Gent vs Kortrijk H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Gent
Gent
47 mérkőzés
Kortrijk
Kortrijk
26 Győzelem
7 Döntetlen
14 Győzelem
55%
15%
30%
Gent
1. Félidőben
Kortrijk
16 Győzelem
19 Döntetlen
12 Győzelem
34%
40%
26%
Gent
2. Félidőben
Kortrijk
23 Győzelem
17 Döntetlen
7 Győzelem
49%
36%
15%
16.03.25
Premier Division
Gent
Gent
Kortrijk
Kortrijk
1
1.37
1.79
4
3
8
11
1
4
1
2
0
1
1
1
1.37
1.79
4
3
8
11
1
4
28.07.24
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
KAA Gent
KAA Gent
-
-
8
4
10
7
3
2
0
1
0
0
0
1
-
-
8
4
10
7
3
2
26.12.23
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
KAA Gent
KAA Gent
-
-
4
5
9
9
1
1
0
2
0
1
0
1
-
-
4
5
9
9
1
1
30.07.23
Premier Division
KAA Gent
KAA Gent
Kortrijk
Kortrijk
-
-
7
5
5
9
1
4
3
2
2
1
1
1
-
-
7
5
5
9
1
4
15.01.23
Premier Division
Gent
Gent
Kortrijk
Kortrijk
-
-
7
5
14
13
3
1
2
1
1
0
1
1
-
-
7
5
14
13
3
1

Gólok

Összes gól
125
StatisticsChartSlim-left
77
StatisticsChartSlim-left
48
Meccs végeredmény
23
Felett - 49%
24
51% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.66
StatisticsChartSlim-left
1.64
StatisticsChartSlim-left
1.02
Átlagos idő egy gólra
34'
StatisticsChartSlim-left
55'
StatisticsChartSlim-left
88'
Gent
10
0-15'
6
16-30'
9
31-45'
9
0-15'
6
16-30'
5
31-45'
HT
9
46-60'
14
61-75'
13
76-90'
2
46-60'
7
61-75'
9
76-90'
Kortrijk

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 149
3.17
StatisticsChartSlim-left
61
StatisticsChartSlim-left
88
Piros lapok
Összesen: 9
0.19
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
4

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

GentBelgium
KortrijkBelgium
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Gent - Kortrijk Utolsó mérkőzések

