Wrexham vs Swansea Tipp 13 március 2026

    🔊 A Wrexham és a Swansea közötti mérkőzés látványosnak ígérkezik. A Wrexham otthon jól teljesít, a legtöbb mérkőzésen betalálnak. A Swansea stabilan gyűjti a pontokat hazai pályán, de idegenben nehézségekkel küzdenek. Mindkét csapat a tabella felső felében helyezkedik el, ami még izgalmasabbá teszi a közelgő összecsapást.

    Személyes találkozók

    📊 Az elmúlt 20 évben a Wrexham és a Swansea mindössze egy mérkőzést játszottak egymás ellen. A találkozó 19 december 2025 zajlott le a Swansea otthonában, és 2:1-es eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Wrexham - Swansea

    50%
    1 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    50%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    2
    Átlag gól/mérkőzés
    2.5
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1.5
    Átlag összesen
    1
    6
    Sarok
    5
    1
    Sárga lapok
    2
    10
    Szabálytalanságok
    9
    Legutóbbi mérkőzések
    13.03.26
    Championship
    Wrexham
    Wrexham
    Swansea City
    Swansea City
    0.64
    0.75
    5
    5
    10
    10
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.64
    0.75
    5
    5
    10
    10
    0
    2
    19.12.25
    Championship
    Swansea City
    Swansea City
    Wrexham
    Wrexham
    2.53
    0.34
    5
    7
    8
    10
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.53
    0.34
    5
    7
    8
    10
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Wrexham Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Bajnokság sorozatban (hazai csapat - Wrexham, vendégek - Hull City). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Wrexham vs Hull City):

    • labdabirtoklás: 63% vs 37%;
    • szögletek: 8 vs 4;
    • szabálytalanságok: 11 vs 9;
    • sárga lapok: 3 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 5.

    A Wrexham a 6. helyen áll a bajnokságban, és lenyűgöző teljesítményt nyújt hazai pályán. Az utóbbi öt mérkőzésükből hármat megnyertek, de két vereséget is elszenvedtek, ami a csapat kiszámíthatatlanságát jelzi. Érdemes kiemelni a "sárkányok" támadóerejét - az elmúlt tíz találkozón átlagosan 1,8 gólt szereznek meccsenként. Ugyanakkor a kapott gólok száma is magas, 1,6 gól mérkőzésenként, ami sebezhetővé teszi őket az ellenfél kontratámadásaival szemben.

    A mérkőzés eredményei: Wrexham

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Championship
    Wrexham
    Wrexham
    Birmingham City
    Birmingham City
    1.88
    1.89
    3
    6
    9
    14
    1
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.88
    1.89
    3
    6
    9
    14
    1
    2
    L
    22.08.26
    Championship
    Wrexham
    Wrexham
    Watford
    Watford
    1.83
    0.55
    10
    3
    13
    11
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.83
    0.55
    10
    3
    13
    11
    2
    0
    S
    17.08.26
    Championship
    Cardiff City
    Cardiff City
    Wrexham
    Wrexham
    1.07
    1.71
    9
    9
    9
    13
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.07
    1.71
    9
    9
    9
    13
    0
    2
    S
    07.08.26
    EFL Cup
    Middlesbrough
    Middlesbrough
    Wrexham
    Wrexham
    1.61
    1.34
    7
    3
    10
    11
    1
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.61
    1.34
    7
    3
    10
    11
    1
    4
    L
    02.08.26
    Premier League Summer Series
    Wrexham
    Wrexham
    Sunderland
    Sunderland
    -
    -
    7
    5
    -
    -
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    7
    5
    -
    -
    2
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Swansea City Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Bajnokság tornán (hazai csapat - Portsmouth, vendégek - Swansea City). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Swansea City vs Portsmouth):

    • labdabirtoklás: 41% vs 59%;
    • szögletek: 0 vs 6;
    • szabálytalanságok: 10 vs 9;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4.

    A Swansea a tabella 10. helyén áll, és stabil eredményeket mutat, bár idegenben kevésbé sikeresek. Az utóbbi öt mérkőzésük három győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel zárult. Az "hattyúk" átlagosan 1,6 gólt szereznek az elmúlt tíz mérkőzésen, miközben kevesebb gólt kapnak (1), ami kiegyensúlyozott játékot jelez mind védekezésben, mind támadásban. Javítaniuk kell azonban az idegenbeli teljesítményükön, ahol az utóbbi 10 meccsből 7-et elveszítettek.

    A mérkőzés eredményei: Swansea City

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Championship
    Derby County
    Derby County
    Swansea City
    Swansea City
    0.82
    2.96
    5
    6
    16
    7
    3
    2
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.82
    2.96
    5
    6
    16
    7
    3
    2
    N
    22.08.26
    Championship
    Swansea City
    Swansea City
    Sheffield United
    Sheffield United
    0.67
    1.82
    6
    3
    14
    10
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.67
    1.82
    6
    3
    14
    10
    2
    2
    S
    15.08.26
    Championship
    Stoke City
    Stoke City
    Swansea City
    Swansea City
    0.89
    0.97
    4
    5
    14
    9
    1
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.89
    0.97
    4
    5
    14
    9
    1
    3
    N
    08.08.26
    EFL Cup
    Swansea City
    Swansea City
    Birmingham City
    Birmingham City
    1.75
    0.95
    6
    4
    12
    19
    2
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.75
    0.95
    6
    4
    12
    19
    2
    0
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Swansea City
    Swansea City
    Leganes
    Leganes
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    1
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 1;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 0;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1;
    • a mai hazai csapat átlagosan 1 gólt szerez, míg a vendégek 0 gólt.

