Metz vs Paris Tipp 18 január 2025

    🔊 A közelgő mérkőzésen Metz és Párizs között izgalmas csatára számíthatunk, hiszen mindkét csapat javítani szeretné a tabellán elfoglalt helyezését. Metz jó formában van, hiszen az utolsó tíz mérkőzésből ötöt megnyert, és fogadja Párizst, amely szintén nem marad el, de ingadozóbb eredményeket mutat. Az egymás elleni találkozók története a hazaiak javára szól: 11 mérkőzésből 9-et megnyertek. Azonban Párizs nem adja fel, és a 3.07-es odds az ő győzelmükre egy lehetséges meglepetésre utal. Vajon a vendégek képesek lesznek megszakítani Metz dominanciáját a saját pályájukon?

    Személyes találkozók

    📊Metz és Paris csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 11;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 9, a vendégcsapaté - 1, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 29 a 15 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.64, a 2. félidőé - 2.36;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 4;

    Az utolsó játék 14 szeptember 2024 a Paris otthonában zajlott, és 1:2 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Metz - Paris

    71%
    10 Győzelem
    7%
    1 Döntetlen
    21%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    14
    Átlag gól/mérkőzés
    4.07
    Mindkét csapat szerzett gólt
    79%
    2.5
    Átlag összesen
    1.57
    1.07
    Sárga lapok
    1.29
    Legutóbbi mérkőzések
    19.04.26
    Ligue 1
    Metz
    Metz
    Paris
    Paris
    0.95
    1.36
    6
    5
    9
    8
    2
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    0.95
    1.36
    6
    5
    9
    8
    2
    2
    31.08.25
    Ligue 1
    Paris
    Paris
    Metz
    Metz
    1
    3.04
    1.45
    14
    6
    4
    8
    1
    1
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    3.04
    1.45
    14
    6
    4
    8
    1
    1
    18.01.25
    Ligue 2
    Metz
    Metz
    Paris
    Paris
    0.61
    0.51
    4
    7
    11
    15
    4
    3
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    0.61
    0.51
    4
    7
    11
    15
    4
    3
    14.09.24
    Ligue 2
    Paris
    Paris
    Metz
    Metz
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    29.04.23
    Ligue 2
    Metz
    Metz
    Paris
    Paris
    -
    -
    6
    0
    13
    12
    0
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    0
    13
    12
    0
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Metz Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális Ligue 2 szezonban a Metz csapata összesen 18 mérkőzésen vett részt. Ezeknek a mérkőzéseknek az eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈A Ligue 2 bajnokságban jelenleg a Metz csapata a középmezőnyben helyezkedik el, 44% -os győzelmi aránnyal és 17% -os vereségi aránnyal.

    ⚽Ebben a szezonban a csapat összesen 24 gólt szerzett, és 13 gólokat kapott.

    A mérkőzés eredményei: Metz

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ligue 2
    Annecy
    Annecy
    Metz
    Metz
    1.44
    0.74
    7
    6
    18
    8
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.44
    0.74
    7
    6
    18
    8
    2
    2
    S
    22.08.26
    Ligue 2
    Metz
    Metz
    1
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    0.49
    0.50
    4
    7
    14
    16
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.49
    0.50
    4
    7
    14
    16
    0
    3
    S
    14.08.26
    Ligue 2
    Grenoble
    Grenoble
    Metz
    Metz
    0.70
    0.74
    1
    5
    12
    15
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.70
    0.74
    1
    5
    12
    15
    2
    2
    S
    08.08.26
    Ligue 2
    Metz
    Metz
    Guingamp
    Guingamp
    2.17
    1.15
    5
    3
    16
    10
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.17
    1.15
    5
    3
    16
    10
    2
    1
    N
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Metz
    Metz
    Kaiserslautern
    Kaiserslautern
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Paris Csapat áttekintése

    🏆A Ligue 2 szezon során a Paris összesen 18 mérkőzésen vett részt. Az ezeknek az összecsapásoknak az eredménye a következő:
    • 10 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈A Ligue 2 bajnokságban a középmezőnyben helyezkedik el a Paris, 56% győzelmi aránnyal és 22% vereségi aránnyal.

    ⚽A Paris összesen 26 gólt ért el ebben a szezonban. A védekezés terén a Paris összesen 15 gólt kapott a szezon során.

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • hazai győzelmek - 9, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Metz vs Paris

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 18 vs 18;
    • győzelmek száma: 8 vs 10;
    • győzelmi százalék: 44% vs 56%;
    • vereségek száma: 3 vs 4;
    • döntetlenek száma: 7 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 5 vs 3;
    • vereségek száma: 1 vs 3;
    • döntetlenek száma: 4 vs 4.
    Trendek
    • A Metz nem vesztett az utolsó 11 mérkőzésén szemben a Paris 10-ban.
    • A Metz nem vesztett minden egyes utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    • A Metz nem vesztett minden egyes utolsó 9 a Ligue 2 bajnokságon otthon mérkőzésén.
    • A Metz nem vesztett az utolsó 10 mérkőzésén 9-ban.
    • A Metz nem vesztett minden egyes utolsó 7 a Ligue 2 bajnokságon mérkőzésén.
    👉Tippek: Metz nem fog veszíteni(szorzói: 1.37)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2.64, a vendégek - 1.36;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 4;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 8; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: Metz vs Paris

