Parnu Vaprus vs Tammeka Tipp 15 augusztus 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Parnu JK Vaprus és az Tammeka csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Premium Liiga bajnokság része, 15 augusztus 16:30 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Parnu JK Vaprus csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 17 május 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Parnu JK Vaprus volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 51% vs 49%-kal;
    • szögletek: 10 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0-val;
    • sárga lapok: 3 vs 5-val;
    • kaput eltaláló lövések: 11 vs 3-val.

    📊 Parnu JK Vaprus és Tammeka csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 27;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 14, döntetlenek száma - 6;
    • gólok száma - 33 a 47 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.3, a 2. félidőé - 1.67;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.96.

    Egymás elleni statisztikák Parnu Vaprus - Tammeka

    31%
    10 Győzelmek
    25%
    8 Döntetlen
    44%
    14 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    32
    Átlag gól/mérkőzés
    3.13
    Mindkét csapat szerzett gólt
    59%
    1.56
    Átlagos gólszám
    1.56
    2.5
    Sárga lapok
    3
    Legutóbbi mérkőzések
    11.07.26
    Premium Liiga
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    Tammeka
    Tammeka
    -
    -
    0
    8
    11
    12
    3
    3
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    -
    -
    0
    8
    11
    12
    3
    3
    13.06.26
    Premium Liiga
    Tammeka
    Tammeka
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    -
    -
    6
    3
    11
    8
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    11
    8
    2
    3
    18.04.26
    Premium Liiga
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    Tammeka
    Tammeka
    1
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    2
    3
    16.09.25
    Premium Liiga
    Tammeka
    Tammeka
    1
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    -
    -
    6
    6
    0
    0
    3
    2
    1
    4
    1
    3
    0
    1
    -
    -
    6
    6
    0
    0
    3
    2
    15.08.25
    Premium Liiga
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    Tammeka
    Tammeka
    1
    -
    -
    8
    4
    0
    0
    0
    3
    8
    1
    4
    0
    4
    1
    -
    -
    8
    4
    0
    0
    0
    3
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Parnu JK Vaprus Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. augusztus 10.-án játszotta a Premium Liiga sorozatban (hazai csapat - Nomme Kalju, vendégek - Parnu JK Vaprus). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Parnu JK Vaprus vs Nomme Kalju):

    • labdabirtoklás: 38% vs 62%;
    • szögletek: 2 vs 6;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 2 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 4.
    🏆A Premium Liiga szezon során a Parnu JK Vaprus csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 9 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premium Liiga bajnokság középmezőnyében található Parnu JK Vaprus csapat, 35% győzelmi aránnyal és 39% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Parnu JK Vaprus csapat összesen 33 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Parnu JK Vaprus csapat összesen 32 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Parnu JK Vaprus

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    Premium Liiga
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    Flora Paide
    Flora Paide
    -
    -
    1
    4
    18
    12
    4
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    1
    4
    18
    12
    4
    1
    V
    28.10.26
    Premium Liiga
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    Kuressaare
    Kuressaare
    1
    -
    -
    4
    2
    14
    13
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    2
    14
    13
    2
    2
    D
    23.10.26
    Premium Liiga
    Nomme United
    Nomme United
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    -
    -
    11
    2
    12
    13
    3
    3
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    -
    -
    11
    2
    12
    13
    3
    3
    V
    18.10.26
    Premium Liiga
    Harju JK Laagri
    Harju JK Laagri
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    -
    -
    7
    3
    11
    13
    3
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    11
    13
    3
    4
    V
    13.10.26
    Premium Liiga
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    Nomme Kalju
    Nomme Kalju
    -
    -
    6
    0
    14
    13
    1
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    6
    0
    14
    13
    1
    3
    D
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tammeka Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2025. augusztus 12.-én játszotta a Kupa keretében (hazai csapat - Levadia Tallinn III, vendégek - Tammeka). A mérkőzés végeredménye 1:8 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Tammeka vs Levadia Tallinn III):

    • labdabirtoklás: 78% vs 22%;
    • szögletek: 14 vs 1;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kapura lövések: 7 vs 0.
    🏆A Premium Liiga szezon során a Tammeka csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 16 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premium Liiga bajnokság középmezőnyében található Tammeka csapat, 26% győzelmi aránnyal és 70% vereségi aránnyal.

    ⚽A Tammeka csapat összesen 29 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Tammeka csapat összesen 51 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Tammeka

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    Premium Liiga
    Tammeka
    Tammeka
    Harju JK Laagri
    Harju JK Laagri
    -
    -
    5
    9
    4
    9
    2
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    9
    4
    9
    2
    2
    GY
    27.10.26
    Premium Liiga
    Levadia Tallinn
    Levadia Tallinn
    Tammeka
    Tammeka
    -
    -
    6
    6
    7
    7
    2
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    6
    7
    7
    2
    1
    V
    23.10.26
    Premium Liiga
    Tammeka
    Tammeka
    1
    Narva JK Trans
    Narva JK Trans
    -
    -
    4
    3
    9
    16
    3
    4
    5
    1
    1
    1
    4
    0
    -
    -
    4
    3
    9
    16
    3
    4
    GY
    18.10.26
    Premium Liiga
    Flora Tallinn
    Flora Tallinn
    Tammeka
    Tammeka
    -
    -
    2
    5
    16
    9
    3
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    5
    16
    9
    3
    2
    V
    14.10.26
    Premium Liiga
    Flora Paide
    Flora Paide
    Tammeka
    Tammeka
    1
    -
    -
    4
    3
    11
    9
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    3
    11
    9
    3
    2
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 27;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 4; vendégeknél (idegenben) - 6; döntetlenek száma - 3;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.3;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.52 gólt szerez, míg a vendégek 0.78 gólt.

    Első félidő statisztika: Parnu JK Vaprus (otthon) vs Tammeka (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 12;
    • győzelmek: 4 (33.33%) vs 5 (41.67%);
    • vereségek: 5 (41.67%) vs 4 (33.33%);
    • döntetlenek: 3 (25%) vs 3 (25%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.58 vs 1.67;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.92 vs 0.83.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 6 vs 5;
    • vereségek: 2 vs 4;
    • döntetlenek: 2 vs 1;
    • átlagos első félidei gólok száma: 2.3 (szerzett - 1.8, kapott - 0.5) vs 3 (szerzett - 1.8, kapott - 1.2).
    Trendek
    • A Parnu JK Vaprus gólt szerzett az első félidőben a 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    • A Parnu JK Vaprus gólt szerzett az első félidőben a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Premium Liiga).
    • A Parnu JK Vaprus gólt szerzett az első félidőben a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    • A Tammeka gólt kapott az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premium Liiga).
    👉Tippek: 1. félidőben, Parnu JK Vaprus szerez gólt (szorzói: 1.64)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 27;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 14, döntetlenek - 6.

    Statisztika: Parnu JK Vaprus vs Tammeka

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 23 vs 23;
    • győzelmek: 8 vs 6;
    • győzelmi százalék: 35% vs 26%;
    • vereségek: 9 vs 16;
    • döntetlenek: 6 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 5;
    • vereségek: 2 vs 5;
    • döntetlenek: 3 vs 0.
    Trendek
    • A Tammeka +1.5 hendikep nyer a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén szemben a Parnu JK Vaprus.
    👉Tippek: Tammeka Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.32)

    Tipp a gólszámra

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.22, a vendégek - 1.74;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.96;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 16; a hazai csapat pályáján - 8.

    Statisztikák: Parnu JK Vaprus vs Tammeka

    • átlagos összesített a tornán: 2.83 vs 3.48;
    • átlagos gólok száma: 1.43 vs 1.26;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.83 vs 0.83;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.61 vs 0.43;
    • Parnu JK Vaprus: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.17;
    • Tammeka: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.25;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.8 (otthon - 3.33) vs 2.6 (idegenben - 3.2).
    Trendek
    • A Tammeka kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Parnu JK Vaprus (Premium Liiga).
    👉Tippek: Tammeka Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.45)

    Tipp arra, hogy mindkét csapat szerez gólt

    H2H:

    • összecsapások száma - 27;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 16 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 8 alkalommal.

    Statisztika: Parnu JK Vaprus vs Tammeka

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 23 vs 23;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 13 vs 14;
    • Parnu JK Vaprus MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 9 (75%);
    • Tammeka MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Parnu JK Vaprus) - 4 (67%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Tammeka) - 4 (80%).
    Trendek
    • A Tammeka gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (szorzói: 1.5)

    Total gólt Alatt (3,5)
    Tényező-169
    Közzétett: 2025.08.13., 17:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Parnu JK Vaprus - Tammeka

    A Parnu JK Vaprus nem vesztett:
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaa 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Tammeka (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Tammeka (Premium Liiga).
    Parnu JK Vaprus nem fog veszíteni
    -357
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaaz utolsó 13 Parnu JK Vaprus otthon mérkőzésén szemben a Tammeka minden alkalommal.
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaaz utolsó 12 Parnu JK Vaprus otthon mérkőzésén szemben a Tammeka minden alkalommal (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaa 7 legutóbbi 8 Parnu JK Vaprus mérkőzések szemben a Tammeka (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusa 18 legutóbbi 19 Parnu JK Vaprus mérkőzések (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusa 12 legutóbbi 13 Parnu JK Vaprus otthon mérkőzések.
    parnu-jk-vaprusa 11 legutóbbi 12 Parnu JK Vaprus mérkőzések.
    Total gólt Alatt (4,5)
    -455
    A Parnu JK Vaprus gólt szerzett:
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaminden utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Tammeka (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaminden utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Tammeka.
    parnu-jk-vaprusa 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    parnu-jk-vaprusa 11 utolsó 12 mérkőzésén (Premium Liiga).
    A Tammeka gólt kapott:
    jalgpallikool-tammekaa 18 utolsó 19 idegenben mérkőzésén.
    jalgpallikool-tammekaa 16 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (Premium Liiga).
    jalgpallikool-tammekaa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Premium Liiga).
    Parnu JK Vaprus szerez gólt
    -769
    A Parnu JK Vaprus kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaminden utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a Tammeka.
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaminden utolsó 12 otthon mérkőzésén szemben a Tammeka (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaa 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Tammeka.
    parnu-jk-vaprusjalgpallikool-tammekaa 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Tammeka (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusa 18 utolsó 19 mérkőzésén (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusminden utolsó 14 otthon mérkőzésén (Premium Liiga).
    parnu-jk-vaprusa 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén.
    parnu-jk-vaprusa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Parnu JK Vaprus Total gólt Alatt (2,5)
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Parnu JK Vaprus - Tammeka Helyezés a táblázatban

    Premium Liiga 2025
    MGYDVGPForma
    5.
    Narva JK Trans
    Narva JK Trans
    361561553-5251
    6.
    Parnu JK Vaprus
    Parnu JK Vaprus
    361471554-5149
    7.
    Harju JK Laagri
    Harju JK Laagri
    361062049-7036
    8.
    Tartu JK Tammeka
    Tartu JK Tammeka
    36932447-8330
    9.
    Kuressaare
    Kuressaare
    36842432-6728

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    1 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    6 - Vereségek
    Győzelmek - 5
    Döntetlen - 0
    Vereségek - 5
    10 mérkőzés
    Szerzett - 12
    Kapott - 23
    -11
    +2
    21 - Szerzett
    19 - Kapott
    1
    Győzelmek
    5
    3
    Döntetlen
    0
    6
    Vereségek
    5
    Gólkülönbség
    12
    Szerzett
    21
    23
    Kapott
    19
    3.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    4
    1.2
    Átlagosan szerzett gólok
    2.1
    2.3
    Átlagosan kapott gólok
    1.9
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    75'
    Pontozott minden, min.
    43'
    Minden statisztika