Sligo Rovers FC vs Waterford H2H Statisztikák

Egymás elleni mérkőzések

Sligo Rovers
Sligo Rovers
38 mérkőzés
Waterford
Waterford
15 Győzelmek
11 Döntetlen
12 Győzelmek
39%
29%
32%
04.09.26
FAI Cup
Waterford
Waterford
Sligo Rovers
Sligo Rovers
-
-
5
8
-
-
1
1
3
0
1
0
2
0
-
-
5
8
-
-
1
1
21.08.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Waterford
Waterford
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
0
0
0
0
0
0
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
12.06.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1
-
-
4
5
11
9
2
1
4
0
1
0
3
0
-
-
4
5
11
9
2
1
18.04.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Waterford
Waterford
2.45
0.78
4
2
12
9
1
2
2
0
1
0
1
0
2.45
0.78
4
2
12
9
1
2
20.02.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Sligo Rovers
Sligo Rovers
2.19
0.93
11
6
13
10
2
4
0
0
0
0
0
0
2.19
0.93
11
6
13
10
2
4

Gólok

Összes gól
88
StatisticsChartSlim-left
46
StatisticsChartSlim-left
42
Meccs végeredmény
17
Felett - 45%
21
55% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.32
StatisticsChartSlim-left
1.21
StatisticsChartSlim-left
1.11
Átlagos idő egy gólra
39'
StatisticsChartSlim-left
75'
StatisticsChartSlim-left
82'
Sligo Rovers
4
0-15'
7
16-30'
5
31-45'
10
0-15'
7
16-30'
7
31-45'
HT
6
46-60'
8
61-75'
9
76-90'
8
46-60'
7
61-75'
4
76-90'
Waterford

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Sligo RoversÍrország
WaterfordÍrország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Sligo Rovers - Waterford Utolsó mérkőzések

Sligo Rovers
Sligo Rovers
Meccsek
30.10.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1
Derry City
Derry City
-
-
3
5
10
16
1
3
2
2
2
0
0
2
-
-
3
5
10
16
1
3
D
23.10.26
Premier Division
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.76
1.11
7
0
10
11
1
2
4
0
2
0
2
0
1.76
1.11
7
0
10
11
1
2
V
17.10.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Dundalk
Dundalk
0.28
1.67
1
13
11
9
2
1
1
1
0
0
1
1
0.28
1.67
1
13
11
9
2
1
D
09.10.26
Premier Division
Shelbourne
Shelbourne
Sligo Rovers
Sligo Rovers
2.56
1.03
10
6
11
7
4
2
5
1
1
1
4
0
2.56
1.03
10
6
11
7
4
2
V
19.09.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
0
1
0
0
0
1
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
V
14.09.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Galway United
Galway United
0.97
2.57
8
4
14
14
3
1
1
3
1
2
0
1
0.97
2.57
8
4
14
14
3
1
V
11.09.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
2
0
2
0
0
0
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
V
04.09.26
FAI Cup
Waterford
Waterford
Sligo Rovers
Sligo Rovers
-
-
5
8
-
-
1
1
3
0
1
0
2
0
-
-
5
8
-
-
1
1
V
28.08.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.48
0.15
5
4
8
12
0
3
3
0
3
0
0
0
1.48
0.15
5
4
8
12
0
3
V
21.08.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Waterford
Waterford
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
0
0
0
0
0
0
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
D
Összes megtekintése
Waterford
Waterford
Meccsek
30.10.26
Premier Division
Shelbourne
Shelbourne
Waterford
Waterford
-
-
7
2
10
11
1
3
2
3
1
1
1
2
-
-
7
2
10
11
1
3
GY
23.10.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Drogheda United
Drogheda United
1.97
1.02
7
3
8
5
1
1
3
1
1
1
2
0
1.97
1.02
7
3
8
5
1
1
GY
19.10.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Galway United
Galway United
1.77
0.55
6
3
7
14
2
3
3
2
2
0
1
2
1.77
0.55
6
3
7
14
2
3
GY
16.10.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Waterford
Waterford
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
2
1
1
1
1
0
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
V
09.10.26
FAI Cup
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Waterford
Waterford
-
-
12
1
-
-
2
2
0
2
0
0
0
2
-
-
12
1
-
-
2
2
GY
18.09.26
Premier Division
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Waterford
Waterford
2.05
1.01
7
8
10
14
2
4
3
2
0
1
3
1
2.05
1.01
7
8
10
14
2
4
V
14.09.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Derry City
Derry City
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
2
2
1
1
1
1
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
D
11.09.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Dundalk
Dundalk
2.04
0.55
9
1
16
10
1
4
1
1
1
1
0
0
2.04
0.55
9
1
16
10
1
4
D
04.09.26
FAI Cup
Waterford
Waterford
Sligo Rovers
Sligo Rovers
-
-
5
8
-
-
1
1
3
0
1
0
2
0
-
-
5
8
-
-
1
1
GY
28.08.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Waterford
Waterford
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
0
2
0
0
0
2
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
GY
Összes megtekintése

