Lyon vs Nantes (W) H2H Statisztikák

Személyes találkozók

OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
6 mérkőzés
Nantes (W)
Nantes (W)
5 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
83%
17%
OL Lyonnes (N)
1. Félidőben
Nantes (W)
5 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
83%
17%
OL Lyonnes (N)
2. Félidőben
Nantes (W)
4 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
67%
17%
17%
16.05.26
Division 1 Women
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
-
-
7
1
15
8
2
1
8
0
0
0
8
0
-
-
7
1
15
8
2
1
29.04.26
Division 1 Women
Nantes (W)
Nantes (W)
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
-
-
4
4
12
10
0
3
1
1
0
1
1
0
-
-
4
4
12
10
0
3
18.10.25
Division 1 Women
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
4.49
0.39
10
1
7
9
0
4
6
1
4
0
2
1
4.49
0.39
10
1
7
9
0
4
23.04.25
Division 1 Women
Nantes (W)
Nantes (W)
Olympique Lyon (N)
Olympique Lyon (N)
1.14
2.69
3
7
13
4
0
1
0
2
0
1
0
1
1.14
2.69
3
7
13
4
0
1
14.12.24
Дивизион 1 (женщины)
Olympique Lyon (N)
Olympique Lyon (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
3.71
0.29
-
-
-
-
-
-
5
1
4
0
1
1
3.71
0.29
-
-
-
-
-
-

Célok

Összes gól
31
StatisticsChartSlim-left
28
StatisticsChartSlim-left
3
Meccs végeredmény
4
További - 67%
2
33% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
5.17
StatisticsChartSlim-left
4.67
StatisticsChartSlim-left
0.5
Átlagos idő egy gólra
17'
StatisticsChartSlim-left
19'
StatisticsChartSlim-left
180'
OL Lyonnes (N)
2
0-15'
1
16-30'
3
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
5
46-60'
2
61-75'
4
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Nantes (W)

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 11
1.83
StatisticsChartSlim-left
6
StatisticsChartSlim-left
5
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

OL Lyonnes (N)Franciaország
Nantes (W)Franciaország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

OL Lyonnes (N) - Nantes (W) Utolsó mérkőzések

OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Meccsek
29.08.26
Club Friendly Games
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
London City Lionesses (N)
London City Lionesses (N)
-
-
-
-
-
-
-
-
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
21.08.26
Club Friendly Games
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Aston Villa (N)
Aston Villa (N)
-
-
7
1
-
-
0
0
3
1
0
1
3
0
-
-
7
1
-
-
0
0
N
16.08.26
Club Friendly Games
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Eintracht Frankfurt (N)
Eintracht Frankfurt (N)
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
08.08.26
Club Friendly Games
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Real Sociedad San Sebastian (N)
Real Sociedad San Sebastian (N)
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
29.05.26
Division 1 Women
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Paris (N)
Paris (N)
-
-
7
0
11
7
2
1
5
0
3
0
2
0
-
-
7
0
11
7
2
1
N
23.05.26
UEFA Champions League Women
Barcelona (N)
Barcelona (N)
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
2.12
1.41
2
6
14
7
2
1
4
0
0
0
4
0
2.12
1.41
2
6
14
7
2
1
L
16.05.26
Division 1 Women
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
-
-
7
1
15
8
2
1
8
0
0
0
8
0
-
-
7
1
15
8
2
1
N
10.05.26
Francia Kupa, nők
Paris Saint-Germain (N)
Paris Saint-Germain (N)
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
-
-
6
5
-
-
1
2
1
4
0
3
1
1
-
-
6
5
-
-
1
2
N
06.05.26
Division 1 Women
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Montpellier HSC (N)
Montpellier HSC (N)
-
-
6
3
11
9
0
2
3
1
2
0
1
1
-
-
6
3
11
9
0
2
N
02.05.26
UEFA Champions League Women
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Arsenal WFC (N)
Arsenal WFC (N)
-
-
8
4
14
15
1
4
3
1
2
0
1
1
-
-
8
4
14
15
1
4
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Nantes (W)
Nantes (W)
Meccsek
29.08.26
FRA LC W
Le Havre AC (N)
Le Havre AC (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.08.26
FRA LC W
Nantes (W)
Nantes (W)
Saint Malo
-
-
4
3
-
-
0
1
1
1
1
1
0
0
-
-
4
3
-
-
0
1
S
15.08.26
Club Friendly Games
Fleury (N)
Fleury (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
02.08.26
Club Friendly Games
Nantes (W)
Nantes (W)
Lens (W)
Lens (W)
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
Club Friendly Games
Nantes (W)
Nantes (W)
Le Havre AC (N)
Le Havre AC (N)
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
16.05.26
Division 1 Women
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
-
-
7
1
15
8
2
1
8
0
0
0
8
0
-
-
7
1
15
8
2
1
L
06.05.26
Division 1 Women
Le Havre AC (N)
Le Havre AC (N)
Nantes (W)
Nantes (W)
-
-
2
3
8
7
0
0
3
3
1
2
2
1
-
-
2
3
8
7
0
0
S
29.04.26
Division 1 Women
Nantes (W)
Nantes (W)
OL Lyonnes (N)
OL Lyonnes (N)
-
-
4
4
12
10
0
3
1
1
0
1
1
0
-
-
4
4
12
10
0
3
S
22.04.26
Division 1 Women
Olympique Marseille (W)
Olympique Marseille (W)
Nantes (W)
Nantes (W)
-
-
3
2
10
12
2
2
0
2
0
1
0
1
-
-
3
2
10
12
2
2
N
28.03.26
Division 1 Women
Nantes (W)
Nantes (W)
Paris Saint-Germain (N)
Paris Saint-Germain (N)
-
-
8
2
12
13
2
2
1
2
0
1
1
1
-
-
8
2
12
13
2
2
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

