Millwall vs Hull City Tipp 18 január 2025

    🔊 A közelgő mérkőzésen a Millwall fogadja a Hull Cityt, és ez ígéretesen izgalmas összecsapásnak ígérkezik. Mindkét csapat a tabella közepén helyezkedik el, és mindegyikük igyekszik megerősíteni pozícióját. A Millwall, annak ellenére, hogy formája ingadozó, erős ellenfélnek bizonyult hazai pályán, hiszen a legutóbbi 6 Championship találkozóból 5 alkalommal döntetlent játszott a Hull ellen. Védelmük megbízhatónak tűnik, átlagosan csak 0,9 gólt kapnak meccsenként. A Hull City ezzel szemben az instabilitással küzd, de a gólszerzési képességük döntő tényező lehet. A Millwall győzelmére adott szorzók 2,09-esek, ami őket emeli ki esélyesként, de nem zárja ki a vendégek esetleges meglepetését.

    Személyes találkozók

    📊Millwall és Hull City csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 23;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 8, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma - 24 a 25 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.13, a 2. félidőé - 1;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.13;

    Az utolsó játék 24 augusztus 2024 a Hull City otthonában zajlott, és 0:0 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Millwall - Hull City

    29%
    8 Győzelem
    32%
    9 Döntetlen
    39%
    11 Győzelem
    Összes mérkőzés
    28
    Átlag gól/mérkőzés
    2.14
    Mindkét csapat szerzett gólt
    46%
    1
    Átlag összesen
    1.14
    1.43
    Sárga lapok
    1.68
    Legutóbbi mérkőzések
    11.05.26
    Championship
    Millwall
    Millwall
    Hull City
    Hull City
    1.04
    1.87
    6
    8
    10
    9
    1
    4
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.04
    1.87
    6
    8
    10
    9
    1
    4
    08.05.26
    Championship
    Hull City
    Hull City
    Millwall
    Millwall
    0.61
    0.68
    0
    5
    6
    11
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.61
    0.68
    0
    5
    6
    11
    0
    1
    07.03.26
    Championship
    Hull City
    Hull City
    Millwall
    Millwall
    2.15
    1.5
    5
    2
    8
    15
    2
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    2.15
    1.5
    5
    2
    8
    15
    2
    4
    13.12.25
    Championship
    Millwall
    Millwall
    1
    Hull City
    Hull City
    0.53
    1.77
    5
    1
    12
    7
    0
    3
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0.53
    1.77
    5
    1
    12
    7
    0
    3
    18.01.25
    Championship
    Millwall
    Millwall
    Hull City
    Hull City
    0.7
    0.43
    1
    3
    13
    16
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.7
    0.43
    1
    3
    13
    16
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Millwall Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális Bajnokság szezonban a Millwall csapata összesen 25 mérkőzésen vett részt. Ezeknek a mérkőzéseknek az eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 9 vereség,
    • 9 döntetlen.

    📈A Bajnokság bajnokságban jelenleg a Millwall csapata a középmezőnyben helyezkedik el, 28% -os győzelmi aránnyal és 36% -os vereségi aránnyal.

    ⚽Ebben a szezonban a csapat összesen 24 gólt szerzett, és 23 gólokat kapott.

    A mérkőzés eredményei: Millwall

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Championship
    Southampton
    Southampton
    Millwall
    Millwall
    3.23
    1.52
    8
    11
    6
    10
    2
    1
    5
    1
    2
    1
    3
    0
    3.23
    1.52
    8
    11
    6
    10
    2
    1
    L
    25.08.26
    EFL Cup
    Cambridge United
    Cambridge United
    Millwall
    Millwall
    0.52
    0.99
    4
    1
    11
    17
    2
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.52
    0.99
    4
    1
    11
    17
    2
    0
    N
    22.08.26
    Championship
    Millwall
    Millwall
    Norwich City
    Norwich City
    1
    3.53
    1
    8
    3
    14
    8
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.53
    1
    8
    3
    14
    8
    1
    1
    N
    15.08.26
    Championship
    Bristol City
    Bristol City
    1
    Millwall
    Millwall
    0.49
    3.12
    6
    6
    8
    12
    0
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.49
    3.12
    6
    6
    8
    12
    0
    2
    N
    08.08.26
    EFL Cup
    Queens Park Rangers
    Queens Park Rangers
    Millwall
    Millwall
    1.36
    1.13
    6
    1
    6
    11
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    2
    1.36
    1.13
    6
    1
    6
    11
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Hull City Csapat áttekintése

    🏆A Bajnokság szezon során a Hull City összesen 26 mérkőzésen vett részt. Az ezeknek az összecsapásoknak az eredménye a következő:
    • 5 győzelem,
    • 13 vereség,
    • 8 döntetlen.

    📈A Bajnokság bajnokságban a középmezőnyben helyezkedik el a Hull City, 19% győzelmi aránnyal és 50% vereségi aránnyal.

    ⚽A Hull City összesen 25 gólt ért el ebben a szezonban. A védekezés terén a Hull City összesen 36 gólt kapott a szezon során.

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 23;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 8, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Millwall vs Hull City

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 25 vs 26;
    • győzelmek száma: 7 vs 5;
    • győzelmi százalék: 28% vs 19%;
    • vereségek száma: 9 vs 13;
    • döntetlenek száma: 9 vs 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 2 vs 2;
    • vereségek száma: 5 vs 6;
    • döntetlenek száma: 3 vs 2.
    Trendek
    • A Millwall döntetlent játszik az első félidőben az utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Hull City 6-ban.
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 1.95)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.04, a vendégek - 1.09;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.13;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 11; a hazai csapat pályáján - 6.

    Statisztikák: Millwall vs Hull City

    • átlagos összesített a tornán: 1.88 vs 2.35;
    • átlagos gólok száma: 0.96 vs 0.96;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.28 vs 0.38;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.68 vs 0.58;
    • Millwall: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.08;
    • Hull City: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.92;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.8 (otthon - 0.8) vs 1 (idegenben - 0.75).
    Trendek
    • Az elmúlt 9 Millwall otthon mérkőzésén a Championship bajnokságon minden alkalommal volt Alatt 2.5 lőtt gól.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5)(szorzói: 1.54)

    Tippekszöglet

    Millwall: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.32; otthoni pályán - 5.54;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.7; otthoni pályán - 6.6.

    Hull City: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.04, idegenben - 4.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.1; idegenben - 3.25.
    Trendek
    • A Millwall legalább 4.5 sarokrúgást szerzett az utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Hull City 6-ban.
    👉Tippek: Szöglet - Millwall Total Felett (4,5)(szorzói: 1.42)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.86 (hazai csapatnál 1.43 és vendég csapatnál 1.43);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3.27 (hazai csapatnál 1.27 és vendég csapatnál 2).

    Millwall: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.84; otthon - 1.77;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.1; otthon - 0.4.

    Hull City: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.54, idegenben - 1.83;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.2; idegenben - 1.25.
    Trendek
    • Az elmúlt 13 Millwall mérkőzésén a Championship bajnokságon minden alkalommal volt Felett 4.5 sárga lap.
    • Az elmúlt 14 Millwall mérkőzésén minden alkalommal volt Felett 4.5 sárga lap.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)(szorzói: 1.58)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 23;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 11 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 6 alkalommal.

    Statisztika: Millwall vs Hull City

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 25 vs 26;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 10 vs 14;
    • Millwall MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (31%);
    • Hull City MG mérkőzéseinek száma idegenben - 6 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Millwall) - 0 (0%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Hull City) - 2 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 1.71)

    A mérkőzés eredményei: Hull City

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    EPL
    Coventry City
    Coventry City
    Hull City
    Hull City
    1.18
    0.55
    6
    2
    11
    8
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.18
    0.55
    6
    2
    11
    8
    1
    4
    N
    25.08.26
    EFL Cup
    Stoke City
    Stoke City
    Hull City
    Hull City
    0.93
    1.74
    1
    4
    12
    5
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    4
    5
    0.93
    1.74
    1
    4
    12
    5
    1
    1
    N
    22.08.26
    EPL
    Hull City
    Hull City
    Manchester United
    Manchester United
    0.99
    2.18
    1
    6
    10
    9
    2
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0.99
    2.18
    1
    6
    10
    9
    2
    1
    N
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Hull City
    Hull City
    Nice
    Nice
    -
    -
    1
    0
    4
    7
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    0
    4
    7
    0
    0
    S
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Eintracht Frankfurt
    Eintracht Frankfurt
    Hull City
    Hull City
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    -
    -
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    -
    -
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    A szerkesztőség előrejelzése

    A Millwall és a Hull City közötti mérkőzés ígéretesen feszült és taktikailag gazdag lesz. Történelmileg ezek a csapatok gyakran játszanak döntetlent, amit a közelmúltbeli találkozók is megerősítenek. A Millwall otthoni pályaelőnnyel és szervezettebb védelemmel rendelkezik, ami papíron favoritokká teszi őket. Azonban figyelembe véve mindkét csapat jelenlegi formáját és a személyes találkozók statisztikáit, ahol az összesített gólok száma kevesebb mint 3,5 volt az utolsó 11 meccsből 10-en, a kevesebb mint 2,5 gólra tett fogadás tűnik a leginkább indokoltnak. Ezt alátámasztják az oddsok is, amelyek alacsony eredményességet jeleznek a találkozón. Így javasoljuk, hogy tegyen fogadást a kevesebb mint 2,5 gólra, körülbelül 70%-os magabiztos valószínűségi szinttel, a trendek és a jelenlegi adatok alapján.
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-200
    Közzétett: 2025.01.16., 13:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Millwall - Hull City

    A Millwall döntetlent játszik az első félidőben:
    millwall-fchull-city-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Hull City.
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +100
    A Millwall döntetlent játszott:
    millwall-fchull-city-1a 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Hull City (Bajnokság).
    Nyakkendő
    Everygame
    +210
    A Millwall nem nyert:
    millwall-fchull-city-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Hull City (Bajnokság).
    millwall-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén (Bajnokság).
    Hull City nem fog veszíteni
    Everygame
    -143
    A Millwall nem vesztett:
    millwall-fchull-city-1a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Hull City (Bajnokság).
    millwall-fchull-city-1minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Hull City.
    A Hull City nem nyert:
    hull-city-1a 17 utolsó 19 mérkőzésén.
    hull-city-1a 16 utolsó 18 mérkőzésén (Bajnokság).
    hull-city-1a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Bajnokság).
    Millwall nem fog veszíteni
    Everygame
    -385
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Millwall - Hull City Helyezés a táblázatban

    Championship 24/25
    JNSLLKPFORMA
    7.
    Blackburn Rovers
    Blackburn Rovers
    461991853-4866
    8.
    Millwall
    Millwall
    4618121647-4966
    9.
    West Bromwich Albion
    West Bromwich Albion
    4615191257-4764
    20.
    Preston North End
    Preston North End
    4610201648-5950
    21.
    Hull City
    Hull City
    4612132144-5449
    22.
    Luton Town
    Luton Town
    4613102345-6949

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 3
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 10
    +4
    +6
    13 - Eltömődött
    7 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    6
    2
    Döntetlen
    3
    2
    Veszítenek
    1
    GK
    14
    Eltömődött
    13
    10
    Hiányzik
    7
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    2
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    1
    Átlagosan passzoló
    0.7
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    64'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika