Guingamp vs Metz H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Guingamp
32 mérkőzés
Metz
7 Győzelem
7 Döntetlen
18 Győzelem
22%
22%
56%
1. Félidőben
5 Győzelem
13 Döntetlen
14 Győzelem
16%
41%
44%
2. Félidőben
8 Győzelem
11 Döntetlen
13 Győzelem
25%
34%
41%
Célok
Összes gól
84
34
50
Meccs végeredmény
13
További - 41%
19
59% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.63
1.06
1.56
Átlagos idő egy gólra
34'
84'
57'
Guingamp
1
0-15'
5
16-30'
5
31-45'
6
0-15'
6
16-30'
1
31-45'
HT
4
46-60'
2
61-75'
6
76-90'
4
46-60'
1
61-75'
8
76-90'
Metz
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 35
1.09
14
21
Piros lapok
Összesen: 5
0.16
1
4
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


GuingampFranciaország
MetzFranciaország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Guingamp - Metz Utolsó mérkőzések
Meccsek
21.08.26
Ligue 2Sochaux-Montbeliard
Guingamp
1.74
2.69
2
8
21
11
1
5
1
0
1
0
0
0
1.74
2.69
2
8
21
11
1
5
L
14.08.26
Ligue 2Guingamp
US Boulogne
1.05
0.58
3
4
14
16
1
2
1
0
0
0
1
0
1.05
0.58
3
4
14
16
1
2
N
08.08.26
Ligue 2Metz
Guingamp
2.17
1.15
5
3
16
10
2
1
2
1
0
0
2
1
2.17
1.15
5
3
16
10
2
1
L
01.08.26
Club Friendly GamesStade Brestois
Guingamp
-
-
5
3
13
7
1
1
3
3
1
2
2
1
-
-
5
3
13
7
1
1
S
25.07.26
Club Friendly GamesGuingamp
Lorient
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
22.07.26
Club Friendly GamesGuingamp
US Concarneau
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
17.07.26
Club Friendly GamesRennes
Guingamp
-
-
8
1
18
11
0
0
3
1
2
1
1
0
-
-
8
1
18
11
0
0
L
10.07.26
Club Friendly GamesGuingamp
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
10.07.26
Club Friendly GamesGuingamp
Stade Lavallois Mayenne
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
Meccsek
22.08.26
Ligue 2Metz
1
Stade Lavallois Mayenne
0.49
0.50
4
7
14
16
0
3
1
1
0
0
1
1
0.49
0.50
4
7
14
16
0
3
S
14.08.26
Ligue 2Grenoble
Metz
0.70
0.74
1
5
12
15
2
2
0
0
0
0
0
0
0.70
0.74
1
5
12
15
2
2
S
08.08.26
Ligue 2Metz
Guingamp
2.17
1.15
5
3
16
10
2
1
2
1
0
0
2
1
2.17
1.15
5
3
16
10
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesMetz
Kaiserslautern
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
Club Friendly GamesMetz
Fortuna Sittard
-
-
4
8
10
21
1
3
3
1
1
1
2
0
-
-
4
8
10
21
1
3
N
22.07.26
Club Friendly GamesMetz
Sochaux-Montbeliard
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
3
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.07.26
Club Friendly GamesMetz
Seraing
-
-
-
-
-
-
-
-
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
11.07.26
Club Friendly GamesMetz
Racing FC Union Luxembourg
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
11.07.26
Club Friendly GamesMetz
Versailles 78
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
2 Döntetlen
7 Legyőzi
10%
20%
70%
1 idő
2 idő
20%
30%
50%
10%
30%
Legyőzi
60%
·10 gyufa ·Metz
1 Győzelem
5 Döntetlen
4 Veszítenek
10%
50%
40%
1 idő
2 idő
0%
10%
80%
50%
20%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
9
11
4
Gólok az 1. Félidőben4
5
Gólok a 2. Félidőben7
5
Első pontszerzés2
4
Nem szerzett pontot3
Guingamp
33%
3
0%
0
11%
1
11%
1
22%
2
22%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Metz
9%
1
9%
1
18%
2
45%
5
0%
0
18%
2
15
19
6
Gólok az 1. Félidőben6
9
Gólok a 2. Félidőben13
5
Elhibázott első6
1
Nem hagyta ki2
Guingamp
13%
2
13%
2
27%
4
40%
6
20%
3
13%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Metz
21%
4
16%
3
11%
2
32%
6
16%
3
37%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Metz
2.4
Teljes mérkőzés3
1
1. Félidőben1
1.4
2. Félidőben2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Guingamp - Metz Mérkőzés statisztikái
Guingamp
Metz
60.7%
48.3%
Faulok
127
115
Sarok
41
50
Les
23
10
Sárga lapok
16
15
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:0
4 egyszer40%
2:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
3:2
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
0:4
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
1
5 egyszer50%
5
1 egyszer10%
3 célok
2 célok
1 cél
4 célok
5 célok
3
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
4
3 egyszer30%
Más csapatok H2H statisztikái
Ligue 2
Dijon
Saint Étienne
31 aug
18:45
Statisztikák megtekintése
Superettan
GIF Sundsvall
Norrby
31 aug
17:00
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Jong AZ Alkmaar
Jong FC Utrecht
31 aug
18:00
Statisztikák megtekintése
Iceland U19 League
Fram/Ulfarnir U19
Njardvik/Grindavik/Vidir U19
31 aug
20:00
Statisztikák megtekintése
Olasz Kupa
Udinese
Venezia
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Bajnokok Ligája, nők
Inter Milano (N)
VfL Wolfsburg (N)
2 sze
16:30
Statisztikák megtekintése