Royal Charleroi vs Oud Heverlee H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Charleroi
17 mérkőzés
Oud-Heverlee
4 Győzelem
7 Döntetlen
6 Győzelem
24%
41%
35%
1. Félidőben
2 Győzelem
9 Döntetlen
6 Győzelem
12%
53%
35%
2. Félidőben
7 Győzelem
4 Döntetlen
6 Győzelem
41%
24%
35%
Célok
Összes gól
39
18
21
Meccs végeredmény
6
További - 35%
11
65% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.29
1.06
1.24
Átlagos idő egy gólra
39'
85'
73'
Charleroi
4
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
2
0-15'
4
16-30'
5
31-45'
HT
4
46-60'
2
61-75'
6
76-90'
2
46-60'
5
61-75'
3
76-90'
Oud-Heverlee
Statisztikák a mérkőzésről
Faulok
Összesen: 366
21.53
180
186
Sarok
Összesen: 196
11.53
112
84
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 59
3.47
29
30
Piros lapok
Összesen: 7
0.41
5
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


CharleroiBelgium
Oud-HeverleeBelgium

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Charleroi - Oud-Heverlee Utolsó mérkőzések
Meccsek
16.08.26
Premier DivisionLommel
Charleroi
0.36
1.34
2
12
8
7
1
0
0
1
0
0
0
1
0.36
1.34
2
12
8
7
1
0
N
09.08.26
Premier DivisionCharleroi
Oud-Heverlee
1
3.82
1.29
7
2
7
13
1
2
3
1
1
1
2
0
3.82
1.29
7
2
7
13
1
2
N
01.08.26
Club Friendly GamesCharleroi
Rayo Vallecano
-
-
7
1
15
11
3
4
2
3
0
1
2
2
-
-
7
1
15
11
3
4
L
25.07.26
Club Friendly GamesCharleroi
Seraing
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
Club Friendly GamesLens
Charleroi
-
-
3
3
14
3
0
1
2
2
1
1
1
1
-
-
3
3
14
3
0
1
S
17.07.26
Club Friendly GamesFeyenoord Rotterdam
Charleroi
-
-
2
3
14
9
0
0
3
1
0
0
3
1
-
-
2
3
14
9
0
0
L
11.07.26
Club Friendly GamesCharleroi
Stade Reims
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
S
23.05.26
Premier DivisionStandard Liege
Charleroi
1
-
-
6
9
10
12
3
3
0
2
0
0
0
2
-
-
6
9
10
12
3
3
N
Meccsek
15.08.26
Premier DivisionOud-Heverlee
Club Brugge
1.06
4.3
4
16
12
8
0
0
0
3
0
1
0
2
1.06
4.3
4
16
12
8
0
0
L
09.08.26
Premier DivisionCharleroi
Oud-Heverlee
1
3.82
1.29
7
2
7
13
1
2
3
1
1
1
2
0
3.82
1.29
7
2
7
13
1
2
L
01.08.26
Club Friendly GamesOud-Heverlee
Lille
-
-
2
7
-
-
2
4
3
6
2
2
1
4
-
-
2
7
-
-
2
4
L
25.07.26
Club Friendly GamesHeerenveen
Oud-Heverlee
-
-
-
-
-
-
-
-
4
4
2
2
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
S
24.07.26
Club Friendly GamesCLUB NXT U23
Oud-Heverlee
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
Club Friendly GamesOud-Heverlee
K Lierse
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
15.07.26
Club Friendly GamesOud-Heverlee
Lommel United
-
-
-
-
-
-
-
-
5
1
0
0
5
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
11.07.26
Club Friendly GamesOlympiakosz Pireusz
Oud-Heverlee
-
-
6
7
-
-
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
6
7
-
-
1
1
S
04.07.26
Club Friendly GamesOud-Heverlee
Crossing Schaerbeek Evere
-
-
6
2
-
-
0
0
7
0
4
0
3
0
-
-
6
2
-
-
0
0
N
A mérkőzés eredményei
8 Győzelem
1 Döntetlen
1 Legyőzi
80%
10%
10%
1 idő
2 idő
20%
80%
70%
10%
10%
Legyőzi
10%
·10 gyufa ·Oud-Heverlee
1 Győzelem
2 Döntetlen
7 Veszítenek
10%
20%
70%
1 idő
2 idő
40%
10%
30%
20%
30%
Legyőzi
70%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
4
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
17
10
4
Gólok az 1. Félidőben8
13
Gólok a 2. Félidőben2
8
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot4
Charleroi
0%
0
6%
1
18%
3
24%
4
29%
5
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Oud-Heverlee
20%
2
10%
1
50%
5
10%
1
10%
1
0%
0
4
20
3
Gólok az 1. Félidőben5
1
Gólok a 2. Félidőben15
2
Elhibázott első6
6
Nem hagyta ki1
Charleroi
0%
0
25%
1
100%
4
25%
1
100%
4
75%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Oud-Heverlee
15%
3
20%
4
20%
4
35%
7
30%
6
10%
2
Átlagos gól/mérkőzés
3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
Átlagos idő egy gólra
90'
Összes gól a mérkőzésen
Oud-Heverlee
2.1
Teljes mérkőzés3
0.7
1. Félidőben1.3
1.4
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
6
60%
4
40%
6
60%
4
40%
1.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Charleroi - Oud-Heverlee Mérkőzés statisztikái
Charleroi
Oud-Heverlee
53.2%
47%
Faulok
99
111
Sarok
70
45
Les
19
24
Sárga lapok
15
13
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
0:1
3 egyszer30%
0:2
2 egyszer20%
2:0
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
0:2
3 egyszer30%
0:3
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2
5 egyszer50%
4
2 egyszer20%
1
3 egyszer30%
2 célok
4 célok
3 célok
1 cél
6 célok
2
4 egyszer40%
4
1 egyszer10%
3
4 egyszer40%
6
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Primera Division, Women
Independiente (N)
Union Santa Fe (W)
31 aug
13:00
Statisztikák megtekintése
Északi Premier Liga
Ilkeston Town
Quorn
31 aug
14:00
Statisztikák megtekintése
First Professional Leagu
Arda Kardzhali
Botev Vratsa
31 aug
18:15
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Oberhausen
Westfalia Rhynern
1 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
J. League Cup
Renofa Yamaguchi
Fujieda
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Primera B Nacional
Colegiales
Ferrocarril Midland
2 sze
23:00
Statisztikák megtekintése