Saint Etienne vs Toulouse Tipp 17 május 2025

    🔊 Vajon a "lilák" mentőövet dobnak a "szenteknek"? A Ligue 1 utolsó fordulójában a Toulouse látogat a Geoffroy-Guichard Stadionba, Saint-Étienne-be. A vendégek számára a bajnoki küzdelem már régen véget ért, és csak lejátszák a szezont, hiszen az utóbbi 9 mérkőzésükből mindössze egyszer nyertek. Azonban a hazaiak számára ez lényegében egy újabb rájátszás mérkőzés. Ha nem nyernek, biztosan kiesnek a Ligue 2-be.

    Személyes találkozók

    📊 A Saint-Étienne és a Toulouse legutóbb az aktuális bajnokság első fordulójában találkozott, előtte pedig 2019 szeptemberében mérkőztek meg. Így az elmúlt 10 évben mindössze 10 alkalommal csaptak össze. Az előny a Saint-Étienne oldalán áll (4-4-2). Azonban az első forduló mérkőzését a Toulouse nyerte meg (2:1), annak ellenére, hogy hátrányban voltak a mérkőzés során. A "lilák" azonban az utóbbi 10 egymás elleni találkozóból 6 alkalommal nem tudtak betalálni. Figyelembe véve a csapatok motivációját, javasoljuk, hogy tegyünk Toulouse egyéni gólösszege kevesebb mint 1.5 gól.

    Egymás elleni statisztikák Saint Etienne - Toulouse

    27%
    7 Győzelem
    38%
    10 Döntetlen
    35%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    26
    Átlag gól/mérkőzés
    2.31
    Mindkét csapat szerzett gólt
    54%
    1.15
    Átlag összesen
    1.15
    1.85
    Sárga lapok
    1.62
    Legutóbbi mérkőzések
    17.05.25
    Ligue 1
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    Toulouse
    Toulouse
    1.33
    3.82
    7
    6
    10
    7
    3
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    1.33
    3.82
    7
    6
    10
    7
    3
    2
    13.12.24
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Saint Etienne
    Saint Etienne
    1.73
    0.39
    2
    3
    16
    15
    3
    4
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.73
    0.39
    2
    3
    16
    15
    3
    4
    15.09.19
    LI1
    Saint Etienne
    Saint Etienne
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    -
    -
    15
    13
    -
    -
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    15
    13
    -
    -
    28.04.19
    LI1
    Saint Etienne
    Saint Etienne
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    -
    -
    17
    15
    1
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    17
    15
    1
    2
    25.09.18
    LI1
    Toulouse
    Toulouse
    Saint Etienne
    Saint Etienne
    -
    -
    -
    -
    13
    14
    -
    -
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    -
    -
    13
    14
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Saint Étienne Csapat áttekintése

    🟢 A Saint-Étienne az előző fordulóban legyőzte a Reims csapatát, míg Le Havre vereséget szenvedett. Így a rájátszást érő helytől való hátrányuk 1 pontra csökkent. Pontazonosság esetén a Saint-Étienne a gyengébb gólkülönbség miatt Le Havre mögött marad, így csak a győzelem lehet számukra elfogadható. Ugyanezen okból nem tudnak a 16. helynél feljebb jutni és elkerülni a rájátszást, még siker esetén sem - a Nantes és a Reims gólkülönbsége jelentősen jobb. A mérkőzésre való felkészülésük maximális lesz, a szurkolók biztosan megtöltik a stadiont és előre hajtják játékosaikat. Már csak az a kérdés, hogy sikerül-e megfelelni az elvárásoknak.

    A mérkőzés eredményei: Saint Étienne

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Ligue 2
    Dijon
    Dijon
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    2.04
    2.91
    3
    3
    13
    14
    1
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    2.04
    2.91
    3
    3
    13
    14
    1
    1
    N
    22.08.26
    Ligue 2
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    Grenoble
    Grenoble
    1.14
    0.05
    6
    2
    14
    19
    1
    3
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    1.14
    0.05
    6
    2
    14
    19
    1
    3
    N
    14.08.26
    Ligue 2
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    Clermont
    Clermont
    2.22
    0.25
    7
    6
    15
    15
    1
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    2.22
    0.25
    7
    6
    15
    15
    1
    1
    N
    08.08.26
    Ligue 2
    Sochaux-Montbeliard
    Sochaux-Montbeliard
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    0.48
    1.87
    6
    1
    14
    10
    0
    1
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    0.48
    1.87
    6
    1
    14
    10
    0
    1
    N
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    Venezia
    Venezia
    1
    -
    -
    1
    6
    18
    6
    2
    1
    4
    3
    2
    1
    2
    2
    -
    -
    1
    6
    18
    6
    2
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Toulouse Csapat áttekintése

