Canterbury Bankstown vs Hakoah Sydney FC H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
5 mérkőzés
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
2 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
40%
20%
40%
Canterbury Bankstown
1. Félidőben
Hakoah Sydney FC
3 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
60%
40%
Canterbury Bankstown
2. Félidőben
Hakoah Sydney FC
1 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
20%
40%
40%
15.08.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
8
3
-
-
1
1
4
3
2
1
2
2
-
-
8
3
-
-
1
1
02.05.26
AUS Welsh League
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
-
-
4
3
-
-
2
3
2
5
0
2
2
3
-
-
4
3
-
-
2
3
15.04.26
FFA Cup
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
1
13
-
-
1
1
0
3
0
1
0
2
-
-
1
13
-
-
1
1
14.06.25
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
3
5
-
-
2
0
2
2
1
0
1
2
-
-
3
5
-
-
2
0
02.03.25
AUS Welsh League
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
Canterbury Bankstown FC
Canterbury Bankstown FC
-
-
4
5
-
-
1
0
3
2
2
1
1
1
-
-
4
5
-
-
1
0

Célok

Összes gól
26
StatisticsChartSlim-left
13
StatisticsChartSlim-left
13
Meccs végeredmény
5
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
5.2
StatisticsChartSlim-left
2.6
StatisticsChartSlim-left
2.6
Átlagos idő egy gólra
17'
StatisticsChartSlim-left
34'
StatisticsChartSlim-left
34'
Canterbury Bankstown
4
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
HT
3
46-60'
1
61-75'
3
76-90'
3
46-60'
4
61-75'
2
76-90'
Hakoah Sydney FC

Statisztikák a mérkőzésről

Faulok
Összesen: -
-
-
-
Sarok
Összesen: 49
9.8
StatisticsChartSlim-left
20
StatisticsChartSlim-left
29
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 7
1.4
StatisticsChartSlim-left
4
StatisticsChartSlim-left
3
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Canterbury BankstownAusztrália
Hakoah Sydney FCAusztrália
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Canterbury Bankstown - Hakoah Sydney FC Utolsó mérkőzések

Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Meccsek
29.08.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Macarthur Rams
Macarthur Rams
-
-
2
6
-
-
1
1
3
2
2
2
1
0
-
-
2
6
-
-
1
1
N
22.08.26
AUS Welsh League
Northbridge Bulls
Northbridge Bulls
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
1
-
-
5
9
-
-
1
0
0
3
0
0
0
3
-
-
5
9
-
-
1
0
N
15.08.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
8
3
-
-
1
1
4
3
2
1
2
2
-
-
8
3
-
-
1
1
N
08.08.26
AUS Welsh League
Hills United FC
Hills United FC
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
-
-
11
2
-
-
1
1
4
0
3
0
1
0
-
-
11
2
-
-
1
1
L
01.08.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Dulwich Hill SC
Dulwich Hill SC
-
-
6
2
-
-
3
0
3
3
1
0
2
3
-
-
6
2
-
-
3
0
S
25.07.26
AUS Welsh League
Bankstown City Lions
Bankstown City Lions
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
1
-
-
5
2
-
-
2
0
2
1
0
0
2
1
-
-
5
2
-
-
2
0
L
18.07.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Blacktown Spartans
Blacktown Spartans
-
-
4
6
-
-
2
1
1
2
1
1
0
1
-
-
4
6
-
-
2
1
L
11.07.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Prospect United Soccer Club
Prospect United Soccer Club
-
-
5
1
-
-
0
0
2
1
1
1
1
0
-
-
5
1
-
-
0
0
N
03.07.26
AUS Welsh League
Hearst Neville
Hearst Neville
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
1
-
-
6
5
-
-
0
1
1
2
0
1
1
1
-
-
6
5
-
-
0
1
N
27.06.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
C. Coast Mariners U21
C. Coast Mariners U21
-
-
6
2
-
-
1
1
6
0
2
0
4
0
-
-
6
2
-
-
1
1
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
Meccsek
29.08.26
AUS Welsh League
Inter Lions
Inter Lions
1
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
5
2
-
-
0
3
1
2
1
1
0
1
-
-
5
2
-
-
0
3
N
22.08.26
AUS Welsh League
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
Newcastle Jets U21
Newcastle Jets U21
-
-
8
2
-
-
2
1
3
3
1
1
2
2
-
-
8
2
-
-
2
1
S
15.08.26
AUS Welsh League
Canterbury Bankstown
Canterbury Bankstown
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
8
3
-
-
1
1
4
3
2
1
2
2
-
-
8
3
-
-
1
1
L
08.08.26
AUS Welsh League
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
Northbridge Bulls
Northbridge Bulls
-
-
7
4
-
-
1
2
3
2
0
1
3
1
-
-
7
4
-
-
1
2
N
01.08.26
AUS Welsh League
Druitt Town Rangers
Druitt Town Rangers
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
-
-
-
-
-
-
0
9
0
5
0
4
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
AUS Welsh League
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
Rydalmere Lions
Rydalmere Lions
-
-
1
5
-
-
2
2
1
0
0
0
1
0
-
-
1
5
-
-
2
2
N
18.07.26
AUS Welsh League
Hills United FC
Hills United FC
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
4
4
-
-
0
2
2
1
0
1
2
0
-
-
4
4
-
-
0
2
L
11.07.26
AUS Welsh League
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
Hearst Neville
Hearst Neville
-
-
5
10
-
-
2
1
1
1
1
1
0
0
-
-
5
10
-
-
2
1
S
03.07.26
AUS Welsh League
Prospect United Soccer Club
Prospect United Soccer Club
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
1
-
-
2
6
-
-
2
0
1
1
0
0
1
1
-
-
2
6
-
-
2
0
S
27.06.26
AUS Welsh League
Macarthur Rams
Macarthur Rams
Hakoah Sydney FC
Hakoah Sydney FC
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Canterbury BankstownCanterbury Bankstown· 10 gyufa
6 Győzelem
1 Döntetlen
3 Legyőzi
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
40%
40%
50%
20%
10%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Hakoah Sydney FCHakoah Sydney FC
4 Győzelem
4 Döntetlen
2 Veszítenek
40%
40%
20%
1 idő
2 idő
20%
40%
60%
50%
20%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
2
2
Száraz elváltozások
1
0
Akarva-akaratlan győzelmek
0
1
Szándékos vereségek
2
1

Gól statisztikák

25
Eltömődött
25
Eltömődött
10
Gólok az 1. Félidőben
11
15
Gólok a 2. Félidőben
14
9
Első pontszerzés
-
1
Nem szerzett pontot
0
Canterbury Bankstown
8%
2
8%
2
24%
6
12%
3
20%
5
28%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hakoah Sydney FC
8%
2
0%
0
12%
3
16%
4
8%
2
16%
4
18
Hiányzik
15
Hiányzik
8
Gólok az 1. Félidőben
7
10
Gólok a 2. Félidőben
8
1
Elhibázott első
-
2
Nem hagyta ki
2
Canterbury Bankstown
6%
1
11%
2
33%
6
33%
6
6%
1
44%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Hakoah Sydney FC
27%
4
7%
1
27%
4
27%
4
27%
4
27%
4
Átlagos gól/mérkőzés
4.3
4
Az első gól átlagos perce
1'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
7
Átlagos idő egy gólra
36'
36'

Összes gól a mérkőzésen

Canterbury BankstownCanterbury Bankstown
Átlag összesen
Hakoah Sydney FCHakoah Sydney FC
4.3
Teljes mérkőzés
4
1.8
1. Félidőben
1.8
2.5
2. Félidőben
2.2

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
2.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Canterbury Bankstown - Hakoah Sydney FC Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
9
StatisticsChartSlim-left
12
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Canterbury Bankstown
Pontos pontszám
Hakoah Sydney FC
1:2
2 egyszer
20%
2:1
2 egyszer
20%
0:3
1 egyszer
10%
3:2
1 egyszer
10%
3:3
1 egyszer
10%
1:1
3 egyszer
30%
0:9
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
2:1
1 egyszer
10%
Canterbury Bankstown
A fejek pontos száma
Hakoah Sydney FC
3
5 egyszer
50%
6
2 egyszer
20%
5
1 egyszer
10%
7
1 egyszer
10%
3 célok
6 célok
5 célok
7 célok
2 célok
3
2 egyszer
20%
6
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%
7
1 egyszer
10%
2
3 egyszer
30%