Kerala Blasters vs Northeast Un. Tipp 15 április 2026

    🔔Hogyan birkóznak meg a fiatal játékosok ennek a mérkőzésnek a nyomásával? Lehetséges, hogy rotációk lesznek a csapatokban a vezetőedzőktől, így a Kerala Blasters és a Northeast United csapatok közötti játék eltérhet a megszokottól. A találkozó a Kochi városában a Jawaharlal Nehru Stadium stadionban lesz megrendezve a Super League torna keretében. A mérkőzés időpontja: 14:00 15 április.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 18 január 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Kerala Blasters volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 46% vs 54%-kal;
    • szögletek: 2 vs 10-val;
    • szabálytalanságok: 4 vs 9-val;
    • sárga lapok: 0 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 3-val.

    📊 Kerala Blasters és Northeast United csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 23;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 6, döntetlenek száma - 9;
    • gólok száma - 24 a 20 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.61, a 2. félidőé - 1.3;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.91.

    Egymás elleni statisztikák Kerala Blasters - Northeast Un.

    33%
    8 Győzelem
    42%
    10 Döntetlen
    25%
    6 Győzelem
    Összes mérkőzés
    24
    Átlag gól/mérkőzés
    1.92
    Mindkét csapat szerzett gólt
    42%
    1.04
    Átlagos gólszám
    0.88
    1.58
    Sárga lapok
    2
    Legutóbbi mérkőzések
    15.04.26
    Super League
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    Northeast United
    Northeast United
    0.8
    1.54
    2
    11
    9
    12
    1
    5
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.8
    1.54
    2
    11
    9
    12
    1
    5
    18.01.25
    Super League
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    Northeast United
    Northeast United
    0.32
    0.93
    2
    10
    4
    9
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.32
    0.93
    2
    10
    4
    9
    0
    3
    29.09.24
    Super League
    Northeast United
    Northeast United
    1
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    -
    -
    7
    7
    7
    11
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    7
    7
    11
    0
    2
    06.04.24
    Super League
    Northeast United
    Northeast United
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    -
    -
    4
    6
    9
    6
    2
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    6
    9
    6
    2
    1
    20.01.24
    Indian Super Cup
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    Northeast United
    Northeast United
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    4
    3
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    4
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kerala Blasters Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. április 11.-án játszotta a Super League sorozatban (hazai csapat - Bengaluru, vendégek - Kerala Blasters). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Kerala Blasters vs Bengaluru):

    • labdabirtoklás: 53% vs 47%;
    • szögletek: 7 vs 6;
    • szabálytalanságok: 9 vs 2;
    • sárga lapok: 3 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.
    🏆A Super League szezon során a Kerala Blasters csapat összesen 8 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 6 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Super League bajnokság középmezőnyében található Kerala Blasters csapat, 13% győzelmi aránnyal és 75% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Kerala Blasters csapat összesen 5 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Kerala Blasters csapat összesen 13 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Kerala Blasters

    Legutóbbi mérkőzések
    11.10.26
    Super League
    Inter Kashi FC
    Inter Kashi FC
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    0.5
    1.42
    5
    2
    14
    10
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.5
    1.42
    5
    2
    14
    10
    0
    0
    GY
    18.05.26
    Super League
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    Goa
    Goa
    1.11
    1.19
    6
    4
    10
    5
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.11
    1.19
    6
    4
    10
    5
    1
    1
    GY
    10.05.26
    Super League
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    Mohammedan
    Mohammedan
    1
    1.73
    0.29
    3
    3
    7
    9
    1
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.73
    0.29
    3
    3
    7
    9
    1
    0
    GY
    23.04.26
    Super League
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    Odysha
    Odysha
    1.62
    0.72
    4
    7
    7
    7
    3
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.62
    0.72
    4
    7
    7
    7
    3
    3
    GY
    18.04.26
    Super League
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    Jamshedpur
    Jamshedpur
    1
    0.52
    1.64
    2
    9
    8
    12
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0.52
    1.64
    2
    9
    8
    12
    0
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Northeast United Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. április 10. volt a Super League tornán (hazai csapat - Northeast United, vendégek - Hyderabad). A mérkőzés végeredménye 0:3 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Northeast United vs Hyderabad):

    • labdabirtoklás: 59% vs 41%;
    • szögletek: 4 vs 1;
    • szabálytalanságok: 15 vs 10;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 6.
    🏆A Super League szezon során a Northeast United csapat összesen 7 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Super League bajnokság középmezőnyében található Northeast United csapat, 14% győzelmi aránnyal és 43% vereségi aránnyal.

    ⚽A Northeast United csapat összesen 6 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Northeast United csapat összesen 14 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Northeast United

    Legutóbbi mérkőzések
    12.10.26
    Super League
    Northeast United
    Northeast United
    ATK Mohun Bagan
    ATK Mohun Bagan
    0.71
    1.63
    4
    8
    6
    13
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.71
    1.63
    4
    8
    6
    13
    4
    0
    GY
    29.09.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    ATK Mohun Bagan
    ATK Mohun Bagan
    Northeast United
    Northeast United
    -
    -
    11
    3
    -
    -
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    11
    3
    -
    -
    1
    0
    D
    26.09.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Sreenidi Deccan
    Sreenidi Deccan
    Northeast United
    Northeast United
    -
    -
    8
    1
    -
    -
    2
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    8
    1
    -
    -
    2
    1
    GY
    01.08.26
    Durand Cup
    Northeast United
    Northeast United
    Bodoland FC
    Bodoland FC
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    1
    0
    6
    0
    1
    0
    5
    0
    -
    -
    5
    1
    -
    -
    1
    0
    GY
    19.05.26
    Super League
    Northeast United
    Northeast United
    Mohammedan
    Mohammedan
    1.7
    0.58
    10
    3
    9
    8
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.7
    0.58
    10
    3
    9
    8
    0
    1
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 23;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 4; vendégeknél (idegenben) - 1; döntetlenek száma - 6;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.61;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.39 gólt szerez, míg a vendégek 0.22 gólt.

