Paksi vs Ujpest Tipp 14 március 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Paksi és az Újpest csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Premier league bajnokság része, 14 március 19:30 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Paksi csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 Paksi és Újpest csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 50;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 20, a vendégcsapaté - 14, döntetlenek száma - 16;
    • gólok száma - 82 a 70 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.34, a 2. félidőé - 1.7;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.04.

    Egymás elleni statisztikák Paksi - Ujpest

    42%
    23 Győzelem
    31%
    17 Döntetlen
    27%
    15 Győzelem
    Összes mérkőzés
    55
    Átlag gól/mérkőzés
    3.05
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.69
    Átlag összesen
    1.36
    1.75
    Sárga lapok
    1.71
    Legutóbbi mérkőzések
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    07.03.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    1
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    4
    10
    11
    19
    3
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    10
    11
    19
    3
    3
    23.11.25
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Újpest
    Újpest
    1.36
    3.95
    3
    2
    17
    12
    2
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.36
    3.95
    3
    2
    17
    12
    2
    3
    10.08.25
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Paksi
    Paksi
    1.03
    1.17
    6
    5
    14
    14
    2
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.03
    1.17
    6
    5
    14
    14
    2
    4
    14.03.25
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Újpest
    Újpest
    3.11
    1.91
    13
    5
    15
    12
    0
    2
    6
    1
    1
    1
    5
    0
    3.11
    1.91
    13
    5
    15
    12
    0
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Paksi Csapat áttekintése

    🏆A Premier league szezon során a Paksi csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 12 győzelem,
    • 6 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Paksi csapat, 52% győzelmi aránnyal és 26% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Paksi csapat összesen 47 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Paksi csapat összesen 36 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Paksi

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier league
    Nyíregyháza Spartacus
    Nyíregyháza Spartacus
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    S
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    N
    16.08.26
    Premier league
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    L
    09.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Budapest Honvéd
    Budapest Honvéd
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    S
    03.08.26
    Premier league
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    5
    2
    3
    2
    2
    0
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Újpest Csapat áttekintése

    🏆A Premier league szezon során a Újpest csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 9 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Újpest csapat, 36% győzelmi aránnyal és 23% vereségi aránnyal.

    ⚽A Újpest csapat összesen 25 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Újpest csapat összesen 19 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Újpest

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Vasas
    Vasas
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    2
    1
    N
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    L
    15.08.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    MTK Budapest
    MTK Budapest
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    S
    08.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    N
    02.08.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 50;
    • hazai győzelmek - 20, vendég győzelmek - 14, döntetlenek - 16.

    Statisztika: Paksi vs Újpest

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 23 vs 23;
    • győzelmek: 12 vs 8;
    • győzelmi százalék: 52% vs 36%;
    • vereségek: 6 vs 5;
    • döntetlenek: 5 vs 9.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 4;
    • vereségek: 2 vs 1;
    • döntetlenek: 3 vs 5.
    👉Tippek: Paksi Győzelem (szorzói: 1.87)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.64, a vendégek - 1.4;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.04;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 34; a hazai csapat pályáján - 17.

    Statisztikák: Paksi vs Újpest

    • átlagos összesített a tornán: 3.61 vs 2.18;
    • átlagos gólok száma: 2.04 vs 1.32;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.87 vs 0.59;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.17 vs 0.73;
    • Paksi: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.36;
    • Újpest: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.09;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.2 (otthon - 2.25) vs 1.3 (idegenben - 0.83).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 13 legutóbbi 14 Paksi mérkőzések szemben a Újpest.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 11 legutóbbi 12 Paksi mérkőzések szemben a Újpest (Premier league).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 10 Paksi otthon mérkőzésén szemben a Újpest minden alkalommal.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 9 Paksi otthon mérkőzésén szemben a Újpest minden alkalommal (Premier league).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.6)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • Volt Felett 9.5 szöglet a 6 legutóbbi 7 Paksi otthon mérkőzések szemben a Újpest (Premier league).
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (9,5) (szorzói: 1.6)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.36 (hazai csapatnál 1.68 és vendég csapatnál 1.68);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3.54 (hazai csapatnál 1.92 és vendég csapatnál 1.62).

