San-Diego Zest vs Tijuana Tipp 17 szeptember 2025

    A játékosok mindent beleadnak majd a közelgő mérkőzésen? A barátságos meccs San-Diego Zest és Club Tijuana de Caliente között 17 szeptember-án 2:10-kor kerül megrendezésre. Az eredmény pontosabb előrejelzése érdekében javasoljuk a csapatok statisztikai adatainak áttekintését.

    Személyes találkozók

    📊 Ezek a csapatok korábban még nem találkoztak egymással.

    Egymás elleni statisztikák San-Diego Zest - Tijuana

    100%
    1 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    0%
    0 Győzelem
    Összes mérkőzés
    1
    Átlag gól/mérkőzés
    1
    Mindkét csapat szerzett gólt
    0%
    1
    Átlag összesen
    0
    5
    Sarok
    2
    2
    Sárga lapok
    3
    14
    Szabálytalanságok
    17
    Legutóbbi mérkőzések
    10.08.26
    Leagues Cup
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    17.09.25
    Club Friendly Games
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    San-Diego Zest Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. szeptember 14.-án játszotta a MLS sorozatban (hazai csapat - San-Diego Zest , vendégek - Minnesota United). A mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (San-Diego Zest vs Minnesota United):

    • labdabirtoklás: 66% vs 34%;
    • szögletek: 9 vs 1;
    • szabálytalanságok: 12 vs 14;
    • sárga lapok: 2 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 13 vs 5.

    A közelgő barátságos mérkőzésen San-Diego Zest hazai pályán játszik. Annak érdekében, hogy teljesebb képet kapjunk a csapat jelenlegi helyzetéről, nézzük meg a legutolsó 10 hivatalos mérkőzésének statisztikáit.

    A legutolsó tíz mérkőzéses szakasz a csapat számára 5 győzelemmel, 3 vereséggel és 2 döntetlennel zárult. Ezen időszak alatt a játékosok 14 alkalommal szereztek gólt, ami átlagosan 1.4 gólt jelent meccsenként (hazai mérkőzéseken ez az érték 0.75). Érdemes megjegyezni, hogy a kapott gólok átlagos összértéke 1.1.

    A mérkőzés eredményei: San-Diego Zest

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    mls
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    1
    Los Angeles Galaxy
    Los Angeles Galaxy
    2.33
    1
    7
    7
    10
    14
    4
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    2.33
    1
    7
    7
    10
    14
    4
    2
    N
    23.08.26
    mls
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    1.12
    0.55
    2
    3
    13
    21
    0
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.12
    0.55
    2
    3
    13
    21
    0
    3
    N
    20.08.26
    mls
    Portland Timbers
    Portland Timbers
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    1.59
    2
    0
    7
    15
    11
    2
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.59
    2
    0
    7
    15
    11
    2
    1
    L
    16.08.26
    mls
    Los Angeles
    Los Angeles
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    1
    0.94
    1.19
    9
    7
    21
    12
    4
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.94
    1.19
    9
    7
    21
    12
    4
    2
    N
    13.08.26
    Leagues Cup
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Puebla
    Puebla
    -
    -
    6
    5
    12
    10
    0
    0
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    5
    12
    10
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Club Tijuana de Caliente Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. szeptember 15. volt a Liga MX tornán (hazai csapat - San Luis, vendégek - Club Tijuana de Caliente). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Club Tijuana de Caliente vs San Luis):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 5 vs 3;
    • szabálytalanságok: 16 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3.

    A Club Tijuana de Caliente csapatnak kevesebb szerencséje volt, hiszen a következő barátságos mérkőzést idegenbeli környezetben játssza. Mivel büszkélkedhet a keret az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményei alapján?

    Ebben az időszakban a csapat 3 győzelmet aratott, 3 vereséget szenvedett el, és 4 alkalommal döntetlent játszott. A játékosok támadó tevékenységeinek eredménye 18 gól, ami átlagosan 1.8 gól/mérkőzés (idegenbeli mérkőzéseken ez a szám 1.57). Természetesen a csapat védekezésében is voltak hibák. A mérkőzésenkénti átlagos kapott gólok száma 1.8.

    A mérkőzés eredményei: Club Tijuana de Caliente

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    N
    23.08.26
    Primera Division
    Guadalajara Chivas
    Guadalajara Chivas
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    1.91
    0.48
    4
    4
    15
    10
    3
    1
    5
    2
    3
    0
    2
    2
    1.91
    0.48
    4
    4
    15
    10
    3
    1
    L
    17.08.26
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    N
    14.08.26
    Leagues Cup
    Portland Timbers
    Portland Timbers
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    -
    -
    5
    1
    14
    11
    3
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    5
    1
    14
    11
    3
    1
    L
    10.08.26
    Leagues Cup
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Club Tijuana de Caliente nem fog veszíteni
    Közzétett: 2025.09.16., 11:35

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 11
    +4
    -2
    11 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    4
    1
    Döntetlen
    2
    3
    Veszítenek
    4
    GK
    15
    Eltömődött
    11
    11
    Hiányzik
    13
    2.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    1.1
    Átlagosan passzoló
    1.3
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    60'
    Pontozott minden, min.
    82'
    Minden statisztika