A mérkőzés eredményei

Sligo RoversSligo Rovers· 10 mérkőzés
0 Győzelmek
3 Döntetlen
7 Vereségek
30%
70%
1 idő
2 idő
10%
0%
40%
40%
50%
Vereségek
60%
·10 mérkőzés ·WaterfordWaterford
6 Győzelmek
2 Döntetlen
2 Vereségek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
30%
50%
70%
20%
0%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
0
3
Gól nélküli vereségek
5
0
Fordításos győzelmek
0
2
Szándékos vereségek
1
1

Gól statisztikák

5
Szerzett
22
Szerzett
4
Gólok az 1. Félidőben
9
1
Gólok a 2. Félidőben
13
3
Első pontszerzés
5
6
Nem szerzett gólt
0
Sligo Rovers
20%
1
20%
1
40%
2
20%
1
0%
0
0%
0
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Waterford
5%
1
5%
1
32%
7
36%
8
5%
1
18%
4
24
Kapott
13
Kapott
11
Gólok az 1. Félidőben
5
13
Gólok a 2. Félidőben
8
6
Elsőként kapott gólt
5
1
Kapott gól nélkül
3
Sligo Rovers
13%
3
8%
2
29%
7
25%
6
13%
3
17%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Waterford
23%
3
15%
2
23%
3
69%
9
31%
4
15%
2
Átlagos gól/meccs
2.9
3.5
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
4
Átlagos idő egy gólra
180'
41'

Összes gól a mérkőzésen

Sligo RoversSligo Rovers
Átlagos gólszám
WaterfordWaterford
2.9
Teljes mérkőzés
3.5
1.5
1. Félidőben
1.4
1.4
2. Félidőben
2.1

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
4
40%
MiddleLogo
6
60%
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0
0
MiddleLogo
10
100%
2.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Sligo Rovers - Waterford Mérkőzés statisztikái

Sligo Rovers
Waterford
44.7%
Labdabirtoklás
39.6%
Faulok
-
-
Szögletek
StatisticsChartSlim-left
47
StatisticsChartSlim-left
59
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
18
StatisticsChartSlim-left
15
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Sligo Rovers
Pontos eredmény
Waterford
3:0
2 alkalom
20%
0:0
1 alkalom
10%
0:1
1 alkalom
10%
1:1
1 alkalom
10%
1:3
1 alkalom
10%
0:2
2 alkalom
20%
3:2
2 alkalom
20%
1:1
1 alkalom
10%
2:1
1 alkalom
10%
2:2
1 alkalom
10%
Sligo Rovers
Gólok pontos száma
Waterford
2
2 alkalom
20%
4
3 alkalom
30%
3
2 alkalom
20%
1
1 alkalom
10%
2 gól
4 gól
3 gól
5 gól
1 gól
2
3 alkalom
30%
4
2 alkalom
20%
3
2 alkalom
20%
5
3 alkalom
30%