    🟣 A fő kérdés Toulouse kapcsán: milyen állapotban érkeznek a "lilák" játékosai a mérkőzésre? Lesz-e bennük elég motiváció a jó teljesítményhez, vagy már inkább a nyaralásra koncentrálnak? Minden kiderül a meccsen. Toulouse az utóbbi három Ligue 1 mérkőzésén nem szenvedett vereséget, így biztosan szeretnének újra pontokat szerezni, hogy pozitívan zárják a szezont.

    A mérkőzés eredményei: Toulouse

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ligue 1
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    Toulouse
    Toulouse
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    S
    22.08.26
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Lyon
    Lyon
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    L
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Toulouse
    Toulouse
    Hamburger
    Hamburger
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    L
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Elche
    Elche
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    L
    05.08.26
    Club Friendly Games
    Ain
    Ain
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Saint Étienne

    📢 A Saint-Étienne vezetőedzője, Eirik Horneland megosztotta gondolatait a Reims elleni mérkőzésről és a közelgő találkozóról: „Megkönnyebbülés. Jól kezdtük a mérkőzést, az elejétől fogva átvettük a vezetést. Még jobban is játszhattunk volna, mert a szünet után a Reims visszatért a játékba. A második félidőben alaposan megnehezítették a dolgunkat. De a csapatszellem döntő szerepet játszott, a játékosok harcoltak és küzdöttek az eredményért. Időnként magabiztosságot mutattunk, különösen a középpályán, ahol sikerült felvennünk a mérkőzés ritmusát. Ez lehetővé tette számunkra a labda kontrollálását. Megérdemeltük a mai sikert, mert megfelelő hozzáállással léptünk pályára. Ma minden nekünk kedvezett. De legyünk óvatosak, Toulouse még nem fejezte be a bajnokságát, fontos mérkőzés vár rájuk. A hét elejétől ugyanazzal a fegyelemmel és koncentrációval kell dolgoznunk céljaink eléréséért, hogy kezelni tudjuk a nyomást, amikor eljön az idő. Ma nem mutattunk kiemelkedő játékot, de elértük a szükséges eredményt. A rájátszásban való részvételünk? Ez nem csak rajtunk múlik, tudjuk ezt. Megnyerhetjük az utolsó mérkőzést, és mégis kieshetünk az alsóbb ligába. Hihetetlen légkört kell teremtenünk és bevonni a szurkolókat.”

    ❌ A Saint-Étienne vezetőedzőjének, Eirik Hornelandnak legnagyobb fejfájása az, hogy felépül-e a csapat legjobb góllövője, Lucas Stassin (12+4) a mérkőzésre. Biztosan nem segíthet az ifjúsági támadó középpályás, Augustin Boakye.

    Toulouse

    🔝 A Toulouse középső védője, Mark McKenzie bekerült a Ligue 1 33. fordulójának álomcsapatába. A Lens elleni mérkőzésen (1:1) gólpasszt adott. Ez volt McKenzie első gólpassza ebben a szezonban (1+1 a 29 mérkőzésen).

    ❌ Visszatérnek eltiltásuk után a tartalék jobb szélső, Noa Edjuma és az alapember középső védő, Charlie Cresswell. Nem játszhatnak a régóta sérült középpályás, Niklas Schmidt és középső védő, Rasmus Nicolaisen.

    🟨 Játékvezető és sárga lapok

    A mérkőzés főbírója Thomas Léonard lesz. Átlagosan 3,3 sárga lapot oszt ki meccsenként (1,5 a hazaiaknak és 1,8 a vendégeknek). Az előző Toulouse és Saint-Étienne közötti találkozót szintén ez a bíró vezette. A mérkőzés 3:4 arányban zárult figyelmeztetések tekintetében a Saint-Étienne javára. A Saint-Étienne hazai meccsein átlagosan 3,8 sárga lapot mutatnak fel (egyenlően a hazaiaknak és vendégeknek). A Toulouse idegenbeli meccsein - átlagosan 3,6 sárga lapot (1,9-1,7 a hazaiak javára). Figyelembe véve az adatokat és a csapatok motivációját, javasolt fogadás az egyéni sárga lapok Saint-Étienne részére több mint 1,5.

