Universidad Catolica vs Libertad Loja Tipp 16 augusztus 2025

    🔊 A közelgő mérkőzésen az Universidad Católica hazai pályán fogadja a Libertad csapatát, és ez az összecsapás ígéretesen feszültséggel teli lesz. Mindkét csapat a tabella közepén helyezkedik el, és céljuk, hogy javítsanak pozícióikon. Az Universidad Católica otthon stabil formát mutatott, bár a védekezésük néha hibázik. Eközben a Libertad jó idegenbeli sorozatot produkált, elkerülve a vereségeket a legtöbb utóbbi meccsükön. Mindkét együttes támadó stílust kedvel, ami különösen izgalmassá teszi ezt a mérkőzést a látványosság és a gólok bősége szempontjából.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 29 április 2025 dátumon zajlott, és 3:1-es eredménnyel zárult. Íme az akkori találkozó összehasonlító statisztikája (hazai pályán a Libertad játszott):

    • labdabirtoklás: 49% vs 51%;
    • szögletek: 3 vs 7;
    • szabálytalanságok: 5 vs 5;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 6.

    📊 Statisztikai előzetes az Universidad Católica és Libertad hivatalos találkozóiról:

    • 5 mérkőzést játszottak egymás ellen;
    • a hazai győzelmek száma - 1, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 2;
    • a gólok száma - 5 a 7 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 0.6, a másodiké - 1.8;
    • az átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 2.4.

    Egymás elleni statisztikák Universidad Catolica - Libertad Loja

    20%
    2 Győzelem
    50%
    5 Döntetlen
    30%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    10
    Átlag gól/mérkőzés
    2.3
    Mindkét csapat szerzett gólt
    70%
    1.1
    Átlag összesen
    1.2
    8.5
    Sarok
    3.2
    2.1
    Sárga lapok
    2.5
    Legutóbbi mérkőzések
    10.08.26
    Serie A
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    2
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    -
    -
    5
    5
    11
    6
    2
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    11
    6
    2
    3
    18.04.26
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    1
    -
    -
    6
    2
    11
    9
    0
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    2
    11
    9
    0
    2
    21.11.25
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    1
    1.63
    0.52
    8
    4
    14
    10
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.63
    0.52
    8
    4
    14
    10
    3
    2
    19.10.25
    Serie A
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    1.03
    1.97
    1
    6
    8
    10
    5
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.03
    1.97
    1
    6
    8
    10
    5
    3
    16.08.25
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    1
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    1.99
    0.64
    8
    3
    10
    3
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.99
    0.64
    8
    3
    10
    3
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Universidad Catolica Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Copa Sudamericana keretében (hazai pályán az Alianza Lima, vendégként az Universidad Católica). A mérkőzés 2:0-ás eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Universidad Católica vs Alianza Lima):

    • labdabirtoklás százalékban: 42% vs 58%;
    • szögletek: 6 vs 8;
    • szabálytalanságok: 13 vs 8;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 7.

    Универсидад Католика a 8. helyen áll a tabellán a szezon 24 mérkőzése után. A csapat magabiztos teljesítményt nyújt, hiszen az utolsó tíz találkozóból ötöt megnyertek. Az erősségük a támadójáték: átlagosan 1,9 gólt szereznek meccsenként, ami a támadósor magas szintű kreativitását mutatja. Azonban a védelem a gyenge pontjuk: átlagosan 1,5 gólt kapnak mérkőzésenként, ami sebezhetővé teszi őket az ellenfél kontratámadásaival szemben. Az utolsó összecsapásuk a Libertaddal 1:3-as vereséggel zárult.

    A mérkőzés eredményei: Universidad Catolica

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Serie A
    Independiente del Valle
    Independiente del Valle
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    -
    -
    5
    3
    8
    13
    1
    1
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    -
    -
    5
    3
    8
    13
    1
    1
    S
    22.08.26
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Manta
    Manta
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    N
    18.08.26
    Serie A
    Macara
    Macara
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    -
    -
    5
    3
    16
    8
    3
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    3
    16
    8
    3
    0
    S
    10.08.26
    Serie A
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    2
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    -
    -
    5
    5
    11
    6
    2
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    11
    6
    2
    3
    L
    05.08.26
    Copa Ecuador
    Cuniburo FC
    Cuniburo FC
    1
    CD Universidad Catolica del Ecuador
    CD Universidad Catolica del Ecuador
    -
    -
    1
    7
    -
    -
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    1
    7
    -
    -
    2
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Libertad Loja Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Serie A keretében (hazai csapat: Mushuc Runa, vendég csapat: Libertad). A mérkőzés 1:2-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Libertad vs Mushuc Runa):

    • labdabirtoklási arány: 34% vs 66%;
    • szögletek: 1 vs 7;
    • szabálytalanságok: 7 vs 7;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kapura lövések: 2 vs 7.

    Libertad a bajnokság hatodik helyén áll, és stabil teljesítményt mutat, hiszen az utolsó tíz bajnoki mérkőzéséből kilencet nem veszítettek el. A csapat átlagosan 1,7 gólt szerez meccsenként, miközben a védelem is megbízhatónak bizonyul, hiszen csak 1,1 gólt kapnak átlagban. Játékuk alapja a gyors átmenetek a védelemből támadásba, valamint a pontrúgások okos kihasználása, hogy veszélyes helyzeteket teremtsenek az ellenfél kapuja előtt.

    A mérkőzés eredményei: Libertad Loja

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Serie A
    SD Aucas
    SD Aucas
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    -
    -
    2
    2
    13
    9
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    2
    13
    9
    2
    1
    L
    25.08.26
    Serie A
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    Macara
    Macara
    -
    -
    6
    4
    13
    11
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    4
    13
    11
    3
    2
    N
    15.08.26
    Serie A
    Guayaquil City
    Guayaquil City
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    -
    -
    1
    3
    8
    14
    1
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    1
    3
    8
    14
    1
    2
    S
    10.08.26
    Serie A
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    2
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    -
    -
    5
    5
    11
    6
    2
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    11
    6
    2
    3
    N
    01.08.26
    Serie A
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    Orense
    Orense
    -
    -
    2
    4
    20
    7
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    4
    20
    7
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Universidad Catolica vs Libertad Loja

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 24 vs 24;
    • győzelmek: 9 vs 10;
    • győzelmi százalék: 38% vs 42%;
    • vereségek: 7 vs 7;
    • döntetlenek: 8 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    Trendek
    • A Libertad Loja +1.5 hendikep nyer minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Universidad Catolica (Serie A).
    • A Libertad Loja +1.5 hendikep nyer a 17 utolsó 18 idegenben mérkőzésén.
    • A Libertad Loja +1.5 hendikep nyer a 15 utolsó 16 idegenben mérkőzésén (Serie A).
    • A Libertad Loja +1.5 hendikep nyer minden utolsó 14 mérkőzésén.
    • A Libertad Loja +1.5 hendikep nyer minden utolsó 13 mérkőzésén (Serie A).
    👉Tippek: Libertad Loja Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.33)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1, a vendégek - 1.4;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.4;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Universidad Catolica vs Libertad Loja

    • átlagos összesített a tornán: 3.21 vs 2.79;
    • átlagos gólok száma: 1.88 vs 1.5;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.71 vs 0.46;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.17 vs 1.04;
    • Universidad Catolica: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.09;
    • Libertad Loja: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.25;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.9 (otthon - 2.5) vs 1.7 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • A Libertad Loja gólt szerzett minden utolsó 9 mérkőzésén (Serie A).
    👉Tippek: Libertad Loja szerez gólt(szorzói: 1.42)

    Tippekszöglet

    H2H
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 13.8 (10.4 - hazai csapat és 3.4 - vendég csapat esetén);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 18 (14.5 - hazai csapat és 3.5 - vendég csapat esetén).
    Trendek
    • A Universidad Catolica kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    • A Universidad Catolica kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Serie A).
    • A Universidad Catolica kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Serie A).
    👉Tippek: Szöglet - Universidad Catolica Total Alatt (5,5)(szorzói: 1.73)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 4.4 (hazai csapatnál 2.2 és vendég csapatnál 2.2);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4 (hazai csapatnál 2.5 és vendég csapatnál 1.5).

    Universidad Catolica: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.96; otthon - 1.91;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.7; otthon - 1.75.

    Libertad Loja: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.21, idegenben - 2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2; idegenben - 1.33.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Universidad Catolica vs Libertad Loja

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 24 vs 24;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 16 vs 16;
    • Universidad Catolica MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (55%);
    • Libertad Loja MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Universidad Catolica) - 2 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Libertad Loja) - 4 (67%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.59)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve a csapatok jelenlegi formáját, várható az aktív támadójáték mindkét oldalon, tekintettel az ellenfelek támadó stílusára és a hazaiak védelmi problémáira. Mivel mindkét együttes képes helyzeteket kialakítani egymás kapuja előtt, a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy mindkét csapat gólt szerez, köszönhetően a magas eredményességnek és a történelmileg igazolt head-to-head találkozók jellegének.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.08.14., 7:14

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Universidad Catolica - Libertad Loja

    A Libertad Loja nem vesztett:
    libertad-lojaa 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    libertad-lojaa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Serie A).
    Libertad Loja nem fog veszíteni
    Everygame
    +120
    A Universidad Catolica gólt szerzett:
    cd-universidad-catolicaa 10 utolsó 11 mérkőzésén (Serie A).
    A Libertad Loja gólt kapott:
    libertad-lojaa 18 utolsó 20 mérkőzésén (Serie A).
    Universidad Catolica szerez gólt
    -1111
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    cd-universidad-catolicalibertad-lojaaz utolsó 5 Universidad Catolica mérkőzésén szemben a Libertad Loja minden alkalommal (Serie A).
    libertad-lojaaz utolsó 7 Libertad Loja mérkőzésén minden alkalommal.
    libertad-lojaaz utolsó 6 Libertad Loja mérkőzésén minden alkalommal (Serie A).
    a 12 legutóbbi 13 Anthony Diaz mérkőzések (a Serie A bajnokságon).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -476
    A Universidad Catolica kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    cd-universidad-catolicalibertad-lojaminden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Libertad Loja (Serie A).
    Universidad Catolica Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Universidad Catolica - Libertad Loja Helyezés a táblázatban

    Champion Additional
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Barcelona Guayaquil
    Barcelona Guayaquil
    00000-054
    3.
    LDU Quito
    LDU Quito
    00000-051
    4.
    CD Universidad Catolica del Ecuador
    CD Universidad Catolica del Ecuador
    00000-049
    5.
    Orense SC
    Orense SC
    00000-047
    6.
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    00000-046

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 22
    Hiányzik - 9
    +13
    +7
    12 - Eltömődött
    5 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    6
    3
    Döntetlen
    2
    1
    Veszítenek
    2
    GK
    22
    Eltömődött
    12
    9
    Hiányzik
    5
    3.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.7
    2.2
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    0.9
    Átlagosan passzoló
    0.5
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    2
    41'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika