PSG vs Newcastle H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Paris Saint-Germain
3 mérkőzés
Newcastle United
0 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
67%
33%
1. Félidőben
0 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
2. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
33%
33%
33%
Célok
Összes gól
9
3
6
Meccs végeredmény
1
További - 33%
2
67% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3
1
2
Átlagos idő egy gólra
30'
90'
45'
Paris Saint-Germain
1
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Newcastle United
Statisztikák a mérkőzésről
Paris Saint-Germain
Newcastle United
67.67%
Labdabirtoklás
32.33%
Faulok
Összesen: 61
20.33
31
30
Sarok
Összesen: 23
7.67
19
4
Les
Összesen: 7
2.33
6
1
Sárga lapok
Összesen: 17
5.67
10
7
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Paris Saint-GermainFranciaország
Newcastle UnitedAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Paris Saint-Germain - Newcastle United Utolsó mérkőzések
Meccsek
16.08.26
French Super CupLens
1
Paris Saint-Germain
1
0.89
1.71
2
6
9
10
1
3
1
0
1
0
0
0
0.89
1.71
2
6
9
10
1
3
L
12.08.26
Super CupParis Saint-Germain
Aston Villa
1.04
2.13
0
2
11
13
0
3
2
1
1
1
1
0
1.04
2.13
0
2
11
13
0
3
N
08.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Paris Saint-Germain
-
-
3
3
7
12
1
0
1
1
1
1
0
0
-
-
3
3
7
12
1
0
S
05.08.26
Club Friendly GamesMallorca
Paris Saint-Germain
-
-
5
3
12
10
1
0
3
0
2
0
1
0
-
-
5
3
12
10
1
0
L
30.05.26
UCLParis Saint-Germain
Arsenal
2.15
0.43
11
3
11
17
2
4
1
1
0
1
1
0
0
0
4
3
2.15
0.43
11
3
11
17
2
4
N
17.05.26
Ligue 1Paris
Paris Saint-Germain
1.9
0.72
3
3
8
9
2
0
2
1
0
0
2
1
1.9
0.72
3
3
8
9
2
0
L
13.05.26
Ligue 1Lens
Paris Saint-Germain
2.96
1.13
6
3
9
3
0
1
0
2
0
1
0
1
2.96
1.13
6
3
9
3
0
1
N
10.05.26
Ligue 1Paris Saint-Germain
Stade Brestois
1.84
0.27
13
2
5
12
0
0
1
0
0
0
1
0
1.84
0.27
13
2
5
12
0
0
N
Meccsek
16.08.26
Club Friendly GamesNewcastle United
Strasbourg Alsace
-
-
5
7
8
10
0
0
1
1
1
0
0
1
-
-
5
7
8
10
0
0
S
15.08.26
Club Friendly GamesNewcastle United
Bayer Leverkusen
-
-
3
3
8
17
0
1
1
2
1
1
0
1
-
-
3
3
8
17
0
1
L
12.08.26
Club Friendly GamesNewcastle United
Everton
-
-
5
6
12
9
0
1
1
3
0
2
1
1
-
-
5
6
12
9
0
1
L
08.08.26
Club Friendly GamesValencia
1
Newcastle United
-
-
3
3
5
11
0
1
1
2
1
0
0
2
-
-
3
3
5
11
0
1
N
29.07.26
Club Friendly GamesBristol City
Newcastle United
-
-
1
17
8
8
0
0
4
1
2
0
2
1
-
-
1
17
8
8
0
0
L
25.07.26
Club Friendly GamesGateshead
Newcastle United
-
-
0
12
17
12
1
0
1
1
1
0
0
1
-
-
0
12
17
12
1
0
S
18.07.26
Club Friendly GamesNewcastle United
Darlington
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
4 Döntetlen
2 Legyőzi
40%
40%
20%
1 idő
2 idő
20%
60%
40%
20%
40%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Newcastle United
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
40%
20%
30%
50%
30%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
14
16
4
Gólok az 1. Félidőben7
10
Gólok a 2. Félidőben9
6
Első pontszerzés6
1
Nem szerzett pontot2
Paris Saint-Germain
14%
2
14%
2
0%
0
7%
1
29%
4
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Newcastle United
19%
3
13%
2
13%
2
13%
2
31%
5
13%
2
12
14
7
Gólok az 1. Félidőben4
5
Gólok a 2. Félidőben10
4
Elhibázott első4
2
Nem hagyta ki1
Paris Saint-Germain
33%
4
17%
2
25%
3
8%
1
8%
1
75%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Newcastle United
7%
1
14%
2
14%
2
7%
1
36%
5
50%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Newcastle United
2.6
Teljes mérkőzés3
1.1
1. Félidőben1.1
1.5
2. Félidőben1.9
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Paris Saint-Germain - Newcastle United Mérkőzés statisztikái
Paris Saint-Germain
Newcastle United
64.2%
50.3%
Faulok
83
107
Sarok
71
41
Les
18
11
Sárga lapok
15
22
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
2:2
3 egyszer30%
1:0
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
3:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
4
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
2 célok
4 célok
3 célok
1 cél
5 célok
2
3 egyszer30%
4
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Isthmian Liga, Prem. Div
Whitehawk
Burgess Hill Town
31 aug
14:00
Statisztikák megtekintése
Primera B Nacional
Club Atletico Los Andes
Club Atletico Acassuso
31 aug
22:00
Statisztikák megtekintése
Lengyel Kupa
Chemik Bydgoszcz
Piast Gliwice
1 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Lokomotíva Košice
Slavia Kosice
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
S-Gravenzande
Gemert
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Leagues Cup
Toluca
Club Leon
3 sze
01:00
Statisztikák megtekintése