    Paksi: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.22; otthon - 2.18;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.4; otthon - 1.75.

    Újpest: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.64, idegenben - 2.91;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.5; idegenben - 3.5.
    Trendek
    • Volt Felett 5.5 sárga lap az utolsó 10 Paksi mérkőzésén szemben a Újpest minden alkalommal (Premier league).
    • Volt Felett 5.5 sárga lap az utolsó 9 Paksi mérkőzésén szemben a Újpest minden alkalommal.
    • Volt Felett 5.5 sárga lap az utolsó 5 Paksi otthon mérkőzésén szemben a Újpest minden alkalommal (Premier league).
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (5,5) (szorzói: 1.47)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 50;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 34 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 17 alkalommal.

    Statisztika: Paksi vs Újpest

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 23 vs 23;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 17 vs 10;
    • Paksi MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 9 (82%);
    • Újpest MG mérkőzéseinek száma idegenben - 6 (55%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Paksi) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Újpest) - 2 (33%).
    Trendek
    • A Paksi gólt szerzett és kapott a 15 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Újpest (Premier league).
    • A Paksi gólt szerzett és kapott a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Újpest (Premier league).
    • A Paksi gólt szerzett és kapott a 14 utolsó 16 otthon mérkőzésén (Premier league).
    • A Paksi gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.55)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 13 legutóbbi 14 Paksi mérkőzések szemben a Újpest.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 11 legutóbbi 12 Paksi mérkőzések szemben a Újpest (Premier league).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 10 Paksi otthon mérkőzésén szemben a Újpest minden alkalommal.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 9 Paksi otthon mérkőzésén szemben a Újpest minden alkalommal (Premier league).

    Total gólt Felett (2,5)
    Közzétett: 2025.03.12., 20:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Paksi - Újpest

    A Paksi nem vesztett:
    paksi-fca 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (Premier league).
    paksi-fca 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    paksi-fcminden utolsó 6 mérkőzésén (Premier league).
    Paksi nem fog veszíteni
    Everygame
    -435
    A Ujpest nem vesztett:
    ujpest-fca 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    ujpest-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén (Premier league).
    ujpest-fca 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Újpest nem fog veszíteni
    Everygame
    -111
    A Paksi gólt szerzett:
    paksi-fcujpest-fca 18 utolsó 19 mérkőzésén szemben a Ujpest.
    paksi-fcujpest-fca 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Ujpest (Premier league).
    paksi-fcujpest-fcminden utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Ujpest.
    paksi-fcujpest-fcminden utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Ujpest (Premier league).
    paksi-fca 24 utolsó 25 mérkőzésén (Premier league).
    paksi-fca 23 utolsó 24 mérkőzésén.
    paksi-fcminden utolsó 16 otthon mérkőzésén (Premier league).
    paksi-fcminden utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    Paksi szerez gólt
    Everygame
    -833
    A Paksi kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    paksi-fcujpest-fca 19 utolsó 21 otthon mérkőzésén szemben a Ujpest (Premier league).
    paksi-fcujpest-fcminden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Ujpest.
    paksi-fca 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier league).
    Paksi Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Paksi - Újpest Helyezés a táblázatban

    NB I 24/25
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    33206758-3866
    3.
    Paksi
    Paksi
    33169865-4757
    4.
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    331411849-3753
    6.
    Diósgyőri VTK
    Diósgyőri VTK
    3311111143-5144
    7.
    Újpest
    Újpest
    339141038-4441
    8.
    Nyíregyháza Spartacus
    Nyíregyháza Spartacus
    33991531-5236

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 24
    Hiányzik - 20
    +4
    0
    21 - Eltömődött
    21 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    4
    3
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    5
    GK
    24
    Eltömődött
    21
    20
    Hiányzik
    21
    4.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    4.2
    2.4
    Átlagosan elért pontszám
    2.1
    2
    Átlagosan passzoló
    2.1
    9
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    38'
    Pontozott minden, min.
    43'
    Minden statisztika