Astur CF vs Caudal H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Astur CF és Caudal Deportivo még nem játszott egymás elleni mérkőzést.

Astur CF
Astur CF
0 mérkőzés
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
0 Győzelem
0 Döntetlen
0 Veszítenek
0%
0%
0%

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Astur CFSpanyolország
Caudal DeportivoSpanyolország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Astur CF - Caudal Deportivo Utolsó mérkőzések

Astur CF
Astur CF
Meccsek
11.10.26
Tercera div
Atarfe Industrial
Atarfe Industrial
Astur CF
Astur CF
-
-
7
2
-
-
0
2
2
2
1
2
1
0
-
-
7
2
-
-
0
2
D
04.10.26
Tercera div
Astur CF
Astur CF
1
Mosconia
Mosconia
-
-
2
5
16
9
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
2
5
16
9
1
1
D
27.09.26
Tercera div
EI San Martin
EI San Martin
Astur CF
Astur CF
-
-
6
2
-
-
0
3
2
2
2
0
0
2
-
-
6
2
-
-
0
3
D
20.09.26
Tercera div
Astur CF
Astur CF
Club Siero
Club Siero
-
-
1
2
5
13
0
0
0
1
0
1
0
0
-
-
1
2
5
13
0
0
V
13.09.26
Tercera div
CD Colunga
CD Colunga
Astur CF
Astur CF
-
-
3
4
-
-
2
2
2
1
1
0
1
1
-
-
3
4
-
-
2
2
V
06.09.26
Tercera div
Astur CF
Astur CF
Caudal
Caudal
-
-
1
3
8
4
1
0
0
3
0
2
0
1
-
-
1
3
8
4
1
0
V
29.10.24
Copa del Rey
Astur CF
Astur CF
Real Valladolid
Real Valladolid
0.27
3.26
0
9
9
10
0
0
1
4
0
2
1
2
0.27
3.26
0
9
9
10
0
0
V
09.10.24
Copa del Rey
Astur CF
Astur CF
1
CD Promesas Edf
CD Promesas Edf
1
-
-
6
2
-
-
2
2
2
0
0
0
2
0
-
-
6
2
-
-
2
2
GY
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
Meccsek
11.10.26
Tercera div
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
Andes CF
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
04.10.26
Tercera div
Llanes
Llanes
1
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
1
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
D
27.09.26
Tercera div
Atarfe Industrial
Atarfe Industrial
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
-
-
4
2
-
-
3
4
1
2
0
0
1
2
-
-
4
2
-
-
3
4
GY
20.09.26
Tercera div
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
Mosconia
Mosconia
-
-
5
5
-
-
2
3
0
0
0
0
0
0
-
-
5
5
-
-
2
3
D
13.09.26
Tercera div
EI San Martin
EI San Martin
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
06.09.26
Tercera div
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
Club Siero
Club Siero
-
-
5
6
-
-
4
3
1
0
0
0
1
0
-
-
5
6
-
-
4
3
GY
11.05.25
Tercera div
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
Sporting Gijon B
Sporting Gijon B
-
-
1
4
-
-
2
1
0
2
0
1
0
1
-
-
1
4
-
-
2
1
V
04.05.25
Tercera div
Union Ceares
Union Ceares
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
2
-
-
5
0
0
0
0
4
2
0
2
0
0
0
-
-
5
0
0
0
0
4
V
27.04.25
Tercera div
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
CD Colunga
CD Colunga
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
D
16.04.25
Tercera div
Covadonga
Covadonga
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
-
-
2
3
0
0
2
1
5
0
3
0
2
0
-
-
2
3
0
0
2
1
V
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Astur CFAstur CF· 8 mérkőzés
1 Győzelem
3 Döntetlen
4 Vereségek
13%
38%
50%
1 idő
2 idő
13%
25%
25%
38%
63%
Vereségek
38%
·10 mérkőzés ·Caudal DeportivoCaudal Deportivo
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
40%
50%
40%
30%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
1
3
Gól nélküli vereségek
2
3
Fordításos győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
0
0

Gól statisztikák

8
Eltömődött
11
Eltömődött
2
Gólok az 1. Félidőben
4
6
Gólok a 2. Félidőben
7
2
Első pontszerzés
-
3
Nem szerzett gólt
4
Astur CF
13%
1
13%
1
0%
0
38%
3
13%
1
25%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Caudal Deportivo
18%
2
9%
1
0%
0
18%
2
9%
1
9%
1
14
Hiányzik
12
Hiányzik
9
Gólok az 1. Félidőben
7
5
Gólok a 2. Félidőben
5
5
Elhibázott első
-
2
Nem hagyta ki
4
Astur CF
36%
5
29%
4
14%
2
14%
2
14%
2
29%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Caudal Deportivo
17%
2
0%
0
50%
6
17%
2
0%
0
42%
5
Átlagos gól/meccs
2.75
2.3
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
4
Átlagos idő egy gólra
90'
81'

Összes gól a mérkőzésen

Astur CFAstur CF
Átlagos gólszám
Caudal DeportivoCaudal Deportivo
2.75
Teljes mérkőzés
2.3
1.38
1. Félidőben
1.1
1.38
2. Félidőben
1.2

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
5
63%
MiddleLogo
3
38%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
3
38%
MiddleLogo
5
63%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
0
0
MiddleLogo
8
100%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
8
100%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
8
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

A mérkőzés eredményei

Astur CF
Pontos eredmény
Caudal Deportivo
2:2
2 egyszer
25%
0:0
1 egyszer
12.5%
0:1
1 egyszer
12.5%
0:3
1 egyszer
12.5%
1:4
1 egyszer
12.5%
1:1
2 egyszer
20%
2:0
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
0:4
1 egyszer
10%
Astur CF
Gólok pontos száma
Caudal Deportivo
2
1 egyszer
12.5%
3
2 egyszer
25%
4
2 egyszer
25%
1
1 egyszer
12.5%
5
1 egyszer
12.5%
2 gól
3 gól
4 gól
1 gól
5 gól
2
5 egyszer
50%
3
1 egyszer
10%
4
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%