Kawasaki Frontale vs Shimizu H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Kawasaki Frontale
41 mérkőzés
Shimizu S-Pulse
24 Győzelem
9 Döntetlen
8 Győzelem
59%
22%
20%
1. Félidőben
14 Győzelem
16 Döntetlen
11 Győzelem
34%
39%
27%
2. Félidőben
23 Győzelem
12 Döntetlen
6 Győzelem
56%
29%
15%
Célok
Összes gól
140
91
49
Meccs végeredmény
26
További - 63%
15
37% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.41
2.22
1.2
Átlagos idő egy gólra
26'
40'
75'
Kawasaki Frontale
12
0-15'
13
16-30'
9
31-45'
6
0-15'
11
16-30'
8
31-45'
HT
13
46-60'
20
61-75'
24
76-90'
11
46-60'
6
61-75'
7
76-90'
Shimizu S-Pulse
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 53
1.29
25
28
Piros lapok
Összesen: 2
0.05
1
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Kawasaki FrontaleJapán
Shimizu S-PulseJapán

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
J1 LeagueSanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale
1.06
1.05
3
3
6
10
2
1
1
1
1
0
0
1
1.06
1.05
3
3
6
10
2
1
S
15.08.26
J1 LeagueKawasaki Frontale
Kiotó Sanga
1.67
0.7
6
1
9
8
1
2
2
2
1
0
1
2
1.67
0.7
6
1
9
8
1
2
S
09.08.26
J1 LeagueTokio Verdy
Kawasaki Frontale
2.39
1.55
4
4
13
9
0
1
1
1
0
0
1
1
2.39
1.55
4
4
13
9
0
1
S
16.07.26
Club Friendly GamesKawasaki Frontale
Vanraure Hachnohe
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
06.06.26
J1 LeagueKawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima
-
-
5
9
10
18
2
1
0
1
0
1
0
0
-
-
5
9
10
18
2
1
L
30.05.26
J1 LeagueSanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale
-
-
6
2
11
6
0
1
2
1
2
1
0
0
-
-
6
2
11
6
0
1
L
24.05.26
J1 LeagueMito Hollyhock
Kawasaki Frontale
-
-
4
3
11
10
0
0
1
3
0
0
1
3
-
-
4
3
11
10
0
0
N
Meccsek
22.08.26
J1 LeagueCerezo Oszaka
Shimizu S-Pulse
0.84
1.73
7
6
10
13
2
2
1
0
0
0
1
0
0.84
1.73
7
6
10
13
2
2
L
15.08.26
J1 LeagueShimizu S-Pulse
Yokohama Marinos
1.47
0.96
7
5
10
16
1
0
0
1
0
0
0
1
1.47
0.96
7
5
10
16
1
0
L
08.08.26
J1 LeagueNagoya Grampus Eight
Shimizu S-Pulse
1
1.09
1.13
13
7
5
14
0
1
0
1
0
1
0
0
1.09
1.13
13
7
5
14
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesKarlsruhe
Shimizu S-Pulse
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
18.07.26
Club Friendly GamesKarlsruhe
Shimizu S-Pulse
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
14.07.26
Club Friendly GamesPolissya
Shimizu S-Pulse
-
-
7
5
15
10
0
0
1
3
1
1
0
2
-
-
7
5
15
10
0
0
N
06.06.26
J1 LeagueYokohama Marinos
Shimizu S-Pulse
-
-
1
4
6
15
0
2
3
0
1
0
2
0
-
-
1
4
6
15
0
2
L
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
40%
40%
40%
40%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Shimizu S-Pulse
2 Győzelem
2 Döntetlen
6 Veszítenek
20%
20%
60%
1 idő
2 idő
10%
10%
60%
30%
30%
Legyőzi
60%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
5
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
17
6
7
Gólok az 1. Félidőben1
10
Gólok a 2. Félidőben5
5
Első pontszerzés3
1
Nem szerzett pontot5
Kawasaki Frontale
6%
1
0%
0
35%
6
29%
5
6%
1
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Shimizu S-Pulse
0%
0
0%
0
17%
1
50%
3
17%
1
17%
1
14
13
8
Gólok az 1. Félidőben3
6
Gólok a 2. Félidőben10
5
Elhibázott első7
0
Nem hagyta ki1
Kawasaki Frontale
7%
1
29%
4
29%
4
43%
6
7%
1
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Shimizu S-Pulse
8%
1
15%
2
8%
1
8%
1
46%
6
23%
3
Átlagos gól/mérkőzés
1.9
Mindkét csapat szerzett gólt
9
Átlagos idő egy gólra
155'
Összes gól a mérkőzésen
Shimizu S-Pulse
3.1
Teljes mérkőzés1.9
1.5
1. Félidőben0.4
1.6
2. Félidőben1.5
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
1.5
1
10%
9
90%
3
30%
7
70%
2.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse Mérkőzés statisztikái
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
54.6%
45.7%
Sárga lapok
9
11
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:1
3 egyszer30%
2:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
0:1
3 egyszer30%
1:1
2 egyszer20%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
4
3 egyszer30%
6
1 egyszer10%
2 célok
1 cél
3 célok
4 célok
6 célok
2
3 egyszer30%
1
4 egyszer40%
3
3 egyszer30%
Más csapatok H2H statisztikái
U20 AFC Asian Cup
India U20
Üzbegisztán U20
3 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
CAF Konföderációs Kupa
Panthere Sportive du Nde
Rayon Sports
4 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Nadeshiko League 2
Speranza Osaka-Takatsuki (N)
Fujizakura Yamanashi (w)
5 sze
06:00
Statisztikák megtekintése
Elitettan, Women
Sandvikens IF Women
Orebro Soder (w)
5 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Switzerland Divison 2 League
Schotz
Courtetelle
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
U19 Bajnokság
Clube Oriental Lisboa U19
Casa Pia U19
5 sze
15:00
Statisztikák megtekintése