    Első félidő statisztika: Wrexham (otthon) vs Swansea City (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 19 vs 18;
    • győzelmek: 6 (31.58%) vs 3 (16.67%);
    • vereségek: 6 (31.58%) vs 7 (38.89%);
    • döntetlenek: 7 (36.84%) vs 8 (44.44%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.53 vs 0.94;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.74 vs 0.61.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 4 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.3 (szerzett - 0.8, kapott - 0.5) vs 1.1 (szerzett - 0.5, kapott - 0.6).
    Trendek
    • A Wrexham gólt szerzett az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. félidőben, Wrexham szerez gólt(szorzói: 1.99)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 1;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Wrexham vs Swansea City

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 36 vs 37;
    • győzelmek: 15 vs 15;
    • győzelmi százalék: 42% vs 41%;
    • vereségek: 9 vs 15;
    • döntetlenek: 12 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 6 vs 6;
    • vereségek: 3 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 1.
    👉Tippek: Swansea City Hendikepes (+1)(szorzói: 1.24)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1, a vendégek - 2;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Wrexham vs Swansea City

    • átlagos összesített a tornán: 2.83 vs 2.38;
    • átlagos gólok száma: 1.53 vs 1.19;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.67 vs 0.41;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.86 vs 0.78;
    • Wrexham: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.79;
    • Swansea City: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.89;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.8 (otthon - 1.83) vs 1.6 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Wrexham gólt kapott a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén.
    • A Wrexham gólt kapott minden utolsó 10 otthon mérkőzésén (Bajnokság).
    👉Tippek: Swansea City szerez gólt(szorzói: 1.37)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 1;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Wrexham vs Swansea City

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 36 vs 37;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 24 vs 19;
    • Wrexham MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 15 (79%);
    • Swansea City MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (44%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Wrexham) - 4 (67%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Swansea City) - 2 (40%).
    Trendek
    • A Wrexham gólt szerzett és kapott a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Bajnokság).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.77)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (66/435, 15.2%);
    • Wrexham hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:1 (4/19, 21.1%);
    • Swansea City idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 2:1 (4/18, 22.2%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.2% (szorzói 6)
    2:1 - 8.73% (szorzói 8.5)
    1:0 - 8.46% (szorzói 7.5)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve, hogy Wrexham a legtöbb hazai mérkőzésén betalál és kap gólt, valamint mindkét csapat támadóerejét, ésszerű feltételezni, hogy a mérkőzés gólokban gazdag lesz. Mindkét csapat az utóbbi találkozókon magas szinten értékesíti a helyzeteit, de védekezésben problémákkal küzdenek. Ennek fényében a legmegalapozottabb tipp az lenne, hogy mindkét csapat szerez gólt (igen).

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2026.03.11., 16:03

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Wrexham - Swansea City

    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    wrexham-fca 6 legutóbbi 7 Wrexham otthon mérkőzések (Bajnokság).
    swansea-city-1a 20 legutóbbi 21 Swansea City idegenben mérkőzések (Bajnokság).
    swansea-city-1az utolsó 6 Swansea City mérkőzésén minden alkalommal (Bajnokság).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -357
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    wrexham-fca 18 legutóbbi 20 Wrexham mérkőzések (Bajnokság).
    wrexham-fca 13 legutóbbi 14 Wrexham otthon mérkőzések.
    wrexham-fcaz utolsó 11 Wrexham otthon mérkőzésén minden alkalommal (Bajnokság).
    swansea-city-1a 12 legutóbbi 13 Swansea City mérkőzések.
    swansea-city-1a 11 legutóbbi 12 Swansea City mérkőzések (Bajnokság).
    swansea-city-1az utolsó 6 Swansea City idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Bajnokság).
    a 13 legutóbbi 14 Tom Nield mérkőzések (a Bajnokság bajnokságon).
    az utolsó 7 Tom Nield mérkőzésén minden alkalommal.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -303
    A Wrexham gólt szerzett:
    wrexham-fca 27 utolsó 28 otthon mérkőzésén.
    wrexham-fca 18 utolsó 19 mérkőzésén.
    wrexham-fca 15 utolsó 16 mérkőzésén (Bajnokság).
    Wrexham szerez gólt
    Everygame
    -400
    A Wrexham gólt kapott:
    wrexham-fca 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén.
    wrexham-fcminden utolsó 10 otthon mérkőzésén (Bajnokság).
    Swansea City szerez gólt
    Everygame
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Wrexham - Swansea City Helyezés a táblázatban

    Championship 25/26
    JNSLLKPFORMA
    6.
    Hull City
    Hull City
    4621101570-6673
    7.
    Wrexham
    Wrexham
    4619141369-6571
    8.
    Derby County
    Derby County
    462091767-5969
    10.
    Birmingham City
    Birmingham City
    4617131657-5664
    11.
    Swansea City
    Swansea City
    4618101857-5964
    12.
    Bristol City
    Bristol City
    4617111859-5962

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 14
    -4
    +6
    15 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    5
    3
    Döntetlen
    3
    5
    Veszítenek
    2
    GK
    10
    Eltömődött
    15
    14
    Hiányzik
    9
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1.4
    Átlagosan passzoló
    0.9
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    90'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika