Almere vs Jong PSV H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Almere City
22 mérkőzés
Jong PSV
12 Győzelem
3 Döntetlen
7 Győzelem
55%
14%
32%
1. Félidőben
5 Győzelem
9 Döntetlen
8 Győzelem
23%
41%
36%
2. Félidőben
10 Győzelem
8 Döntetlen
4 Győzelem
45%
36%
18%
Gólok
Összes gól
90
47
43
Meccs végeredmény
17
Felett - 77%
5
23% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
4.09
2.14
1.95
Átlagos idő egy gólra
22'
42'
46'
Almere City
6
0-15'
7
16-30'
3
31-45'
5
0-15'
6
16-30'
8
31-45'
HT
8
46-60'
5
61-75'
15
76-90'
11
46-60'
6
61-75'
6
76-90'
Jong PSV
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 62
2.82
33
29
Piros lapok
Összesen: 3
0.14
1
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Almere CityHollandia
Jong PSVHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Almere City - Jong PSV Utolsó mérkőzések
Meccsek
03.10.26
Eerste DivisieAlmere City
Volendam
1.97
1.19
6
4
6
8
0
2
1
0
1
0
0
0
1.97
1.19
6
4
6
8
0
2
GY
25.09.26
Eerste DivisieDordrecht
Almere City
0.78
2.14
4
4
15
12
2
0
3
2
1
1
2
1
0.78
2.14
4
4
15
12
2
0
V
18.09.26
Eerste DivisieAlmere City
Heracles Almelo
0.29
3.57
3
8
13
10
0
0
1
0
0
0
1
0
0.29
3.57
3
8
13
10
0
0
GY
11.09.26
Eerste DivisieMVV Maastricht
Almere City
0.78
1.73
5
4
5
6
1
1
0
4
0
0
0
4
0.78
1.73
5
4
5
6
1
1
GY
04.09.26
Eerste DivisieAlmere City
Jong Ajax
2.38
1.11
10
4
12
12
2
3
0
1
0
0
0
1
2.38
1.11
10
4
12
12
2
3
V
29.08.26
Eerste DivisieDe Graafschap
Almere City
1.65
2.14
9
5
6
9
1
1
1
4
1
1
0
3
1.65
2.14
9
5
6
9
1
1
GY
21.08.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Almere City
1.8
1.27
7
3
9
12
0
4
0
3
0
0
0
3
1.8
1.27
7
3
9
12
0
4
GY
14.08.26
Eerste DivisieAlmere City
Jong PSV
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
3
1
1
1
2
0
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
GY
08.08.26
Eerste DivisieDen Bosch
Almere City
1.36
1.82
7
5
10
8
0
1
1
1
0
0
1
1
1.36
1.82
7
5
10
8
0
1
D
Meccsek
19.09.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Jong PSV
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
3
1
1
1
2
0
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
V
14.09.26
Eerste DivisieJong PSV
Jong AZ Alkmaar
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
1
1
1
0
0
1
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
D
11.09.26
Eerste DivisieHelmond Sport
Jong PSV
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
3
1
1
1
2
0
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
V
07.09.26
Eerste DivisieJong PSV
Den Bosch
1.11
1.41
5
10
14
8
0
2
3
1
0
0
3
1
1.11
1.41
5
10
14
8
0
2
GY
31.08.26
Eerste DivisieJong PSV
Jong Ajax
2.31
2.29
4
5
8
15
2
2
1
1
0
1
1
0
2.31
2.29
4
5
8
15
2
2
D
28.08.26
Eerste DivisieWaalwijk
Jong PSV
1
1.65
2
5
8
11
1
1
2
2
2
1
0
1
1
1.65
2
5
8
11
1
1
D
24.08.26
Eerste DivisieJong PSV
Oss
1.53
1.52
6
5
11
9
1
1
1
0
1
0
0
0
1.53
1.52
6
5
11
9
1
1
GY
19.08.26
U21 Premier League International CupSunderland U21
Jong PSV
-
-
2
6
-
-
1
5
1
1
1
1
0
0
-
-
2
6
-
-
1
5
D
14.08.26
Eerste DivisieAlmere City
Jong PSV
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
3
1
1
1
2
0
0.73
1.68
3
7
12
6
1
1
V
A mérkőzés eredményei
7 Győzelem
1 Döntetlen
2 Vereségek
70%
10%
20%
1 idő
2 idő
20%
60%
80%
20%
0%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·Jong PSV
2 Győzelem
5 Döntetlen
3 Veszítenek
20%
50%
30%
1 idő
2 idő
20%
30%
60%
30%
20%
Vereségek
40%
Kapott gól nélküli győzelmek
1
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
22
13
6
Gólok az 1. Félidőben7
16
Gólok a 2. Félidőben6
8
Első pontszerzés5
1
Nem szerzett gólt0
Almere City
14%
3
9%
2
5%
1
9%
2
27%
6
36%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Jong PSV
8%
1
23%
3
23%
3
31%
4
8%
1
8%
1
7
16
3
Gólok az 1. Félidőben7
4
Gólok a 2. Félidőben9
2
Elhibázott első5
5
Nem hagyta ki1
Almere City
29%
2
29%
2
14%
1
43%
3
86%
6
100%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Jong PSV
31%
5
38%
6
6%
1
19%
3
13%
2
38%
6
Átlagos gól/meccs
2.9
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Jong PSV
2.9
Teljes mérkőzés2.9
0.9
1. Félidőben1.4
2
2. Félidőben1.5
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
6
60%
4
40%
1.5
2
20%
8
80%
5
50%
5
50%
2.5
1
10%
9
90%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Almere City - Jong PSV Mérkőzés statisztikái
Almere City
Jong PSV
43.2%
55.4%
Faulok
-
-
Szögletek
49
51
Les
-
-
Sárga lapok
11
12
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:1
4 egyszer40%
3:1
4 egyszer40%
1:0
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
1
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
4 gól
2 gól
1 gól
3 gól
5 gól
4
5 egyszer50%
2
4 egyszer40%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Eerste Divisie
Helmond Sport
NAC Breda
16 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Eindhoven
Vitesse Arnhem
16 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Den Bosch
Oss
16 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Emmen
Almere City
17 okt
14:30
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Waalwijk
Volendam
18 okt
10:15
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
MVV Maastricht
Heracles Almelo
18 okt
14:45
Statisztikák megtekintése