Backa vs Napredak Tipp 16 március 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a TSC Backa Topola és az Napredak Krusevac csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Szuperliga bajnokság része, 16 március 12:00 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a TSC Backa Topola csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 TSC Backa Topola és Napredak Krusevac csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 15;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma - 27 a 13 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.2, a 2. félidőé - 1.47;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.67.

    Egymás elleni statisztikák Backa - Napredak

    55%
    11 Győzelem
    30%
    6 Döntetlen
    15%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    20
    Átlag gól/mérkőzés
    2.95
    Mindkét csapat szerzett gólt
    65%
    2
    Átlag összesen
    0.95
    1.55
    Sárga lapok
    1.7
    Legutóbbi mérkőzések
    23.08.26
    Prva Liga
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    -
    -
    5
    5
    13
    19
    3
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    13
    19
    3
    4
    19.04.26
    Superliga
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    -
    -
    5
    2
    17
    11
    3
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    0
    -
    -
    5
    2
    17
    11
    3
    2
    03.04.26
    Superliga
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    -
    -
    7
    4
    13
    19
    1
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    7
    4
    13
    19
    1
    2
    02.11.25
    Superliga
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    1.21
    0.06
    10
    2
    14
    17
    1
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.21
    0.06
    10
    2
    14
    17
    1
    3
    16.03.25
    Superliga
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    1.03
    1.36
    4
    4
    13
    8
    2
    1
    4
    2
    2
    2
    2
    0
    1.03
    1.36
    4
    4
    13
    8
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    TSC Backa Topola Csapat áttekintése

    🏆A Szuperliga szezon során a TSC Backa Topola csapat összesen 27 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 13 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a Szuperliga bajnokság középmezőnyében található TSC Backa Topola csapat, 37% győzelmi aránnyal és 48% vereségi aránnyal.

    ⚽️A TSC Backa Topola csapat összesen 42 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a TSC Backa Topola csapat összesen 42 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: TSC Backa Topola

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Prva Liga
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    Semendia 1924
    Semendia 1924
    -
    -
    8
    2
    14
    19
    3
    6
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    2
    14
    19
    3
    6
    S
    23.08.26
    Prva Liga
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    -
    -
    5
    5
    13
    19
    3
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    13
    19
    3
    4
    N
    19.08.26
    Prva Liga
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    1
    Spartak Subotica
    Spartak Subotica
    -
    -
    10
    1
    19
    21
    3
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    10
    1
    19
    21
    3
    4
    S
    15.08.26
    Prva Liga
    Jedinstvo UB
    Jedinstvo UB
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    -
    -
    7
    6
    14
    18
    2
    4
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    -
    -
    7
    6
    14
    18
    2
    4
    N
    09.08.26
    Prva Liga
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    Javor Ivanjica
    Javor Ivanjica
    -
    -
    7
    4
    17
    17
    5
    5
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    4
    17
    17
    5
    5
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Napredak Krusevac Csapat áttekintése

    🏆A Szuperliga szezon során a Napredak Krusevac csapat összesen 27 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Szuperliga bajnokság középmezőnyében található Napredak Krusevac csapat, 30% győzelmi aránnyal és 44% vereségi aránnyal.

    ⚽A Napredak Krusevac csapat összesen 26 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Napredak Krusevac csapat összesen 36 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Napredak Krusevac

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Prva Liga
    Javor Ivanjica
    Javor Ivanjica
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    1
    -
    -
    2
    2
    10
    10
    2
    1
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    2
    2
    10
    10
    2
    1
    L
    23.08.26
    Prva Liga
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    -
    -
    5
    5
    13
    19
    3
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    5
    13
    19
    3
    4
    L
    19.08.26
    Prva Liga
    Teleoptik
    Teleoptik
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    -
    -
    5
    4
    13
    10
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    4
    13
    10
    2
    2
    S
    14.08.26
    Prva Liga
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    Metalac Gornji Milanovac
    Metalac Gornji Milanovac
    1
    -
    -
    7
    8
    10
    13
    4
    5
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    7
    8
    10
    13
    4
    5
    N
    08.08.26
    Prva Liga
    Bor 1919
    Bor 1919
    Napredak Krusevac
    Napredak Krusevac
    -
    -
    3
    6
    11
    19
    4
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    6
    11
    19
    4
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 15;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 5.

    Statisztika: TSC Backa Topola vs Napredak Krusevac

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 27 vs 27;
    • győzelmek: 10 vs 8;
    • győzelmi százalék: 37% vs 30%;
    • vereségek: 13 vs 12;
    • döntetlenek: 4 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 4;
    • vereségek: 6 vs 4;
    • döntetlenek: 0 vs 2.
    👉Tippek: TSC Backa Topola Győzelem (szorzói: 1.53)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.8, a vendégek - 0.87;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.67;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 8; a hazai csapat pályáján - 4.

    Statisztikák: TSC Backa Topola vs Napredak Krusevac

    • átlagos összesített a tornán: 3.11 vs 2.3;
    • átlagos gólok száma: 1.56 vs 0.96;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.56 vs 0.41;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1 vs 0.56;
    • TSC Backa Topola: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.46;
    • Napredak Krusevac: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.77;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 1.6) vs 1.2 (idegenben - 1.2).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.95)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A TSC Backa Topola legalább 5.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    👉Tippek: Szöglet - TSC Backa Topola Total Felett (5,5) (szorzói: 1.58)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 15;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 8 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: TSC Backa Topola vs Napredak Krusevac

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 27 vs 27;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 18 vs 14;
    • TSC Backa Topola MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 8 (62%);
    • Napredak Krusevac MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (31%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 10 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (TSC Backa Topola) - 5 (100%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Napredak Krusevac) - 1 (20%).
    Trendek
    • A TSC Backa Topola gólt szerzett és kapott minden utolsó 10 mérkőzésén.
    • A TSC Backa Topola gólt szerzett és kapott minden utolsó 7 mérkőzésén (Szuperliga).
    • A TSC Backa Topola gólt szerzett és kapott minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.8)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A TSC Backa Topola gólt szerzett és kapott minden utolsó 10 mérkőzésén.
    • A TSC Backa Topola gólt szerzett és kapott minden utolsó 7 mérkőzésén (Szuperliga).
    • A TSC Backa Topola gólt szerzett és kapott minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Szuperliga).

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.03.14., 12:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: TSC Backa Topola - Napredak Krusevac

    A TSC Backa Topola gólt szerzett:
    backa-topolaa 15 utolsó 16 mérkőzésén (Szuperliga).
    backa-topolaminden utolsó 14 mérkőzésén.
    backa-topolaminden utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    backa-topolaa 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    TSC Backa Topola szerez gólt
    -1111
    A TSC Backa Topola gólt kapott:
    backa-topolaminden utolsó 12 otthon mérkőzésén.
    backa-topolaminden utolsó 10 mérkőzésén.
    backa-topolaminden utolsó 7 mérkőzésén (Szuperliga).
    Napredak Krusevac szerez gólt
    Everygame
    -154
    A TSC Backa Topola kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    backa-topolaa 11 utolsó 12 mérkőzésén (Szuperliga).
    backa-topolaa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    backa-topolaminden utolsó 5 otthon mérkőzésén.
    TSC Backa Topola Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -200
    A TSC Backa Topola gólt szerzett a második félidőben:
    backa-topolaa 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    backa-topolaminden utolsó 7 mérkőzésén (Szuperliga).
    backa-topolaminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    backa-topolaminden utolsó 5 mérkőzésén.
    2. félidőben, TSC Backa Topola szerez gólt
    -227
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    TSC Backa Topola - Napredak Krusevac Helyezés a táblázatban

    Championship Group
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Crvena Zvezda Belgrád
    Crvena Zvezda Belgrád
    742117-13100
    2.
    Partizan
    Partizan
    731315-1173
    3.
    FK Novi Pazar
    FK Novi Pazar
    742114-1154
    6.
    Belgrád
    Belgrád
    721413-1553
    7.
    TSC Backa Topola
    TSC Backa Topola
    730412-1450
    8.
    FK Mladost Lucani
    FK Mladost Lucani
    71246-1347

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 20
    Hiányzik - 13
    +7
    0
    9 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    4
    5
    Döntetlen
    2
    1
    Veszítenek
    4
    GK
    20
    Eltömődött
    9
    13
    Hiányzik
    9
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.8
    2
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    1.3
    Átlagosan passzoló
    0.9
    9
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    45'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika