommel
Lommel
2.64
1.1
7
5
16
12
2
2
2
2
0
1
2
1
2.64
1.1
7
5
16
12
2
2
D
18.10.26
Beker van Belgie
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Lommel
Lommel
-
-
2
3
10
12
0
3
4
1
2
1
2
0
-
-
2
3
10
12
0
3
V
09.10.26
Premier Division
Beveren
Beveren
Lommel
Lommel
0.81
1.72
12
6
6
5
2
1
1
3
1
1
0
2
0.81
1.72
12
6
6
5
2
1
GY
26.09.26
Beker van Belgie
KV Oostende
KV Oostende
Lommel
Lommel
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
19.09.26
Premier Division
Lommel
Lommel
KV Mechelen
KV Mechelen
0.81
1.58
5
6
12
16
2
4
0
0
0
0
0
0
0.81
1.58
5
6
12
16
2
4
D
12.09.26
Premier Division
Saint-Gilloise
Saint-Gilloise
Lommel
Lommel
3.4
0.8
6
4
9
3
2
0
5
0
2
0
3
0
3.4
0.8
6
4
9
3
2
0
V
04.09.26
Premier Division
Lommel
Lommel
Club Brugge
Club Brugge
0.69
1.01
2
9
10
13
1
2
0
1
0
1
0
0
0.69
1.01
2
9
10
13
1
2
V
29.08.26
Premier Division
Cercle Bruges
Cercle Bruges
Lommel
Lommel
1.58
1.67
9
4
10
10
2
3
0
1
0
0
0
1
1.58
1.67
9
4
10
10
2
3
GY
23.08.26
Premier Division
Lommel
Lommel
Westerlo
Westerlo
1.23
0.83
5
4
5
10
0
1
4
0
2
0
2
0
1.23
0.83
5
4
5
10
0
1
GY
Összes megtekintése

A mérkőzés eredményei

St. Truidense VVSt. Truidense VV· 10 mérkőzés
4 Győzelmek
0 Döntetlen
6 Vereségek
40%
60%
1 idő
2 idő
40%
50%
20%
10%
40%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·LommelLommel
5 Győzelmek
2 Döntetlen
3 Vereségek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
30%
50%
40%
20%
30%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
4
Gól nélküli vereségek
3
2
Fordításos győzelmek
1
0
Szándékos vereségek
1
1

Gól statisztikák

17
Szerzett
15
Szerzett
6
Gólok az 1. Félidőben
6
11
Gólok a 2. Félidőben
9
4
Első pontszerzés
7
3
Nem szerzett gólt
3
St. Truidense VV
12%
2
0%
0
24%
4
24%
4
24%
4
18%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lommel
7%
1
13%
2
20%
3
20%
3
7%
1
33%
5
17
Kapott
13
Kapott
8
Gólok az 1. Félidőben
6
9
Gólok a 2. Félidőben
7
6
Elhibázott első
2
3
Nem hagyta ki
5
St. Truidense VV
6%
1
12%
2
41%
7
41%
7
24%
4
12%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lommel
31%
4
8%
1
38%
5
15%
2
46%
6
31%
4
Átlagos gól/meccs
3.4
2.8
Az első gól átlagos perce
0'
3'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
4
Átlagos idő egy gólra
53'
60'

Összes gól a mérkőzésen

St. Truidense VVSt. Truidense VV
Átlagos gólszám
LommelLommel
3.4
Teljes mérkőzés
2.8
1.4
1. Félidőben
1.2
2
2. Félidőben
1.6

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

St. Truidense VV - Lommel Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
17
StatisticsChartSlim-left
12
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

St. Truidense VV
Pontos eredmény
Lommel
2:0
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
0:1
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
St. Truidense VV
Gólok pontos száma
Lommel
2
3 egyszer
30%
4
1 egyszer
10%
5
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
3
2 egyszer
20%
2 gól
4 gól
5 gól
1 gól
3 gól
2
2 egyszer
20%
4
3 egyszer
30%
5
2 egyszer
20%
1
2 egyszer
20%