San Antonio Bulo Bulo vs Blooming H2H Statisztikák

Személyes találkozók

San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
6 mérkőzés
Blooming
Blooming
2 Győzelem
1 Döntetlen
3 Győzelem
33%
17%
50%
San Antonio Bulo Bulo
1. Félidőben
Blooming
2 Győzelem
3 Döntetlen
1 Győzelem
33%
50%
17%
San Antonio Bulo Bulo
2. Félidőben
Blooming
2 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
33%
33%
33%
01.08.26
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
Blooming
Blooming
-
-
3
5
22
10
2
2
2
0
1
0
1
0
-
-
3
5
22
10
2
2
04.03.26
Copa Sudamericana
Blooming
Blooming
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
3
2.54
0.32
7
2
10
17
1
3
3
0
0
0
3
0
2.54
0.32
7
2
10
17
1
3
28.09.25
Division Profesional
Blooming
Blooming
2
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
1.3
2.69
4
6
12
17
4
5
0
3
0
1
0
2
1.3
2.69
4
6
12
17
4
5
18.05.25
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
Blooming
Blooming
1.52
1.24
7
6
5
6
3
2
2
2
1
1
1
1
1.52
1.24
7
6
5
6
3
2
30.09.24
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
Blooming Santa Cruz
Blooming Santa Cruz
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-

Célok

Összes gól
14
StatisticsChartSlim-left
7
StatisticsChartSlim-left
7
Meccs végeredmény
3
További - 50%
3
50% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.33
StatisticsChartSlim-left
1.17
StatisticsChartSlim-left
1.17
Átlagos idő egy gólra
38'
StatisticsChartSlim-left
77'
StatisticsChartSlim-left
77'
San Antonio Bulo Bulo
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
2
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
0
46-60'
1
61-75'
3
76-90'
Blooming

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 23
3.83
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
9
Piros lapok
Összesen: 5
0.83
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
2

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

San Antonio Bulo BuloA világ
BloomingBolívia
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

San Antonio Bulo Bulo - Blooming Utolsó mérkőzések

San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
Meccsek
26.08.26
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
1
The Strongest
The Strongest
-
-
6
4
17
12
1
1
0
3
0
2
0
1
-
-
6
4
17
12
1
1
L
22.08.26
Division Profesional
Oriente Petrolero
Oriente Petrolero
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
-
-
3
9
17
11
1
4
4
0
1
0
3
0
-
-
3
9
17
11
1
4
L
18.08.26
BOL Copa LFPB
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
1
Club Aurora
Club Aurora
-
-
2
6
15
14
2
3
0
1
0
0
0
1
-
-
2
6
15
14
2
3
L
15.08.26
Division Profesional
Club Bolivar
Club Bolivar
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
1
-
-
6
1
7
12
0
2
4
1
2
1
2
0
-
-
6
1
7
12
0
2
L
08.08.26
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
Nacional Potosi
Nacional Potosi
-
-
4
3
11
8
2
2
2
1
1
0
1
1
-
-
4
3
11
8
2
2
N
05.08.26
Division Profesional
Club Gualberto Villarroel Deportivo San José
Club Gualberto Villarroel Deportivo San José
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
-
-
7
5
8
12
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
7
5
8
12
1
1
S
01.08.26
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
Blooming
Blooming
-
-
3
5
22
10
2
2
2
0
1
0
1
0
-
-
3
5
22
10
2
2
N
25.07.26
Division Profesional
Always Ready
Always Ready
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
-
-
9
2
13
2
2
2
3
1
1
0
2
1
-
-
9
2
13
2
2
2
L
20.07.26
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
1
Academia del Balompié
Academia del Balompié
-
-
0
6
17
8
2
1
2
1
1
1
1
0
-
-
0
6
17
8
2
1
N
15.07.26
Division Profesional
Real Potosi
Real Potosi
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
1
-
-
6
3
9
11
1
1
5
0
2
0
3
0
-
-
6
3
9
11
1
1
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Blooming
Blooming
Meccsek
30.08.26
BOL Copa LFPB
Blooming
Blooming
Oriente Petrolero
Oriente Petrolero
-
-
3
4
6
17
1
3
0
3
0
1
0
2
-
-
3
4
6
17
1
3
L
27.08.26
Division Profesional
Blooming
Blooming
CDT Real Oruro
CDT Real Oruro
1
-
-
10
5
16
22
0
3
1
1
0
0
1
1
-
-
10
5
16
22
0
3
S
23.08.26
Division Profesional
Guabiro Montero
Guabiro Montero
Blooming
Blooming
3
-
-
5
4
13
15
5
3
1
1
0
0
1
1
-
-
5
4
13
15
5
3
S
19.08.26
BOL Copa LFPB
Independiente Petrolero
Independiente Petrolero
1
Blooming
Blooming
-
-
6
0
8
8
1
2
5
2
1
2
4
0
-
-
6
0
8
8
1
2
L
15.08.26
Division Profesional
Blooming
Blooming
1
Club Aurora
Club Aurora
2
-
-
2
9
18
19
2
4
3
0
1
0
2
0
-
-
2
9
18
19
2
4
N
09.08.26
Division Profesional
Real Potosi
Real Potosi
Blooming
Blooming
-
-
9
1
12
13
2
2
2
0
1
0
1
0
-
-
9
1
12
13
2
2
L
06.08.26
Division Profesional
Blooming
Blooming
Always Ready
Always Ready
1
-
-
7
3
13
17
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
7
3
13
17
1
2
S
01.08.26
Division Profesional
San Antonio Bulo Bulo
San Antonio Bulo Bulo
Blooming
Blooming
-
-
3
5
22
10
2
2
2
0
1
0
1
0
-
-
3
5
22
10
2
2
L
26.07.26
Division Profesional
Blooming
Blooming
1
The Strongest
The Strongest
-
-
7
8
5
16
0
3
1
1
1
0
0
1
-
-
7
8
5
16
0
3
S
20.07.26
Division Profesional
Blooming
Blooming
Real Tomayapo
Real Tomayapo
-
-
5
2
18
16
1
1
1
0
1
0
0
0
-
-
5
2
18
16
1
1
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

