Barnet vs Swindon Town Tipp 17 február 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Barnet LK és a Swindon Town csapatok. A mérkőzés kezdete 19:45 -kor várható. A EFL League Two bajnoki mérkőzést a London városban a The Hive Stadium stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Barnet LK csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 19 augusztus 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Swindon Town volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 51% vs 49%-kal;
    • szögletek: 6 vs 8-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 13-val;
    • sárga lapok: 2 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 5-val.

    📊 Barnet LK és Swindon Town csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 11;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 5, döntetlenek száma - 3;
    • gólok száma - 12 a 15 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.36, a 2. félidőé - 1.09;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.45.

    Egymás elleni statisztikák Barnet - Swindon Town

    25%
    3 Győzelem
    25%
    3 Döntetlen
    50%
    6 Győzelem
    Összes mérkőzés
    12
    Átlag gól/mérkőzés
    2.5
    Mindkét csapat szerzett gólt
    58%
    1.08
    Átlagos gólszám
    1.42
    1.17
    Sárga lapok
    1
    Legutóbbi mérkőzések
    17.02.26
    EFL League Two
    Barnet LK
    Barnet LK
    Swindon Town
    Swindon Town
    1.42
    0.86
    3
    1
    11
    10
    1
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.42
    0.86
    3
    1
    11
    10
    1
    1
    19.08.25
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Barnet LK
    Barnet LK
    0.4
    1.28
    6
    8
    13
    13
    2
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.4
    1.28
    6
    8
    13
    13
    2
    3
    01.01.18
    EFL League Two
    Barnet
    Barnet
    Swindon Town
    Swindon Town
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    02.09.17
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    1
    Barnet
    Barnet
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    03.04.12
    EFL League Two
    Barnet
    Barnet
    Swindon Town
    Swindon Town
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Barnet LK Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. február 14.-án játszotta a EFL League Two sorozatban (hazai csapat - Barnet LK, vendégek - Cheltenham Town). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Barnet LK vs Cheltenham Town):

    • labdabirtoklás: 72% vs 28%;
    • szögletek: 9 vs 0;
    • szabálytalanságok: 9 vs 14;
    • sárga lapok: 4 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 1.
    🏆A EFL League Two szezon során a Barnet LK csapat összesen 31 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 12 győzelem,
    • 8 vereség,
    • 11 döntetlen.

    📈Jelenleg a EFL League Two bajnokság középmezőnyében található Barnet LK csapat, 39% győzelmi aránnyal és 26% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Barnet LK csapat összesen 40 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Barnet LK csapat összesen 31 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Barnet LK

    Legutóbbi mérkőzések
    10.10.26
    EFL League Two
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    1
    Barnet LK
    Barnet LK
    2.59
    2.05
    8
    2
    16
    9
    2
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    2.59
    2.05
    8
    2
    16
    9
    2
    2
    GY
    06.10.26
    Football League Trophy
    Wimbledon
    Wimbledon
    1
    Barnet LK
    Barnet LK
    6.13
    6.14
    9
    3
    15
    15
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    7
    8
    6.13
    6.14
    9
    3
    15
    15
    2
    2
    GY
    19.09.26
    EFL League Two
    Barnet LK
    Barnet LK
    1
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    2.79
    1.55
    5
    6
    21
    19
    2
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.79
    1.55
    5
    6
    21
    19
    2
    2
    GY
    12.09.26
    EFL League Two
    Barnet LK
    Barnet LK
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    1
    1.64
    0.55
    6
    4
    9
    19
    0
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.64
    0.55
    6
    4
    9
    19
    0
    4
    GY
    05.09.26
    EFL League Two
    Chesterfield
    Chesterfield
    Barnet LK
    Barnet LK
    2.03
    2.31
    4
    8
    9
    19
    3
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    2.03
    2.31
    4
    8
    9
    19
    3
    3
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Swindon Town Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. február 14. volt a EFL League Two tornán (hazai csapat - Shrewsbury Town, vendégek - Swindon Town). A mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Swindon Town vs Shrewsbury Town):

    • labdabirtoklás: 62% vs 38%;
    • szögletek: 4 vs 5;
    • szabálytalanságok: 13 vs 10;
    • sárga lapok: 3 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 4.
    🏆A EFL League Two szezon során a Swindon Town csapat összesen 32 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 18 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a EFL League Two bajnokság középmezőnyében található Swindon Town csapat, 56% győzelmi aránnyal és 31% vereségi aránnyal.

    ⚽A Swindon Town csapat összesen 53 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Swindon Town csapat összesen 37 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Swindon Town

    Legutóbbi mérkőzések
    10.10.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    0.81
    1.77
    6
    2
    9
    8
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.81
    1.77
    6
    2
    9
    8
    2
    1
    V
    03.10.26
    EFL League Two
    Rochdale
    Rochdale
    Swindon Town
    Swindon Town
    1
    1.78
    0.87
    11
    5
    7
    18
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.78
    0.87
    11
    5
    7
    18
    0
    0
    V
    26.09.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    1.36
    1.42
    6
    7
    6
    6
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.36
    1.42
    6
    7
    6
    6
    1
    1
    D
    22.09.26
    Football League Trophy
    Swindon Town
    Swindon Town
    Newport County
    Newport County
    1.09
    2.45
    6
    2
    14
    12
    2
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.09
    2.45
    6
    2
    14
    12
    2
    0
    V
    19.09.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Swindon Town
    Swindon Town
    1.65
    0.68
    12
    5
    4
    9
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.65
    0.68
    12
    5
    4
    9
    0
    3
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 11;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 4; döntetlenek száma - 0;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.36;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.45 gólt szerez, míg a vendégek 0.91 gólt.

    Első félidő statisztika: Barnet LK (otthon) vs Swindon Town (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 16 vs 16;
    • győzelmek: 6 (37.5%) vs 6 (37.5%);
    • vereségek: 5 (31.25%) vs 4 (25%);
    • döntetlenek: 5 (31.25%) vs 6 (37.5%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.63 vs 1.63;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.81 vs 0.63.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 2;
    • vereségek: 0 vs 2;
    • döntetlenek: 7 vs 6;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.9 (szerzett - 0.6, kapott - 0.3) vs 1.4 (szerzett - 0.7, kapott - 0.7).
    Trendek
    • A Barnet LK elveszítette az első félidőt minden utolsó 4 otthon mérkőzésén szemben a Swindon Town.
    👉Tippek: 1. Félidőben Swindon Town Győzelem (szorzói: 4.8)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 5, döntetlenek - 3.

    Statisztika: Barnet LK vs Swindon Town

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 31 vs 32;
    • győzelmek: 12 vs 18;
    • győzelmi százalék: 39% vs 56%;
    • vereségek: 8 vs 10;
    • döntetlenek: 11 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 4;
    • vereségek: 1 vs 6;
    • döntetlenek: 4 vs 0.
    Trendek
    • A Barnet LK nem vesztett a 9 utolsó 10 mérkőzésén (EFL League Two).
    • A Barnet LK nem vesztett a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Tippek: Barnet LK nem fog veszíteni (szorzói: 1.18)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.09, a vendégek - 1.36;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.45;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 6; a hazai csapat pályáján - 3.

    Statisztikák: Barnet LK vs Swindon Town

    • átlagos összesített a tornán: 2.29 vs 2.81;
    • átlagos gólok száma: 1.29 vs 1.66;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.65 vs 0.88;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.65 vs 0.78;
    • Barnet LK: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.44;
    • Swindon Town: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 1.4) vs 1.6 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Barnet LK kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Swindon Town.
    👉Tippek: Barnet LK Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.83)

    Tippekszöglet

    Barnet LK: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 7.16; otthoni pályán - 7.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 7.5; otthoni pályán - 8.2.

    Swindon Town: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.31, idegenben - 5.13;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.5; idegenben - 4.67.
    Trendek
    • A Barnet LK legalább 5.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Tippek: Szöglet - Barnet LK Total Felett (5,5) (szorzói: 1.59)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 6 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 3 alkalommal.

    Statisztika: Barnet LK vs Swindon Town

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 31 vs 32;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 15 vs 17;
    • Barnet LK MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 9 (56%);
    • Swindon Town MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (56%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Barnet LK) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Swindon Town) - 4 (67%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 2.1)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (45/368, 12.2%);
    • Barnet LK hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:1 (3/16, 18.8%);
    • Swindon Town idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 2:1 (3/16, 18.8%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 11.69% (szorzói 7)
    1:0 - 10.62% (szorzói 8)
    2:1 - 9.57% (szorzói 8.5)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Barnet LK kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Swindon Town.

    Barnet LK Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-118
    Közzétett: 2026.02.15., 20:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Barnet LK - Swindon Town

    A Barnet elveszítette az első félidőt:
    barnet-fcswindon-townminden utolsó 4 otthon mérkőzésén szemben a Swindon Town.
    1. Félidőben Swindon Town Győzelem
    Bovada
    +370
    A Barnet nem vesztett:
    barnet-fca 9 utolsó 10 mérkőzésén (EFL League Two).
    barnet-fca 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (EFL League Two).
    Barnet LK nem fog veszíteni
    Everygame
    -476
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    barnet-fcswindon-towna 8 legutóbbi 9 Barnet mérkőzések szemben a Swindon Town.
    barnet-fcswindon-townaz utolsó 5 Barnet mérkőzésén szemben a Swindon Town minden alkalommal (EFL League Two).
    swindon-towna 11 legutóbbi 12 Swindon Town mérkőzések.
    swindon-towna 9 legutóbbi 10 Swindon Town mérkőzések (EFL League Two).
    swindon-towna 6 legutóbbi 7 Swindon Town idegenben mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -357
    A Barnet kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    barnet-fcswindon-towna 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Swindon Town.
    barnet-fcswindon-towna 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Swindon Town (EFL League Two).
    Barnet LK Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Barnet LK - Swindon Town Helyezés a táblázatban

    League Two 25/26
    MGYDVGPForma
    6.
    Chesterfield
    Chesterfield
    462116971-5679
    7.
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    4622121274-5078
    8.
    Barnet LK
    Barnet LK
    4621131270-5376
    9.
    Swindon Town
    Swindon Town
    462291570-5975
    10.
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    4618141460-4468
    11.
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    4619101764-5867

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    7 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    0 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 7
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 25
    Hiányzik - 12
    +13
    -9
    8 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    2
    3
    Döntetlen
    1
    0
    Veszítenek
    7
    Gólkülönbség
    25
    Eltömődött
    8
    12
    Hiányzik
    17
    3.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.5
    2.5
    Átlagosan elért pontszám
    0.8
    1.2
    Átlagosan passzoló
    1.7
    9
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    37'
    Pontozott minden, min.
    113'
    Minden statisztika