OL Lyonnes (N)OL Lyonnes (N)· 10 gyufa
7 Győzelem
1 Döntetlen
2 Legyőzi
70%
10%
20%
1 idő
2 idő
80%
40%
20%
30%
0%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Nantes (W)Nantes (W)
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
50%
40%
20%
40%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
4
4
Száraz elváltozások
1
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
1
0

Gól statisztikák

35
Eltömődött
15
Eltömődött
19
Gólok az 1. Félidőben
9
16
Gólok a 2. Félidőben
6
9
Első pontszerzés
-
1
Nem szerzett pontot
2
OL Lyonnes (N)
17%
6
20%
7
17%
6
20%
7
9%
3
17%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes (W)
20%
3
7%
1
27%
4
7%
1
7%
1
20%
3
10
Hiányzik
16
Hiányzik
0
Gólok az 1. Félidőben
5
10
Gólok a 2. Félidőben
11
1
Elhibázott első
-
4
Nem hagyta ki
4
OL Lyonnes (N)
20%
2
30%
3
50%
5
20%
2
60%
6
40%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes (W)
13%
2
19%
3
38%
6
44%
7
13%
2
25%
4
Átlagos gól/mérkőzés
4.5
3.1
Az első gól átlagos perce
2'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
5
Átlagos idő egy gólra
25'
60'

Összes gól a mérkőzésen

OL Lyonnes (N)OL Lyonnes (N)
Átlag összesen
Nantes (W)Nantes (W)
4.5
Teljes mérkőzés
3.1
1.9
1. Félidőben
1.4
2.6
2. Félidőben
1.7

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
7
70%
MiddleLogo
3
30%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

OL Lyonnes (N) - Nantes (W) Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
16
StatisticsChartSlim-left
10
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

OL Lyonnes (N)
Pontos pontszám
Nantes (W)
3:1
2 egyszer
20%
4:0
2 egyszer
20%
0:6
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
0:2
2 egyszer
20%
1:1
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
OL Lyonnes (N)
A fejek pontos száma
Nantes (W)
2
1 egyszer
10%
3
1 egyszer
10%
6
1 egyszer
10%
8
1 egyszer
10%
4
4 egyszer
40%
2 célok
3 célok
6 célok
8 célok
4 célok
2
5 egyszer
50%
3
2 egyszer
20%
6
1 egyszer
10%
8
1 egyszer
10%