    Első félidő statisztika: Kerala Blasters (otthon) vs Northeast United (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 3;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 3 (75%) vs 1 (33.33%);
    • döntetlenek: 1 (25%) vs 2 (66.67%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.25 vs 0.33;
    • átlagos kapott gólok száma: 1.25 vs 0.33.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 1 vs 2;
    • vereségek: 7 vs 2;
    • döntetlenek: 2 vs 6;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.2 (szerzett - 0.3, kapott - 0.9) vs 1 (szerzett - 0.5, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Kerala Blasters elveszítette az első félidőt minden utolsó 6 mérkőzésén (Super League).
    👉Tippek: 1. Félidőben Northeast United Győzelem (szorzói: 3.85)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 23;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 6, döntetlenek - 9.

    Statisztika: Kerala Blasters vs Northeast United

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 8 vs 7;
    • győzelmek: 1 vs 1;
    • győzelmi százalék: 13% vs 14%;
    • vereségek: 6 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 7 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 5.
    Trendek
    • A Northeast United döntetlent játszott minden utolsó 3 idegenben mérkőzésén (Super League).
    👉Tippek: Nyakkendő (szorzói: 3.25)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1.04, a vendégek - 0.87;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 1.91;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 9; a hazai csapat pályáján - 5.
    Trendek
    • A Northeast United gólt kapott minden utolsó 11 mérkőzésén.
    • A Northeast United gólt kapott minden utolsó 8 mérkőzésén (Super League).
    👉Tippek: Kerala Blasters szerez gólt (szorzói: 1.2)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Kerala Blasters legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén.
    • A Kerala Blasters legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (Super League).
    • A Kerala Blasters legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Super League).
    👉Tippek: Szöglet - Kerala Blasters Total Felett (3,5) (szorzói: 1.2)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 23;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 9 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: Kerala Blasters vs Northeast United

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 8 vs 7;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 5;
    • Kerala Blasters MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (50%);
    • Northeast United MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (100%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Kerala Blasters) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Northeast United) - 5 (83%).
    Trendek
    • A Northeast United gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (szorzói: 1.62)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (11/52, 21.2%);
    • Kerala Blasters hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:1 (2/4, 50%);
    • Northeast United idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 (3/3, 100%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    Trendek
    • A Northeast United 1:1-es döntetlenül játszik minden utolsó 3 idegenben mérkőzésén (Super League).

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Kerala Blasters kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    • A Kerala Blasters kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 8 otthon mérkőzésén (Super League).

    Kerala Blasters Total gólt Alatt (1,5)
    Tényező-159
    Közzétett: 2026.04.14., 10:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Kerala Blasters - Northeast United

    A Kerala Blasters elveszítette az első félidőt:
    kerala-blasters-fcminden utolsó 6 mérkőzésén (Super League).
    1. Félidőben Northeast United Győzelem
    Bovada
    +285
    A Northeast United döntetlent játszott:
    northeast-united-fcminden utolsó 3 idegenben mérkőzésén (Super League).
    Nyakkendő
    Bovada
    +220
    A Kerala Blasters vesztett:
    kerala-blasters-fcminden utolsó 5 otthon mérkőzésén.
    kerala-blasters-fcminden utolsó 4 otthon mérkőzésén (Super League).
    Northeast United Győzelem
    Bovada
    +235
    A Kerala Blasters nem vesztett:
    kerala-blasters-fcnortheast-united-fcminden utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Northeast United (Super League).
    kerala-blasters-fcnortheast-united-fca 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Northeast United (Super League).
    A Northeast United nem nyert:
    northeast-united-fca 7 utolsó 8 mérkőzésén (Super League).
    Kerala Blasters nem fog veszíteni
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Kerala Blasters - Northeast United Helyezés a táblázatban

    Super League
    MGYDVGPForma
    4.
    Hyderabad FC
    Hyderabad FC
    00000-00
    5.
    Northeast United
    Northeast United
    00000-00
    6.
    East Bengal
    East Bengal
    00000-00
    8.
    Inter Kashi FC
    Inter Kashi FC
    00000-00
    9.
    Kerala Blasters
    Kerala Blasters
    00000-00
    10.
    Mumbai City
    Mumbai City
    00000-00

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    6 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 4
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 11
    +5
    +4
    18 - Eltömődött
    14 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    5
    2
    Döntetlen
    1
    2
    Veszítenek
    4
    Gólkülönbség
    16
    Eltömődött
    18
    11
    Hiányzik
    14
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    1.1
    Átlagosan passzoló
    1.4
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    56'
    Pontozott minden, min.
    50'
    Minden statisztika