Leeds vs Brighton H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Leeds United
10 mérkőzés
Brighton & Hove Albion
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Győzelem
20%
30%
50%
1. Félidőben
0 Győzelem
5 Döntetlen
5 Győzelem
50%
50%
2. Félidőben
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Győzelem
30%
30%
40%
15.05.22
EPLLeeds United
Brighton & Hove Albion
-
-
8
1
16
8
3
2
1
1
0
1
1
0
-
-
8
1
16
8
3
2
Célok
Összes gól
18
6
12
Meccs végeredmény
2
További - 20%
8
80% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
1.8
0.6
1.2
Átlagos idő egy gólra
50'
150'
75'
Leeds United
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
2
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
3
76-90'
0
46-60'
4
61-75'
1
76-90'
Brighton & Hove Albion
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 22
2.2
14
8
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Leeds UnitedAnglia
Brighton & Hove AlbionAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Leeds United - Brighton & Hove Albion Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
EPLNottingham Forest
Leeds United
0.88
0.75
3
2
15
14
2
1
0
1
0
0
0
1
0.88
0.75
3
2
15
14
2
1
N
15.08.26
Club Friendly GamesLeeds United
Augsburg
-
-
0
1
-
-
0
1
4
0
3
0
1
0
-
-
0
1
-
-
0
1
N
12.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Leeds United
-
-
8
0
12
7
0
0
1
1
1
1
0
0
5
4
-
-
8
0
12
7
0
0
L
08.08.26
Club Friendly GamesLeeds United
Leipzig
-
-
1
0
6
5
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
1
0
6
5
0
0
N
02.08.26
Premier League Summer SeriesLiverpool
Leeds United
-
-
3
7
11
10
0
2
2
4
2
0
0
4
-
-
3
7
11
10
0
2
N
30.07.26
Premier League Summer SeriesSunderland
Leeds United
-
-
5
2
0
1
0
1
0
1
0
1
0
0
-
-
5
2
0
1
0
1
N
25.07.26
Premier League Summer SeriesWrexham
Leeds United
-
-
0
5
-
-
0
0
3
2
2
2
1
0
-
-
0
5
-
-
0
0
L
24.05.26
EPLWest Ham United
Leeds United
2.75
1.77
6
4
11
14
0
3
3
0
0
0
3
0
2.75
1.77
6
4
11
14
0
3
L
Meccsek
23.08.26
EPLBrighton & Hove Albion
Aston Villa
1
3.23
0.35
5
2
12
9
2
3
4
0
4
0
0
0
3.23
0.35
5
2
12
9
2
3
N
20.08.26
UECLTromsö
Brighton & Hove Albion
0.79
1.9
5
11
7
19
0
2
0
0
0
0
0
0
0.79
1.9
5
11
7
19
0
2
S
15.08.26
Club Friendly GamesBrighton & Hove Albion
Bologna
-
-
5
2
19
11
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
5
2
19
11
0
0
N
08.08.26
Club Friendly GamesBrighton & Hove Albion
Roma
-
-
4
5
17
5
0
0
3
0
2
0
1
0
-
-
4
5
17
5
0
0
N
01.08.26
Club Friendly GamesBrighton & Hove Albion
Strasbourg Alsace
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
24.05.26
EPLBrighton & Hove Albion
Manchester United
1.2
1.54
0
3
11
8
0
1
0
3
0
2
0
1
1.2
1.54
0
3
11
8
0
1
L
17.05.26
EPLLeeds United
Brighton & Hove Albion
0.41
2.7
7
8
9
7
1
0
1
0
0
0
1
0
0.41
2.7
7
8
9
7
1
0
L
09.05.26
EPLBrighton & Hove Albion
Wolverhampton Wanderers
1.85
0.32
7
1
9
11
1
2
3
0
2
0
1
0
1.85
0.32
7
1
9
11
1
2
N
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Legyőzi
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
20%
60%
60%
20%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Brighton & Hove Albion
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
40%
40%
30%
40%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
4
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
16
20
4
Gólok az 1. Félidőben12
12
Gólok a 2. Félidőben8
5
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot3
Leeds United
13%
2
6%
1
6%
1
25%
4
25%
4
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Brighton & Hove Albion
20%
4
15%
3
25%
5
5%
1
10%
2
25%
5
11
13
5
Gólok az 1. Félidőben8
6
Gólok a 2. Félidőben5
5
Elhibázott első5
4
Nem hagyta ki5
Leeds United
27%
3
9%
1
36%
4
27%
3
55%
6
45%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Brighton & Hove Albion
23%
3
8%
1
46%
6
8%
1
23%
3
38%
5
Átlagos gól/mérkőzés
3.3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
45'
Összes gól a mérkőzésen
Brighton & Hove Albion
2.7
Teljes mérkőzés3.3
0.9
1. Félidőben2
1.8
2. Félidőben1.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
7
70%
3
30%
4
40%
6
60%
1.5
6
60%
4
40%
2
20%
8
80%
2.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Leeds United - Brighton & Hove Albion Mérkőzés statisztikái
Leeds United
Brighton & Hove Albion
46.8%
66.1%
Faulok
-
-
Sarok
41
66
Les
-
-
Sárga lapok
17
14
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:1
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:4
1 egyszer10%
3:0
2 egyszer20%
4:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
1
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
4 célok
1 cél
3 célok
2 célok
5 célok
4
4 egyszer40%
1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
Más csapatok H2H statisztikái
LAV Kupa
Mokra Gora
FAP
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
UEFA Europa Cup Women
Slovan Liberec (N)
SFK 2000 Sarajevo (W)
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Superligaen
Aarhus
Midtjylland
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
CAF Konföderációs Kupa
Panthere Sportive du Nde
Rayon Sports
4 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Premier league
Vasas
Nyíregyháza Spartacus
4 sze
16:30
Statisztikák megtekintése
Liga I
CFR 1907 Cluj
Farul Constanta
4 sze
17:30
Statisztikák megtekintése