Guimaraes vs Braga Tipp 16 február 2025

    🔊 A Vitória Guimarães és a Braga találkozója igazi próbatételnek ígérkezik mindkét csapat számára. A Vitória, amely otthon híres a kitartásáról, már 11 mérkőzés óta veretlen hazai pályán, míg a Braga, amely kiváló formában van, az utolsó 7 mérkőzéséből 6-ot megnyert. A Vitória győzelmének szorzója 2.47, ami őket teszi a mérkőzés favoritjává, annak ellenére, hogy az utolsó párharcban 1:2 arányban vereséget szenvedtek a Bragától. Várható, hogy mindkét csapat győzelemre törekszik majd, és a nézők izgalmas futballra számíthatnak, ahol mindkét oldalról gólokat láthatnak.

    Személyes találkozók

    📊Vitoria Guimarares és Braga csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 41;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 10, a vendégcsapaté - 22, döntetlenek száma - 9;
    • gólok száma - 37 a 63 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.22, a 2. félidőé - 1.22;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.44;

    Az utolsó játék 31 október 2024 a Braga otthonában zajlott, és 2:1 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Guimaraes - Braga

    24%
    11 Győzelmek
    24%
    11 Döntetlen
    52%
    24 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    46
    Átlag gól/mérkőzés
    2.41
    Mindkét csapat szerzett gólt
    48%
    0.91
    Átlagos gólszám
    1.5
    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    liga portugal
    Braga
    Braga
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    0.77
    0.19
    2
    2
    11
    18
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.77
    0.19
    2
    2
    11
    18
    2
    3
    21.02.26
    Primeira Liga
    Braga
    Braga
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    2.02
    0.98
    0
    2
    17
    11
    2
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    2.02
    0.98
    0
    2
    17
    11
    2
    3
    10.01.26
    League Cup
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    2
    Braga
    Braga
    -
    -
    3
    8
    8
    16
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    3
    8
    8
    16
    3
    2
    20.09.25
    Primeira Liga
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    1
    Braga
    Braga
    1.32
    1.42
    3
    5
    14
    15
    2
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.32
    1.42
    3
    5
    14
    15
    2
    3
    16.02.25
    Primeira Liga
    Vitoria SC Guimaraes
    Vitoria SC Guimaraes
    Braga
    Braga
    1.35
    0.12
    7
    4
    11
    15
    5
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.35
    0.12
    7
    4
    11
    15
    5
    3
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Vitoria SC Guimaraes Csapat áttekintése

    A Vitória Guimarães továbbra is bizonyítja szívósságát hazai pályán. A csapat már 11 mérkőzés óta veretlen otthon, ami valódi erőddé teszi őket. Azonban a csapat általános formája hagy kívánnivalót maga után: mindössze egy győzelem az utolsó tíz mérkőzésen (1-7-2). A támadással nincs gondja a Vitóriának - átlagosan 1,6 gólt szereznek meccsenként, de ugyanennyit is kapnak. A legutóbbi Braga elleni mérkőzésen a "hódítók" 1:2-es vereséget szenvedtek, ami hangsúlyozza a védelmi játék javításának szükségességét. Ennek ellenére a Vitória továbbra is veszélyes csapat, különösen hazai pályán.

    A mérkőzés eredményei: Vitoria SC Guimaraes

    Legutóbbi mérkőzések
    02.11.26
    Liga Portugal
    Gil Vicente
    Gil Vicente
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    0.92
    0.47
    2
    3
    17
    21
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.92
    0.47
    2
    3
    17
    21
    2
    1
    D
    23.10.26
    Liga Portugal
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    Maritimo Madeira
    Maritimo Madeira
    1.98
    0.62
    6
    5
    15
    11
    4
    3
    5
    0
    1
    0
    4
    0
    1.98
    0.62
    6
    5
    15
    11
    4
    3
    GY
    17.10.26
    portugal cup
    Recreativa de Lamelas
    Recreativa de Lamelas
    1
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    -
    -
    5
    6
    12
    17
    2
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    12
    17
    2
    4
    GY
    11.10.26
    Liga Portugal
    Sl Benfica
    Sl Benfica
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    2.09
    0.65
    11
    6
    9
    23
    2
    5
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.09
    0.65
    11
    6
    9
    23
    2
    5
    V
    25.09.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Chaves
    Chaves
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    -
    -
    4
    9
    -
    -
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    9
    -
    -
    1
    0
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Braga Csapat áttekintése

    Braga kiváló formában van, az utolsó 10 meccséből 7-et megnyert (7-0-3). A csapat magabiztos támadójátékot mutat, átlagosan 1,5 gólt szerez meccsenként, és megbízható védelemmel rendelkezik, mindössze egy gólt kapva. A Vitória elleni 2:1-es győzelem további előnyt biztosít számukra ezen a találkozón. Braga arra törekszik, hogy folytassa győzelmi sorozatát, és megszilárdítsa helyét a tabella élén. A támadó játékstílus és a labda irányításának képessége komoly ellenféllé teszi a "fegyverkovácsokat" bármely csapat számára.

    A mérkőzés eredményei: Braga

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Liga Portugal
    Braga
    Braga
    Famalicao
    Famalicao
    1
    1.34
    0.16
    7
    1
    24
    9
    5
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.34
    0.16
    7
    1
    24
    9
    5
    3
    GY
    29.10.26
    League Cup
    Braga
    Braga
    Famalicao
    Famalicao
    -
    -
    12
    2
    23
    9
    4
    2
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    1
    3
    -
    -
    12
    2
    23
    9
    4
    2
    V
    25.10.26
    Liga Portugal
    Nacional de Madeira
    Nacional de Madeira
    Braga
    Braga
    0.49
    1.72
    4
    6
    18
    12
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.49
    1.72
    4
    6
    18
    12
    2
    2
    V
    22.10.26
    UECL
    Braga
    Braga
    Gent
    Gent
    1.87
    0.5
    6
    3
    11
    9
    2
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.87
    0.5
    6
    3
    11
    9
    2
    1
    GY
    19.10.26
    liga portugal
    Braga
    Braga
    Gil Vicente
    Gil Vicente
    1.06
    1.76
    4
    1
    13
    9
    3
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.06
    1.76
    4
    1
    13
    9
    3
    3
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 41;
    • hazai győzelmek - 10, vendég győzelmek - 22, döntetlenek - 9.

    Statisztika: Vitoria Guimarares vs Braga

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 21 vs 21;
    • győzelmek száma: 7 vs 13;
    • győzelmi százalék: 33% vs 62%;
    • vereségek száma: 5 vs 4;
    • döntetlenek száma: 9 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 1 vs 7;
    • vereségek száma: 2 vs 3;
    • döntetlenek száma: 7 vs 0.
    👉Tippek: Braga Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.16)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.9, a vendégek - 1.54;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.44;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 19; a hazai csapat pályáján - 8.

    Statisztikák: Vitoria Guimarares vs Braga

    • átlagos összesített a tornán: 2.62 vs 2.76;
    • átlagos gólok száma: 1.43 vs 1.81;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.48 vs 0.71;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.95 vs 1.1;
    • Vitoria Guimarares: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Braga: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.6 (otthon - 2.2) vs 1.5 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • A Vitoria SC Guimaraes gólt kapott a második félidőben az utolsó 8 mérkőzésén szemben a Braga 7-ban.
    • A Braga gólt szerzett a második félidőben az utolsó 8 a Primeira Liga bajnokságon idegenben mérkőzésén 7-ban.
    👉Tippek: 2. félidőben, Braga szerez gólt(szorzói: 1.85)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 4.44 (hazai csapatnál 2.22 és vendég csapatnál 2.22);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3.95 (hazai csapatnál 2.05 és vendég csapatnál 1.9).

    Vitoria Guimarares: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.95; otthon - 1.9;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.2; otthon - 1.2.

