River Ega vs Azkoyen Mérkőzés Előzetes & Élő Közvetítés, 18/08/2026
Nézze meg online: River Ega vs Azkoyen
KözvetítésInfografika

LIVE
River Ega - Azkoyen
A mérkőzés legális közvetítése kiváló minőségben már most elérhető. Mindössze annyit kell tennie, hogy:
- Kattintson a linkre
- Regisztráljon a közvetítés oldalán
- Nézze a közvetítéseket reklám nélkül
River Ega – Azkoyen H2H
River Ega és Azkoyen nem rendelkeznek H2H-mérkőzéstörténelemmel.
0%
0 Győzelem
0%
0 Döntetlen
0%
0 Győzelem
Utolsó mérkőzések: River Ega
Legutóbbi mérkőzések
26.06.21
Tercera Division, Group 15Baztan
River Ega
1
1
?
19.06.21
Tercera Division, Group 15River Ega
CD Fontellas
6
0
?
12.06.21
Tercera Division, Group 15CD Lourdes
River Ega
2
3
?
05.06.21
Tercera Division, Group 15River Ega
FC Bidezarra
2
3
?
29.05.21
Tercera Division, Group 15CD Pena Azagresa
River Ega
2
0
?
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Utolsó mérkőzések: Azkoyen
Legutóbbi mérkőzések
14.08.26
Club Friendly GamesAzkoyen
Izarra
1
6
1
2
0
4
L
22.04.23
Tercera Division, Group 15CD Azkoyen
CD Ardoi FE
0
3
L
16.04.23
Tercera Division, Group 15CD Huarte
CD Azkoyen
5
0
L
02.04.23
Tercera Division, Group 15CD Azkoyen
CD Avance Ezcabarte
2
0
N
25.03.23
Tercera Division, Group 15Udc Chantrea
CD Azkoyen
1
0
L
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Nyeremény kalkulációja
További Foci mérkőzések
Barátságos mérkőzések
SD Gernika Club
SD Amorebieta
26 aug
17:00
További információ
Barátságos mérkőzések
Cortes Navarre
CD Corellano
26 aug
17:30
További információ
Barátságos mérkőzések
Oyonesa
San Ignacio
26 aug
17:30
További információ
Barátságos mérkőzések
Moralo CP
Guijuelo
26 aug
18:00
További információ
Barátságos mérkőzések
Alesves
Azkoyen
27 aug
11:00
További információ
Barátságos mérkőzések
Panseraikos
Apollon Pontou
27 aug
15:00
További információ
Bocsánat
Nincs adat ezen a lapon

