Csakvari vs Szentlorinc SE H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Aqvital FC Csákvár
10 mérkőzés
Szentlőrinc
3 Győzelem
4 Döntetlen
3 Győzelem
30%
40%
30%
1. Félidőben
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Győzelem
20%
40%
40%
2. Félidőben
4 Győzelem
6 Döntetlen
0 Győzelem
40%
60%
Célok
Összes gól
31
17
14
Meccs végeredmény
7
További - 70%
3
30% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.1
1.7
1.4
Átlagos idő egy gólra
29'
53'
64'
Aqvital FC Csákvár
2
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
2
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
2
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Szentlőrinc
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 20
2
12
8
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Aqvital FC CsákvárMagyarország
SzentlőrincMagyarország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Aqvital FC Csákvár - Szentlőrinc Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
NB IIAqvital FC Csákvár
Kazincbarcikai
-
-
4
9
12
12
3
1
0
2
0
1
0
1
-
-
4
9
12
12
3
1
L
16.08.26
NB IISzentlőrinc
Aqvital FC Csákvár
-
-
9
5
14
9
2
5
3
2
3
1
0
1
-
-
9
5
14
9
2
5
L
09.08.26
NB IIAqvital FC Csákvár
Kozarmisleny
-
-
3
5
19
26
2
6
2
0
1
0
1
0
-
-
3
5
19
26
2
6
N
02.08.26
NB IIAqvital FC Csákvár
Nagykanizsa TE 1866 Mav
-
-
10
3
10
15
3
5
1
2
1
1
0
1
-
-
10
3
10
15
3
5
L
26.07.26
NB IIGyirmot FC Győr
Aqvital FC Csákvár
-
-
5
8
11
17
2
5
3
1
1
1
2
0
-
-
5
8
11
17
2
5
L
18.07.26
Club Friendly GamesFC Ajka
Aqvital FC Csákvár
-
-
6
3
-
-
0
1
0
2
0
1
0
1
-
-
6
3
-
-
0
1
N
11.07.26
Club Friendly GamesAqvital FC Csákvár
BVSC-Zugló
-
-
1
6
11
9
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
1
6
11
9
0
0
S
08.07.26
Club Friendly GamesAqvital FC Csákvár
Tatabánya
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
04.07.26
Club Friendly GamesAqvital FC Csákvár
III.Keruleti TUE
-
-
-
-
-
-
-
-
3
3
2
0
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
S
Meccsek
23.08.26
NB IISoroksár
Szentlőrinc
-
-
2
3
11
20
3
4
3
2
2
2
1
0
-
-
2
3
11
20
3
4
L
16.08.26
NB IISzentlőrinc
Aqvital FC Csákvár
-
-
9
5
14
9
2
5
3
2
3
1
0
1
-
-
9
5
14
9
2
5
N
09.08.26
NB IISzentlőrinc
Nagykanizsa TE 1866 Mav
-
-
6
7
11
15
3
3
1
0
0
0
1
0
-
-
6
7
11
15
3
3
N
26.07.26
NB IISzentlőrinc
Karcag
-
-
4
2
-
-
0
1
0
0
0
0
0
0
-
-
4
2
-
-
0
1
S
18.07.26
Club Friendly GamesSzentlőrinc
Bsk Bijelo Brdo
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
15.07.26
Club Friendly GamesSzentlőrinc
PTE-PEAC
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
11.07.26
Club Friendly GamesSzentlőrinc
Vukovar 1991
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.07.26
Club Friendly GamesSzentlőrinc
Kozarmisleny
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
04.07.26
Club Friendly GamesSzentlőrinc
Nagykanizsa TE 1866 Mav
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
0 Döntetlen
7 Legyőzi
30%
70%
1 idő
2 idő
20%
30%
40%
20%
40%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Szentlőrinc
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Veszítenek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
30%
40%
50%
30%
20%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
8
13
5
Gólok az 1. Félidőben8
3
Gólok a 2. Félidőben5
5
Első pontszerzés4
4
Nem szerzett pontot3
Aqvital FC Csákvár
25%
2
0%
0
38%
3
0%
0
13%
1
25%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Szentlőrinc
38%
5
0%
0
23%
3
15%
2
15%
2
8%
1
19
8
10
Gólok az 1. Félidőben5
9
Gólok a 2. Félidőben3
5
Elhibázott első4
3
Nem hagyta ki5
Aqvital FC Csákvár
32%
6
16%
3
16%
3
11%
2
26%
5
21%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Szentlőrinc
75%
6
0%
0
38%
3
25%
2
25%
2
0%
0
Átlagos gól/mérkőzés
2.1
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Szentlőrinc
2.7
Teljes mérkőzés2.1
1.5
1. Félidőben1.3
1.2
2. Félidőben0.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
1.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Aqvital FC Csákvár - Szentlőrinc Mérkőzés statisztikái
Aqvital FC Csákvár
Szentlőrinc
50.6%
50%
Faulok
-
-
Sarok
50
51
Les
-
-
Sárga lapok
30
18
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:2
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
0:1
2 egyszer20%
3:2
2 egyszer20%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
1 cél
2 célok
3 célok
5 célok
4 célok
1
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Regionalliga
Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
2 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
USL League One
Forward Madison Fc
One Knoxville SC
3 sze
00:00
Statisztikák megtekintése
Nadeshiko League, Div. 1, Nők
Viamaterasu Miyazaki (W)
Harima Albion (N)
5 sze
08:00
Statisztikák megtekintése
ÖFB Stiegl Kupa
Lafnitz
Austria Lustenau
5 sze
12:30
Statisztikák megtekintése
Hungary Nemzeti Bajnoksug III
III.Keruleti TUE
Giessen II
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Promotion League
Paradiso
Bellinzona
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése