Lyon U19 vs Pontarlier U19 H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Olympique Lyon U19 és Pontarlier U19 még nem játszott egymás elleni mérkőzést.

Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
0 mérkőzés
Pontarlier U19
Pontarlier U19
0 Győzelem
0 Döntetlen
0 Veszítenek
0%
0%
0%

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Olympique Lyon U19Franciaország
Pontarlier U19Franciaország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Olympique Lyon U19 - Pontarlier U19 Utolsó mérkőzések

Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
Meccsek
11.10.26
Championnat National U19
Estac Troyes U19
Estac Troyes U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
-
-
9
2
-
-
2
3
3
3
1
3
2
0
-
-
9
2
-
-
2
3
D
04.10.26
Championnat National U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
1
Paris U19
Paris U19
-
-
9
3
-
-
0
3
2
2
0
1
2
1
-
-
9
3
-
-
0
3
D
20.09.26
Championnat National U19
Sochaux-Montbeliard U19
Sochaux-Montbeliard U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
-
-
1
6
-
-
0
2
0
1
0
1
0
0
-
-
1
6
-
-
0
2
GY
13.09.26
Championnat National U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
AJ Auxerre U19
AJ Auxerre U19
-
-
3
2
-
-
0
2
1
2
1
0
0
2
-
-
3
2
-
-
0
2
V
06.09.26
Championnat National U19
Metz U19
Metz U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
2
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
D
30.08.26
Championnat National U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
Angby U19
-
-
8
6
-
-
3
2
1
2
1
0
0
2
-
-
8
6
-
-
3
2
V
23.08.26
Championnat National U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
Clermont Foot U19
Clermont Foot U19
-
-
13
5
-
-
1
1
1
3
0
2
1
1
-
-
13
5
-
-
1
1
V
10.05.26
Championnat National U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
Dijon ASPTT U19
Dijon ASPTT U19
-
-
5
2
21
15
0
0
4
0
2
0
2
0
-
-
5
2
21
15
0
0
GY
03.05.26
Championnat National U19
Metz U19
Metz U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
2
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
V
18.04.26
Championnat National U19
Olympique Lyon U19
Olympique Lyon U19
Clermont Foot U19
Clermont Foot U19
-
-
6
7
-
-
4
3
1
2
1
1
0
1
-
-
6
7
-
-
4
3
V
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Pontarlier U19
Pontarlier U19
Meccsek
11.10.26
Championnat National U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
Clermont Foot U19
Clermont Foot U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
6
0
0
0
6
-
-
-
-
-
-
-
-
V
04.10.26
Championnat National U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
-
-
8
1
-
-
1
0
2
0
0
0
2
0
-
-
8
1
-
-
1
0
V
20.09.26
Championnat National U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
Stade Reims U19
Stade Reims U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
D
13.09.26
Championnat National U19
Nancy U19
Nancy U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
V
06.09.26
Championnat National U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
Dijon FCO U19
Dijon FCO U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
V
30.08.26
Championnat National U19
RC Strasbourg Alsace U19
RC Strasbourg Alsace U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
-
-
4
1
-
-
1
1
1
0
0
0
1
0
-
-
4
1
-
-
1
1
V
23.08.26
Championnat National U19
Angby U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
-
-
6
0
-
-
0
2
3
0
2
0
1
0
-
-
6
0
-
-
0
2
V
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Olympique Lyon U19Olympique Lyon U19· 10 mérkőzés
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Vereségek
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
50%
20%
20%
40%
30%
Vereségek
40%
·7 mérkőzés ·Pontarlier U19Pontarlier U19
0 Győzelem
1 Döntetlen
6 Veszítenek
14%
86%
1 idő
2 idő
0%
0%
71%
14%
29%
Vereségek
86%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
0
Gól nélküli vereségek
0
5
Fordításos győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
3
0

Gól statisztikák

18
Eltömődött
3
Eltömődött
11
Gólok az 1. Félidőben
1
7
Gólok a 2. Félidőben
2
-
Első pontszerzés
-
0
Nem szerzett gólt
5
Olympique Lyon U19
11%
2
11%
2
22%
4
22%
4
0%
0
17%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Pontarlier U19
0%
0
33%
1
0%
0
0%
0
33%
1
0%
0
19
Hiányzik
20
Hiányzik
8
Gólok az 1. Félidőben
6
11
Gólok a 2. Félidőben
14
-
Elhibázott első
-
2
Nem hagyta ki
0
Olympique Lyon U19
16%
3
21%
4
11%
2
21%
4
16%
3
26%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Pontarlier U19
5%
1
10%
2
0%
0
5%
1
15%
3
5%
1
Átlagos gól/meccs
3.7
3.29
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
2
8
Átlagos idő egy gólra
50'
210'

Összes gól a mérkőzésen

Olympique Lyon U19Olympique Lyon U19
Átlagos gólszám
Pontarlier U19Pontarlier U19
3.7
Teljes mérkőzés
3.29
1.9
1. Félidőben
1
1.8
2. Félidőben
2.29

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
10
100%
MiddleLogo
0
0
0.5
2
29%
MiddleLogo
5
71%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
1
14%
MiddleLogo
6
86%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
0
0%
MiddleLogo
7
100%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
7
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
7
100%

Olympique Lyon U19 - Pontarlier U19 Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Olympique Lyon U19
Pontos eredmény
Pontarlier U19
1:2
3 egyszer
30%
2:2
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
3:2
1 egyszer
10%
0:4
1 egyszer
14.3%
0:6
1 egyszer
14.3%
1:0
1 egyszer
14.3%
2:0
1 egyszer
14.3%
2:1
1 egyszer
14.3%
Olympique Lyon U19
Gólok pontos száma
Pontarlier U19
4
4 egyszer
40%
3
3 egyszer
30%
1
1 egyszer
10%
6
1 egyszer
10%
4 gól
3 gól
1 gól
6 gól
2 gól
4
2 egyszer
28.6%
3
2 egyszer
28.6%
1
1 egyszer
14.3%
6
1 egyszer
14.3%
2
1 egyszer
14.3%