Grenoble vs Pau Eredmény & Mérkőzésstatisztikák

    Grenoble vs Pau Mérkőzés statisztikái

    Meccsesemények

    Fő statisztikák
    44%
    A labda birtoklása
    56%
    1.3
    xG
    1.6
    12
    Lövések összesen
    24
    3
    Szöglet
    5
    13
    Faulok
    10
    1
    Sárga lapok
    2
    0
    Piros lapok
    0
    0
    Sárga/piros kártya
    0
    6
    Les
    0
    10
    Szabadrúgások
    12
    5
    Cserék
    5
    Lövések
    12
    Lövések összesen
    24
    5
    Kapura lövések
    6
    2
    Blokkolt lövések
    7
    0
    Lécet talált
    1
    10
    Lövések a 16-oson belül
    11
    2
    Lövések a 16-oson kívül
    12
    Támadások
    86
    Támadások
    90
    40
    Veszélyes támadások
    67
    2
    Létrehozott nagy helyzetek
    1
    1
    Elhibázott nagy helyzetek
    1
    6
    Les
    0
    11
    Cselezési kísérletek
    19
    5
    Sikeres cselezések
    4
    45
    Sikeres cselezések %
    21
    Passzok
    379
    Passes
    483
    327
    Sikeres passzok
    433
    86
    Sikeres passzok %
    90
    54
    Hosszú passzok
    59
    34
    Sikeres hosszú passzok
    46
    63
    Sikeres hosszú passzok %
    78
    18
    Összes beadás
    24
    8
    Pontos beadások
    7
    11
    Kulcspasszok
    20
    14
    Kívülről
    23
    Védelem
    46
    Megnyert párharcok
    34
    23
    Szerelések
    13
    7
    Labdaszerzések
    5
    13
    Faulok
    10
    Kapusok
    5
    Védések
    4
    16
    Kirúgások
    7
    Várt gólok
    1.3
    xG
    1.6

    Nézze meg online: Grenoble vs Pau

    KözvetítésInfografika

    Grenoble - Pau Helyezés a táblázatban

    Ligue 2 25/26
    MGYDVGPForma
    8.
    Montpellier
    Montpellier
    341491141-3151
    9.
    Pau
    Pau
    341291348-6245
    10.
    Dunkerque
    Dunkerque
    3411101353-4543
    11.
    Guingamp
    Guingamp
    3410101442-4940
    12.
    Grenoble
    Grenoble
    348151133-3939
    13.
    Clermont
    Clermont
    349101538-4437

    Meccsinformáció

    Verseny
    country
    Helyszín
    Franciaország, Grenoble
    Stade des Alpes
    weather
    Időjárás
    13°C
    Nedvesség: 94%
    Szél: 1.8m/s
    country
    Játékvezető

    Grenoble – Pau H2H

    21%
    3 Győzelem
    57%
    8 Döntetlen
    21%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    14
    Átlag gól/mérkőzés
    1.86
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1
    Átlagos gólszám
    0.86
    1.79
    Sárga lapok
    2
    Legutóbbi mérkőzések
    23.01.26
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Grenoble
    Grenoble
    -
    -
    9
    5
    13
    11
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    9
    5
    13
    11
    1
    2
    17.10.25
    Ligue 2
    Grenoble
    Grenoble
    Pau
    Pau
    1.3
    1.6
    3
    5
    13
    10
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.3
    1.6
    3
    5
    13
    10
    1
    2
    28.02.25
    LI2
    Pau
    Pau
    Grenoble
    Grenoble
    1
    1.86
    0.22
    15
    4
    15
    7
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.86
    0.22
    15
    4
    15
    7
    1
    0
    30.08.24
    Ligue 2
    Grenoble
    Grenoble
    Pau
    Pau
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    24.02.24
    Ligue 2
    Grenoble
    Grenoble
    Pau
    Pau
    -
    -
    3
    1
    10
    17
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    1
    10
    17
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Utolsó mérkőzések: Grenoble

    Legutóbbi mérkőzések
    16.10.26
    Ligue 2
    Grenoble
    Grenoble
    US Boulogne
    US Boulogne
    0.71
    1.55
    5
    7
    17
    19
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.71
    1.55
    5
    7
    17
    19
    2
    2
    V
    09.10.26
    Ligue 2
    Montpellier
    Montpellier
    Grenoble
    Grenoble
    1.44
    1.38
    7
    7
    13
    19
    3
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.44
    1.38
    7
    7
    13
    19
    3
    4
    V
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Grenoble
    Grenoble
    Stade Ouchy
    Stade Ouchy
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    1
    0
    D
    18.09.26
    Ligue 2
    Grenoble
    Grenoble
    Clermont
    Clermont
    1.39
    0.81
    5
    4
    11
    17
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.39
    0.81
    5
    4
    11
    17
    2
    3
    D
    11.09.26
    Ligue 2
    Rodez Aveyron
    Rodez Aveyron
    Grenoble
    Grenoble
    1.14
    0.20
    10
    1
    20
    17
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.14
    0.20
    10
    1
    20
    17
    0
    3
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Utolsó mérkőzések: Pau

    Legutóbbi mérkőzések
    16.10.26
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Pau
    Pau
    1.69
    0.57
    5
    2
    14
    19
    2
    3
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.69
    0.57
    5
    2
    14
    19
    2
    3
    GY
    09.10.26
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    1
    -
    -
    3
    5
    19
    20
    2
    2
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    3
    5
    19
    20
    2
    2
    GY
    03.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Toulouse
    Toulouse
    Pau
    Pau
    2
    3
    0
    0
    2
    3
    GY
    18.09.26
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Dunkerque
    Dunkerque
    1
    2.45
    0.70
    6
    2
    16
    15
    2
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.45
    0.70
    6
    2
    16
    15
    2
    2
    GY
    11.09.26
    Ligue 2
    Montpellier
    Montpellier
    Pau
    Pau
    0.69
    1.27
    6
    3
    13
    17
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.69
    1.27
    6
    3
    13
    17
    2
    3
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nyeremény kalkulációja

    Empty
    Bocsánat
    Nincs adat ezen a lapon