Farul Constanta vs Arges Tipp 17 október 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Farul Constanta és a FC Arges csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 17:30 17 október időpontban lesz. A torna mérkőzése a Stadionul Viitorul stadionban kerül megrendezésre a Ovidiu városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 12 február 2023 dátumon zajlott, és az eredmény 0:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról a találkozóról (FC Arges volt a hazai csapat):

    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • szögletek: 2 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 4.

    📊 Farul Constanta és FC Arges csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 15;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 9, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 3;
    • gólok száma - 21 a 11 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.73, a 2. félidőé - 1.4;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.13.

    Egymás elleni statisztikák Farul Constanta - Arges

    50%
    9 Győzelem
    28%
    5 Döntetlen
    22%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    18
    Átlag gól/mérkőzés
    1.94
    Mindkét csapat szerzett gólt
    33%
    1.22
    Átlag összesen
    0.72
    0.78
    Sárga lapok
    1.11
    Legutóbbi mérkőzések
    14.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    22.02.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    1
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    8
    1
    9
    9
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    1
    9
    9
    1
    1
    17.10.25
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    FC Arges
    FC Arges
    0.43
    1.61
    3
    3
    18
    14
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.43
    1.61
    3
    3
    18
    14
    2
    1
    12.02.23
    Liga I
    Arges Pitesti
    Arges Pitesti
    FC Farul Constanta
    FC Farul Constanta
    -
    -
    2
    4
    13
    7
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    13
    7
    2
    1
    10.01.23
    Club Friendly Games
    FC Farul Constanta
    FC Farul Constanta
    Arges Pitesti
    Arges Pitesti
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    1
    4
    1
    3
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Farul Constanta Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. október 4.-án játszotta a Liga I sorozatban (hazai csapat - Rapid, vendégek - Farul Constanta). A mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Farul Constanta vs Rapid):

    • labdabirtoklás: 47% vs 53%;
    • szögletek: 8 vs 2;
    • szabálytalanságok: 11 vs 7;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3.
    🏆A Liga I szezon során a Farul Constanta csapat összesen 12 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga I bajnokság középmezőnyében található Farul Constanta csapat, 33% győzelmi aránnyal és 42% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Farul Constanta csapat összesen 14 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Farul Constanta csapat összesen 17 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Farul Constanta

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Botosani
    Botosani
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    S
    23.08.26
    Liga I
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    S
    19.08.26
    Romania Cup
    Bihor Oradea
    Bihor Oradea
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    L
    14.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    S
    08.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    FC Arges Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. október 4. volt a Liga I tornán (hazai csapat - FC Arges, vendégek - Petrolul Ploiesti). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (FC Arges vs Petrolul Ploiesti):

    • labdabirtoklás: 60% vs 40%;
    • szögletek: 7 vs 3;
    • szabálytalanságok: 8 vs 20;
    • sárga lapok: 3 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 3.
    🏆A Liga I szezon során a FC Arges csapat összesen 12 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga I bajnokság középmezőnyében található FC Arges csapat, 58% győzelmi aránnyal és 33% vereségi aránnyal.

    ⚽A FC Arges csapat összesen 18 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a FC Arges csapat összesen 14 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: FC Arges

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    8
    1
    15
    11
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    1
    15
    11
    3
    1
    L
    24.08.26
    Liga I
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    FC Arges
    FC Arges
    -
    -
    2
    3
    5
    12
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    3
    5
    12
    2
    2
    L
    14.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    S
    09.08.26
    Liga I
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    FC Arges
    FC Arges
    -
    -
    12
    1
    12
    9
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    12
    1
    12
    9
    3
    3
    N
    31.07.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    -
    -
    3
    2
    12
    15
    2
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    2
    12
    15
    2
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 15;
    • hazai győzelmek - 9, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 3.

    Statisztika: Farul Constanta vs FC Arges

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 12 vs 12;
    • győzelmek: 4 vs 7;
    • győzelmi százalék: 33% vs 58%;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 3 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 7;
    • vereségek: 5 vs 2;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Farul Constanta nem nyert a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Liga I).
    • A FC Arges nem vesztett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    👉Tippek: FC Arges nem fog veszíteni (szorzói: 1.64)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.4, a vendégek - 0.73;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.13;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 5; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: Farul Constanta vs FC Arges

    • átlagos összesített a tornán: 2.58 vs 2.67;
    • átlagos gólok száma: 1.17 vs 1.5;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.42 vs 0.75;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.75 vs 0.75;
    • Farul Constanta: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.6;
    • FC Arges: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.67;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.9 (otthon - 1.25) vs 1.6 (idegenben - 1.6).
    Trendek
    • A Farul Constanta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    • A Farul Constanta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Liga I).
    👉Tippek: Farul Constanta Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.68)

    Tippekszöglet

    Farul Constanta: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 7.33; otthoni pályán - 7.2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 7.1; otthoni pályán - 7.75.

    FC Arges: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.67, idegenben - 4.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.5; idegenben - 4.6.
    Trendek
    • Volt Felett 9.5 szöglet az utolsó 5 Farul Constanta mérkőzésén minden alkalommal (Liga I).
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (9,5) (szorzói: 1.95)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 1.2 (hazai csapatnál 0.6 és vendég csapatnál 0.6);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.57 (hazai csapatnál 1 és vendég csapatnál 1.57).

    Farul Constanta: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2; otthon - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2; otthon - 1.25.

    FC Arges: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.58, idegenben - 2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.2; idegenben - 1.6.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5) (szorzói: 2.18)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 15;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 5 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Farul Constanta vs FC Arges

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 12 vs 12;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 5;
    • Farul Constanta MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (80%);
    • FC Arges MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Farul Constanta) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (FC Arges) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.79)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Farul Constanta nem nyert a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Liga I).
    • A FC Arges nem vesztett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.

    FC Arges nem fog veszíteni
    Everygame
    Tegyen fogadást-137
    Közzétett: 2025.10.15., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Farul Constanta - FC Arges

    A Farul Constanta nem nyert:
    fc-farul-constantaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (Liga I).
    A FC Arges nem vesztett:
    fc-argesa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    FC Arges nem fog veszíteni
    Everygame
    -149
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    fc-farul-constantafc-argesaz utolsó 12 Farul Constanta mérkőzésén szemben a FC Arges minden alkalommal (Liga I).
    fc-farul-constantafc-argesaz utolsó 6 Farul Constanta mérkőzésén szemben a FC Arges minden alkalommal.
    fc-farul-constantaa 11 legutóbbi 12 Farul Constanta otthon mérkőzések.
    fc-farul-constantaa 10 legutóbbi 11 Farul Constanta mérkőzések.
    fc-farul-constantaa 9 legutóbbi 10 Farul Constanta mérkőzések (Liga I).
    fc-argesa 7 legutóbbi 8 FC Arges mérkőzések.
    fc-argesa 6 legutóbbi 7 FC Arges mérkőzések (Liga I).
    a 7 legutóbbi 8 Radu Marian Petrescu mérkőzések (a Liga I bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -357
    A FC Arges kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    fc-farul-constantafc-argesminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a Farul Constanta.
    FC Arges Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -303
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    fc-farul-constantaaz utolsó 5 Farul Constanta mérkőzésén minden alkalommal (Liga I).
    a 7 legutóbbi 8 Radu Marian Petrescu mérkőzések.
    a 6 legutóbbi 7 Radu Marian Petrescu mérkőzések (a Liga I bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Farul Constanta - FC Arges Helyezés a táblázatban

    Championship Play-off
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    961212-619
    2.
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    960312-1018
    3.
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    94327-615
    4.
    Dinamo Bucuresti 1948
    Dinamo Bucuresti 1948
    933312-1112
    5.
    ACS Champions FC Arges
    ACS Champions FC Arges
    91355-96
    6.
    Rapid
    Rapid
    91268-145

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 13
    +1
    -2
    8 - Eltömődött
    10 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    3
    5
    Döntetlen
    3
    2
    Veszítenek
    4
    GK
    14
    Eltömődött
    8
    13
    Hiányzik
    10
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.8
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    0.8
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    66'
    Pontozott minden, min.
    113'
    Minden statisztika