Ratchaburi vs Gamba Osaka H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Ratchaburi
4 mérkőzés
Gamba Oszaka
0 Győzelem
1 Döntetlen
3 Győzelem
25%
75%
1. Félidőben
1 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
25%
50%
25%
2. Félidőben
0 Győzelem
1 Döntetlen
3 Győzelem
25%
75%
Gólok
Összes gól
9
2
7
Meccs végeredmény
1
Felett - 25%
3
75% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.25
0.5
1.75
Átlagos idő egy gólra
43'
195'
55'
Ratchaburi
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
4
76-90'
Gamba Oszaka
Statisztikák a mérkőzésről
Ratchaburi
Gamba Oszaka
35.5%
Labdabirtoklás
64.5%
Faulok
Összesen: 68
17
27
41
Szögletek
Összesen: 56
14
11
45
Les
Összesen: 17
4.25
7
10
Sárga lapok
Összesen: 10
2.5
4
6
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


RatchaburiThaiföld
Gamba OszakaJapán

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Ratchaburi - Gamba Oszaka Utolsó mérkőzések
Meccsek
21.10.26
THA FCRatchaburi
Pattani
-
-
2
4
18
17
1
1
4
2
2
0
2
2
-
-
2
4
18
17
1
1
GY
18.10.26
Premier LeagueChiangrai United
Ratchaburi
-
-
7
7
13
10
1
1
1
2
0
1
1
1
-
-
7
7
13
10
1
1
GY
13.10.26
AFC Champions LeagueKiotó Sanga
Ratchaburi
-
-
7
4
15
8
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
7
4
15
8
0
2
V
09.10.26
Premier LeagueRatchaburi
1
Sukhothai
-
-
6
5
8
11
0
1
6
0
2
0
4
0
-
-
6
5
8
11
0
1
GY
07.10.26
ASEAN Club ChampionshipRatchaburi
Ho Chi Minh City
-
-
10
6
-
-
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
10
6
-
-
1
1
D
20.09.26
Premier LeagueRayong
Ratchaburi
-
-
6
8
9
13
1
2
1
1
0
1
1
0
-
-
6
8
9
13
1
2
D
15.09.26
AFC Champions LeagueRatchaburi
Shanghai SIPG
-
-
9
2
11
7
2
1
4
6
0
3
4
3
-
-
9
2
11
7
2
1
V
Meccsek
24.10.26
J1 LeagueGamba Oszaka
1
Kiotó Sanga
1.8
1.56
2
2
12
15
1
1
2
2
1
1
1
1
1.8
1.56
2
2
12
15
1
1
D
21.10.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Gamba Oszaka
0.86
0.6
3
6
12
14
3
1
1
2
0
0
1
2
0.86
0.6
3
6
12
14
3
1
GY
17.10.26
J1 LeagueShimizu S-Pulse
Gamba Oszaka
1.11
1.26
7
4
9
13
1
2
2
2
2
0
0
2
1.11
1.26
7
4
9
13
1
2
D
13.10.26
AFC Champions LeagueNewcastle United Jets
Gamba Oszaka
-
-
5
6
11
9
2
2
1
3
1
1
0
2
-
-
5
6
11
9
2
2
GY
09.10.26
J1 LeagueKashima Antlers
Gamba Oszaka
1.25
0.88
1
4
13
18
2
1
2
0
1
0
1
0
1.25
0.88
1
4
13
18
2
1
V
03.10.26
J. League CupKashiwa Reysol
Gamba Oszaka
-
-
5
6
6
7
0
2
5
4
1
1
2
2
2
1
-
-
5
6
6
7
0
2
V
23.09.26
Emperor CupGamba Oszaka
Tokushima Vortis
-
-
9
0
-
-
1
1
5
0
1
0
4
0
-
-
9
0
-
-
1
1
GY
20.09.26
J1 LeagueGamba Oszaka
Vissel Kobe
2.23
1.36
4
8
11
10
3
0
0
1
0
0
0
1
2.23
1.36
4
8
11
10
3
0
V
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Vereségek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
50%
30%
30%
40%
20%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Gamba Oszaka
3 Győzelem
4 Döntetlen
3 Veszítenek
30%
40%
30%
1 idő
2 idő
10%
50%
60%
20%
30%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
1
Gól nélküli vereségek
2
Fordításos győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
24
19
7
Gólok az 1. Félidőben4
17
Gólok a 2. Félidőben15
5
Első pontszerzés3
2
Nem szerzett gólt3
Ratchaburi
8%
2
0%
0
21%
5
13%
3
29%
7
29%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gamba Oszaka
0%
0
5%
1
16%
3
11%
2
26%
5
42%
8
16
15
5
Gólok az 1. Félidőben7
11
Gólok a 2. Félidőben8
4
Elhibázott első6
2
Nem hagyta ki2
Ratchaburi
0%
0
6%
1
38%
6
19%
3
50%
8
38%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gamba Oszaka
7%
1
7%
1
47%
7
20%
3
20%
3
73%
11
Átlagos gól/meccs
3.4
Az első gól átlagos perce
2'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
49'
Összes gól a mérkőzésen
Gamba Oszaka
4
Teljes mérkőzés3.4
1.2
1. Félidőben1.1
2.8
2. Félidőben2.3
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
6
60%
4
40%
4
40%
6
60%
2.5
3
30%
7
70%
4
40%
6
60%
3.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
4.5
1
10%
9
90%
Ratchaburi - Gamba Oszaka Mérkőzés statisztikái
Ratchaburi
Gamba Oszaka
54.4%
55.4%
Faulok
-
-
Szögletek
61
58
Les
-
-
Sárga lapok
15
16
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
1:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:5
1 egyszer10%
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
6
2 egyszer20%
2 gól
3 gól
1 gól
4 gól
6 gól
2
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
Más csapatok H2H statisztikái
AFC Kupa
East Bengal
Al-Seeb
3 nov
13:45
Statisztikák megtekintése
AFC Kupa
Al Hussein Irbid
Al Shorta
3 nov
16:00
Statisztikák megtekintése
Arabian Gulf League
Wahda
Hatta
2 nov
09:30
Statisztikák megtekintése
Ukraine Amateur League
Kolos U21
Polissya Zhytomyr U21
2 nov
10:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Tabora United
Fountain Gate FC
2 nov
11:00
Statisztikák megtekintése
Tercera Division
Ontinyent
Utiel
4 nov
18:45
Statisztikák megtekintése