    ⚽️ Góljóslat

    A Saint-Étienne az utolsó 12 mérkőzéséből 11-szer betalált, és az utolsó 6 hazai meccsén is gólt szerzett. A Toulouse az utolsó 9 meccséből 8-szor kapott gólt. Az utolsó 3 Saint-Étienne-i találkozón a hazaiak mindig 2 gólt szereztek. Ezek az adatok arra utalnak, hogy érdemes fogadni a Saint-Étienne egyéni gólok több mint 1,5.

    🚩 Szögletjóslat

    Az első fordulóban lejátszott mérkőzésen összesen 5 szögletet végeztek el, ebből 2-t az első félidőben. A Saint-Étienne hazai meccseinek első félidejében kevesebb mint 4,5 szöglet volt az utolsó 12 esetből 8 alkalommal. A Toulouse-nál ez a kimenetel az utolsó 16 idegenbeli meccsből 11 alkalommal történt meg. Javasolt fogadás a szögletek száma az első félidőben kevesebb mint 4,5.

    Szerkesztői előrejelzés

    Úgy gondoljuk, hogy a motivációs tényező döntő szerepet játszhat ebben a mérkőzésben. A Saint-Étienne számára létfontosságú a három pont megszerzése, és mindent megtesznek azért, hogy ezt elérjék. Az elmúlt hazai mérkőzéseken a "szentek" komoly ellenfelekkel néztek szembe, de még a Lyon kapuját is kétszer bevették. Ezért a Saint-Étienne egyéni gólösszegére több mint 1,5 gólt várunk.

    Saint Étienne Total gólt Felett (1,5)
    Közzétett: 2025.05.15., 10:29

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Saint Étienne - Toulouse

    A Toulouse döntetlent játszik a második félidőben:
    toulouse-fcminden utolsó 5 mérkőzésén (Ligue 1).
    2. Félidőben Nyakkendő
    Everygame
    +170
    A Saint Etienne nem nyert:
    as-saint-etienne-1a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Ligue 1).
    Toulouse nem fog veszíteni
    Everygame
    -172
    A Saint Etienne nem vesztett:
    as-saint-etienne-1toulouse-fca 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Toulouse (Ligue 1).
    A Toulouse nem nyert:
    toulouse-fca 8 utolsó 9 mérkőzésén (Ligue 1).
    Saint Étienne nem fog veszíteni
    Everygame
    -250
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    as-saint-etienne-1toulouse-fca 24 legutóbbi 25 Saint Etienne mérkőzések szemben a Toulouse (Ligue 1).
    as-saint-etienne-1toulouse-fcaz utolsó 13 Saint Etienne otthon mérkőzésén szemben a Toulouse minden alkalommal (Ligue 1).
    toulouse-fca 21 legutóbbi 23 Toulouse idegenben mérkőzések.
    toulouse-fca 20 legutóbbi 22 Toulouse idegenben mérkőzések (Ligue 1).
    az utolsó 7 Thomas Leonard mérkőzésén minden alkalommal.
    az utolsó 6 Thomas Leonard mérkőzésén minden alkalommal (a Ligue 1 bajnokságon).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -556
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Saint Étienne - Toulouse Helyezés a táblázatban

    Ligue 1 24/25
    JNSLLKPFORMA
    9.
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    341551452-5950
    10.
    Toulouse
    Toulouse
    341191444-4342
    11.
    Auxerre
    Auxerre
    341191448-5142
    16.
    Stade Reims
    Stade Reims
    34891733-4733
    17.
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    34862039-7730
    18.
    Montpellier
    Montpellier
    34442623-7916

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 20
    Hiányzik - 12
    +8
    -10
    12 - Eltömődött
    22 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    2
    1
    Döntetlen
    3
    3
    Veszítenek
    5
    GK
    20
    Eltömődött
    12
    12
    Hiányzik
    22
    3.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    2
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    1.2
    Átlagosan passzoló
    2.2
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    47'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika