Paksi vs Debreceni Tipp 18 október 2025

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Paksi és a Debreceni VSC csapatok. A mérkőzés kezdete 14:15 -kor várható. A Premier league bajnoki mérkőzést a Paks városban a Fehervari Uti Stadion stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Paksi csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 18 május 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Debreceni VSC volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 3 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 17 vs 13-val;
    • sárga lapok: 1 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 0 vs 2-val.

    📊 Paksi és Debreceni VSC csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 45;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 10, a vendégcsapaté - 20, döntetlenek száma - 15;
    • gólok száma - 56 a 68 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.27, a 2. félidőé - 1.49;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.76.

    Egymás elleni statisztikák Paksi - Debreceni

    23%
    11 Győzelem
    33%
    16 Döntetlen
    44%
    21 Győzelem
    Összes mérkőzés
    48
    Átlag gól/mérkőzés
    2.79
    Mindkét csapat szerzett gólt
    60%
    1.29
    Átlag összesen
    1.5
    2.06
    Sárga lapok
    2.42
    Legutóbbi mérkőzések
    03.05.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    2
    3
    10
    10
    4
    4
    5
    2
    2
    2
    3
    0
    -
    -
    2
    3
    10
    10
    4
    4
    07.02.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    5
    3
    11
    19
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    11
    19
    2
    1
    18.10.25
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1.74
    0.97
    13
    8
    19
    18
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.74
    0.97
    13
    8
    19
    18
    1
    2
    18.05.25
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Paksi
    Paksi
    1
    0.7
    0.56
    3
    4
    17
    13
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.7
    0.56
    3
    4
    17
    13
    1
    3
    22.02.25
    NB I
    Paksi
    Paksi
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1.96
    1.95
    4
    6
    16
    14
    3
    5
    4
    3
    2
    0
    2
    3
    1.96
    1.95
    4
    6
    16
    14
    3
    5
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Paksi Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. október 5.-án játszotta a Premier league sorozatban (hazai csapat - Ferencvárosi TC, vendégek - Paksi). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Paksi vs Ferencvárosi TC):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 3 vs 9;
    • szabálytalanságok: 20 vs 11;
    • sárga lapok: 4 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 3.
    🏆A Premier league szezon során a Paksi csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 0 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Paksi csapat, 56% győzelmi aránnyal és 0% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Paksi csapat összesen 24 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Paksi csapat összesen 14 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Paksi

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier league
    Nyíregyháza Spartacus
    Nyíregyháza Spartacus
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    S
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    N
    16.08.26
    Premier league
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    L
    09.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Budapest Honvéd
    Budapest Honvéd
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    S
    03.08.26
    Premier league
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    5
    2
    3
    2
    2
    0
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Debreceni VSC Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. október 4. volt a Premier league tornán (hazai csapat - Debreceni VSC, vendégek - ETO FC Győr). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Debreceni VSC vs ETO FC Győr):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 4 vs 5;
    • szabálytalanságok: 15 vs 11;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 9.
    🏆A Premier league szezon során a Debreceni VSC csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Debreceni VSC csapat, 44% győzelmi aránnyal és 22% vereségi aránnyal.

    ⚽A Debreceni VSC csapat összesen 12 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Debreceni VSC csapat összesen 11 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Debreceni VSC

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    MTK Budapest
    MTK Budapest
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    S
    23.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    1
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    S
    16.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    S
    12.08.26
    UECL
    Koppenhága
    Koppenhága
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    5
    1
    1
    0
    4
    1
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    L
    09.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Nyíregyháza Spartacus
    Nyíregyháza Spartacus
    2
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 45;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 8; vendégeknél (idegenben) - 8; döntetlenek száma - 7;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.27;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.53 gólt szerez, míg a vendégek 0.73 gólt.

    Első félidő statisztika: Paksi (otthon) vs Debreceni VSC (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 4;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 1 (25%);
    • vereségek: 1 (25%) vs 1 (25%);
    • döntetlenek: 3 (75%) vs 2 (50%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.25 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.75 vs 0.5.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 3;
    • vereségek: 1 vs 2;
    • döntetlenek: 6 vs 5;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.3 (szerzett - 0.8, kapott - 0.5) vs 1 (szerzett - 0.5, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Paksi döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier league).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 2.58)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 45;
    • hazai győzelmek - 10, vendég győzelmek - 20, döntetlenek - 15.

    Statisztika: Paksi vs Debreceni VSC

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 9 vs 9;
    • győzelmek: 5 vs 4;
    • győzelmi százalék: 56% vs 44%;
    • vereségek: 0 vs 2;
    • döntetlenek: 4 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 6 vs 5;
    • vereségek: 1 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    Trendek
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 10 utolsó 11 mérkőzésén (Premier league).
    👉Tippek: Debreceni VSC Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.47)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.24, a vendégek - 1.51;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.76;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 27; a hazai csapat pályáján - 12.

    Statisztikák: Paksi vs Debreceni VSC

    • átlagos összesített a tornán: 4.22 vs 2.56;
    • átlagos gólok száma: 2.67 vs 1.33;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.11 vs 0.44;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.56 vs 0.89;
    • Paksi: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.75;
    • Debreceni VSC: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.75;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.3 (otthon - 2.5) vs 1.4 (idegenben - 1.83).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Debreceni VSC mérkőzések.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5) (szorzói: 1.78)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 45;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 27 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 12 alkalommal.

    Statisztika: Paksi vs Debreceni VSC

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 9 vs 9;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 8 vs 5;
    • Paksi MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (75%);
    • Debreceni VSC MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Paksi) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Debreceni VSC) - 3 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.44)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Paksi gólt kapott a második félidőben a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    • A Paksi gólt kapott a második félidőben a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier league).
    • A Debreceni VSC gólt szerzett a második félidőben a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    • A Debreceni VSC gólt szerzett a második félidőben a 5 utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Premier league).

    2. félidőben, Debreceni VSC szerez gólt
    Közzétett: 2025.10.16., 14:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Paksi - Debreceni VSC

    A Paksi döntetlent játszik az első félidőben:
    paksi-fca 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier league).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +160
    A Debreceni VSC nem vesztett:
    debreceni-vscminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén.
    debreceni-vscminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    Debreceni VSC nem fog veszíteni
    Everygame
    +116
    A Paksi nem vesztett:
    paksi-fca 18 utolsó 19 otthon mérkőzésén.
    paksi-fca 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (Premier league).
    paksi-fcminden utolsó 11 mérkőzésén (Premier league).
    paksi-fcminden utolsó 9 mérkőzésén.
    Paksi nem fog veszíteni
    Everygame
    -455
    A Paksi gólt kapott a második félidőben:
    paksi-fca 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    paksi-fca 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier league).
    A Debreceni VSC gólt szerzett a második félidőben:
    debreceni-vsca 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    debreceni-vsca 5 utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    2. félidőben, Debreceni VSC szerez gólt
    -133
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Paksi - Debreceni VSC Helyezés a táblázatban

    NB I 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    33209465-3069
    2.
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    33215767-3168
    3.
    Paksi
    Paksi
    331581063-4653
    4.
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    331411851-4153
    5.
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    331391149-4348
    6.
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    331371343-4346

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 24
    Hiányzik - 20
    +4
    -9
    8 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    2
    3
    Döntetlen
    4
    3
    Veszítenek
    4
    GK
    24
    Eltömődött
    8
    20
    Hiányzik
    17
    4.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.5
    2.4
    Átlagosan elért pontszám
    0.8
    2
    Átlagosan passzoló
    1.7
    9
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    38'
    Pontozott minden, min.
    113'
    Minden statisztika