Saint Louis vs Sporting Tipp 15 május 2025

    🔊A közelgő mérkőzés a St. Louis City és a Sporting Kansas City között izgalmasnak ígérkezik. Mindkét csapat igyekszik javítani helyezésén a tabellán, jelenleg a 13. és 12. helyen állva. A hazaiak ingadozó formát mutatnak, de megvan bennük a potenciál a veszélyes támadásokra. Eközben a vendégek idegenben küzdenek, de képesek nehézségeket okozni ellenfeleiknek támadójátékuk révén. A csapatok győzelemre törekednek, hogy elkerüljenek az alsóházból.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 06 április 2025-én zajlott, és 2:0-s eredménnyel zárult. Az alábbiakban bemutatjuk annak az összecsapásnak az összehasonlító statisztikáit (a hazaiak a Sporting Kansas City voltak):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 11 vs 14;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kapura lövések: 7 vs 4.

    📊 Statisztikai előzetes a St. Louis City és a Sporting Kansas City hivatalos találkozóiról:

    • 9 mérkőzést játszottak;
    • a hazai csapat győzelmei - 3, a vendégek győzelmei - 4, döntetlenek - 2;
    • gólok száma - 18 a 16 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1,67, a második félidőé - 2,11;
    • az átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 3,78.

    Egymás elleni statisztikák Saint Louis - Sporting

    33%
    4 Győzelem
    33%
    4 Döntetlen
    33%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    12
    Átlag gól/mérkőzés
    3.75
    Mindkét csapat szerzett gólt
    83%
    2
    Átlag összesen
    1.75
    4.67
    Sarok
    6.08
    2.42
    Sárga lapok
    2.08
    14.17
    Szabálytalanságok
    12.42
    Legutóbbi mérkőzések
    20.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    17.07.26
    mls
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    3.52
    1.18
    5
    6
    15
    11
    2
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    3.52
    1.18
    5
    6
    15
    11
    2
    1
    15.05.25
    MLS
    Saint Louis City
    Saint Louis City
    Sporting Kansas City
    Sporting Kansas City
    1.03
    1.47
    5
    5
    17
    12
    1
    3
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    1.03
    1.47
    5
    5
    17
    12
    1
    3
    06.04.25
    MLS
    Sporting Kansas City
    Sporting Kansas City
    Saint Louis City
    Saint Louis City
    1.14
    0.83
    3
    4
    11
    14
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.14
    0.83
    3
    4
    11
    14
    1
    2
    29.09.24
    MLS
    Saint Louis City
    Saint Louis City
    Sporting Kansas City
    Sporting Kansas City
    -
    -
    5
    8
    12
    17
    3
    3
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    5
    8
    12
    17
    3
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Saint Louis City Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta az MLS keretében (hazai pályán a St. Louis City, vendégként a San Diego Zest). A találkozó 1:2-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (St. Louis City vs San Diego Zest):

    • labdabirtoklás: 40% vs 60%;
    • szögletek: 6 vs 1;
    • szabálytalanságok: 8 vs 9;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.

    A St. Louis City nehéz időszakon megy keresztül, jelenleg a 13. helyen áll a tabellán. A csapat küzd a gólszerzéssel, hiszen az átlagos gólmennyiség mindössze 0,75 meccsenként. Ennek ellenére veszélyesek lehetnek kontratámadások során. A "Szentek" az elmúlt nyolc mérkőzésükön nem nyertek, és ritkán szereznek egynél több gólt hazai pályán, ami további kihívásokat jelent a közelgő találkozó előtt.

