Slaven vs Rijeka Tipp 18 október 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Slaven és a Rijeka csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 13:30 18 október időpontban lesz. A torna mérkőzése a Gradski Stadion stadionban kerül megrendezésre a Koprivnica városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 03 augusztus 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Rijeka volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 47% vs 53%-kal;
    • szögletek: 1 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 7 vs 14-val;
    • sárga lapok: 1 vs 4-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 2-val.

    📊 Slaven és Rijeka csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 57;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 31, döntetlenek száma - 19;
    • gólok száma - 43 a 89 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.82, a 2. félidőé - 1.49;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.32.

    Egymás elleni statisztikák Slaven - Rijeka

    11%
    7 Győzelem
    34%
    21 Döntetlen
    54%
    33 Győzelem
    Összes mérkőzés
    61
    Átlag gól/mérkőzés
    2.33
    Mindkét csapat szerzett gólt
    48%
    0.75
    Átlag összesen
    1.57
    2.07
    Sárga lapok
    1.54
    Legutóbbi mérkőzések
    08.04.26
    Croatian Cup
    Rijeka
    Rijeka
    Slaven
    Slaven
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    1
    04.04.26
    1. HNL
    Slaven
    Slaven
    Rijeka
    Rijeka
    -
    -
    5
    6
    12
    15
    0
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    5
    6
    12
    15
    0
    1
    24.01.26
    1. HNL
    Rijeka
    Rijeka
    1
    Slaven
    Slaven
    -
    -
    4
    3
    18
    13
    3
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    4
    3
    18
    13
    3
    2
    18.10.25
    1. HNL
    Slaven
    Slaven
    Rijeka
    Rijeka
    0.83
    1.2
    5
    7
    13
    12
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.83
    1.2
    5
    7
    13
    12
    2
    3
    03.08.25
    1. HNL
    Rijeka
    Rijeka
    Slaven
    Slaven
    3.14
    0.25
    1
    3
    7
    14
    1
    4
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    3.14
    0.25
    1
    3
    7
    14
    1
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Slaven Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2025. október 10.-án játszotta a Barátságos mérkőzések keretein belül (hazai csapat - Aluminij, vendég csapat - Slaven). A találkozó 1:1 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Slaven vs Aluminij):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 0 vs 6;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 2.
    🏆A 1. HNL szezon során a Slaven csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a 1. HNL bajnokság középmezőnyében található Slaven csapat, 44% győzelmi aránnyal és 56% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Slaven csapat összesen 12 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Slaven csapat összesen 17 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Slaven

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    1. HNL
    Osijek
    Osijek
    Slaven
    Slaven
    -
    -
    5
    2
    12
    19
    0
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    12
    19
    0
    1
    L
    22.08.26
    1. HNL
    Slaven
    Slaven
    Gorica
    Gorica
    1
    -
    -
    5
    4
    21
    9
    2
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    21
    9
    2
    1
    N
    15.08.26
    1. HNL
    Istra
    Istra
    Slaven
    Slaven
    1
    -
    -
    5
    3
    7
    15
    2
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    7
    15
    2
    2
    L
    09.08.26
    1. HNL
    Slaven
    Slaven
    Varazdin
    Varazdin
    -
    -
    5
    5
    8
    12
    1
    1
    1
    4
    0
    3
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    8
    12
    1
    1
    L
    31.07.26
    1. HNL
    Dinamo Zagráb
    Dinamo Zagráb
    Slaven
    Slaven
    -
    -
    10
    1
    11
    10
    1
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    10
    1
    11
    10
    1
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rijeka Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. október 5. volt a 1. HNL tornán (hazai csapat - Gorica, vendégek - Rijeka). A mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Rijeka vs Gorica):

    • labdabirtoklás: 35% vs 65%;
    • szögletek: 3 vs 8;
    • szabálytalanságok: 11 vs 9;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 6.
    🏆A 1. HNL szezon során a Rijeka csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a 1. HNL bajnokság középmezőnyében található Rijeka csapat, 22% győzelmi aránnyal és 33% vereségi aránnyal.

    ⚽A Rijeka csapat összesen 11 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Rijeka csapat összesen 11 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Rijeka

    Legutóbbi mérkőzések
    27.08.26
    UECL
    Rijeka
    Rijeka
    Midtjylland
    Midtjylland
    1.29
    2.53
    2
    7
    15
    13
    3
    1
    1
    4
    1
    1
    0
    3
    1.29
    2.53
    2
    7
    15
    13
    3
    1
    L
    23.08.26
    1. HNL
    Rijeka
    Rijeka
    Istra
    Istra
    -
    -
    6
    4
    10
    11
    0
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    -
    -
    6
    4
    10
    11
    0
    1
    N
    20.08.26
    UECL
    Midtjylland
    Midtjylland
    Rijeka
    Rijeka
    1.35
    0.39
    5
    4
    17
    19
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.35
    0.39
    5
    4
    17
    19
    1
    3
    L
    16.08.26
    1. HNL
    Varazdin
    Varazdin
    Rijeka
    Rijeka
    -
    -
    2
    9
    11
    14
    2
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    9
    11
    14
    2
    1
    L
    13.08.26
    UECL
    Tampereen Ilves
    Tampereen Ilves
    Rijeka
    Rijeka
    -
    -
    4
    3
    12
    8
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    3
    12
    8
    0
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 57;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 31, döntetlenek - 19.

    Statisztika: Slaven vs Rijeka

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 9 vs 9;
    • győzelmek: 4 vs 2;
    • győzelmi százalék: 44% vs 22%;
    • vereségek: 5 vs 3;
    • döntetlenek: 0 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 3;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 0 vs 3.
    👉Tippek: Slaven nem veszít (szorzói: 1.67)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.75, a vendégek - 1.56;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.32;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 27; a hazai csapat pályáján - 15.

    Statisztikák: Slaven vs Rijeka

    • átlagos összesített a tornán: 3.22 vs 2.44;
    • átlagos gólok száma: 1.33 vs 1.22;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.44 vs 0.67;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.89 vs 0.56;
    • Slaven: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Rijeka: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.75;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.7 (otthon - 2) vs 1.4 (idegenben - 1.83).
    Trendek
    • A Rijeka kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Slaven.
    👉Tippek: Rijeka Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.6)

    Tippekszöglet

    Slaven: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.33; otthoni pályán - 3.75;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.9; otthoni pályán - 3.75.

    Rijeka: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.89, idegenben - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.7; idegenben - 5.17.
    Trendek
    • A Slaven kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén (1. HNL).
    👉Tippek: Szöglet - Slaven Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.55)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 57;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 27 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 15 alkalommal.

    Statisztika: Slaven vs Rijeka

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 9 vs 9;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 7 vs 5;
    • Slaven MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (100%);
    • Rijeka MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (75%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Slaven) - 4 (100%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Rijeka) - 3 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.85)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 9 Slaven mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 8 Slaven mérkőzésén minden alkalommal (1. HNL).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 6 Slaven otthon mérkőzésén minden alkalommal (1. HNL).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Slaven otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Rijeka idegenben mérkőzések.

    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást+110
    Közzétett: 2025.10.16., 14:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Slaven - Rijeka

    A Rijeka nem nyert:
    hnk-rijeka-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (1. HNL).
    Slaven nem fog veszíteni
    Everygame
    -137
    A Slaven Belupo nem nyert:
    nk-slaven-belupohnk-rijeka-1a 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Rijeka.
    Rijeka nem fog veszíteni
    Everygame
    -400
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    nk-slaven-belupohnk-rijeka-1az utolsó 7 Slaven Belupo mérkőzésén szemben a Rijeka minden alkalommal.
    nk-slaven-belupohnk-rijeka-1az utolsó 5 Slaven Belupo mérkőzésén szemben a Rijeka minden alkalommal (1. HNL).
    nk-slaven-belupoa 6 legutóbbi 7 Slaven Belupo mérkőzések (1. HNL).
    a 13 legutóbbi 14 Duje Strukan mérkőzések (a 1. HNL bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -455
    A Slaven Belupo gólt kapott:
    nk-slaven-belupohnk-rijeka-1a 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Rijeka.
    nk-slaven-belupohnk-rijeka-1a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Rijeka.
    nk-slaven-belupohnk-rijeka-1a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Rijeka (1. HNL).
    nk-slaven-belupoa 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    nk-slaven-belupominden utolsó 10 mérkőzésén (1. HNL).
    nk-slaven-belupoa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    Rijeka szerez gólt
    Everygame
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Slaven - Rijeka Helyezés a táblázatban

    HNL 25/26
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Varazdin
    Varazdin
    361591247-4654
    4.
    Rijeka
    Rijeka
    3614111149-3653
    5.
    Lokomotiva Zagreb
    Lokomotiva Zagreb
    3610141240-5244
    6.
    Istra
    Istra
    361271739-5043
    7.
    Slaven
    Slaven
    3610111546-6141
    8.
    Gorica
    Gorica
    361181740-4841

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 8
    Hiányzik - 23
    -15
    0
    12 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    6
    1
    Döntetlen
    1
    7
    Veszítenek
    3
    GK
    8
    Eltömődött
    12
    23
    Hiányzik
    12
    3.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    0.8
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    2.3
    Átlagosan passzoló
    1.2
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    113'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika