Monaco vs Nantes H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Monaco
Monaco
43 mérkőzés
Nantes
Nantes
25 Győzelem
11 Döntetlen
7 Győzelem
58%
26%
16%
13.02.26
Ligue 1
Monaco
Monaco
1
Nantes
Nantes
1.77
1.13
9
3
15
8
4
2
3
1
3
1
0
0
1.77
1.13
9
3
15
8
4
2
29.10.25
Ligue 1
Nantes
Nantes
Monaco
Monaco
1.91
3.07
1
3
13
17
3
5
3
5
2
2
1
3
1.91
3.07
1
3
13
17
3
5
15.02.25
Ligue 1
Monaco
Monaco
Nantes
Nantes
1
5.15
1.37
9
1
18
9
1
1
7
1
2
1
5
0
5.15
1.37
9
1
18
9
1
1
10.01.25
Ligue 1
Nantes
Nantes
Monaco
Monaco
1.41
3.49
3
11
17
14
3
0
2
2
1
0
1
2
1.41
3.49
3
11
17
14
3
0
19.05.24
Ligue 1
Monaco
Monaco
Nantes
Nantes
-
-
2
2
14
21
1
2
4
0
3
0
1
0
-
-
2
2
14
21
1
2

Célok

Összes gól
114
StatisticsChartSlim-left
74
StatisticsChartSlim-left
40
Meccs végeredmény
22
További - 51%
21
49% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.65
StatisticsChartSlim-left
1.72
StatisticsChartSlim-left
0.93
Átlagos idő egy gólra
34'
StatisticsChartSlim-left
52'
StatisticsChartSlim-left
97'
Monaco
10
0-15'
11
16-30'
9
31-45'
6
0-15'
5
16-30'
9
31-45'
HT
8
46-60'
12
61-75'
10
76-90'
2
46-60'
5
61-75'
8
76-90'
Nantes

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 125
2.91
StatisticsChartSlim-left
70
StatisticsChartSlim-left
55
Piros lapok
Összesen: 5
0.12
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
3

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

MonacoFranciaország
NantesFranciaország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Monaco - Nantes Utolsó mérkőzések

Monaco
Monaco
Meccsek
30.08.26
Ligue 1
Monaco
Monaco
Olympique Marseille
Olympique Marseille
1.14
1.87
5
7
9
10
4
0
2
0
1
0
1
0
1.14
1.87
5
7
9
10
4
0
N
27.08.26
UECL
Monaco
Monaco
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
1.86
0.97
5
2
12
11
0
2
4
1
2
0
2
1
1.86
0.97
5
2
12
11
0
2
N
23.08.26
Ligue 1
Le Havre
Le Havre
Monaco
Monaco
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
0
1
0
1
0
0
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
N
20.08.26
UECL
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
Monaco
Monaco
1.34
1.75
7
4
13
15
2
2
2
3
0
1
2
2
1.34
1.75
7
4
13
15
2
2
N
14.08.26
Club Friendly Games
Coventry City
Coventry City
Monaco
Monaco
-
-
2
3
-
-
0
0
2
0
2
0
0
0
-
-
2
3
-
-
0
0
L
09.08.26
Club Friendly Games
Liverpool
Liverpool
Monaco
Monaco
-
-
0
4
9
8
0
1
2
3
2
1
0
2
-
-
0
4
9
8
0
1
N
06.08.26
Club Friendly Games
Monaco
Monaco
1
Getafe
Getafe
-
-
8
3
-
-
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
8
3
-
-
0
2
N
31.07.26
Club Friendly Games
Monaco
Monaco
Cercle Bruges
Cercle Bruges
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
25.07.26
Club Friendly Games
Sporting
Sporting
Monaco
Monaco
-
-
5
0
12
10
2
1
2
0
0
0
2
0
-
-
5
0
12
10
2
1
L
18.07.26
Club Friendly Games
Monaco
Monaco
Saint Priest
Saint Priest
-
-
-
-
-
-
-
-
5
2
2
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Nantes
Nantes
Meccsek
29.08.26
Ligue 2
Guingamp
Guingamp
Nantes
Nantes
1.45
1.73
1
5
11
22
1
1
3
3
2
1
1
2
1.45
1.73
1
5
11
22
1
1
S
22.08.26
Ligue 2
Nantes
Nantes
Rodez Aveyron
Rodez Aveyron
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
2
5
2
1
0
4
1.63
0.36
4
6
14
18
2
3
L
14.08.26
Ligue 2
Stade Lavallois Mayenne
Stade Lavallois Mayenne
Nantes
Nantes
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
2
1
1
1
1
0
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
L
08.08.26
Ligue 2
Nantes
Nantes
Red Star
Red Star
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
0
1
0
0
0
1
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
L
31.07.26
Club Friendly Games
Nantes
Nantes
Wakrah
Wakrah
-
-
13
2
21
13
0
1
5
1
1
1
4
0
-
-
13
2
21
13
0
1
N
25.07.26
Club Friendly Games
Le Mans
Le Mans
Nantes
Nantes
-
-
6
6
21
14
3
2
1
0
0
0
1
0
-
-
6
6
21
14
3
2
L
22.07.26
Club Friendly Games
Nantes
Nantes
La Roche-sur-Yon
La Roche-sur-Yon
-
-
5
2
20
9
1
0
1
1
0
0
1
1
-
-
5
2
20
9
1
0
S
18.07.26
Club Friendly Games
Lorient
Lorient
Nantes
Nantes
-
-
1
4
9
17
0
4
1
0
1
0
0
0
-
-
1
4
9
17
0
4
L
11.07.26
Club Friendly Games
Fleury 91
Fleury 91
Nantes
Nantes
-
-
5
2
13
10
1
0
0
5
0
3
0
2
-
-
5
2
13
10
1
0
N
17.05.26
Ligue 1
Nantes
Nantes
Toulouse
Toulouse
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0.14
0.2
2
2
3
5
0
0
S
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

