Össz. p.:
4:3
Salford City
2
:
2
A hosszabbításban
Grimsby Town
1. találkozó
Grimsby Town
1:2
Salford City

Salford vs Grimsby Tipp 15 május 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Salford City és a Grimsby Town csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 18:15 15 május időpontban lesz. A torna mérkőzése a Moor Lane stadionban kerül megrendezésre a Salford városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 10 május 2026 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Grimsby Town volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 54% vs 46%-kal;
    • szögletek: 4 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 7 vs 14-val;
    • sárga lapok: 1 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3-val.

    📊 Salford City és Grimsby Town csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 13;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 5, a vendégcsapaté - 6, döntetlenek száma - 2;
    • gólok száma - 16 a 17 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.77, a 2. félidőé - 0.77;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.54.

    Egymás elleni statisztikák Salford - Grimsby

    36%
    5 Győzelem
    21%
    3 Döntetlen
    43%
    6 Győzelem
    Összes mérkőzés
    14
    Átlag gól/mérkőzés
    2.64
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1.29
    Átlag összesen
    1.36
    2.21
    Sárga lapok
    1.5
    Legutóbbi mérkőzések
    15.05.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    0.91
    0.82
    8
    3
    17
    17
    0
    2
    2
    2
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0.91
    0.82
    8
    3
    17
    17
    0
    2
    10.05.26
    EFL League Two
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Salford City
    Salford City
    0.73
    0.54
    4
    4
    7
    14
    1
    3
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    0.73
    0.54
    4
    4
    7
    14
    1
    3
    03.03.26
    EFL League Two
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Salford City
    Salford City
    1.59
    0.77
    4
    4
    12
    12
    2
    4
    3
    1
    3
    0
    0
    1
    1.59
    0.77
    4
    4
    12
    12
    2
    4
    04.10.25
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    1.42
    0.75
    4
    5
    18
    18
    3
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    1.42
    0.75
    4
    5
    18
    18
    3
    3
    15.03.25
    EFL League Two
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Salford City
    Salford City
    1
    0.55
    2
    9
    13
    13
    0
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1
    0.55
    2
    9
    13
    13
    0
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Salford City Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. május 10.-án játszotta a EFL League Two sorozatban (hazai csapat - Grimsby Town, vendégek - Salford City). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Salford City vs Grimsby Town):

    • labdabirtoklás: 46% vs 54%;
    • szögletek: 4 vs 4;
    • szabálytalanságok: 14 vs 7;
    • sárga lapok: 3 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4.
    🏆A EFL League Two szezon során a Salford City csapat összesen 46 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 25 győzelem,
    • 15 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a EFL League Two bajnokság középmezőnyében található Salford City csapat, 55% győzelmi aránnyal és 32% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Salford City csapat összesen 61 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Salford City csapat összesen 52 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Salford City

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Newport County
    Newport County
    2.19
    0.27
    10
    0
    9
    14
    1
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.19
    0.27
    10
    0
    9
    14
    1
    3
    N
    29.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Salford City
    Salford City
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    L
    22.08.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Chesterfield
    Chesterfield
    0.56
    1.88
    5
    1
    12
    17
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.56
    1.88
    5
    1
    12
    17
    2
    3
    L
    15.08.26
    EFL League Two
    Barnet LK
    Barnet LK
    Salford City
    Salford City
    1.71
    1.32
    6
    5
    20
    12
    2
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1.71
    1.32
    6
    5
    20
    12
    2
    3
    L
    08.08.26
    EFL Cup
    Salford City
    Salford City
    1
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    1
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    4
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Grimsby Town Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. május 10. volt a EFL League Two tornán (hazai csapat - Grimsby Town, vendégek - Salford City). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Grimsby Town vs Salford City):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 4 vs 4;
    • szabálytalanságok: 7 vs 14;
    • sárga lapok: 1 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.
    🏆A EFL League Two szezon során a Grimsby Town csapat összesen 46 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 22 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 12 döntetlen.

    📈Jelenleg a EFL League Two bajnokság középmezőnyében található Grimsby Town csapat, 47% győzelmi aránnyal és 28% vereségi aránnyal.