Gent
Gent
Meccsek
01.11.26
Premier Division
Lommel
Lommel
Gent
Gent
1.42
1.9
3
5
10
10
0
3
2
0
0
0
2
0
1.42
1.9
3
5
10
10
0
3
V
25.10.26
Premier Division
Gent
Gent
Anderlecht
Anderlecht
1.35
1.36
2
5
9
16
2
4
4
0
1
0
3
0
1.35
1.36
2
5
9
16
2
4
GY
22.10.26
UECL
Braga
Braga
Gent
Gent
1.87
0.5
6
3
11
9
2
1
2
0
1
0
1
0
1.87
0.5
6
3
11
9
2
1
V
18.10.26
Beker van Belgie
Union Rochefortoise
Union Rochefortoise
Gent
Gent
-
-
2
7
14
8
2
3
3
3
1
1
2
2
0
0
4
3
-
-
2
7
14
8
2
3
V
15.10.26
UECL
Gent
Gent
Aarhus
Aarhus
2.14
0.55
11
2
10
15
2
2
1
0
0
0
1
0
2.14
0.55
11
2
10
15
2
2
GY
10.10.26
Premier Division
Zulte Waregem
Zulte Waregem
1
Gent
Gent
0.9
1.82
3
4
10
10
0
1
0
2
0
1
0
1
0.9
1.82
3
4
10
10
0
1
GY
18.09.26
Premier Division
Gent
Gent
Standard Liege
Standard Liege
1.15
1.21
5
6
11
5
1
0
2
1
1
1
1
0
1.15
1.21
5
6
11
5
1
0
GY
13.09.26
Premier Division
Genk
Genk
Gent
Gent
1.18
1.12
4
9
8
10
2
5
1
1
0
1
1
0
1.18
1.12
4
9
8
10
2
5
D
06.09.26
Premier Division
Cercle Bruges
Cercle Bruges
Gent
Gent
0.72
1.39
8
0
11
8
1
0
0
3
0
1
0
2
0.72
1.39
8
0
11
8
1
0
GY
03.09.26
Premier Division
Gent
Gent
Oud-Heverlee
Oud-Heverlee
1.15
0.84
10
1
9
8
1
2
1
0
0
0
1
0
1.15
0.84
10
1
9
8
1
2
GY
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Kortrijk
Kortrijk
Meccsek
31.10.26
Premier Division
Standard Liege
Standard Liege
Kortrijk
Kortrijk
2.02
1.98
10
4
7
16
3
3
1
1
0
1
1
0
2.02
1.98
10
4
7
16
3
3
D
10.10.26
Premier Division
Genk
Genk
Kortrijk
Kortrijk
1
1.61
0.68
6
4
10
10
1
1
3
0
2
0
1
0
1.61
0.68
6
4
10
10
1
1
V
26.09.26
Beker van Belgie
Heist
Heist
Kortrijk
Kortrijk
-
-
-
-
-
-
0
0
2
2
0
1
2
1
0
0
5
4
-
-
-
-
-
-
0
0
V
20.09.26
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
Beveren
Beveren
1
2.12
0.69
2
4
20
9
4
1
1
0
0
0
1
0
2.12
0.69
2
4
20
9
4
1
GY
13.09.26
Premier Division
Raal La Louviere
Raal La Louviere
Kortrijk
Kortrijk
2.8
1.28
0
4
9
10
2
2
3
0
2
0
1
0
2.8
1.28
0
4
9
10
2
2
V
06.09.26
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
2
Zulte Waregem
Zulte Waregem
0.5
1.78
6
6
10
13
2
5
0
2
0
0
0
2
0.5
1.78
6
6
10
13
2
5
V
03.09.26
Premier Division
Anderlecht
Anderlecht
Kortrijk
Kortrijk
1.87
0.67
7
2
11
18
2
2
1
0
1
0
0
0
1.87
0.67
7
2
11
18
2
2
V
29.08.26
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
Charleroi
Charleroi
1.32
2.09
6
5
13
10
1
1
1
3
1
1
0
2
1.32
2.09
6
5
13
10
1
1
V
15.08.26
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
Antwerpen
Antwerpen
0.92
0.93
3
10
5
11
1
0
0
3
0
1
0
2
0.92
0.93
3
10
5
11
1
0
V
08.08.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
D
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

GentGent· 10 mérkőzés
6 Győzelem
1 Döntetlen
3 Vereségek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
40%
60%
50%
10%
10%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·KortrijkKortrijk
1 Győzelem
1 Döntetlen
8 Veszítenek
10%
10%
80%
1 idő
2 idő
20%
10%
30%
10%
50%
Vereségek
80%
Kapott gól nélküli győzelmek
5
1
Gól nélküli vereségek
2
6
Fordításos győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
1
1

Gól statisztikák

17
Eltömődött
5
Eltömődött
6
Gólok az 1. Félidőben
3
11
Gólok a 2. Félidőben
2
7
Első pontszerzés
3
2
Nem szerzett gólt
6
Gent
18%
3
6%
1
12%
2
12%
2
12%
2
41%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kortrijk
20%
1
0%
0
40%
2
20%
1
20%
1
0%
0
9
Hiányzik
21
Hiányzik
3
Gólok az 1. Félidőben
8
6
Gólok a 2. Félidőben
13
3
Elhibázott első
7
5
Nem hagyta ki
1
Gent
33%
3
22%
2
22%
2
22%
2
33%
3
67%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kortrijk
19%
4
5%
1
24%
5
0%
0
38%
8
29%
6
Átlagos gól/meccs
2.6
2.6
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
3
Átlagos idő egy gólra
54'
186'

Összes gól a mérkőzésen

GentGent
Átlagos gólszám
KortrijkKortrijk
2.6
Teljes mérkőzés
2.6
0.9
1. Félidőben
1.1
1.7
2. Félidőben
1.5

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Gent - Kortrijk Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
20
StatisticsChartSlim-left
18
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
3

A mérkőzés eredményei

Gent
Pontos eredmény
Kortrijk
1:0
2 egyszer
20%
2:0
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
3:0
3 egyszer
30%
1:0
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
Gent
Gólok pontos száma
Kortrijk
2
4 egyszer
40%
3
2 egyszer
20%
1
2 egyszer
20%
4
1 egyszer
10%
6
1 egyszer
10%
2 gól
3 gól
1 gól
4 gól
6 gól
2
2 egyszer
20%
3
4 egyszer
40%
1
2 egyszer
20%
4
2 egyszer
20%