Yverdon vs St Gallen H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
9 mérkőzés
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
3 Győzelem
2 Döntetlen
4 Győzelem
33%
22%
44%
Yverdon-Sport
1. Félidőben
St. Gallen 1879
1 Győzelem
5 Döntetlen
3 Győzelem
11%
56%
33%
Yverdon-Sport
2. Félidőben
St. Gallen 1879
3 Győzelem
2 Döntetlen
4 Győzelem
33%
22%
44%
19.04.26
Schweizer Cup
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
-
-
3
6
13
15
2
3
0
2
0
1
0
1
-
-
3
6
13
15
2
3
06.05.25
Super League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1
0.57
0.51
7
9
12
12
3
5
1
1
0
1
1
0
0.57
0.51
7
9
12
12
3
5
16.02.25
Super League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1
1.77
0.51
2
3
12
16
3
1
1
0
0
0
1
0
1.77
0.51
2
3
12
16
3
1
24.11.24
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
9
1
11
12
2
4
0
0
0
0
0
0
-
-
9
1
11
12
2
4
28.09.24
Super League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
-
-
3
9
10
10
4
2
1
0
0
0
1
0
-
-
3
9
10
10
4
2

Célok

Összes gól
19
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
14
Meccs végeredmény
2
További - 22%
7
78% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.11
StatisticsChartSlim-left
0.56
StatisticsChartSlim-left
1.56
Átlagos idő egy gólra
42'
StatisticsChartSlim-left
162'
StatisticsChartSlim-left
58'
Yverdon-Sport
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
3
0-15'
3
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
4
46-60'
1
61-75'
3
76-90'
St. Gallen 1879

Statisztikák a mérkőzésről

Yverdon-Sport
St. Gallen 1879
47.44%
Labdabirtoklás
52.56%
Faulok
Összesen: 234
26
StatisticsChartSlim-left
118
StatisticsChartSlim-left
116
Sarok
Összesen: 95
10.56
StatisticsChartSlim-left
33
StatisticsChartSlim-left
62
Les
Összesen: 25
2.78
StatisticsChartSlim-left
9
StatisticsChartSlim-left
16
Sárga lapok
Összesen: 46
5.11
StatisticsChartSlim-left
25
StatisticsChartSlim-left
21
Piros lapok
Összesen: 3
0.33
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
3

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Yverdon-SportSvájc
St. Gallen 1879Svájc
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Yverdon-Sport - St. Gallen 1879 Utolsó mérkőzések

Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
Meccsek
01.09.26
Challenge League
Neuchatel Xamax FCS
Neuchatel Xamax FCS
1
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
5
2
16
15
2
3
1
2
1
1
0
1
-
-
5
2
16
15
2
3
N
28.08.26
Challenge League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
Wil
Wil
-
-
11
3
7
17
1
3
1
1
1
1
0
0
-
-
11
3
7
17
1
3
S
23.08.26
Challenge League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
1
Aarau
Aarau
-
-
2
11
10
18
0
3
2
1
2
0
0
1
-
-
2
11
10
18
0
3
N
16.08.26
Schweizer Cup
US Terre Sainte
US Terre Sainte
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
5
10
15
12
5
3
0
5
0
4
0
1
-
-
5
10
15
12
5
3
N
07.08.26
Challenge League
Kriens
Kriens
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
4
7
17
12
4
2
0
2
0
1
0
1
-
-
4
7
17
12
4
2
N
31.07.26
Challenge League
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
5
4
11
12
1
2
1
1
1
1
0
0
-
-
5
4
11
12
1
2
S
24.07.26
Challenge League
Winterthur
Winterthur
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
3
5
17
13
1
3
2
2
0
0
2
2
-
-
3
5
17
13
1
3
S
18.07.26
Club Friendly Games
Lausanne-Sports
Lausanne-Sports
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
7
8
-
-
0
2
3
0
1
0
2
0
-
-
7
8
-
-
0
2
L
12.07.26
Club Friendly Games
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
Sion
Sion
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
1
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
08.07.26
Club Friendly Games
Basel 1893
Basel 1893
Yverdon-Sport
Yverdon-Sport
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Meccsek
02.09.26
Super League
Grasshoppers Zürich
Grasshoppers Zürich
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
2
0
1
0
1
0
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
L
30.08.26
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Thun
Thun
2.5
1.06
6
1
13
17
2
2
3
4
0
1
3
3
2.5
1.06
6
1
13
17
2
2
L
27.08.26
UECL
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1
Nordsjaelland
Nordsjaelland
3.25
2.04
2
5
2
1
5
3
2
3
2
2
0
1
3.25
2.04
2
5
2
1
5
3
L
20.08.26
UECL
Nordsjaelland
Nordsjaelland
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1.43
1.92
3
5
18
21
0
3
1
0
1
0
0
0
1.43
1.92
3
5
18
21
0
3
L
16.08.26
Schweizer Cup
Thalwil
Thalwil
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
13.08.26
UECL
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
3
1.24
6
3
15
18
1
4
5
1
2
1
3
0
3
1.24
6
3
15
18
1
4
N
09.08.26
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Luzern
Luzern
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
2
2
1
0
1
2
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
S
06.08.26
UECL
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
2.02
2.75
6
8
14
7
0
0
1
3
0
0
1
3
2.02
2.75
6
8
14
7
0
0
N
02.08.26
Super League
Vaduz
Vaduz
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
2.03
1.82
3
9
5
12
1
1
2
3
1
1
1
2
2.03
1.82
3
9
5
12
1
1
N
30.07.26
UEL
Sl Benfica
Sl Benfica
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1
-
-
9
2
5
12
0
1
5
0
1
0
4
0
-
-
9
2
5
12
0
1
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Yverdon-SportYverdon-Sport· 10 gyufa
6 Győzelem
4 Döntetlen
0 Legyőzi
60%
40%
1 idő
2 idő
40%
50%
50%
40%
10%
Legyőzi
10%
·10 gyufa ·St. Gallen 1879St. Gallen 1879
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Veszítenek
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
30%
40%
30%
20%
40%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
3
1
Száraz elváltozások
0
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
1
Szándékos vereségek
0
0

Gól statisztikák

21
Eltömődött
21
Eltömődött
12
Gólok az 1. Félidőben
7
9
Gólok a 2. Félidőben
14
7
Első pontszerzés
5
0
Nem szerzett pontot
3
Yverdon-Sport
24%
5
5%
1
29%
6
5%
1
24%
5
14%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Gallen 1879
10%
2
10%
2
14%
3
10%
2
24%
5
33%
7
9
Hiányzik
21
Hiányzik
5
Gólok az 1. Félidőben
8
4
Gólok a 2. Félidőben
13
3
Elhibázott első
5
3
Nem hagyta ki
1
Yverdon-Sport
56%
5
11%
1
78%
7
11%
1
56%
5
44%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Gallen 1879
33%
7
5%
1
10%
2
29%
6
33%
7
33%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3
4.2
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
7
Átlagos idő egy gólra
43'
43'

Összes gól a mérkőzésen

Yverdon-SportYverdon-Sport
Átlag összesen
St. Gallen 1879St. Gallen 1879
3
Teljes mérkőzés
4.2
1.7
1. Félidőben
1.5
1.3
2. Félidőben
2.7

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
10
100%
MiddleLogo
0
0
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Yverdon-Sport - St. Gallen 1879 Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
17
StatisticsChartSlim-left
18
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
2

A mérkőzés eredményei

Yverdon-Sport
Pontos pontszám
St. Gallen 1879
1:1
2 egyszer
20%
2:2
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
0:5
1 egyszer
10%
2:3
2 egyszer
20%
0:3
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
Yverdon-Sport
A fejek pontos száma
St. Gallen 1879
4
3 egyszer
30%
2
3 egyszer
30%
5
1 egyszer
10%
3
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
4 célok
2 célok
5 célok
3 célok
1 cél
4
2 egyszer
20%
2
1 egyszer
10%
5
3 egyszer
30%
3
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%