    Braga: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.71, idegenben - 1.9;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1; idegenben - 1.6.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 41;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 19 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 8 alkalommal.

    Statisztika: Vitoria Guimarares vs Braga

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 21 vs 21;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 10;
    • Vitoria Guimarares MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 5 (50%);
    • Braga MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (40%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Vitoria Guimarares) - 4 (80%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Braga) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.81)

    A szerkesztőség előrejelzése

    A Vitória Guimarães és Braga közötti mérkőzés feszült és izgalmas ígéretet hordoz magában. Figyelembe véve a csapatok jelenlegi formáját és az utóbbi találkozók statisztikáit, várható, hogy mindkét fél támadó futballra törekszik majd. A Vitória, annak ellenére, hogy otthon szinte legyőzhetetlen, nehézségekbe ütközik a helyzetek kihasználásában és az eredmény megtartásában, ami Braga javára válhat. Másrészt Braga kiváló formában van, és minden esélye megvan arra, hogy folytassa győzelmi sorozatát. A trendek és a jelenlegi mutatók alapján javasolt a több mint 2,5 gól fogadás, mivel mindkét csapat hajlamos eredményes játékot mutatni.
    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-105
    Közzétett: 2025.02.14., 16:02

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Vitoria SC Guimaraes - Braga

    A Braga nyert:
    sporting-bragaminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Primeira Liga).
    sporting-bragaminden utolsó 5 mérkőzésén (Primeira Liga).
    Braga Győzelem
    Everygame
    +245
    A Vitoria SC Guimaraes nem vesztett:
    vitoria-guimaraes-1minden utolsó 11 otthon mérkőzésén.
    vitoria-guimaraes-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Primeira Liga).
    Vitoria SC Guimaraes nem fog veszíteni
    Everygame
    -345
    A Vitoria SC Guimaraes nem nyert:
    vitoria-guimaraes-1a 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    vitoria-guimaraes-1a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Primeira Liga).
    A Braga nem vesztett:
    sporting-bragaa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Primeira Liga).
    sporting-bragaa 9 utolsó 10 mérkőzésén (Primeira Liga).
    Braga nem fog veszíteni
    Everygame
    -164
    A Vitoria SC Guimaraes gólt kapott:
    vitoria-guimaraes-1sporting-bragaa 19 utolsó 21 mérkőzésén szemben a Braga.
    vitoria-guimaraes-1sporting-bragaa 17 utolsó 19 mérkőzésén szemben a Braga (Primeira Liga).
    vitoria-guimaraes-1sporting-bragaminden utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Braga (Primeira Liga).
    A Braga gólt szerzett:
    sporting-bragaminden utolsó 16 mérkőzésén (Primeira Liga).
    sporting-bragaa 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Primeira Liga).
    sporting-bragaa 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    Braga szerez gólt
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Vitoria SC Guimaraes - Braga Helyezés a táblázatban

    Liga Portugal
    MGYDVGPForma
    2.
    Sl Benfica
    Sl Benfica
    34255477-2880
    3.
    Porto
    Porto
    34226663-2772
    4.
    Braga
    Braga
    34215871-5068
    5.
    Vitoria Guimarares
    Vitoria Guimarares
    34196952-3863
    6.
    Moreirense
    Moreirense
    341671136-3555
    7.
    FC Arouca
    FC Arouca
    341371454-5046

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelmek
    3 - Döntetlen
    4 - Vereségek
    Győzelmek - 3
    Döntetlen - 1
    Vereségek - 6
    10 mérkőzés
    Szerzett - 11
    Kapott - 9
    +2
    -2
    11 - Szerzett
    13 - Kapott
    3
    Győzelmek
    3
    3
    Döntetlen
    1
    4
    Vereségek
    6
    Gólkülönbség
    11
    Szerzett
    11
    9
    Kapott
    13
    2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.1
    Átlagosan szerzett gólok
    1.1
    0.9
    Átlagosan kapott gólok
    1.3
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    82'
    Pontozott minden, min.
    82'
    Minden statisztika