    ⚽A Grimsby Town csapat összesen 74 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Grimsby Town csapat összesen 52 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Grimsby Town

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    EFL League Two
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    1.83
    2.31
    2
    8
    9
    10
    4
    1
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    1.83
    2.31
    2
    8
    9
    10
    4
    1
    S
    29.08.26
    EFL League Two
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    2.4
    1.18
    7
    5
    15
    11
    2
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.4
    1.18
    7
    5
    15
    11
    2
    4
    S
    22.08.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    2.03
    1.09
    8
    7
    12
    15
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2.03
    1.09
    8
    7
    12
    15
    1
    1
    S
    15.08.26
    EFL League Two
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Exeter City
    Exeter City
    1.47
    1.36
    6
    3
    15
    8
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.47
    1.36
    6
    3
    15
    8
    1
    1
    N
    08.08.26
    EFL Cup
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Blackpool
    Blackpool
    0.71
    1.54
    13
    4
    7
    11
    0
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    0.71
    1.54
    13
    4
    7
    11
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 13;
    • hazai győzelmek - 5, vendég győzelmek - 6, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Salford City vs Grimsby Town

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 46 vs 46;
    • győzelmek: 26 vs 22;
    • győzelmi százalék: 55% vs 47%;
    • vereségek: 15 vs 13;
    • döntetlenek: 6 vs 12.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 6 vs 6;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Grimsby Town +1.5 hendikep nyer minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén szemben a Salford City (EFL League Two).
    • A Grimsby Town +1.5 hendikep nyer a 14 utolsó 15 mérkőzésén (EFL League Two).
    • A Grimsby Town +1.5 hendikep nyer a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Tippek: Grimsby Town Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.21)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.23, a vendégek - 1.31;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.54;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 6; a hazai csapat pályáján - 3.

    Statisztikák: Salford City vs Grimsby Town

    • átlagos összesített a tornán: 2.45 vs 2.7;
    • átlagos gólok száma: 1.34 vs 1.6;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.62 vs 0.85;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.72 vs 0.74;
    • Salford City: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.48;
    • Grimsby Town: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.43;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 1.6) vs 2.4 (idegenben - 2).
    Trendek
    • A Salford City kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Grimsby Town (EFL League Two).
    👉Tippek: Salford City Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.62)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Salford City legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Grimsby Town (EFL League Two).
    👉Tippek: Szöglet - Salford City Total Felett (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 13;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 6 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 3 alkalommal.

    Statisztika: Salford City vs Grimsby Town

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 46 vs 46;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 23 vs 24;
    • Salford City MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 11 (48%);
    • Grimsby Town MG mérkőzéseinek száma idegenben - 12 (52%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Salford City) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Grimsby Town) - 4 (80%).
    Trendek
    • A Grimsby Town gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.8)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (68/554, 12.3%);
    • Salford City hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:0 (5/23, 21.7%);
    • Grimsby Town idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:1 (4/23, 17.4%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 12.96% (szorzói 6)
    1:0 - 10.25% (szorzói 8.5)
    2:1 - 8.7% (szorzói 9.5)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Salford City kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Grimsby Town (EFL League Two).

    Salford City Total gólt Alatt (1,5)
    Közzétett: 2026.05.13., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Salford City - Grimsby Town

    A Salford City nyert:
    salford-citya 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (EFL League Two).
    Salford City Győzelem
    Everygame
    +115
    A Salford City nem nyert:
    salford-citygrimsby-townminden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Grimsby Town (EFL League Two).
    Grimsby Town nem fog veszíteni
    Everygame
    -161
    A Salford City nem vesztett:
    salford-citya 7 utolsó 8 mérkőzésén (EFL League Two).
    Salford City nem fog veszíteni
    Everygame
    -294
    A Salford City gólt kapott:
    salford-citygrimsby-towna 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Grimsby Town (EFL League Two).
    A Grimsby Town gólt szerzett:
    grimsby-towna 17 utolsó 18 mérkőzésén (EFL League Two).
    grimsby-townminden utolsó 11 mérkőzésén.
    grimsby-towna 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (EFL League Two).
    Grimsby Town szerez gólt
    -250
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Salford City - Grimsby Town Helyezés a táblázatban

    League Two 25/26
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Cambridge United
    Cambridge United
    462216866-3382
    4.
    Salford City
    Salford City
    462561561-5181
    5.
    Notts County
    Notts County
    462481474-5280
    6.
    Chesterfield
    Chesterfield
    462116971-5679
    7.
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    4622121274-5078
    8.
    Barnet LK
    Barnet LK
    4621131270-5376

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 13
    -3
    +6
    18 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    4
    2
    Döntetlen
    4
    5
    Veszítenek
    2
    GK
    10
    Eltömődött
    18
    13
    Hiányzik
    12
    2.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    1
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.2
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    93'
    Pontozott minden, min.
    52'
    Minden statisztika