    • átlagos összesített a tornán: 2.06 vs 2.28;
    • átlagos gólok száma: 1.33 vs 1.44;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.83 vs 0.67;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.5 vs 0.78;
    • Metz: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.78;
    • Paris: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.9 (otthon - 1) vs 1 (idegenben - 0.5).
    Trendek
    • A Paris kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett az utolsó 11 mérkőzésén szemben a Metz 10-ban.
    • A Paris kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett az utolsó 7 mérkőzésén 6-ban.
    👉Tippek: Paris Total gólt Alatt (1,5)(szorzói: 1.36)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Metz kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett az utolsó 8 a Ligue 2 bajnokságon otthon mérkőzésén 7-ban.
    👉Tippek: Szöglet - Metz Total Alatt (5,5)(szorzói: 1.54)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.18 (hazai csapatnál 1.09 és vendég csapatnál 1.09);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.75 (hazai csapatnál 0.75 és vendég csapatnál 2).

    Metz: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.39; otthon - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.6; otthon - 1.33.

    Paris: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.67, idegenben - 2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.9; idegenben - 2.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 8 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Metz vs Paris

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 18 vs 18;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 8 vs 7;
    • Metz MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (44%);
    • Paris MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (22%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 1 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Metz) - 0 (0%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Paris) - 0 (0%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 1.82)

    A mérkőzés eredményei: Paris

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Ligue 1
    Paris
    Paris
    Nice
    Nice
    2.5
    0.71
    2
    4
    7
    7
    0
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.5
    0.71
    2
    4
    7
    7
    0
    1
    N
    22.08.26
    Ligue 1
    Troyes
    Troyes
    Paris
    Paris
    0.53
    1.38
    6
    2
    8
    14
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.53
    1.38
    6
    2
    8
    14
    2
    1
    S
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Angers SCO
    Angers SCO
    Paris
    Paris
    -
    -
    8
    6
    7
    4
    1
    1
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    -
    -
    8
    6
    7
    4
    1
    1
    L
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Mainz
    Mainz
    Paris
    Paris
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    0
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    0
    0
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Stuttgart
    Stuttgart
    Paris
    Paris
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    A szerkesztőség előrejelzése

    A statisztikák és a csapatok jelenlegi formája alapján feltételezhető, hogy a mérkőzés eseménydús lesz és nem nélkülözi az izgalmakat sem. Metz, annak ellenére, hogy előnyben van a személyes találkozók során, óvatos játékot mutat kevés kapott góllal. Ezzel szemben Párizs nyíltabb futballt játszik, ami gólváltáshoz vezethet. Figyelembe véve a trendeket, mint például az utolsó 11 találkozón a több mint 1,5 gólos összesített eredményt, és hogy Metz az utolsó 9 személyes találkozóból 8-ban gólt szerzett és kapott is, az "mindkét csapat szerez gólt" fogadás indokoltnak tűnik. Az ilyen kimenetelre kínált oddsok jó értéket képviselhetnek a fogadásoknál. A prognózis megbízhatósági szintje körülbelül 70%, a jelenlegi trendek és statisztikák alapján.
    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.01.17., 16:03

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Metz - Paris

    A Metz döntetlent játszik a második félidőben:
    fc-metza 6 utolsó 7 mérkőzésén (Ligue 2).
    2. Félidőben Nyakkendő
    Everygame
    +130
    A Metz döntetlent játszik az első félidőben:
    fc-metzminden utolsó 5 mérkőzésén (Ligue 2).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +110
    A Metz nem vesztett:
    fc-metzparis-fc-98-a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Paris.
    fc-metzminden utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    fc-metza 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    fc-metzminden utolsó 7 mérkőzésén (Ligue 2).
    Metz nem fog veszíteni
    Everygame
    -312
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    fc-metzparis-fc-98-az utolsó 11 Metz mérkőzésén szemben a Paris minden alkalommal.
    fc-metzparis-fc-98-az utolsó 7 Metz mérkőzésén szemben a Paris minden alkalommal (Ligue 2).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Metz - Paris Helyezés a táblázatban

    Ligue 2 24/25
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Lorient
    Lorient
    34225768-3171
    2.
    Paris
    Paris
    34216755-3369
    3.
    Metz
    Metz
    341811564-3465
    4.
    Dunkerque
    Dunkerque
    341751247-4056
    5.
    Guingamp
    Guingamp
    341741357-4555
    6.
    FC Annecy
    FC Annecy
    341491142-4351

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 19
    -8
    +12
    21 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    6
    5
    Döntetlen
    2
    4
    Veszítenek
    2
    GK
    11
    Eltömődött
    21
    19
    Hiányzik
    9
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    2.1
    1.9
    Átlagosan passzoló
    0.9
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    82'
    Pontozott minden, min.
    43'
    Minden statisztika