Sligo Rovers FC vs Galway H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Sligo Rovers
11 mérkőzés
Galway United
4 Győzelem
3 Döntetlen
4 Győzelem
36%
27%
36%
1. Félidőben
3 Győzelem
4 Döntetlen
4 Győzelem
27%
36%
36%
2. Félidőben
3 Győzelem
6 Döntetlen
2 Győzelem
27%
55%
18%
Célok
Összes gól
25
12
13
Meccs végeredmény
5
További - 45%
6
55% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.27
1.09
1.18
Átlagos idő egy gólra
39'
82'
76'
Sligo Rovers
0
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
3
16-30'
1
31-45'
HT
3
46-60'
3
61-75'
3
76-90'
3
46-60'
3
61-75'
2
76-90'
Galway United
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 40
3.64
25
15
Piros lapok
Összesen: 4
0.36
3
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Sligo RoversÍrország
Galway UnitedÍrország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Sligo Rovers - Galway United Utolsó mérkőzések
Meccsek
21.08.26
Premier DivisionSligo Rovers
Waterford
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
0
0
0
0
0
0
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
S
15.08.26
FAI CupSligo Rovers
Kerry
-
-
3
4
14
12
1
2
4
0
2
0
2
0
-
-
3
4
14
12
1
2
N
07.08.26
Premier DivisionDerry City
Sligo Rovers
1.68
0.23
10
2
15
8
2
0
2
0
0
0
2
0
1.68
0.23
10
2
15
8
2
0
L
31.07.26
Premier DivisionDundalk
Sligo Rovers
1.78
1.41
10
2
11
12
1
3
1
1
0
0
1
1
1.78
1.41
10
2
11
12
1
3
S
25.07.26
Premier DivisionSligo Rovers
1
Drogheda United
1.69
1.03
4
9
17
12
0
2
2
2
2
1
0
1
1.69
1.03
4
9
17
12
0
2
S
18.07.26
FAI CupJanesboro
Sligo Rovers
-
-
0
9
-
-
1
0
0
4
0
2
0
2
-
-
0
9
-
-
1
0
N
14.07.26
Club Friendly GamesSligo Rovers
Coleraine
-
-
3
6
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
3
6
-
-
0
0
L
11.07.26
Premier DivisionGalway United
Sligo Rovers
1
2.29
1.67
6
0
11
13
1
2
3
2
1
0
2
2
2.29
1.67
6
0
11
13
1
2
L
03.07.26
Premier DivisionSligo Rovers
1
Shamrock Rovers
1.12
1.75
3
3
11
6
3
2
1
2
1
0
0
2
1.12
1.75
3
3
11
6
3
2
L
Meccsek
21.08.26
Premier DivisionDundalk
Galway United
0.85
0.79
10
0
7
18
3
2
1
2
0
1
1
1
0.85
0.79
10
0
7
18
3
2
N
14.08.26
FAI CupGalway United
Bray Wanderers
-
-
8
5
14
9
2
2
1
1
0
0
1
1
0
0
5
3
-
-
8
5
14
9
2
2
N
07.08.26
Premier DivisionGalway United
Drogheda United
2.18
0.55
6
3
19
15
0
3
0
0
0
0
0
0
2.18
0.55
6
3
19
15
0
3
S
02.08.26
Premier DivisionBohemians Dublin
Galway United
2.23
0.24
11
3
12
19
2
3
1
1
1
1
0
0
2.23
0.24
11
3
12
19
2
3
S
25.07.26
Premier DivisionGalway United
Waterford
1.27
0.62
5
5
10
17
3
5
0
0
0
0
0
0
1.27
0.62
5
5
10
17
3
5
S
17.07.26
FAI CupGalway United
Crumlin United
-
-
5
0
16
14
1
3
4
0
3
0
1
0
-
-
5
0
16
14
1
3
N
11.07.26
Premier DivisionGalway United
Sligo Rovers
1
2.29
1.67
6
0
11
13
1
2
3
2
1
0
2
2
2.29
1.67
6
0
11
13
1
2
N
03.07.26
Premier DivisionSaint Patrick´s Athletic
Galway United
2.06
0.48
8
3
7
25
0
3
3
0
3
0
0
0
2.06
0.48
8
3
7
25
0
3
L
26.06.26
Premier DivisionShamrock Rovers
Galway United
2.12
0.83
2
5
8
9
1
0
3
1
2
0
1
1
2.12
0.83
2
5
8
9
1
0
L
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Legyőzi
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
50%
20%
30%
40%
20%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Galway United
4 Győzelem
4 Döntetlen
2 Veszítenek
40%
40%
20%
1 idő
2 idő
30%
10%
50%
90%
20%
Legyőzi
0%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
16
13
8
Gólok az 1. Félidőben6
8
Gólok a 2. Félidőben7
4
Első pontszerzés4
3
Nem szerzett pontot3
Sligo Rovers
19%
3
25%
4
6%
1
13%
2
6%
1
31%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Galway United
15%
2
8%
1
23%
3
15%
2
8%
1
31%
4
15
12
5
Gólok az 1. Félidőben6
10
Gólok a 2. Félidőben6
5
Elhibázott első4
3
Nem hagyta ki3
Sligo Rovers
20%
3
13%
2
13%
2
27%
4
20%
3
53%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Galway United
17%
2
25%
3
25%
3
8%
1
0%
0
58%
7
Átlagos gól/mérkőzés
2.5
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
71'
Összes gól a mérkőzésen
Galway United
3.1
Teljes mérkőzés2.5
1.3
1. Félidőben1.2
1.8
2. Félidőben1.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
3
30%
7
70%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Sligo Rovers - Galway United Mérkőzés statisztikái
Sligo Rovers
Galway United
46%
45.3%
Faulok
-
-
Sarok
36
45
Les
-
-
Sárga lapok
13
19
Piros lapok
3
0
A mérkőzés eredményei
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:1
3 egyszer30%
0:0
2 egyszer20%
1:2
1 egyszer10%
3:0
1 egyszer10%
3:1
1 egyszer10%
4
4 egyszer40%
2
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
4 célok
2 célok
3 célok
5 célok
4
2 egyszer20%
2
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Veikkausliiga
Tampereen Ilves
Helsinki
31 aug
16:00
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
VfL Bochum Amatőr
Koln 2
1 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Nairobi United
Kenya Commercial Bank
2 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Pro League
Esteghlal
Persepolis
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Hallescher
Tasmania 1900 Berlin
2 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
VfL Sportfreunde Lotte 1929
Bergisch Gladbach
2 sze
17:30
Statisztikák megtekintése