    A mérkőzés eredményei: Saint Louis City

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    mls
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    Dallas
    Dallas
    1.4
    0.87
    6
    3
    8
    15
    1
    2
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1.4
    0.87
    6
    3
    8
    15
    1
    2
    S
    23.08.26
    mls
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    1.38
    1.38
    1
    5
    18
    10
    4
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.38
    1.38
    1
    5
    18
    10
    4
    3
    N
    20.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    S
    16.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    N
    02.08.26
    mls
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    Real Salt-Lake
    Real Salt-Lake
    1.57
    0.96
    9
    4
    12
    10
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.57
    0.96
    9
    4
    12
    10
    3
    3
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sporting Kansas City Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották az MLS keretében (hazaiak - Portland Timbers, vendégek - Sporting Kansas City). A találkozó 1:0-s eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Sporting Kansas City vs Portland Timbers):

    • labdabirtoklás aránya: 51% vs 49%;
    • szögletek: 0 vs 8;
    • szabálytalanságok: 12 vs 6;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2.

    A Sporting Kansas City egy hellyel előrébb áll a tabellán, azonban a formájuk szintén messze van az ideálistól - különösen idegenben. Az utóbbi 15 vendégszereplésükből mindössze egyszer sikerült elkerülniük a vereséget. Támadásuk nem teljesít rosszul, átlagosan 1,42 gólt szereznek meccsenként, de a védelem sebezhető marad az ellenfelek nyomása alatt.

    A mérkőzés eredményei: Sporting Kansas City

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Vancouver Whitecaps
    Vancouver Whitecaps
    0.59
    3.2
    1
    4
    15
    20
    2
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.59
    3.2
    1
    4
    15
    20
    2
    2
    L
    23.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    1.57
    0.98
    2
    6
    8
    13
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    1.57
    0.98
    2
    6
    8
    13
    2
    1
    L
    20.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.1
    0.52
    9
    2
    12
    11
    2
    2
    S
    16.08.26
    mls
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    2
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.7
    0.37
    8
    2
    12
    12
    1
    3
    L
    02.08.26
    mls
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    1
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    0.25
    1.06
    2
    6
    10
    12
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.25
    1.06
    2
    6
    10
    12
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 9;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 2; vendégeknél (idegenben) - 1; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.67;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.89 gólt szerez, míg a vendégek 0.78 gólt.

    Első félidő statisztika: Saint Louis City (otthon) vs Sporting Kansas City (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 6 vs 6;
    • győzelmek száma: 1 (0.17%) vs 1 (0.17%);
    • vereségek száma: 1 (0.17%) vs 3 (0.5%);
    • döntetlenek száma: 4 (0.67%) vs 2 (0.33%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0.67 vs 1.67;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.33 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 1 vs 2;
    • vereségek száma: 2 vs 5;
    • döntetlenek száma: 7 vs 3;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.7 (szerzett - 0.3, kapott - 0.4) vs 1.8 (szerzett - 0.7, kapott - 1.1).
    Trendek
    • A Saint Louis City döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 7 mérkőzésén.
    • A Saint Louis City döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 6 mérkőzésén (MLS).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 2.33)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 4, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Saint Louis City vs Sporting Kansas City

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 12 vs 12;
    • győzelmek: 2 vs 3;
    • győzelmi százalék: 17% vs 25%;
    • vereségek: 6 vs 8;
    • döntetlenek: 4 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 3;
    • vereségek: 6 vs 6;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Sporting Kansas City +1.5 hendikep nyer minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (MLS).
    • A Sporting Kansas City +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (MLS).
    • A Sporting Kansas City +1.5 hendikep nyer minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Sporting Kansas City Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.24)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2, a vendégek - 1.78;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.78;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 7; a hazai csapat pályáján - 3.

    Statisztikák: Saint Louis City vs Sporting Kansas City

    • átlagos összesített a tornán: 1.92 vs 3.25;
    • átlagos gólok száma: 0.75 vs 1.42;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.33 vs 0.67;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.42 vs 0.75;
    • Saint Louis City: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.5;
    • Sporting Kansas City: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.8 (otthon - 0.83) vs 1.6 (idegenben - 1.6).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 8 Saint Louis City otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 7 Saint Louis City otthon mérkőzésén minden alkalommal (MLS).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Sporting Kansas City idegenben mérkőzések (MLS).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5)(szorzói: 1.43)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 10.78 (a hazai csapatnál - 4.89 és a vendégcsapatnál - 5.89);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 11.75 (a hazai csapatnál - 4.75 és a vendégcsapatnál - 7).