San Antonio Bulo BuloSan Antonio Bulo Bulo· 10 gyufa
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Legyőzi
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
20%
20%
30%
20%
50%
Legyőzi
60%
·10 gyufa ·BloomingBlooming
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Veszítenek
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
40%
10%
30%
40%
30%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
1
2
Száraz elváltozások
4
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
0
1

Gól statisztikák

8
Eltömődött
9
Eltömődött
4
Gólok az 1. Félidőben
5
4
Gólok a 2. Félidőben
4
3
Első pontszerzés
5
5
Nem szerzett pontot
4
San Antonio Bulo Bulo
13%
1
13%
1
25%
2
0%
0
38%
3
13%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Blooming
22%
2
22%
2
11%
1
22%
2
11%
1
11%
1
22
Hiányzik
15
Hiányzik
9
Gólok az 1. Félidőben
4
13
Gólok a 2. Félidőben
11
6
Elhibázott első
4
2
Nem hagyta ki
3
San Antonio Bulo Bulo
5%
1
9%
2
32%
7
14%
3
5%
1
45%
10
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Blooming
7%
1
13%
2
20%
3
13%
2
33%
5
33%
5
Átlagos gól/mérkőzés
3
2.4
Az első gól átlagos perce
1'
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
4
Átlagos idő egy gólra
112'
100'

Összes gól a mérkőzésen

San Antonio Bulo BuloSan Antonio Bulo Bulo
Átlag összesen
BloomingBlooming
3
Teljes mérkőzés
2.4
1.3
1. Félidőben
0.9
1.7
2. Félidőben
1.5

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
5
50%
MiddleLogo
5
50%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

San Antonio Bulo Bulo - Blooming Mérkőzés statisztikái

San Antonio Bulo Bulo
Blooming
40.5%
Labdabirtoklás
52.5%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
130
StatisticsChartSlim-left
122
Sarok
StatisticsChartSlim-left
35
StatisticsChartSlim-left
44
Les
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
15
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
16
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
5

A mérkőzés eredményei

San Antonio Bulo Bulo
Pontos pontszám
Blooming
2:1
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:1
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
1:1
3 egyszer
30%
2:0
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
San Antonio Bulo Bulo
A fejek pontos száma
Blooming
2
1 egyszer
10%
3
3 egyszer
30%
1
1 egyszer
10%
4
2 egyszer
20%
5
2 egyszer
20%
2 célok
3 célok
1 cél
4 célok
5 célok
2
5 egyszer
50%
3
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%