MonacoMonaco· 10 gyufa
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Legyőzi
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
60%
40%
20%
20%
20%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·NantesNantes
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Veszítenek
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
20%
20%
60%
10%
20%
Legyőzi
70%
Száraz győzelmek
2
1
Száraz elváltozások
1
3
Akarva-akaratlan győzelmek
1
0
Szándékos vereségek
1
1

Gól statisztikák

21
Eltömődött
11
Eltömődött
11
Gólok az 1. Félidőben
6
10
Gólok a 2. Félidőben
5
6
Első pontszerzés
3
1
Nem szerzett pontot
4
Monaco
24%
5
10%
2
19%
4
33%
7
5%
1
10%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes
18%
2
18%
2
18%
2
36%
4
0%
0
9%
1
18
Hiányzik
18
Hiányzik
6
Gólok az 1. Félidőben
7
12
Gólok a 2. Félidőben
11
4
Elhibázott első
6
2
Nem hagyta ki
2
Monaco
39%
7
11%
2
28%
5
33%
6
39%
7
22%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nantes
28%
5
11%
2
17%
3
17%
3
17%
3
39%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3.9
2.9
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
7
Átlagos idő egy gólra
43'
81'

Összes gól a mérkőzésen

MonacoMonaco
Átlag összesen
NantesNantes
3.9
Teljes mérkőzés
2.9
1.7
1. Félidőben
1.3
2.2
2. Félidőben
1.6

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Monaco - Nantes Mérkőzés statisztikái

Monaco
Nantes
56.5%
Labdabirtoklás
47.9%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
122
StatisticsChartSlim-left
126
Sarok
StatisticsChartSlim-left
62
StatisticsChartSlim-left
57
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
17
StatisticsChartSlim-left
13
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
2

A mérkőzés eredményei

Monaco
Pontos pontszám
Nantes
0:1
2 egyszer
20%
2:2
2 egyszer
20%
4:1
2 egyszer
20%
1:2
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
2:1
2 egyszer
20%
3:0
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:1
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
Monaco
A fejek pontos száma
Nantes
3
1 egyszer
10%
1
2 egyszer
20%
2
1 egyszer
10%
5
3 egyszer
30%
4
2 egyszer
20%
3 célok
1 cél
2 célok
5 célok
4 célok
3
4 egyszer
40%
1
2 egyszer
20%
2
1 egyszer
10%