    Saint Louis City: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.17; otthon - 5.17;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.2; otthon - 5.17.

    Sporting Kansas City: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.75, idegenben - 2.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.8; idegenben - 2.6.
    Trendek
    • Volt Alatt 9.5 szöglet az utolsó 7 Sporting Kansas City idegenben mérkőzésén minden alkalommal (MLS).
    • Volt Alatt 9.5 szöglet az utolsó 5 Sporting Kansas City idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5)(szorzói: 1.95)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 5.12 (hazai csapatnál 2.56 és vendég csapatnál 2.56);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4.25 (hazai csapatnál 2.75 és vendég csapatnál 1.5).

    Saint Louis City: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.42; otthon - 1.83;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.2; otthon - 1.83.

    Sporting Kansas City: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.08, idegenben - 2.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.7; idegenben - 2.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 7 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 3 alkalommal.

    Statisztika: Saint Louis City vs Sporting Kansas City

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 12 vs 12;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 7;
    • Saint Louis City MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (33%);
    • Sporting Kansas City MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Saint Louis City) - 2 (33%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Sporting Kansas City) - 4 (80%).
    Trendek
    • A Saint Louis City gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Sporting Kansas City (MLS).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.55)

    A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve mindkét csapat jelenlegi formáját és a korábbi összecsapások statisztikáit, egy feszült mérkőzést jósolunk, ahol mindkét együttes betalálhat - mindkét klub hajlamos gólt kapni, különösen egymás támadó stílusával szemben. Az a tendencia, hogy mindkét csapat gólt szerez, itt is érvényes: ezt alátámasztja a korábbi meccsek története (az elmúlt 8 találkozóból 7 esetben), valamint a fogadóirodák oddsai erre a fogadásra. Várhatóan mindkét oldalon aktív játékot láthatunk majd.
    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    MyBookie
    Tegyen fogadást-179
    Közzétett: 2025.05.13., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Saint Louis City - Sporting Kansas City

    A Saint Louis City döntetlent játszik az első félidőben:
    saint-louis-city-sc-1minden utolsó 7 mérkőzésén.
    saint-louis-city-sc-1minden utolsó 6 mérkőzésén (Major League Soccer).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +140
    A Sporting Kansas City vesztett:
    sporting-kansas-citya 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    sporting-kansas-citya 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Major League Soccer).
    Saint Louis City Győzelem
    MyBookie
    +100
    A Saint Louis City nem nyert:
    saint-louis-city-sc-1minden utolsó 8 mérkőzésén (Major League Soccer).
    Sporting Kansas City nem fog veszíteni
    MyBookie
    -154
    A Sporting Kansas City nem nyert:
    sporting-kansas-citya 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén.
    sporting-kansas-citya 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Major League Soccer).
    Saint Louis City nem fog veszíteni
    MyBookie
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Saint Louis City - Sporting Kansas City Helyezés a táblázatban

    League Group B
    JNSLLKPFORMA
    11.
    Colorado Rapids
    Colorado Rapids
    341181544-5641
    12.
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    349101543-5637
    13.
    Saint Louis City SC
    Saint Louis City SC
    34881844-5832
    14.
    Los Angeles Galaxy
    Los Angeles Galaxy
    34791846-6630
    15.
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    34772046-7028

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    7 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    0 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 7
    10 gyufa
    Eltömődött - 22
    Hiányzik - 12
    +10
    -12
    9 - Eltömődött
    21 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    2
    3
    Döntetlen
    1
    0
    Veszítenek
    7
    GK
    22
    Eltömődött
    9
    12
    Hiányzik
    21
    3.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    2.2
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    1.2
    Átlagosan passzoló
    2.1
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    42'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika