Adelaide vs Melbourne Victory Tipp 18 január 2025

    🔊 Az Adelaide United és a Melbourne Victory mérkőzése izgalmasnak ígérkezik mindkét csapat dinamikája miatt. A hazai pályán játszó csapat, amely kiváló formában van az utóbbi tíz mérkőzésen elért hét győzelmével, arra törekszik, hogy megerősítse pozícióját. Támadóerejük, amely meccsenként átlagosan 2,5 lőtt gólban mutatkozik meg, favoritokká teszi őket a 2.16-os győzelmi szorzóval. Azonban a melbourne-i vendégek sem egyszerű ellenfelek: annak ellenére, hogy eredményeik kevésbé stabilak, képesek meglepetést okozni, különösen figyelembe véve a fej-fej elleni találkozók történetét. Vajon Adelaide képes lesz-e megtartani győzelmi sorozatát, vagy Melbourne megtalálja az utat a diadalhoz?

    Személyes találkozók

    📊A Adelaide United és Melbourne Victory csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 49;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 16, a vendégcsapaté - 22, döntetlenek száma - 11;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 61 a 69 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.65;

    Legutóbb a Melbourne Victory otthonában találkoztak a csapatok. A mérkőzés 21 szeptember 2024-án zajlott, és 1:0 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Adelaide - Melbourne Victory

    33%
    18 Győzelmek
    22%
    12 Döntetlen
    44%
    24 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    54
    Átlag gól/mérkőzés
    2.8
    Mindkét csapat szerzett gólt
    61%
    1.31
    Átlagos gólszám
    1.48
    2.24
    Sárga lapok
    2.24
    Legutóbbi mérkőzések
    27.02.26
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Adelaide United
    Adelaide United
    1.71
    1.05
    4
    2
    7
    10
    4
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.71
    1.05
    4
    2
    7
    10
    4
    1
    17.01.26
    A-League
    Adelaide United
    Adelaide United
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    1.39
    2.4
    5
    1
    12
    9
    2
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.39
    2.4
    5
    1
    12
    9
    2
    4
    13.12.25
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Adelaide United
    Adelaide United
    2.31
    0.79
    5
    5
    11
    9
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.31
    0.79
    5
    5
    11
    9
    1
    1
    29.03.25
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Adelaide United
    Adelaide United
    3.59
    2.06
    4
    5
    10
    9
    2
    2
    5
    3
    2
    1
    3
    2
    3.59
    2.06
    4
    5
    10
    9
    2
    2
    18.01.25
    A-League
    Adelaide United
    Adelaide United
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    0.67
    1.52
    6
    8
    9
    4
    1
    0
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    0.67
    1.52
    6
    8
    9
    4
    1
    0
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Adelaide United Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális A-League szezonban a Adelaide United csapata összesen 11 mérkőzésen vett részt. Ezeknek a mérkőzéseknek az eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈A A-League bajnokságban jelenleg a Adelaide United csapata a középmezőnyben helyezkedik el, 64% -os győzelmi aránnyal és 9% -os vereségi aránnyal.

    ⚽Ebben a szezonban a csapat összesen 26 gólt szerzett, és 17 gólokat kapott.

    A mérkőzés eredményei: Adelaide United

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    A-League
    Perth Glory
    Perth Glory
    Adelaide United
    Adelaide United
    2.92
    0.7
    4
    6
    15
    12
    0
    2
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    2.92
    0.7
    4
    6
    15
    12
    0
    2
    V
    29.10.26
    AFC Cup
    Adelaide United
    Adelaide United
    Lion City Sailors
    Lion City Sailors
    -
    -
    6
    7
    11
    15
    2
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    6
    7
    11
    15
    2
    0
    V
    25.10.26
    A-League
    Sydney
    Sydney
    Adelaide United
    Adelaide United
    2.09
    1.32
    6
    4
    12
    9
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.09
    1.32
    6
    4
    12
    9
    3
    1
    V
    15.10.26
    AFC Cup
    BG Pathum United
    BG Pathum United
    Adelaide United
    Adelaide United
    -
    -
    4
    2
    8
    13
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    2
    8
    13
    2
    3
    GY
    08.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Adelaide City
    Adelaide City
    Adelaide United
    Adelaide United
    -
    -
    4
    5
    -
    -
    0
    0
    2
    5
    0
    3
    2
    2
    -
    -
    4
    5
    -
    -
    0
    0
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Melbourne Victory Csapat áttekintése

    🏆A A-League szezon során a Melbourne Victory összesen 12 mérkőzésen vett részt. Az ezeknek az összecsapásoknak az eredménye a következő:
    • 5 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈A A-League bajnokságban a középmezőnyben helyezkedik el a Melbourne Victory, 42% győzelmi aránnyal és 25% vereségi aránnyal.

    ⚽A Melbourne Victory összesen 18 gólt ért el ebben a szezonban. A védekezés terén a Melbourne Victory összesen 14 gólt kapott a szezon során.

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 49;
    • hazai győzelmek - 16, vendég győzelmek - 22, döntetlenek - 11.

    Statisztika: Adelaide United vs Melbourne Victory

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 11 vs 12;
    • győzelmek száma: 7 vs 5;
    • győzelmi százalék: 64% vs 42%;
    • vereségek száma: 1 vs 3;
    • döntetlenek száma: 3 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 7 vs 4;
    • vereségek száma: 1 vs 3;
    • döntetlenek száma: 2 vs 3.
    Trendek
    • A Melbourne Victory +1.5 hendikep nyer az utolsó 8 idegenben mérkőzésén szemben a Adelaide United 7-ban.
    • A Melbourne Victory +1.5 hendikep nyer az utolsó 9 idegenben mérkőzésén 8-ban.
    • A Melbourne Victory +1.5 hendikep nyer az utolsó 21 a A-League bajnokságon idegenben mérkőzésén 19-ban.
    • A Melbourne Victory +1.5 hendikep nyer az utolsó 17 mérkőzésén 16-ban.
    • A Melbourne Victory +1.5 hendikep nyer az utolsó 12 a A-League bajnokságon mérkőzésén 11-ban.
    👉Tippek: Melbourne Victory Hendikep (+1,5)(szorzói: 1.3)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.24, a vendégek - 1.41;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.65;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 28; a hazai csapat pályáján - 12.

    Statisztikák: Adelaide United vs Melbourne Victory

    • átlagos összesített a tornán: 3.91 vs 2.67;
    • átlagos gólok száma: 2.36 vs 1.5;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.18 vs 0.75;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.18 vs 0.75;
    • Adelaide United: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Melbourne Victory: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.5 (otthon - 2.25) vs 1.5 (idegenben - 0.75).
    Trendek
    • Az elmúlt 8 Adelaide United otthon mérkőzésén szemben a Melbourne Victory minden alkalommal volt Alatt 3.5 lőtt gól.
    • Az elmúlt 7 Adelaide United otthon mérkőzésén szemben a Melbourne Victory a A-League bajnokságon minden alkalommal volt Alatt 3.5 lőtt gól.
    • Az elmúlt 12 Adelaide United mérkőzésén szemben a Melbourne Victory minden alkalommal volt Alatt 3.5 lőtt gól.
    • Az elmúlt 10 Adelaide United mérkőzésén szemben a Melbourne Victory a A-League bajnokságon minden alkalommal volt Alatt 3.5 lőtt gól.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5)(szorzói: 1.69)

    Tippekszöglet

    Adelaide United: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.91; otthoni pályán - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6; otthoni pályán - 6.25.

    Melbourne Victory: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.83, idegenben - 5.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.4; idegenben - 6.5.
    Trendek
    • A Adelaide United kevesebb, mint 6.5 sarokrúgást szerzett minden egyes utolsó 7 mérkőzésén szemben a Melbourne Victory.
    👉Tippek: Szöglet - Adelaide United Total Alatt (6,5)(szorzói: 1.76)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 4.7 (hazai csapatnál 2.35 és vendég csapatnál 2.35);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4.5 (hazai csapatnál 2.33 és vendég csapatnál 2.17).

    Adelaide United: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 0.64; otthon - 0.4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.6; otthon - 0.25.

    Melbourne Victory: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 0.5, idegenben - 0.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.3; idegenben - 0.25.
    Trendek
    • Az elmúlt 7 Adelaide United mérkőzésén szemben a Melbourne Victory minden alkalommal volt Felett 2.5 sárga lap.
    • Az elmúlt 6 Adelaide United mérkőzésén szemben a Melbourne Victory a A-League bajnokságon minden alkalommal volt Felett 2.5 sárga lap.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (2,5)(szorzói: 1.4)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 49;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 28 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 12 alkalommal.

    Statisztika: Adelaide United vs Melbourne Victory

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 11 vs 12;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 6;
    • Adelaide United MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 5 (100%);
    • Melbourne Victory MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (33%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Adelaide United) - 4 (100%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Melbourne Victory) - 1 (25%).
    Trendek
    • A Adelaide United gólt szerzett és kapott minden egyes utolsó 11 otthon mérkőzésén.
    • A Adelaide United gólt szerzett és kapott minden egyes utolsó 10 a A-League bajnokságon otthon mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.42)

    A mérkőzés eredményei: Melbourne Victory

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    1
    Central Coast Mariners
    Central Coast Mariners
    0.44
    0.93
    6
    2
    8
    12
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.44
    0.93
    6
    2
    8
    12
    1
    2
    D
    28.10.26
    AFC Cup
    Persib Bandung
    Persib Bandung
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    -
    -
    6
    6
    4
    8
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    6
    4
    8
    0
    0
    V
    24.10.26
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Melbourne City
    Melbourne City
    0.72
    1.86
    4
    2
    9
    6
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.72
    1.86
    4
    2
    9
    6
    2
    2
    D
    18.10.26
    A-League
    Wellington Phoenix
    Wellington Phoenix
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    0.83
    0.65
    6
    7
    8
    6
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0.83
    0.65
    6
    7
    8
    6
    0
    2
    V
    14.10.26
    AFC Cup
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    4
    4
    11
    15
    0
    1
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    4
    4
    11
    15
    0
    1
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    A szerkesztőség előrejelzése

    Az Adelaide United és a Melbourne Victory közötti mérkőzés eseménydúsnak ígérkezik. Adelaide, amely magabiztos játékot mutat hazai pályán, előnnyel rendelkezik a támadásban, amit magas átlagos eredményessége is alátámaszt. Ugyanakkor a Melbourne Victory sikeresebb egymás elleni történettel büszkélkedhet, ami fokozza az izgalmakat. A statisztikák és a csapatok jelenlegi formája alapján a legvalószínűbb kimenetel az 'mindkét csapat szerez gólt' fogadás, figyelembe véve Adelaide trendjét, hogy otthon zsinórban 11 mérkőzésen kap és szerez is gólt. Az erre a kimenetelre adott odds vonzó lehet a fogadások kedvelőinek. A prognózis megbízhatósági szintje körülbelül 70%, ami figyelemre méltóvá teszi azok számára, akik ésszerű kockázatokat keresnek.
    Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)
    Tényező-238
    Közzétett: 2025.01.17., 13:46

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Adelaide United - Melbourne Victory

    A Adelaide United nem vesztett:
    adelaide-united-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén (A-League).
    Adelaide United nem fog veszíteni
    Everygame
    -303
    A Adelaide United nem nyert:
    adelaide-united-fcmelbourne-victorya 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Melbourne Victory.
    adelaide-united-fcmelbourne-victorya 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Melbourne Victory (A-League).
    Melbourne Victory nem fog veszíteni
    Everygame
    -137
    A Adelaide United gólt szerzett:
    adelaide-united-fcmelbourne-victorya 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a Melbourne Victory.
    adelaide-united-fcmelbourne-victorya 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Melbourne Victory (A-League).
    adelaide-united-fca 22 utolsó 23 mérkőzésén (A-League).
    adelaide-united-fcminden utolsó 11 mérkőzésén.
    adelaide-united-fcminden utolsó 10 otthon mérkőzésén (A-League).
    Adelaide United szerez gólt
    Everygame
    -833
    A Adelaide United gólt kapott:
    adelaide-united-fcmelbourne-victorya 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Melbourne Victory.
    adelaide-united-fcmelbourne-victorya 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Melbourne Victory (A-League).
    adelaide-united-fca 19 utolsó 21 mérkőzésén.
    adelaide-united-fcminden utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    adelaide-united-fcminden utolsó 16 otthon mérkőzésén (A-League).
    Melbourne Victory szerez gólt
    Everygame
    -500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Adelaide United - Melbourne Victory Helyezés a táblázatban

    A-League 24/25
    MGYDVGPForma
    3.
    Western United
    Western United
    26145755-3747
    4.
    Western Sydney
    Western Sydney
    26137658-4046
    5.
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    26127744-3643
    6.
    Adelaide United
    Adelaide United
    26108853-5538
    7.
    Sydney
    Sydney
    26107953-4637
    8.
    Macarthur FC
    Macarthur FC
    26961150-4533

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelmek
    1 - Döntetlen
    6 - Vereségek
    Győzelmek - 4
    Döntetlen - 3
    Vereségek - 3
    10 mérkőzés
    Szerzett - 10
    Kapott - 18
    -8
    +3
    12 - Szerzett
    9 - Kapott
    3
    Győzelmek
    4
    1
    Döntetlen
    3
    6
    Vereségek
    3
    Gólkülönbség
    10
    Szerzett
    12
    18
    Kapott
    9
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.1
    1
    Átlagosan szerzett gólok
    1.2
    1.8
    Átlagosan kapott gólok
    0.9
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    90'
    Pontozott minden, min.
    83'
    Minden statisztika