Hearts vs Falkirk H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Heart of Midlothian
10 mérkőzés
Falkirk
5 Győzelmek
0 Döntetlen
5 Győzelmek
50%
50%
1. Félidőben
4 Győzelmek
5 Döntetlen
1 Győzelem
40%
50%
10%
2. Félidőben
5 Győzelmek
2 Döntetlen
3 Győzelmek
50%
20%
30%
Gólok
Összes gól
25
15
10
Meccs végeredmény
4
Felett - 40%
6
60% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.5
1.5
1
Átlagos idő egy gólra
37'
62'
93'
Heart of Midlothian
1
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
2
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
2
61-75'
4
76-90'
2
46-60'
1
61-75'
3
76-90'
Falkirk
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Heart of MidlothianSkócia
FalkirkSkócia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Heart of Midlothian - Falkirk Utolsó mérkőzések
Meccsek
25.10.26
PremiershipMotherwell
Heart of Midlothian
1.55
0.88
6
5
15
10
3
5
0
2
0
1
0
1
1.55
0.88
6
5
15
10
3
5
GY
22.10.26
UECLTrabzonspor
1
Heart of Midlothian
1.98
0.59
6
1
12
15
2
4
2
0
1
0
1
0
1.98
0.59
6
1
12
15
2
4
V
18.10.26
PremiershipCeltic Glasgow
Heart of Midlothian
3.13
1.49
6
3
17
8
3
1
7
1
5
1
2
0
3.13
1.49
6
3
17
8
3
1
V
15.10.26
UECLHeart of Midlothian
Nordsjaelland
1.89
0.84
6
7
14
14
3
3
1
1
1
0
0
1
1.89
0.84
6
7
14
14
3
3
D
10.10.26
PremiershipHeart of Midlothian
St. Mirren
3.15
0.71
6
2
16
18
2
3
5
0
2
0
3
0
3.15
0.71
6
2
16
18
2
3
GY
19.09.26
PremiershipKilmarnock
Heart of Midlothian
0.42
1.92
2
6
13
17
2
2
1
1
1
0
0
1
0.42
1.92
2
6
13
17
2
2
D
15.09.26
PremiershipFalkirk
Heart of Midlothian
1.55
1.8
3
4
15
13
4
3
2
1
1
1
1
0
1.55
1.8
3
4
15
13
4
3
V
11.09.26
League CupStenhousemuir
Heart of Midlothian
-
-
1
10
7
6
3
0
0
3
0
2
0
1
-
-
1
10
7
6
3
0
GY
Meccsek
24.10.26
PremiershipFalkirk
Kilmarnock
1.93
1.77
9
7
11
12
0
2
3
0
2
0
1
0
1.93
1.77
9
7
11
12
0
2
GY
17.10.26
PremiershipHibernian
Falkirk
1.5
0.67
6
3
5
20
1
3
1
2
1
2
0
0
1.5
0.67
6
3
5
20
1
3
GY
10.10.26
PremiershipFalkirk
Dundee
2.36
2.35
3
10
12
11
0
0
1
2
1
0
0
2
2.36
2.35
3
10
12
11
0
0
V
19.09.26
PremiershipSt. Johnstone
1
Falkirk
0.61
1.16
3
8
12
17
2
0
1
1
0
0
1
1
0.61
1.16
3
8
12
17
2
0
D
15.09.26
PremiershipFalkirk
Heart of Midlothian
1.55
1.8
3
4
15
13
4
3
2
1
1
1
1
0
1.55
1.8
3
4
15
13
4
3
GY
05.09.26
PremiershipDundee United
Falkirk
2.44
0.95
14
5
13
8
3
2
1
1
0
1
1
0
2.44
0.95
14
5
13
8
3
2
D
02.09.26
PremiershipFalkirk
Glasgow Rangers
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
1
2
1
1
0
1
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
V
29.08.26
PremiershipCeltic Glasgow
Falkirk
1.73
0.43
6
3
7
14
1
4
2
1
2
0
0
1
1.73
0.43
6
3
7
14
1
4
V
A mérkőzés eredményei
3 Győzelmek
3 Döntetlen
4 Vereségek
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
40%
50%
10%
10%
50%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Falkirk
5 Győzelmek
2 Döntetlen
3 Vereségek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
50%
40%
40%
30%
10%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
17
15
9
Gólok az 1. Félidőben10
8
Gólok a 2. Félidőben5
5
Első pontszerzés8
1
Nem szerzett gólt0
Heart of Midlothian
6%
1
18%
3
29%
5
24%
4
6%
1
18%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Falkirk
27%
4
7%
1
33%
5
7%
1
27%
4
0%
0
17
10
11
Gólok az 1. Félidőben5
6
Gólok a 2. Félidőben5
5
Elhibázott első2
3
Nem hagyta ki3
Heart of Midlothian
18%
3
29%
5
47%
8
12%
2
12%
2
29%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Falkirk
40%
4
20%
2
20%
2
20%
2
20%
2
40%
4
Átlagos gól/meccs
2.5
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
60'
Összes gól a mérkőzésen
Falkirk
3.4
Teljes mérkőzés2.5
2
1. Félidőben1.5
1.4
2. Félidőben1
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
4
40%
6
60%
1.5
4
40%
6
60%
2
20%
8
80%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Heart of Midlothian - Falkirk Mérkőzés statisztikái
Heart of Midlothian
Falkirk
50.5%
44.6%
Faulok
122
138
Szögletek
54
43
Les
-
-
Sárga lapok
24
20
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
1:2
3 egyszer30%
1:1
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
2
4 egyszer40%
4
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
3 gól
2 gól
1 gól
4 gól
5 gól
3
6 egyszer60%
2
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
CFL
Sparta Prága B
Plzen B
4 nov
09:15
Statisztikák megtekintése
League Cup
Nakhon SI United
Phichit United 2021
4 nov
11:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Youth League
Slavia Praha U19
Arsenal FCPre U19
4 nov
13:00
Statisztikák megtekintése
Copa de SM La Reina
Argual (W)
Madrid Ccf (N)
4 nov
19:00
Statisztikák megtekintése
Copa de la Liga, Reserves
Belgrano 2
Platense 2
5 nov
18:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Lamphun Warrior
Sukhothai
6 nov
12:00
Statisztikák megtekintése